Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Co jest napisane na dnie puszki z Coca-Colą produkowanej w Rosji? - Otwierać z drugiej strony. Co to znaczy, gdy ktoś znajdzie cztery podkowy? - To znaczy, że gdzieś koń biega na bosaka. Co to jest miłość? - Miłość to jest światło życia. A co to jest małżeństwo? - Rachunek za światło. Ilu prawdziwych mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki. - Ani jednego, prawdziwy mężczyzna nie boi się ciemności. Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? - Powiesić sobie nad łóżkiem hasło: I ty możesz spłodzić Leppera!. Co robi blondynka jak wstaje rano? - Przedstawia się, myje zęby i idzie do domu. Jaka powinna być idealna kobieta? - Jak szpital: czysta, ogólnodostępna, bezpłatna i czynna 24 godziny na dobę... Co mają wspólnego smoki i siedemnastoletnie dziewice? - Oba gatunki wymarły... Wiecie jaka jest różnica miedzy kobietą mającą okres, a terrorystą? - Z terrorystą można negocjować Wiecie jakie wino jest najmocniejsze? - Mszalne - a dlaczego? - Bo jak jeden wypije, to wszyscy śpiewają. Jaka jest różnica między dziewicą a rencistką? - Żadna. Obie czekają na pierwszego. Kto to jest ginekolog? - To jest facet, który szuka problemów tam gdzie inni znajdują radość. Czy Ewa zdradzała Adama? - Tego dokładnie nikt nie stwierdził, ale niektórzy uczeni uważają, że człowiek pochodzi od małpy... Dlaczego orkiestra nie gra na moście? - Bo most to nie instrument! Czym się różni teściowa od Coca-Coli? - Niczym! Jedno i drugie dobre jak zimne Czy wiecie co to jest łóżko? - Przedmiot do rozładowania energii jądrowej. Dlaczego psy australijskie są najszybszymi psami na świecie? - Ponieważ w Australii odległości miedzy drzewami są ogromne. Czym się różni grzech od żalu? - Grzech włożyć, a żal wyjąć. Jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? - Kobieta: wpada w oko, rani serce, szarpie nerwy, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Z czego składa się węgiel? - Z samochodu do piwnicy. Wiecie dlaczego Bill Gates nazwał swoja firmę Microsoft? - To wie tylko jego żona. Dlaczego Ziemia jest rodzaju żeńskiego? - Bo dokładnie nie wiadomo, ile ma lat. Co to jest? Taniec bobrów. - Boberek. Kto mówi wszystkimi językami świata? - Echo. Dlaczego skarbonka jest ciągle wkurzona? - Bo każdy jej wciska swoje trzy grosze Ile możesz zjeść jajek na czczo? - Jedno, bo drugie nie będzie już na czczo. Dlaczego w maluchach nie montują wyciszaczy? - Bo jak się wsiada to się kolanami uszy zatyka. Jak działają najnowsze ruskie spadochrony? - Otwierają się przy uderzeniu. Co to jest: czarne i kopie? - Cień koparki. AJak się nazywa syn optyka? - Synoptyk. Co to jest: leży w trawie, nie dycha i nie dwie dychy? - Trzy dychy. Dlaczego Ala ma Kota? - Bo Sierotka ma Rysia! Wiecie czym się rożni seks od klocków Lego? - Nie? To bawcie się dalej klockami! A czy akumulator może zabić człowieka? (napięcie 12V) - Zależy z jakiej spadnie wysokości. Co zrobił Sobieski po objęciu tronu? - Usiadł na nim! Co mówi dżem jak się go otwiera? - \"Dżem dobry\". Co powstanie z połączenia dwóch stonóg? - Zamek błyskawiczny. A wiesz kto wymyślił spodnie? - Radziecki uczony Iwan Gołodupiec. Z czego składa się łyżka? - Z drążka prowadzącego i komory zupnej! Czym się rożni słoń od parawanu? - Parawanem można zasłonić, a słoniem nie można zaparawanić... Co to jest \"nic\"? - Pół litra na dwóch. Jak się nazywa najnowszy gaz szlachetny? - Dwupierdzian kapusty. Co można z jednej strony lizać, a z drugiej przyklepywać? - Znaczek! Co należy zrobić, gdy gołąb napaskudzi na głowę? - Podziękować Bogu, że nie dał skrzydeł krowom... Jak się nazywa kobieta (sławna) tańcząca w balecie? - Prima ballerina! A facet? - Prima baleron! Jak długo żyje mysz? - To zależy od kota. Co to jest łopata? - Ręczny przenośnik materiałów sypkich. Państwo w Europie na K? - Kowalscy. Jaki okrzyk potrafi obudzić rekina z poobiedniej drzemki? - Człowiek za burtą! Jak poznać, czy pasztet