Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

No niestety, nie mam szacunku do własnego zdrowia, to pewno dlatego, że byłam chorowitym dzieckie. W dzieciństwie przeszłam 3 operacje i potem chciałam zawsze nadrobić czas stracony na pobyty w szpitalu. Mnie też ta laparo przeraża, bo pewnikiem mnie nie ominie. A genewka niestety bywa szalona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem czy uda mi się gdzieś wyjechać w czasie urlopu. Może uda się we wrześniu jakiś wypad w góry. ostatnimi laty często jeździmy na uropl w góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też chyba w tym roku nie wyjedziemy, spłacamy kredyt i o wyjeździe trzeba raczej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez raczej całe lato w domku.Ale mam teściów na wsi , w malowniczej miejscowości , więc na bank tam pojedziemy. Chociaż tyle:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia ty musisz w tym roku odpoczywać. Taka wyprawa do rodziców może być całkiem przyjemna. Jedzonko podzadzą, człowiek nie musi się niczym przejmować fajnie. W ogóle to fajnie macie z tymi wakacjami. Ja tak dziubie ten urlop i ciągle go mało żeby cos zaplanować, żeby odpocząć. Dwa tygodnie mijają tak szybko, a to przeciez prawie połowa urlopu!! Jeszcze trzeba na święta zostawić kilka dni i kurcze ciągle jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.Miło ,ze mnie wspominacie.Przestraszyłam sie tego lapro.To mój 3 cykl dopiero no ale jestem po 30 na co czekać ,próbować do 50!Sama nie wiem.Boję sięMój MĄDRUŚ wczoraj spotkał się z kolega którego żona jest w ciążyi mówi tak:\"Piotr to się nawet nie napracował,zdązył się dotknąć i już była w ciąży\". Przez te jego złote myśli i wypowiedzi złapałam doła chyba na 100 lat.Od tygodniaboli mnie brzuch na @ codziennie,do piersi nie mogę się dotknąć,zawsze miałam takie dolegliwości,ale teraz występują wcześniej.Śerdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
a ja w zeszłym roku nie byłam na wakacjach bo nie mieliśmy kasy i w tym roku obiecaliśmy sobi ze juz na pewno chociaz na pare dni nad bałtyk chociaż trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak castopeo, faktycznie złota myśl.... a może chciał w ten spoób podkreślić wasz trud i prace włożoną w płodzenie dziecka :)? Wiesz coś w stylu, eeetam co on tam wie, ja to się musiałem napracować itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo a myślisz że po 3 miesiącach to nie za wcześnie na takie środki jak laparo? Mi się wydawało że trzeba zbadac nasienie itd. Lapparo w takim krótkim czasie to jest wskazane dla pcoowiczek, bo ponoć to jednak najlepszy sposób spośród dostępnych. Poza tym wcale nie jestes za stara!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wybieram się na bardzo medialny film kod ;) Tak sie czepiali filmu że sama w końcu musze zobaczyć co i jak żeby móc się wypowiedziec. Jak dotychczas oprócz wiadomo - głośnych wypowiedzi słyszałam że jest długi i nudny. Najwyżej się wynudzę. Jutro wam pwoem jakie moje wrażenia, no chyba że już widziałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a gdize konkretnie jeździcie w góry? Nam też się marzy taki wypad w tatry a najlepiej słowackie. Niestety nie wiem do jakiej miejscowości tam najlepiej się wybrać, żeby były najfajniejsze szlaki. Chcociaz w zakopcu tez jest fajnie. Taka niby niepozorna dolina białego :) sarni szczyt. Mam nadzieję że może w przyszłym roku nam się uda wybrać. może w tym na 5 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo, fajnie, że się w końcu pojawiłaś. A swojemu chłopu, to musisz musztrę zrobić. Dowcipniś się znalazł. Niech uważa, bo jak się nie poprawi, to my się za niego weźmiemy. Jednym słowem: niech się strzeże! A ja wróciłam do domu, po drodze miałam burzę i jechałam prawie po omacku. Ale mamy teraz zmienną pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a gdize konkretnie jeździcie w góry? Nam też się marzy taki wypad w tatry a najlepiej słowackie. Niestety nie wiem do jakiej miejscowości tam najlepiej się wybrać, żeby były najfajniejsze szlaki. Chcociaz w zakopcu tez jest fajnie. Taka