Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pluszka
dziewczynki życzę miłego i przyjemnego wieczoru ide wziąść prysznic i zajmę się mężem a moze on mną buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, wyślę zdjęcie, jak będę miała twój adres. Możesz mi swoje przysłać (mój adres w profilu), na 100% odpowiem. Moja suczka to cyarna spanielka o imieniu Mira, będzie miała w tym roku 7 lat, więc dla niej to ostatni dzwonek, potem może się źle na niej odbić. Mamy dla niej brązowego faceta, będzie miała fajne dzieci :) Dzisiaj złożyłam papiery o przyznanie obywatelstwa belgijskiego. Za miesiąc będę miała odpowiedź. W sumie nie tak bardzo mi na tym zależy, ale za każdym razem mam tyle kłopotów z uporządkowaniem dokumentów, szczególnei w Polsce, że ma dość. Nawet jakbych chciała sobie tu nowy paszport wyrobić, potrwałoby to 6 miesięcy, bo mogą je tylko drukować w Polsce. Paranoja kompletna. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie bez zarzutu. Jak dotychczas na polu załatwiania dokumentów miałam dużo szczęścia. Zresztą innych też, tylko maleństwa brakuje. No cóż, nie wszytko na raz. Trzymajcie się ciepło. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc prawdziwa historia, dla Waszystkich, ale ze szczególną dedykacją dla Krakusów W Krakowie na chirurgii (nie powiem której) przyjmował wtedy doktor, który wyznawał dwie zasady: - po pierwsze: dzień trzeba milo rozpocząć, bo potem jest ch...wo,(więc setka po przyjściu do pracy to jest to). - a drugie: że w ZUS-ie siedzą same kretyny. Męczył go jeden pacjent, który po raz czwarty juz przyszedł celem wydania KOLEJNEGO zaświadczenia dla ZUS-u z powodu utraty w wypadku tramwajowym obu nóg. Problem w tym, że urzędnicy z ZUS uwzięli się albo na pacjenta, albo na chirurga, bo z uporem maniaka przyznawali rentę CZASOWĄ za kazdym razem. Gdy więc pacjent czwarty raz pojawil sie z drukiem na kolejną rentę czasową, chirurg spienil się mocno, a jako że byl tuż po wyznaniu swojej pierwszej zasady, napisal na druku, przywalając do tego wszelkie urzędowe pieczątki orzecznika: \"UJ.....ŁO MU OBIE NOGI I JUŻ MU K...WA NIE ODROSNĄ!!! \" Facet tydzień pózniej przyszedł z flaszką, bo dostal wreszcie stałą rentę. Wybaczcie, że tak miejscami dosadnie, ale tak ponoć było. I mam nadzieję, że żadna z Was nie pracuje w ZUS-ie;) A ja idę spać, bo czuję się strasznie. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje........Agnieszka...32........Wellen.............2lata......... 07.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury.............3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...........3..........czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............1cykl............maj pafnucy100....Monika...30..........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata....31..........R-in................ 6 cykl.......10.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Jeszcze wklejam tabelkę, żeby się nie zgubiła. Zachęcam do wpisania się nowe osoby, a także już nie nowe, ale nie wpisane: zoję, perfumetkę. pluszka, byłaś u gina? Jakie wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje........Agnieszka...32........Wellen.............2lata......... 07.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury.............3 cykl........ Chcąca bardzo Aga 30 małopolska 2 c 06.06 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...........3..........czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............1cykl............maj pafnucy100....Monika...30..........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata....31..........R-in................ 6 cykl.......10.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Cześć dziewczynki, ponieważ jestem tu dopiero od dzisiaj i chciałam sie dopisdac do waszej tabelki, chyba cos w niej pochrzaniłam , kto janapraiw sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka....32........Wellen.............2lata......... 07.06 Castopea.......Kasia.......34........Mazury............3 cykl........ 27.05 solaris...........maja.......32.........wrocław..........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30.........Kraków...........1cykl............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in................ 6 cykl.......10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska..........2.............06.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Chcąca bardzo, nie martw się, tabelka uratowana. Próbowałam się położyć, ale czarne myśli chodzą mi po głowie. Zupełnie nie wiem, co mam sobie zaaplikować, p.bólowych nie chcę już brać, bo przesadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, poplułam monitor czytając wczorajsze wpisy, a przede wszystkim ten kawałek o renciście :D:D:D:D Jadłam płatki z jogurtem i monitor wygląda okropnie :D:D:D (ps. mnóstwo lat temu pracowałam ) A tak w ogóle to witam ciepło i serdecznie o poranku!! Ponoć idzie straszne ochłodzenie. Ale dzisiejszy dzionek jest po prostu cudny! Lekko wieje, niebo zachmurzone choć nie całkiem, od czasu do czasu kropi deszczyk, a zdrugiej strony jest ciepło. Ja chcę na łajzy!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaz manuel jest w cafei to idę posiedzieć i się pożalić.. Może przytuli w ramach pocieszenia? :) O i przygotował całe mnóstwo kawy!! (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzisiaj ja pierwsza się melduję:) Opowiastka wczorajsza o chirurgu bardzo przypadła mi do gustu. W perspektywie dnia dzisiejszego z 6 drobiazgu i fastlanł pogodą sama bym sobie chętnie coś na miły początek dnia strzeliła ;) Genewa mam nadzieję, że ci dzisiaj lepiej. Jeśli nie, to może spróbuj jak jak - jak mnie tak bardzo pobrzusze boli to smaruję się spirytusem. Czystym spirytusem. Alkohol rozluźnia napięte mięśnie. Kiedyś w takim fatalnym dniu, jak już byłam max. nafaszerowana środkami i nic, przypomniało mi się że moja babcia tak robiła na bóle reumatyczne. Polecam. Działa szybciutko! Poza tym bardzo też pomaga smarowanie żelem Voltaren, na bóle mięśniowe. Gdzieś mi dzwoni, że w Polsce też się tak nazywa. Mam nadzieję, że nie będziesz tego potrzebować:) Mnie zaczynają boleć nogi, jak na okres i chociaż się machnęłam w tablece na jakieś 3 dni ( patrz korekta), to i tak o wiele za wcześnie. Zobaczymy. Miłego dnia :D NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka....32........