Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

HEJ hej Dawka fluidków dla Was❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ja w drugim miesiącu farbowałm włosy ale szamponem , nie wiem czy to się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, nasza mamusia 2 w 1 znowu nam cudownie zaciążyła stronkę:D Wiesz, w szamponach nie ma specjalnych odczynników, więc się nie liczy. A jak Ty się czujesz? Agatje, mam nadzieję, że ta przerwa Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hop hop 🌻 Castopea trzymajmy się razem, ja w next cyklu też uderzam na hsg brrr... razem zawsze raźniej co do II fazy cyklu ja biorę duphaston, żeby nie była za krótka, ale za to mam problem z zadługimi :-) dziś mój 26 dc, po pracy idę do gina, zobaczymy co wyniknie, ale ostatnio zapomniałam sie zapytac o grubość endo :-( mam nadzieję, że gina zapisuje, to będę wiedzieć czy się kurczy a jak tak to za ile przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuje ok. Nic mi nie dolega na szczęście. Kurcze ja nie wiem dlaczego zawsze tak rozciągam te stronke z fluidkami , co to bedzie jak będę w 8 miesiącu?/? Cały czas się zastanawiam kiedy powiedzieć szefom o ciązy , niby jeszcze nic nie widać ale nie chce zeby pomysleli ze ukrywałam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak miło pospać dłużej, a nie zrywac się rano do pracy. Jednak zwolnionko ma swoje dobre strony. Kikunia jak masz założoną kartę ciązy to możesz śmiało mówic szefom, chyba że wymagają zaświadczenia od gin. o ciąży, ja musiałam takie zanieść. Miłego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karte ciąży mam już od piatku. Ale martwi mnie to bo mój gin nawet nie spytał się ani razu czy nie potrzebne mi zwolnienie. Nawet nie wspomniał o zwolnieniu.Na razie nie musze , ale wiem ze inni daja nawet jak nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia dzieki za maila, a co do zwolnienia , ja niby czueje sie dobrze - narazie- i oby tak było- ale ajk prezyjdzsie wrzesien to bede sie bala wracac do pracy, ja pracuje z nadpobudliwymi dziecmi w wieku 8 lat, raczki i nozki im chodza jak nie wiem co , sa tez i uposledzeni wiec ich reakcje tez bywaja rozne na rozne sytuacje, tylko walsnie jak to pwoiedziec ginowi, moze wprost?? szefostwo moje nic nie wie, przynajmniej nie ode mnie , ja sie soecjalnie kolezankom nie chwalilam ale wiadomo jak to jest, powiem w sierpniu najwczesniej, sama musze miec pewnosc ze jest ok nie chce wybiegac przed orkiestre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpływam się z tego gorąca;) a jutro biorę dzień urlopu i jedziemy nad morze, jak się rozpływać to już blisko wody a co:D Wczoraj nie powitałam ellulki i naprawim to dziś, witaj ellulka, cieszę się że do nas dołączyłaś:) i to z maleństwem pod sercem❤️ Genewo jak się dziś czujesz? nastrój lepszy czy może gorszy? oby to pierwsze🌼 Przyjemnie się czyta jak nasze dziewczyny zaciążone czują się dobrze i niech tak będzie cały czas❤️ Solaris Ty również miałaś nienajlepsze samopoczucie, ciągle Cię to trzyma? Nie daj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca tylko nie zwlekaj z tym do samej koncówki sierpnia daj szefowstwu pare dni na znalezienie zastepstwa tym bardziej ze skoro pracujesz z takimi dziecmi to nie kazdy nauczyciel ma do tego odpowiednie kwalifikacje - tak mi sie przynajmniej wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, dzięki, że pamiętałaś. Niestety, dzisiaj jest mi gorzej i nie wiem dlaczego tak jest. Mam okropną chandrę, dużo pracy i wściekam się na siebie za te nastroje, co dodatkowo pogarsza sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo tulę❤️ Po złym nastroju przyjdzie poprawa bo nie może być ciagle źle, musi być równowaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia ja jestem w 17 tc i mój gin tez wcześniej nie pytał czy potrzebne mi zwolnienie. teraz jestem na pierwszym zwolnionku, zadzwoniłam