Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześc jodełko!! A to nam się udało wskoczyć o tej samej porze :D A ja sie zastanawiałm czemu ten manuel tak długo mi ta kawę parzy??? A on po prostu w pierwszym rzędzie poleciał koktajl robić!! No ale tak byc powinno! Malutkie serduszka mają bezapelacyjne pierwszeństwo! Jodełko a czemu biedactwo tak cię kłują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!!! Właśnie zauważyłam też o której wpisała sie chcąca!!! Aż mnie dreszcze przeszły!! Piąta rano!!! Wołami mnie by z łóżka nie ściągnięto!!! Widzę chcąca że ten brak spania nadal ci dokucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jodełka sobie poszła w tango z manuelem, pewnie kanapki robią :P To ja też spadam, zmykam do roboty brykam ;) Dawno juz nie widziałam tabelki takiej z wszystkimi danymi i co nieco pogubiona już jestem. Pafnucy nie pamiętam na kiedy ty masz termin porodu? A jak twoje maleństwo? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka Solarisku! Ty mu dałaś tą obrzydliwą czapkę???? łeeee. Wolę go w kapeluszu. Co do dziabania- wyszły mi we wrześniu problemy z tarczycą i teraz na zamianę dziabią mnie na hormony i na krew :/ a niestety na razie nie udało się tego tak wypośrodkować żeby wszystko było na raz. Ale pracuję nad tym usilnie. Moja droga! A co z Twoim staraniem? skąd przerwa? co się stało.? Za chwilkę wysmażę Ci porządnego mailika jak będzie chwila spokoju bo szczerze jak wracam z pracy to o 18-19 jestem nie do użycia i zasypiam od razu. Buziaki dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! a jednak wylazłaś z tych niby to kanapek robienia ;) To może i kawy sie doczekam! No to faktycznie masz przekichane troszkę z tych kłuciem :O Trzymaj sie dzielnie!!! A ta czapka to nie mój pomysł! jestem pewna że manuel po prostu całą noc był w drodze do szczecina w odwiedzinach u julki i zmarzł stąd tra czapka, tylko przyznać się jak zawsze nie chce szelmiak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mnie to długa droga tłumaczenia. jest tak jak jest i tak jest dobrze ;) Są takie w życiu sytuacje i problemy których przeskoczyć się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz serio zmykam już. \"nie kcem ale muszem \" ;) :D:D:D Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi ! :) Brak mi strasznie dziewczyn :). Może by tak jakiegoś obiegowego mailika puścić do wszystkich Panno Solaris coby się stawiły w umówionym dniu na chwilę na topiku? ;). Masz namiary jeszcze na wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcącej to Małgosia pewnie czuwanie urządziła, albo śniły całą noc o klamkach do szafek i taki efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeste , ale leże cały czas zeby mała przezd konsultacja ortopedyczna sie nie pojawiła, troche czytam troche przyspypiam, teraz za jakis niby obiad sie wziełam,. niby bo z torebki, szkoda ze Manuel tylko serwuje kaweunie i koktajle a obiadki to co???????? Trzeba go chyba do pionu postawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcaca bardzo, jak samopoczucie dzis? Dziewczyny, weekend zaczal sie. Cieszmy sie. Jutro ide na zakupy ubraniowe z kolezanka tzn. Ona chce cos kupic, ja potowarzysze Jej. Moze przy okazji sobie cos wypatrze. Jakas fajna bluzeczke. Juz dawno mam ochote na jakas bluzke w kolorze brudnego rozu, ale jakos nie moge spotkac. Moze jutro..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :-) Chcąca 🌼 trzymaj sie. Już niedługo będziesz tuliła swoją Małgosię. ja tez mialam cc, choc tak bardzo nastawiłam się na poród rodzinny, ale coz pewnych rzeczy nie przeskoczymy. I tez końcówke ciąży spedzilam w szpitalu, nie jest to przyjemne, ale bezpieczne dla dzidzi. Niestety nie mam dużo czasu, żeby pisac, bo mój mały terrorysta :D jest bardzo absorbujący :D, a jak mam juz wolną chwilę, to jest tyle rzeczy do zrobienie, ze nie wiem za co się zabrac. Cały czas trzymam kciuki za udane staranka. A przyszłym mamusiom życzę dużo zdrówka i cierpliwości :D, która przyda sie poźniej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu do was nie zagladałam, ale widze że niektóre sa w ciazy i niedługo poród. Sory całosci nie moge przeczytac ale gratuluje tym ponad 30-latkom