niby niepozorna dolina białego :) sarni szczyt. Mam nadzieję że może w przyszłym roku nam się uda wybrać. może w tym na 5 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris my jeździmy do zakopca w nasze tatry, tzn. mieszkamy w murzasichlu. A w tatrach słowackich byłam jak jeszcze nie znałam swojego męża i wrażenia niesamowite, góry trudniejsze niż nasze ale dałam radę:D Mieszkałyśmy w Popradzie. genewa u mnie też bardzo zmienna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Cześć dziewczynki, siedze i czytam od deski do deski ta stronke, zeby nie było ze sie obijam, wczoraj znow miałam krwotok, niestety przeciągnłą sie on dfo dzis, ale do pracy trza bylo isc, upominam genewe a sama taka sama. Na wakacjacj nie bylam juz 12 lat i narazie dalej nic sie nie znaosi zeby w tym roku bylo inaczej. Przez 11 lat jezdziłam na kolonie jako wychowowca i niech mi ktos powie ze to wakacje- pogryze, w tamtym roku kupiliśmy mieszkanie, miesiac remeontowalismy a nie wspomne ze i kasy juz braklo, w tym roku mamy slub i wesele wiec znow nic , zresztz musimy jescze jedno okno wymnienic, i wakcaje znow upłyną w domu, ale najwazniejsze ze we własnym z i z ukochanym facetem, pozatym wierze w to ze bedzie nas jzut trojeczka ale sie rozpislam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca bardzo, chwali Ci się bardzo;), że czytasz wszystko od strony do strony. Tak trzymaj. A co to za krwotok miałaś, jeśli nie tajemnica? Ty też musisz dbać o siebie! Ja uwielbiam góry, ale nie mogę po nich chodzić. Zazdroszczę Wam wypadów w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, powiedzcie, ze Wy też jesteście takie senne, zmęczone i nic Wam się nie chce. Ja już się zaczynam martwić, co sie ze mną dzieje. Agatje się dzisiaj nie odzywa, chyba dzieciaki dają jej w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa ja tez tak się czuję od kilku dni, w pracy oczy same mi się zamykają a przecież się wysypiam ale jak się budzę to jestem nieprzytopmna, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...........3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.........3............czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków...........1cykl.............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2..............21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Tabelkę wklejam, bo zgubimy. I Czarna też się dzisiaj nie odzywa. A ja znowu gadam do siebie, la, la:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa ja tez tak się czuję od kilku dni, w pracy oczy same mi się zamykają a przecież się wysypiam ale jak się budzę to jestem nieprzytopmna, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o julk_a się odezwała, już nie piszę monologu. To mnie pocieszyłaś, bo już myślałam, że tylko ja się tak masakrycznie czuję. A ja Twoja działeczka? Ja ostatnio nowe nasadzenia znowu zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie gadasz do siebie:P fatalnie chodzi mi net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj w ogóle takie wrażenie, że gadam do rzeczy, albo jak potłuczona. I sama nie wiem, czy mam się smiać, czy płakać? A może to syndrom przepracowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byłam na działce w niedzielę ale złapał mnie deszcz więc nic nie zrobiłam. Zawsze po pracy chcemy jechać na działkę ale właśnie po pracy psuje się pogoda i zaczyna padać:( muszę powiedzieć że działka pięknije, coraz więcej drzewek i roślinek posadzonych, tyle że coś kwiatki mi nie wzeszły. Może dziś uda mi się pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała być, że gadam od rzeczy:D julk_a, a co zasiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasiałam aksamitkę, cynię, kwiaty na skalniak, mieszankę kwiatową może dziś coś ujrzę:) marzę żeby położyć się spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dopisuję do klubu sennych i zmęczonych.. od poniedziałku nie moge się pozbierać.. marze po prostu o weeku... jeszcze dziś powiedzieli że w piątek do pracy... a wokół wszyscy mają wolne... pać spać spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×