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia.......34........Mazury...........3 cykl........ 27.05 solaris...........maja.......32.........wrocław.........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30.........Kraków...........1cykl............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl.......10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2.............06.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być pierwsza. Za długo mi z maluchami zeszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agatje :) Jutro poczekam w takim razie na twój post :) Dostajesz fory. Ja się tak mija łam swego czasu z genewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. wczoraj nie byłam na swoim aerobiku , chocaż lekarz powiedział , zebym normalnie chodziła. Bałam się,wogóle mam schizy jakies. Musze przestać czytać rózne fora (oczywiście poza tym):-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja wcale aż tak ciemnej skóry nie mam, na slubie bylam jeszcze opalona po wakacjach, ale fakt bardzo szybko się opalam i na ładny brazowiutki kolor. Genewa te bóle jajnika wcale nie muszą oznaczać @. Ja czytalam ze czasem przy niwielkich zrostach samo hsg udrażnia jajowody i potem dziewczyny zachodzą w ciązę więc glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) solaris wpraszam się do manuela na kawę, mogę?:) a pogoda to sobie igra z nami, jak siedzę w pracy to jest ślicznie ale po pracy zaczyna padać i czy człowieka szlag by nie trafił? dziś znowu się tak zapowiada choć mam cichą nadzieję że będzie inaczej i uda mi się pojechać na działkę. dziewczynki miłego dzionka zyczę:) a genewa gdzie od rana się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej julka, u mnie jest tak cieplo że szok, rano jak szliśmy do pracy to mimo letniego stroju bylo okropnie cieplo. Ale zapowiadaja burze, mam nadzieję ze im się nie sprawdzi. Manuel kawusie proszę z mleczkiem i pączka do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, i pączki idą w ruch :D Wiecie że dzisja dopiero wtorek??? Pewnie wiecie.. Czuje się zmęczona jak na czwartek. Cholewcia. Poza tym nie mogę się doczekac czwartku, bo ide do gina na monit. jestem ciekawa jak będzie po eksperymencie. zastanawiam się bo z jednej strony z lekka pobolało przez dwa dni, a potem cisza zupełna. No i musze czekac jeszcze prawie całe trzy dni. Ciekawość jest okropna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko slicznie dzisiaj wyglądasz bo manuel tak za tobą wodzi wzrokiem że ho ho! Czarna zazdroszczę ci tej ciemnej karnacji. Ja biała jestem jak mąka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, dziś ślicznie wyglądam więc i manuel sią za mną ogląda:P tyle że niech się nie ogląda a poda pyszną kawę z pączkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja jeste okropnie zmeczona. Czuję się jakbym pracowalam pd miesiaca bez jednego dnia odpoczynku!!! A prawie tak jest. Najgorsze,ze jeszcze jeden weekend biegania i ero czasu wolnego. a najbardziej mnie wkurza jak wszyscy gadają ile to wolnego mają nauczyciele, bo tylko kilka godzin a potem ze niby luz, tylko czemu ja się wyspać nawet nie mam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie to moje zmęczenie widac w pieknych wyrazach bez polowy liter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam! kikunia czytałam opinie, że jak ktoś dlugo ćwiczy to w czasie ciąży może dalej, ale ja chyba nie ryzykowałabym, czytałam tez, że na skutek dużego wysiłku fizycznego rośnie poziom prolaktyny ja ćwiczyłam kilka lat, ale jakoś w maju postanowiłam sobie zrobic trochę przerwy i to nie ze względu na staranka, po prostu jakaś niechęc mnie złapała dzis po południu lecę do gina, wreszcie będę wiedzieć co z jajeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy powiedz mi ile czasu zajmuje ci wychodowanie jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris ostatnio w 11dc miałam14mm, a w 14 dc - 21mm i dostalam pregnyl a ty masz moni w czwartek? kt to będzie u Ciebie dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy u mnie będzie 11 dc, ale wzięłam clo od 3 dc i do tego od 5 łykam oeparol. i dzisiaj zauważyłam początki śluzu. Nie wiem czy to z powodu wiesiołka czy innego... Najgorsze w tym wszystkim że nie ma ze mną mojego kubusia no i co zrobić? Kurcze.. szkoda że nie może człowiek tak spokojnie wiedziec kiedy. :) Trzymam kciuki za twoje jajo. Ja siedze jak na jajku hehehe i nie wiem nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia powiedz mi oprócz takich fizycznych jakby objawów jak zmieniło się twoje życie tak emocjonalnie albo psychicznie...no...no tak ogólnie. co czujesz widząc już dwie kreski i wiedząc o maleństwie? I chciałam ci jeszcze powiedzieć że wcale moim zdaniem nie schizujesz z tym zamartwianiem się o siebie. Pierwsze miesiące są szalenie ważne dla maleństwa. Ty musisz teraz dbać o siebie i o dzidzię! Myślę że to dobrze że nie chodzisz na ćwiczenia. No bo po co ryzykować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris jak wzięlaś clo wczesniej to pewnie bedziesz miec piekne jajo w czwartek :-) też brałam oeparol, ale cholera jakoś nie zaobserwowłam śluzu...więc dlatego mam obawy co do peknięcia kikuniu trzymaj mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×