zajęczy jest rzeczywiście z zająca? - Dać komuś do spróbowania. Jak zajęczy, to nie zajęczy, a jak nie zajęczy, to zajęczy Jaka jest definicja \"wymiany opinii\"? - Kiedy idziesz do szefa ze swoją opinią, a wychodzisz z jego. Kto jest najlepszym matematykiem na świecie? - Kobieta: dodaje sobie urody, odejmuje lat, mnoży dzieci, dzieli łoże. Co to jest: zielone, czerwone, niebieski a jak podskoczy białe? - Nie wiesz? Ja też nie ale fajnie zmienia kolory... Co to jest kapitalizm? - Wyzysk człowieka przez człowieka. A co to jest komunizm? - Na odwrót. Dlaczego chirurg zawsze operuje w maseczce? - Żeby nie oblizywał skalpela. Co Miś Uszatek je na kolacje? - Pora na dobranoc... Jakie jest lekarstwo na miłość od pierwszego wejrzenia? - Spojrzeć drugi raz... Jak się nazywa mały Turka? - Miniaturka Jaka jest najwyższa forma życia zwierzęcego? - Żyrafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest: zielone, czerwone, niebieski a jak podskoczy białe? - Nie wiesz? Ja też nie ale fajnie zmienia kolory... Co to jest kapitalizm? - Wyzysk człowieka przez człowieka. A co to jest komunizm? - Na odwrót. Dlaczego chirurg zawsze operuje w maseczce? - Żeby nie oblizywał skalpela. Dlaczego bocian ma czerwony dziób? - Bo go krew zalewa jak mu się wymawia że przynosi dzieci. Jaka jest różnica między koniem i koniakiem? - Taka sama jak między rumem i rumakiem. Co Miś Uszatek je na kolacje? - Pora na dobranoc... Jakie jest lekarstwo na miłość od pierwszego wejrzenia? - Spojrzeć drugi raz... Jak się nazywa mały Turka? - Miniaturka Jaka jest najwyższa forma życia zwierzęcego? - Żyrafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wastawać, wstawać!!! Mamy taki piękny upaaaaałłłłł!!!!! A ja od wczoraj mam wreszcie normalny dostęp do netu (oczywiście chodzi o dom). Mój mąż stwierdził, że jestem uzależniona od netu i caffe. A nawet jeśli jestem, to co? Nie można mieć jakieś małego, tyciego uzależnienia? Przesyłam Wam buziaka na dzień dobry (mam cały zapas, bo solaris mnie wczoraj zacałowała:D). Dalej siedzę w moim dołeczku, ale jest mi w nim weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziewczyny bierzmy sie za łpaoaty, kopary i dalej genewcie wyjmowac z doła pora sniadank❤️a nadeszła fliudków armia weszła ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a ja dzis znow po sukienke i do tego do ,okalu, moje dziecie to bedzie chyba Jaś- Wędrowinieczek ;) miłego dzinka dla wszytkich topikówek rada dla solariska- i tak jest upał- nie zakładaj butów, zebyu cie nie obdarły, a nozka i tak nie zamrznie, a ludzie i tak nie zauwazą, a esli pomysla ze maja haluny od upału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten gorący dzień;) Dobrze, że piątek i będzie można odsapnąć, schować się gdzieś w cieniu. Genewo czuję, że wychodzisz z dołka, jest już mały promyczek nadzieji, że wyjdziesz z niego zupełnie i my Ci w tym pomożemy❤️ Chcąca życzę udanego wędrowania:) A nasza jodełka schroniła się gdzieś przed upałami;) Dziewczyny uśmiech na twarzyce i miłego dzionka dla was wszystkich🌼 Genewa w tym cyklu jakoś nie odczuwałam wrażeń owulacjnych, coś czułam ale jakoś inaczej niż w poprzednich cyklach. Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wysłyłam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ja mam ból głowy od wczoraj , tak mnie ćmi bez sensu. Nie moge już w te upały wytrzymać :-(( Wczoraj myslałm ze zemdleje , w drodze do domu , strasznie chciało mi się pic i jak na złość po drodze nie było zadnego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że każdy znalazł sobie swój grajdołek i nie chce z niego wyjść;) Pochłaniam straszne ilości wody cytrynowej i to pozwala mi jakoś przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sporo piję i ciągle szukam najlepszego sposobu by się ochłodzić. Chyba musiałabym wynieść się na korytarz i tam pracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piję litrami :) Witam! Wczoraj przyjechał do mnie mój kubuś i razem udało