które beda mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulka super ze sie odezwałas, jak znajdziesz chwilke napsiz wiecej o tej cc, z tym ze mnie jzu we wt rano w doku nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, trzymaj sie. Ale szybko zlecialo. Juz we wtorek idziesz do szpitala? Odezwij sie zaraz po powrocie. Czekamy z niecierpliwoscia i trzymamy kciuki. Ellulko, milo ze sie odezwalas. Wiesz, moja znajoma tez mowila o swoim maluszku ,,maly terrorysta\". Chyba cos w tym musi byc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie uśpilam swojego maluszka i mam chwilkę przed poranna toaleta. Chcaca nie wiem, co bys chciala wiedziec o cc. Ja mialam znieczulenie zewnatrzoponowe, i jestem z tego zadowolona, bo widziałam małego od razu po wyjęciu z brzucha. Po tym znieczuleniu lezalam dwa dni pod kroplówkami, dopiero drugiego dnia wieczorem mogłam próbowac wstawac, trzeci dzień był na papkach i mogłam wreszcie pójśc wziąc prysznic, czwartego dnia to juz śmigałam, a piątego dnia wypisują ze szpitala (WRESZCIE!!!). Obok mnie leżala dziewczyna, która maiała zanieczulenie ogólne, to mogła wstawać z łóżka tego samego dnia co miała cc, a drugiego dnia juz starała się chodzić. A jeszcze jeśli moge ci poradzić, to poproś siostry od noworodków, żeby nauczyły cie dobrze przystawiac Małgosię do piersi. A i nie przestawaj karmic jeśli bedziesz miała pogryzione brodawki, a nawet strupy. jak masz jeszcze jakies pytanka to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze przypomniałam sobie. Nie wiem, czy wiesz, ale Twój mąż może wziąc dwa tygodnie L4 na opieke nad Tobą po porodzie. I jeśli będziesz chciala to moge wyslac na twoją poczte dwa poradniki dot. dzieci, są naprawde dobre sama z nich korzystam i sprawdzają sie w codziennym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam poniedziałkowo i fluidkowo ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ellulka bardzo prosze wyslij mi te poradniki, o L 4 dla męża wiem, on mysli o urlopie ale moze szkoda go wykorzystac , skoro może L 4 ja w szpitalu bede pewno dłuzej juz mi mowiono, ze wzgledu na tą kosc spojenia łonowego coi sie rozlazła, dluzej beda mnie uruchamiac, potem RTG konsultacje ortopedyczne , itd bardzo cie boli po tej operacji? bo jakby nie było cc to zabieg jesli możesz odpisz dzis , bo ja ranao na 8 juz bede w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca, faktycznie ze spojeniem łonowym masz nieciekawie. Musi cię strasznie bolec przy chodzeniu. własnie wysłałam Ci poradniki. Daj znac czy doszły, jak nie to spróbuję jeszcze raz. Blizna bolala mnie przez okolo dwa tygodnie, a teraz juz wogóle jej nie czuję. Mój mąz był ze mną w domu prze miesiąc. i jestem z tego bardzo zadowolona, bo to dużo mi pomagał, robil wszystko przy maluszku oprócz karmienia cycyem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca trzymaj sie mocno w tym szpitalu ty i Małgosia. Bedziemy cierpliwie czekaly na wiesci od Ciebie i malenkiej. Mysle o Was i 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - trzymam kciuki za Ciebie! Trzymajcie się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca ja tez dolacze do pozytywnych mysli !!! Bedziemy czekac na wiesci.Napewno bedzie wszystko dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło się u nas zrobiło! Ja idę jutro na wizytę do ordynatora, mam zabrać ze sobą całą swoją historię ;-) Ciekawa jestem tej wizyty i trochę się boję, że mnie wyśmieje, że po co tak wcześnie się z nim umówiłam, nie mam jeszcze 2 szczepienia na żółtaczkę. Chcę, żeby ustalił mi termin laparoskopii. To ma być refundowane, więc może się okazać, że termin będzie np. 3-miesięczny. Olinku - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nic Anetko.... caly czas tabsy..:( na szcescie juz jeden za nami .Teraz na 7 dni drugi i koniec..Ale jeszcze do 14 globulki..:( w sam raz do @ Potem 1-go wizyta w ivf ..i zobaczymy co dalej...kto to wie? Denerwuje sie powiem Ci...bo pewnie wezmie wymaz..i oby ta franca zdechla....bo juz zygam tymi lekami i globulami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie zdecydowalas na laparo?? gdzie cie skierowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×