Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość Chcąca bardzo
a tak na marginesie- uwielbiam winko mojej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, musiałam wyjść wcześniej z pracy, a tak właściwie to mnie wynieśli, bo zemdlałam. W nocy słabo spałam, tona leków p. bólowych i bardzo cieżki dzień w pracy zrobiły swoje. Teraz już jestem w domku i mam zupełnie inny problem. Zacznie się gadanie w pracy, bo ja pierwszy raz taki numer zrobiłam. No nic, nie takie rzeczy się przeżywało. chcąca bardzo, musisz przeczytać wszystkie strony, nie ma innego wyjścia, w nich zawarta jest tajemnica naszego Manuela:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Oj genew, a a nie uronisz mi rąbka tajemnicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wykluczone, to już zostało raz powiedzione i nie możemy o tym pisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
dobra genewa jutro mam luzniejeze popoludnie , chyba jeszcze raz przesledze to co pislayscie wczesniej, w koncu skoro mam byc jedna z was musze byc na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało genewa? z bólu zemdlałaś? napisz jak się teraz czujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodłka 30
Eh................ dopiero przyszłam :(. Czytam Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, ja nie wiem dlaczego zemdlałam. Cały dzień czułam się źle, bardzo osłabiona i w końcu w połowie popołudniowego spotkania poczułam, że oblewa mnie zimny pot i mówię do kolegi, że wychodzę, bo zemdleję. Podniosłam się z krzesła i film się urwał. Za chwilę się ocknęłam: na podłodze (na szczęście mamy porządną wykładzinę) z nogami do góry (na szczęście byłam w spodniach). Spotkanie przerwane, ogólne poruszenie. Dla mnie wstyd okrutny. Zaraz mąż po mnie przyjechał i zabrał do domu. Teraz mnie męczy, żebyśmy pojechali na ostry dyżur, ale ja nie chcę. Jestem po prostu bardzo osłabiona i muszę odpocząć. Nie wiem jak ja się jutro w pracy pokażę. Wszyscy mnie będą pytali, co się stało. Mój kolega stwierdził, że dobrze, że zemdlałam, bo już nie mógł wytrzymać na spotkaniu. A tak, to się zaangażował w ratowanie mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
LDPUŚĆ SOBIE !!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko z nadżerką to było tak: Najpierw gina uczelniana babrała mi to jakiś świństwem co nic nie pomagało kilka razy, To była taka 70 letnia babcia. Jak nie pomagało to stwierdziła że trzeba wypalić czy wymrozić już niepamiętam ale że nie robili tego w przychodni studenckiej wysłała mnie do przychodniu rejonowej. Tam gin jak się dowiedział że nie rodziłam złapał się za głowę i powiedział że nie wolno takiego zabiegu zrobić. Przepisał mi jakieś strasznie drogie świństwo w ampułce (wielkość jak penicylina), chyba nie było polskie. To już parę lat od tego minęło i niestety absolutnie nie wiem co to było jednak słono mnie uderzyło po kieszeni. Tyle pamiętam ;). Pędzlował mi to chyba co 2-3 tygodnie kilka razy. To jakoś złuszczało cały nabłonek, który potem się odnawiał. Piekło draństwo cholernie, \"śmieci\" straszne ze mnie leciały i śmierdziało obrzydliwie ale wyleczyło. Przepraszam że dopiero teraz ale padłam wczoraj ze zmęczenia. Genewa- zacznij Ty dbać w końcu o siebie co? Odpocznij sobie. Kobietki bardzo Was lubię ale nie mam siły więcej pisać. Buziaki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
wróciłam od gina, udało się pęcherzyk pękł, widac było nawet płyn w zatoce :-) :-) :-) oj żeby tylko weekendowe starania zaowocowały no, ale teraz znów zostało mi czekanie....i to jest najgorsze...chyba jestem za mało cierpliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
genewa!!!!!!!!!!!!! wiem ze mało cie znam i moze nie powinnam, ale zupelnie niedawno poszlam z mama do kina ( na nigdy w zyciu- facet na to przeciez nie pojdzie), to tez zemdlalam, poszlam do lekarza bo moj chlop nie popuscil osobiscioe mnie tam zawlokl, doastalam na dzien dobry z marszu 2 tyg L- 4 badania , okazalao sie ze przemeczenie total + deprcha, ale juz wrocilam do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
i dlatego genewa! przywołuje cie do porzadku idz , jelsi sytuacja w pracy ci na to pozwala przebadaj sie , odpocznij , sters zabija i piekbnosci szkpodzi a i zafasolkowanie bedzie trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
a przez nadzerke i zamrazanie o malo nie powitalam tego drugiego swiata, , zamrozil mi taki jeden w kraku ale jak sie potem okazalo za blisko bylo do @ bo dostalam takiego krwotoku ze ... lepiej nie gadac, wiec uwazajcie z tymi ginami, roznie mozna trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
