Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ja jestem wręcz pewna, że bez laparo to nie mam o czym myśleć.. Tylko tak jestem tym -przerażona że nie wiem czy się zdecydować.. Pojadę na urlop to może wypoczną moje myśli.. Prawie posta nie ma bez myslenia o morzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
oj solaris chciałabym żeby twoje słowa sie sprawdziły ale myslę, że bez hsg nic u mnie nie wyjdzie dziś albo jutro zadzwonię umówić się na termin, moze jutro odwlekam tę chwilę jak mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy hsg to tylko badanie nie pomoże na kłopoty.. A iat zaciskam kciuki żeby ci się udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
wiem, że badanie, ale czasami podobno kontras "przepycha" co mniejsze zrosty, a i daje wiedzę o drożności co w efekcie pozwala dalej leczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) 🌼🌼 chcąca dobrze, że jesteś zdrowa, tak trzymać;) solaris już niedługo na urlop:) ja dopiero na początku sierpnia i też nie mogę się doczekać;) gorącooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że juleczka o mnie zupełnie zapomniała;) pafnucy, to prawda, hsg to tylko badanie, czasem uda się przedmuchać jajowód, czasem nie, różnie to bywa. Ale najważniejsze, że badanie określi, czy z macicą wszystko w porządku i co z jajowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte ciotek uwazam za udaną, ale stesa miała, ciasto smakowało, inspekcja sie zakonzcyła pomyslnie, u nas tez goraco i bogu dziekuje ze mam wakacje w koncu dychne, moze nawet zwolnie tempo, tylko teraz aczely sie zlatwiania do slubu wiec znwo biegiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana genewo nie zapomniałam o Tobie:) a jeśli się tak to już naprawiam i przepraszam i tulę 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko, tulanie mnie w pełni satysfakcjonuje i poprawia wyraźnie kiepski nastrój. ❤️ dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo ogromnie się cieszę, że poprawił Ci się troszkę nastrój:) a dlaczego masz kiepski nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, powodów cała masa. Pracy mam teraz strasznie dużo, nawał przeogromny, dzisiaj rano miałam krwotok z nosa, bałam się, że do pracy nie wyjdę, a przed chwilą dowiedziałam się, że mój mąż wyjeżdża w dłuższą delegację, akurat w takim czasie, w którym powinien być w domu. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieźle Ci się nazbierało. Sporo spraw spadło naraz. A wiesz, że krew z nosa to osłabienie organizmu i wiesz też że to zmęczenie. Postaraj się troszkę zwolnić❤️ A mąż szybko wróci z delegacji i weźmie swoją genewę w ramiona tak, że zapomni o wszystkim co sie dzieje dookoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też idę po papier toaletowy a potem musze ugotowac zupę...wrrrr.. zjem pewnie gdiześ o 18, a tak mi burczy.. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Panie.U mnie piękna letnia pogoda a w jeziorkach woda cieplutka.14 d.c byłam dzis u gina na usg.Pecherzyki piekne śluzówka wspaniała,powiedział idealne warunki na ciążę! Powiedział też ,że jeśli się okaże ,że mam niedrożne jajowody to 100 takich pęcherzyków nic nie da.Jestem pełan obaw o moje jajowody.W następnym cyklu hsg .Serdecznie Was pozdrawiam Was no i nasze Forumowe Fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ledwo zyje od 11 chodzilam po sklepach , kupowalam prezent i kreacje na wesele i tu Perfumetko nawiązujke do twojego wpisu bo dopiero je doczytalam - tez kupilam spodnie z tuniką!!!!!!! Bardzo mi sie podobaly i nawet nie mialam watpliwosci czy wypada. Agatje z tym ociepleniem stosunkow po wyprowadze z dmou to chyba czesto sie zdaza, moja mam nie miala zadnych problemow z zajsciem w ciąze wiec u mnie problemy nie sa dziedziczny no ale skoro twoim rodzicom