nam się spędzić cztery godziny na zakupach. musiała go ubrać :D Ale przynajmniej mam na to sposób a on nie protestuje. Wpadamy do sklepu, pakuję kubusia do przymierzalni a ja latam po sklepei i w międzyczasie znosze ciuchy :) I kolejno wybieramy i odrzucamy i załatwione :) Szkoda tylko że tak mało czasu było.. Pluszko dzisiaj czuję wyraźną poprawę w sandałach!!!! :) 👄 I jeszcze pytanko w jaki dzien robić prl z obciążeniem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak często zjadam \"m\"?????????????????? Coś mi się zdaje że z klawiaturą mam coś nie tak i czasem mi zjada.. może na końcu za słabo wciskam??? Chochlik spadaj ode mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyjeżdża mój chcrześniak do mnie...hmmm..a ciotka calkowicie nieprzygotowana... Oszaleję!! A prania mam co najmniej na cztery pralki i już nic do założenia na siebie!! A jutro ide do fryzjera robić pasemka. Chcę zdecydowaną czekoladę między ten mój blond :) Ugasić na lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wasi mężowie na zakupach??? Sami robią? Czy też macie jakieś metody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy a ty jak się czujesz? Coś ostatnio z tabelką nie za dokładnie więc nie wiem kiedy moge ci kibicować???? W każdym bądź razie tego maleńkiego cudu pod serduszkiem ci życzę i bardzo zaciskam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia łapię fluidki :D:D Ech roznoś je roznoś!! Choć utule biedną łepetynkę ;) A może warto pójść na zwolnienie troszkę, żeby dzidzia przez ten najważniejszy czas miała jak najbardziej komfortowe warunki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo ty chyba już jesteś opalona jak mulatka? :) Cudnie masz z tymi jeziorkami, ech! A wiesz że słoneczko sprzyja owulacji?? :) Za ciebie też trzymam kciukasy!!! Może to było zrządzenie losu, że nie udało ci się zrobić tego hsg, a ten miesiąc zaowocuje w starania :) Z całego serca życze ci maleństwa w brzuszku!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno a ty gdzie się podziałaś????? Wszytsko już chyba pozdawane?? Wracaj do nas bo tęsknimy!! Napisz co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko zaczęłaś brać antyki??? Chciałam ci jeszcze napisać, że dla pco najskuteczniejsze antyki to diana. Bo to jest w zasadzie lek, a antykoncepcja to jest tylko niejako przy okazji. Konsultowałaś się z jakimś innym ginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....31.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w temacie staranek to jak powyżej. Zawieszam aż do laparo, bo i tak nic nie wskóram. Jeszcze tylko musze zrobić prl a potem będę się zastanawiała nad laparo... hmmmm....bardzo głeboko się bedę zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo wskakuję do twojego dołeczka wesołego. Mawiają że razem raźniej, a ja duszę mam wrażliwą, więc hopa! Już siedzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! I lodówka tu nawet jest! Hehehe i zimne piwko :D o i winko jakieś. No to babskie pogaduchy na szczeblu dołkowym wdrożone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiedzcie mi komu będziecie kibicować w ostatnim meczu finałowym??? Ja oczywiście francji ale to tylko ze względu na ogromną sympatię dla zizu... ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to solarisek wyprowadził nam stronki na prostą:D Oj, Naprodukowałaś tych wpisów:D Prawda, że fajnie w moim grajdołku??? A ja kibicuję Włochom, po ostatnich wakacjach nie mogę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo oczywiście na szczebel dołkowy telewizor trzeba załatwić, bo ja musze się napatrzyć na zizu :D to jego ostatni mecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarisku, załatwi się. Ja tam wolę del Piero i Tottiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proponuję jeszcze nakupić do zamrażalnika całe mnóstwo lodów!!! Wczoraj kubuś zabrał mnie na wielki deser lodowy z owocami. Pychotka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×