do gin. i powiedziałam, że źle się czuję, a on kazał mi przyjść i dał zwolnienie. Myślę, że w każdej chwili Twój tez Ci da, tylko musisz powiedzieć, że chcesz. Genewa nie wściekaj się na siebie jutro na pewno będzie lepiej. Pędze na spacerek, póki nie ma jeszcze skwaru.Pa. Przesyłam pozytywne wibracje wszystkim, a w szczególności Genewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równowaga powinna być, albo przynajmniej chciałabym, żeby była. Dzięki za tulanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki.. ja nadal w dolinie...ale powoli dostrzegam jakieś światełko... ciumam was mocno!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris wyjdź jak najszybciej z tej doliny i oświecaj nas swoim optymizmem;) a gdzie zaginęła jodełka??? muszę cofnąć się się i zobaczyć bo może pisała, że miało jej nie być 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko jesteś nieoceniona..jakoś jasniej już zaświeciło..może wreszcie jakoś znajdę ścieżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mogę Cie poprowadzić byś odnalazła właściwą ścieżkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka masz racje chyba nie do samego konca bede zwlekac, ale akurat u nas jest troche nauczycilei po oligofrenopedagogice, nawet dyr by sie ucieszyla bo kazdy mialby prace, nie bedzie zle genewko - głowa do gory, panuj nam miłościwie szefowo na topiku, zebysmy sie z abardzo nie rozpusciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,nie mam siły pisać ale piszę.Tak cholernie boli mnie prawy jajnik że nie mogę siedzić z tyłkiem.Pękł chyba pęcherzyk,albo od pływania bo właśnie wróciłam z jeziora. Skóra sie na mnie łuszczy jak na jaszczurce. Paufnucy ja hsg będę miała chyba po Tobie,bo ja gdzieś za 2 tygodnie. Genewo jak nastrój...musimy się jakoś trzymać bo nic innego nam już nie zostaje. Kupiłam dziś chyba 5 klapki w tym sezonie.Z tym nałogiem nie mgę sobie dać rady,buty to moja pasja! Wiecie jest cudowna woda wieziorach,co za kapiel.Wzięłam apap bo chyba wywinę orła.Pozdrawiam Was koleżanki z doliny trosk(piszę już jak Ania z Zielonego Wzgórza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieła się stronka czy co ja żegnam ,ja witam uuuuu to niepodobne do Was ,ruszyć tyłki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm witam fluidki z rana jak świeza smietana, łapcie kochane , łapcie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ matko kochana , jak usnęłam wczoraj koło 22 i obudziłam sie ok1 w nocy i zaczełam myslec o tej sukience fryzurze i tym wszytkim to usnelam dopiero po 5 jak moj R wyszedl do roboty, chyba schudne z tego streu, casopea ja tez uwielbiam buty, moj sie denewruje po co mi ich tyle po1 małe mieszkanie, po 2 z szafy wyłaża, po3 i tak we wszytkich nie chiodze po 4 on ma 4 pary +5 na slub a ja samaych na zime mam 4 pary heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Castopeo dobrze że jesteś 🌻 :) Chcąca dzięki za fluidy, na sniadanko w sam raz. Chociaż za chwilę musze wypić kolejną dziś kawę, bo ledwiem żywa.. Chcąca ty tak nie stresuj się starsznie, bo musisz teraz dbać o maluszka!! Ślub jakoś sam przyjdzie :) Julko dziękuję za tą rączkę ❤️ powoli sie podnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raz jeszcze ja :) Castopeo jak ty masz fajnie z tymi jeziorkami.. ale ja też niedługo będę nad wielką wodą ;) Jak to mnie pociesza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam! castopea ja hsg tez ok za 2 tyg. zmieniam tabelke, bo dołączam dzis do 31-latek :-) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....31.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat niech zyje zyje pafnucy nam i jeszcze raz i jezczez raz niech zyje zyje nam, wszytkiego najlepszego spełnienia tych nawet najbardziej skrytych marzeń, gwaizdki z nieba i malutekiej fasolki, zadowlenia z mężusia, pracy i podwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×