sie udalo to tobie tym bardziej przeciez teraz medycyna jest madrzejsza;-) Solaris dlaczego tak wazny jest glucophage/ jakie ma działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, trzymam kciuki za ten cykl. Może chociaż Tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! A ja od dzisiaj na zwolnionku, zawroty głowy i omdlenia nie są wskazane w ciąży, więc mam prowadzic oszczedny tryb życia. Oczywiście dzidzia jest najważniejsza. Tylko jak wysiedzieć w domu i nic nie robić? Majka, zanim sama pójdziesz na badania wyslij najpierw mężusia, niech sprawdzi czy u niego z "syneczkami" wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Pluszka, wyglada na to, ze obie bedziemy podobnie ubrane. A jaki kolor tuniki i spodni kupilas? Ja mam tunike taka jakby z koronki, ogolnie dominuje w niej rozowy kolor (kwiatuszki). Jest bardzo pocieszna. Spodnie do niej mam jasno rozowe. A tak wogole to kiedy idziesz na wesele? Jaki prezent kupilas? Ja na szczescie nie musialam wymyslac jaki kupic prezent, dajemy pieniadze (wczesniej ustalilysmy z siostra). Ellulka, wypoczywaj jak najwiecej. Dziecko jest najwazniejsze. Lez i odpoczywaj. Jak dzidzius sie urodzi, to nie bedzie czasu na leniuchowanie. Korzystaj wiec poki mozesz. Genewo, rzeczywiscie pechowo zlozylo sie z wyjazdem meza w delegacje. Ale moze jeszcze zdazycie sie troszke poprzytulac przed i po wyjezdzie, moze owulacja lekko przesunie Ci sie i traficie w odpowiednim momencie. Castopea, trzymam kciuki za piekne pecherzyki. Skoro idealne warunki to trzeba dzialac a nie zastanawiac sie. Solaris, jak klapeczki, nie optarly Cie dzisiaj? Chcaca bardzo, pewnie wypoczywasz po wizycie cioc. A ciasto jakie upieklas? Dziewczyny, mam pytanie. Czy farbowanie wlosow przed ciaza moze miec jakis wplyw na dziecko. Slyszalam, ze w trakcie piewrszych trzech miesiecy raczej kobiety nie farbuja wlosow. A wczesniej? Sory za moze glupie pytanie, ale tak jakos sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka ciato tradycyjne z 4 jajek nowy mikser czasu tylko godzinka nie testowalam a a co do włosow to ja niestety musze cos z nimi zrobic mimo ze fasolka jest mam takie odrosty ze hej, moze pasemka, przeciez nie pojde na własny slub jak kocmołuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, najgorsze sa te odrosty. Ale dobrze byloby, gdyby sie ufarbowalo wlosy i odrastaly w takim kolorze jak ufarbowane. Gorzej jak kolor nie podobalby sie. Ale mi sie dzis gada... Chcaca, a jaka fryzurke na slub planujesz. Jakies upiecie czy modelowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetko, ja farbowalam włosy i przed ciążą i w pierwszym trymestrze. ze swoimi naturalnymi wyglądałabym jak ..., więc nie mam wyjścia i muszę poprawiac naturę. ponoć jak się farbuje włosy w ciazy to dzidzia może byc ruda, ale to stary przesąd i u żadnej z moich koleżanek się nie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko spodnie od tuniki mam kremowe, a tunika jest kremowa na ramiączkach w takie rozowawe kwiaty, dosyc cienka z nierównymi rogami po bokach do tego jeszcze jest szal z tego samego materaialu . Na wesel idziemy 12 sierpnia. A w prezencie kupilismy rożne kieliszki - tak ustaliłam z kuzynka, ktora jest zwolenniczka prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wtorkowo wszytkie nasze topikówy minęła noc , zatem przesyłam fluidków moc ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ jakaś bezsenno sc znow mnie ogarnęła a co do fryzuy, to włąśnie dzis jestem umówiona z fryzjerką na próbną, szczerze to sama jescze nie wiem, przeglądałam dużo różnych na necie, ale chyba nie będę upinać, po 1 nie mam aż tak długich włosów, po 2 mam lekka sukienkę , nie bardzo pasuja upięte, raczej delikatnie wymodelowane, zobaczymy jesczez co mi doradzą, ta sama fryzjerka co mnie będzie