Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

solaris podam Ci strony, to zobaczysz jakie cuda tu są. Byłoby cudnie, gdybyś zawitała w nasze skromne progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tegoroczne lato już zaplanowane jak widzisz aż do co najmniej połowy września. :D:D Ja właśnie pospłacałam kredyty, a miałam aż cztery hehehe, tyle że pewnie nie aż tak wielkie jak twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry dziękuję za linki!!! Skopiuję je sobie na później ;) Śniadanko właśnie wcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki poszły emalią. A kredyt mamy spory, pochłania b. dużą część naszych poborów. Jeszcze dwa lata spłat przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam szybko okiem, faktycznie...no, no... Bardzo zachęcające widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki na poczatek dawka fluidków❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️ No dziewczynki jestem już mgr. Boże jaki kambur mi spadł z serca , mówie Wam. Taki luzik psychiczny.było cięzko , obroniłam się na 4 . Promotor powymyslał jakieś pytania z kosmosu , wcześniej wiedziałam tylko z jakiego zakresu mam się uczyć a i tak zapytał z okolic pracy.Ale mam to już za soba , uffffff. W pracy prezesi się zapytali czy chłodzi się szampan . A niech spadaja za taka pensje jaka mi płaca , niech se sami kupują szampana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia🌼🌼🌼 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz jesteś nie tylko mamusią dwa w jednym, ale też panią magister!!!! Huraaaaa!!!!! Strzelają korki od szampana dla naszej kikunii (oczywiście szampan jest bezalkoholowy)!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ogarnęło mnie jakieś potworne zniechęcenie. Do wszystkiego. Nie wiem czy ze zmęczenia, upałów czy coś innego się dzieje. Odliczam dni do wakacji i wyjazdu. Wczoraj rozmawialiśmy trochę z małżonkiem o naszych problemach. Stwierdził, że zacznie mieć dopiero nadzieję, jak sobie zupełnie odpuszczę. Łatwo mówić, jak się jest facetem Ma rację chłop, tylko nie rozumiem dlaczego inne kobiety chcą i dostają, a ja muszę nie chcieć Generalnie czuję się bardzo deopresyjnie. Znowu nie sypiam, nawet jak mogę, z byle powodu mam łzy w oczach i życie stało się jakoś zupełnie pozbawione smaku. Zaczynam się zastanawiać nad wybraniem się do lekarza i może jakieś antydepresanty? Może po wakacjach będzie lepiej? Sama już nie wiem. Chcę spać... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKUNIA WIELKIE, E TAM, PRZEWIELKIE I PRZEOGROMNE GARTULACJE!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 No cieszę się że masz to już za sobą :D A szefowie to jeszcze nie wiedzą pewnie, że z szampana i tak nici hehehe Kikunia nareszcie możesz odetchnąć! Bardzo się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agatje! odpoczniesz na urlopie i będzie lepiej! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agatje, pewno żadne słowa nie będą Cię w stanie pocieszyć, bo człowiek sam musi pewne sprawy przeżyć, zupełnie sam i sam znaleźć odpowiedź na dręczone pytania. Tylko, że Twoje pytania nie ma zadawalającej odpowiedzi. Jesteśmy z Tobą, trzymaj się i nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki dziewczynki, normalnie perspektywa wolnych wieczorów , bez nauki i weekendówsprawia że chce mi się zyc jeszcze bardziej niż dotychczas:-)))) Bejbuń był bardzo grzeczny nie dokuczał mamusi podczas obrony:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczne masz maleństwo ;) Mam też nadzieję że czujesz się dobrze tak w ogóle codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, kurwa, to moja! Teraz idę po pańską! Idzie pewien Arab z żoną po pustyni, mąż oczywiście siedzi na wielbłądzie, a żona dźwiga za nim toboły. Maszerują tak dobre 2 tygodnie i w pewnej chwili mąż mówi do żony: - Żono ty moja, idź do domu i przynieś mi linijkę i ołówek. - Ależ mężu... Po co ci to? Do domu jest 2 tygodnie drogi. - Nie dyskutuj ze mną. Idź do domu po to, o co prosiłem. Żona posłusznie powędrowała do domu, a po 4 tygodniach w końcu dotarła do męża i mówi: - Tu masz, mężu mój, ołówek i linijkę, o które mnie prosiłeś. - Dobrze, a teraz, żono moja, narysuj mi na plecach szachownicę. - Szachownicę? Ale po co? - Nie dyskutuj, tylko rysuj. Żona znów posłusznie narysowała na jego plecach szachownicę i mąż ponownie powiedział: - Bardzo dobrze. A teraz podrap mnie w B7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie sympozjum nt. \"Czy mężczyzna powinien mięć żonę, czy kochankę?\" - Lekarz stwierdza, że przede wszystkim żonę, bo to zdrowie seksualne... - Psycholog, że kochankę, bo wtedy jest uprzejmy, elegancki i w ogóle się stara. - Naukowiec dowodzi, że i żonę i kochankę, bo żona myśli, że jest u kochanki, kochanka, że u żony, a on tup tup tup i do biblioteki... Rząd obniżył VAT na kosmetyki... Zrobił to ze względu na pierwszą damę. Kawał wędkarski: - Biorą? - Nie bardzo... - Złapał pan coś? - Jednego. - I co pan z nim zrobił? - Wrzuciłem do wody. - Duży był? - Taki jak pan i też mnie wkurwiał. Kiedy Chuck Norris spogląda w niebo, chmury pocą się ze strachu. Nazywamy to deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia kochana , dajze pyska niechze cie cmokne Szanowna Pani Magister , gratulacje przeogromniaste, bardzo sie ciesze, popatrz jak to od najwczesniejszych miesiecy zycia edukujesz malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatje, nie poddawaj sie jestesmy z toba i myslimy o tobie duzo, zobaczysz odpoczniesz nabierzesz siel i zobaczysz wszytko w innym swietle i kolorowych kolorkach🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba stronke rozwlekłam sorki dobrze ze okolło 12 mdłosci juz przechodza, uroki fasolki, ale i tak jestem szczesliwa, a marudzilam ze objawow nie mam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe się pierwsza na fluidki załapałam :) Chcąca dobrze że czujecie się w miarę dobrze :) Ja idę pobrykać sobie po sklepach przed wyjazdem. Obleciałam rano szafę i chyba nie mam wyjścia. Poza tym nowe ciuszki tak humor poprawiają. wam też? Juleczko mam nadzieję, ze wpadniesz później do nas. Mniam mniam :D:D przepraszam to drobny żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×