ale trąba ze4 mnie , poprawka oststniej rubryki w tabelce NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka....32........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia.......34........Mazury...........3 cykl........ 27.05 solaris...........maja.......32.........wrocław.........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30.........Kraków...........1cykl............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl.......10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2.............21.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że to ja będę pierwsza;) I znowu nie daliśmy szans Agatje. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka....32........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...........3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.........3............czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków...........1cykl.............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2..............21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Nasz tabelka znowu troszkę ucierpiała, więc wklejam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Ja dopiero teraz, chcociaż miałam w planie o wiele wcześniejsze pojawienie się. Niestety moje maleństwo dostało kolki i minęło grube półgodziny zanimudało mi się ją na tyle uspokoić, że zasnęła. Jakby jednak nie było godziny 6.26 nie pobiję, no chyba, że nastwię sobie jutro budzik na 6, a potem wrócę do łóżka :D żartuję. Odsypiam się! Wczoraj udało mi się pobić swój życiowy rekord i przebiegłam 5 km. Mam nawet dyplom na dowód :) Jak zaczynaliśmy 10 tygodnie temu miałam kłopoty żeby biec 3 min. bez przerwy, a wczoraj 32. Nogi mnie strasznie bolą, ale jestem z siebie dumna. Jak paw. Słoneczko nam na razie świeci, więc może i na spacer dzisiaj pójdę z malcami? Coś wyczytałam, że prohibicja w Polsce w związku z wizytą papieża. Kompletna??? Miłego dzionka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, genewa za cięzko pracujesz i organizm nie wytrzymał i dlatego tak zareagował, dziewczyno przepracowujesz się. Proszę przystopuj trochę🌼 Zgadzam się z tym co napisała chcąca bardzo. A dziś jakie masz samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, dzisiaj u nas deszcz i ja też taka deszczowa jestem. Zastanawiam się, czy w ogóle iść do pracy. Z jednej strony czuję straszne zmęczenie, a z drugiej nosi mnie. I bądź tu człowieku mądry. Tak naprawdę to dzisiaj się dopiero przestraszyłam swoim stanem. Organizm daje mi wyraźne sygnały, żeby przystopować. Chyba nie mam wyjścia, muszę się zacząć o siebie dbać. julk_a, dzięki za troskę, kochana jesteś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja, teraz ja! Widzisz agatje słowa dotrzymałam :) Cierpliwie poczekałam :) Witam was ciepło o poranku!! Wydawało mi się że dzisiaj będzie zimno i naubierałam się z lekka... no a wygląda na to że będzie ciepło bo już teraz jest ciepło. Genewo przyłączam się do zdania dziewczyn, stanowczo musisz zwolnić tempo życia. Ja od kiedy dosatałam druga szanse nie lekceważę zdrowia.. Genewo bierz się za siebie. Urlop albo zwolnienie chociaz na tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że nie bardzo mogę sobie teraz pozwolić na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za tym żebyś genewo wzięła wolne i całkowicie wypoczęło, totalny luz na wszystko, zobaczysz że to poskutkuje:) pomyśl czasami o sobie....tylko o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:-)) Pafnucy gratulacja , to teraz łapaj męża i dalej , i swieca potem :-))) Genewa Ty na siebie uważaj kobieto, powinnaś zrobić sobie badania , morfologię , może to jakaś anemia. Ja też mam nadżerkę , ale lekarz powiedział , ze dobrze ze nic z nią nie robiłam , bo podobno przed pierwszym dzidziusiem nie powinno się nic robic . Chcąca bardzo , witaj !!! Fajnie , ze nas przybywa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy gratuluję KOKOSZKO!!! No to czekamy z zapartym tchem :)!!!!!!!!!!! Chcąca manuel pojawił się u nas nie tak dawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, piszesz mi dokładnie to, co wczoraj nakładała mi do głowy moja przyjaciółka. Słowo w słowo🌼 Ja wiem, że macie rację i też chciałabym odpocząć, ale muszę jeszcze wytrzymać w pracy przynajmniej 3 tygodnie. Morfologię niedawno robiłam, była o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kikunią robiłyśmy kasting hehe ;) żadna więcej się nie paliła do najgorszej roboty. No i teraz mamy pieknego manuela... który parzy pyszną kawę!! (_)>(_)>(_)>(_)> O prosze już zaparzona, kusząco pachnąca przywołuje topikowe ciało pedagogiczne na wyżyny intelektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia nasza topikowa mamusiu, co tam z tą twoją pracą? Cos się już wyjaśniło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki casting??? A ja myślałam, że to było zupełnie inaczej....;) Oj solaris;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×