czesać zrobi mi mikaijaż, fajnie nie będę latała po mieście tylko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. a ja nadal w zdechłym samopoczuciu :( Myśłałam że w weekend sie pozbieram i odpocznę, ale wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że będę miała gości... Pluszko widzę, że nie odrobiłaś zadania domowego ;) w przenośni oczywiście :) W jednym z linków było wszystko napisane, ale mogło w nadmiarze informacji ci umknąć. Otóż glucophage to jeden z leków zawierających metforminę, a ta reguluje poziom insuliny - tak to lek dla cukrzyków. Pcoowiczki o ile juz nie mają cukrzycy to w przyszłości są cholernie na nią narażone. Nadmiar insuliny powoduje, że wzrasta poziom androgenów.. tak w skrócie rzecz ujmując. Ale też po drugie a nie mniej istotne, jeśli bierze się clo, to glucophage pozwoli łatwiej utzrymac ciąże, albo odwracając, lekarze wybadali, że u pacjentek bez tego leku dochodziło notorycznie do poronień. Musisz pamiętac pluszko, że przy pco samo wywołanie owu nie jest wszystkim. zaburzenie jest znacznie bardziej złożone. Ale to też zależy od tego jak bardzo jest posunięte pco. Niektóre kobiety zachodziły w ciążę biorąc samą metforminę bez clo. Istotne jest też obniżenie wagi ciała i pozbycie się tłuszczyku. ten najbardziej sprzyja rozwojowi pco, i utrudnia zajście w ciążę. W zasadzie powinno się przynajmniej mniej więcej stosowac dietę dla cukrzyków, unikać najgorszych produktów. :) Miłego dzionka!! I witam nasze nowe forumowiczki, bo z tego łajdackiego samopoczucia chyba zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziewczyny teraz to już się wściekam, ale pomóżcie mi zanim zadzwonię do ginekolożki i zrobię awanturę i być może idiotkę z siebie. Dostałam okres. 10 dni po jajeczkowaniu. Nie po raz pierwszy. Moja II faza cyklu robi się z każdą stymulacją krótsza o 2 dni, co wg mnie z naczy, że wcale dobrze na Clo nie reaguję. Z tego co wiem jeżeli II faza jest z krótka to są kłopoty z zajściem w ciążę! Skoro tak jest i moje cykle się skróciły, to nie powinno się tego przetestować, żeby ustalić co i jak? To moje pytanie. Czy mam rację i tam gdzież wszystko się źle kończy? Proszę, kto wie, napiszcie, bo jestem tak wściekła i załamana, że mojoa rozmowa z giną wcale nie będzie przyjacielska. Mam ochotę ją zmienić niezależnie pd jej doskonałej reputacji. Szlak mnie trafia. Jestem spokojnym osobnikiem, ale jak już coś mnie doprowadzi do szewskiej pasji, to lepiej niech wszyscy winni uciekają. Robię się niebezpieczna . Mam ochotę wrzeszczeć. Czy któraś mi w kilku słowach może wyjaśnić jak to wygląda i skąd się bierze ta stale krótsza II faza cyklu. Będę gdzieś za godzinę dzwonić. DZIęKI!!! NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje, przede wszystkim musisz się wyciszyć, jakieś techniki relaksacyjne zastosować (jako psycholog powinnaś je znać). I dopiero na spokojnie wszystko przemyśleć. 10 dni fazy lutealnej to jednak zbyt mało. Myślę, że dobrze byłoby zrobić badanie progesteronu w II fazie, np. 21, 23, 25 dzień cyklu. I oczywiście pogadać z giną, ale bez negatywnych emocji. Nie wiem jak długo się u niej leczysz, ale jak zwrócisz jej uwagę na ten fakt, to na pewno będzie próbowała coś temu zaradzić. A teraz trzymaj się i spróbuj się wyciszyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiłam się, zadzwoniłam, mam zrobić miesiąc przerwy w stymulacji, co powinno moją cystę przynajmniej zmniejszyć no i mam wizytę 4sierpnia. Wtedy zobaczymy co dalej. Nie wiem czy ta pauza coś rozwiąże, ale dam ginekolożce jeszcze jedną szansę. Są wakacje, nie będę się stresować. Za 16 dni ruszamy nad morze. Jeszcze tylko 12 dni pracy, z czego 4 ostatnie bardzo spokojne, bo dwójka malców ma już wtedy wakacje! Super. O tym będę myśleć. MIłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×