Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Co do prl to jeszcze popytam w next cyklu bo teraz akurat będe na wyjeździe, a pewnie moja dziurawa głowa zapomni znowu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oglądałaś może tego nowego CZerwonego Kapturka? Też mi się podobał. Ja w ogóle jestem kinomanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie widziałam, ostatnio jak sprawdzałam repertuar to mieli strasznie paskudny a od tego czasu nie miałam wolnego na wypad do kina... Poza tym strasznie nie lubię chodzić sama, a z reguły jestem sama.. serio, serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No stary, z twoim gabarytem i moim gadanym wiele możemy zdziałać\" :D:D Ja powli zwijam skrzydła. Kto chce buziaki to zasyłam! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam shreka "Niech mnie kots przytuli\";-) Chcaca zdjecia oczywiście chcemy;-) Solaris ale sie rozpisalaś - co do antykow doczytywalam ze Ciles tez jest stosowany jutro powinnam dostac .....@ to zaczne brac moj Jarek nie znosi zakupó wiec zazwyczaj jak juz cos koniecznie musi kupic straam sie przy okzaji zeby kupil cos wiecej co jego zdaniem nie jest mu niezbedne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc owocnych starń dla starających się w toku, przyjemnego seksiku dla staranek zawieszonych, i hmm udanych zakupów dla słomianych wdów! Khmkhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to chciałam powiedzieć , że tak mało piszecie o tempkach i dniach cyklu, że normalnie zupełnie nie wiem komu czego życzyć i kiedy kibicować ;) Ja to wiadomo co i jak. Ale napiszcie co u was:) Wracam po niedzieli więc bawcie się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. Kto mi posłał manuela na urlop???? Normalnie naganę dam do akt, bo szefowa powinna zgodę na urlop przyklepać! W kawiarni tylko karteczka: \"Drogie kochane panie, wdzięczny niezmiernie za okazaną troskę o wypoczynek i poczucie godności kamerdynera, ogłaszam was niezwykłymi kobietami świata, jakich nigdzie spotkać już nigdy nie zdołam. Dlatego też natychmiast po urlopie wracam by podawać wam kawę, koktajle i drinki.. Nie omieszkam zapomnieć o paluszkach i ciastkach, bo nigdy tak urczo przez słomkę nikt kruszków nie zbierał, co cieszy me oczy i uskrzydla mą duszę. Wierny i kochający manuel.\" No i kto dał ten urlop?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra..... Niech ma ten urlop.... przecież wróci jeszcze :) Zaraz, zaraz, a kto to tak te kruszki przez słomke wciągał... hmmm.... O! Ja wiem! Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze pamięta...:) Pozostawiam was z zagadką na weekendzik! Ciumaski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kto??? A może to jodełka wzięła manuela na swój urlop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może faktycznie za jodełką śmignął ten nasz manuel?? Ważne że wróci! Dzięki za łapkę! Ja też już 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ja tez Cie przytulam i wszystkie dziewczynki w ciut gorszej formie a dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ho hop 🌻 mam pytanie dla zafasolkowanych, jakiej firmy testu używałyście? bo czytałam, że niektóre pokazują ciążę której nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. dzień dobry wszystkim. Pafnucy, nie słyszalam o testach które pokazują ciążę której nie ma, a na 100% wiem, że są takie które nie pokazują wczesnej ciąży. wszystkie testy które robiłam pokazywały prawdę. na pewno były to testy płytkowe, a nazwy firmy nie pamiętam. kupowalam je w aptece. Pa. Pa. zmykam nad wode, bo w domu wysiedzieć się już nie da. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pa, pa do poniedziałku, wyjeżdżamy troszkę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ale sie dzisiaj napracowalam w domu. Okna umylam, posprzatalam, kapustke ugotowalam. Pycha. Ledwo zyje, a wszystko przez ten upal. Ale slyszalam, ze jutro popoludniu ma padac deszcz wiec odpoczniemy od tego skwaru. Wpadlam na chwilke, zeby zyczyc wszystkim udanego sobotniego wieczoru. Ja niestety jeszcze dwie godzinki bede sama w domku, bo mezus wraca ok. 21. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos zakupow. Moj maz tez nigdy niczego nie potrzebuje. Zawsze mowi: kupilabys sobie lepiej. Wyciagniecie Go na zakupy dla Niego jest bardzo trudne. Chyba wiekszosc panow tak ma, z tego co Wy napisalyscie. Pocieszylyscie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×