Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

no wlasnie ja mam taka masakre slonce od poludnia przez caly dzien okna z jednej strony wiec nie ma gdzie uciec i ostatnie pietro wiec grzeje od dachu bylam wlasnie zawiesc zwolnienie do szkoly i jestem zla sama na siebie, baby w ksiegowosci mnie uswiadomily ze po macierzynskim dostane 4 a nie 6 tyg urlopu bo 2 juz wykorzystalm w wakacje zimowe, glupia nie pomyslalm wtedy zeby isc na zwolnienie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle35
dziewczyny, na razie rozważam chęć posiadania jeszcze dziecka, czy znacie jakieś metody sprawdzone na zaplanowanie płci dziecka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, Pluszka-ty masz termin po mnie ,wiec mozesz jeszcze poczekac,najpierw ja musze sie rozpakowac ,chociaz sie na to nie zanosi w najblizszym czasie.Jeszcze 9 dni do terminu. Oczywiscie zartowalam.Nie wiem dokladnie na kiedy masz termin,ale w te upaly ciezko znosic te koncowke.W razie gdybym tak szybko nie zajrzala to zycze ci powodzenia,szczesliwego i szybkiego rozwiazania. Pozostalym dziewczyna zycze powodzenia w starankach Chcaca-mam nadzieje,ze u ciebie rowniez wszystko w porzadku.Pewnie duze jest to twoje malenstwo? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle to dal Ciebie http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,48622,3087802.html mysle ze nigdy nie masz 1005 pewnosci co do plci , na pewno pomoglaby w tym dobra znajomosc swojego cyklu i z tego co pamietam chlopcy pocyznaja sie jesli stosunek jest w dniu owulacji a dziewczynki jesli 3, 4 dni przed o ile plemniczki przezyja? E.C. termin mam na 3 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie babeczki czy Wam tez tak puchną stopy i ręce przy takich temperaturach? to jest norma? Ciśnienie mam ok, wyniki też nie najgorzej. Żadnej biżuterii ani obrączki już nie założę niestety od kilku dni :( chociaż na pierwszy rzut oka tej opuchlizny nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko ja juz od konca 5 mieisaiaca nie nosze obraczki i pierscionków, dlonie i stopy mam spuchniete juz nie pamietam prawie jak wygladaly normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko - ja też nie mogę przez lato wcisnąć na palec pierścionków. To chyba rzez te upały. W ciąży jak wiecie zatrzymuje się woda w ciałku więc to dodtakowo wpływa na grubość naszych paluszków, nóg, itd. Pluszko, E.C., - pewnie nerwówkę macie teraz, bo nie wiadomo kiedy się zacznie. Bądźcie dzielne i czekajcie cierpliwie. Te upały muszą być dla Was wykańczające, ale już nie długo ma być ochłodzenie. Jeszcze zdążycie pochodzić z maluszkami na spacery tego lata, choć nie wiem czy z takimi malutkimi dziećmi można spacerować świeżo po urodzeniu. Olinku - wypytaj dr P o wszystko. Możliwości, dodatkowe badania, leki, zabiegi. Laparoskopia nie jest starszna, najgorszy jest tylko niepokój przed zabiegiem, ale zobacz ile on może wykazać i jak może być przydatny. A miałaś robioną drożność? choć z drugiej strony przy laparo też ją sprawdzają. Daj znać co powie dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu --> tak.Mialam hsg...ale sama wiesz jak to jest.wyszlo ze niby drozne ale kontrast szedl z oprem wiec ..moze jest tam cos na rzeczy.....nie wiem. Jasne ze napisze co i jak-ale to dopiero za tydzien. Własnie wrocilam z rowerku...Fajnie tak z wieczorka powalczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, byłam dziś na usg. Moja \"malutka\" dziewczynka waży 1881 gram w 31 tygodniu!!!!. o jakieś 580 za dużo. Mamy zrobić biometrię jeszcze za 4 tygodnie. A do tego ma długość kości udowej na górnej granicy. Kawał baby będzie. No niby cała rodzinka (tatuś, mamusia i obaj dziadkowie) wysoookie towarzystwo no ale bez przesady :/ Coś cieniutko widzę rodzenie 4 kg kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku, ja tez miałam hsg i było ok, a podczas laparo i tak mi jeszcze raz robili drożność, więc może warto. Jodełko, to rzeczywiście będziesz miała dużą dziewczynkę. I dobrze. Tak duzo teraz rodzi się dzieci z niską wagą. Poprawicie statystyki. Niech rośnie sobie w brzusiu zdrowo. Jak będzie duża, to może lekarz zaproponuje cc, żebyście się nie męczyły. Mam wynik ze szpitala. \"Doczesna częsciowo martwicza i ropiejąca. Ponadto fragmenty błony śluzowej trzonu macicy z obrazem nasilonej sekrecji.\" Rozumiecie coś z tego? Dlaczego mi coś ropiało? Stan zapalny się zrobił? Co to znaczy, że jest nasilona sekrecja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu--. dobrze byloby zapytac na topiku \"ciaza obumarla Dlaczego?\" Albo \"po stracie ciazy\" -sa takie topiczki i tam dziewczyny maja doswiadczenia....Moze Anik tez cos by wiedziala ..ja nie pomoge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie czytam całego topiku, więc nie wiem czy o tym już było. Pamiętajcie koniecznie, żeby zrobić badanie tarczycy TSH i FT4 . to podstawowe badania wykrywające nieprawodłowości w funkcjonowaniu tego gruczołu. A niedoczynność może być bardzo groxna w skutkach dla rozwijającego się maleństwa, dziecko może być chore albo... ciąża może ulec poronieniu. to bardzo powazne sprawy, więc koniecznie przebadajcie się pod tym kątem. ja sama leczę się na niedoczyność już od 4 lat, mam niedoczynność po poporodowym zapaleniu tarczycy. mam jedno zdrowe dziecko, jedną ciąże straciłam, a teraz jestem w kolejnej i wszsytko jest w porządku. Mam zwiekszaną dawkęleku, który musze brać codziennie. dla dobra mojego i mojego dziecka. życzę Wam powodzenia w staraniach o dzieciaczki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie tarczycy...to chyba pierwsze co sie robi:) To wszystko takie weteranki jak my wiedziec musimy... Tez zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że dziewczyna 2 razy poroniła a lekarz tych badań nie zalecił!!! moja ginekolog po ciązy, kiedy źle się czułam i nie mogłam za nic schudnąć dała mi mądrą radę - MNIEJ ŻREĆ! wyborażasz sobie??? a ja wtedy za namowa mamy poszłam zrobić te badania i TSH mialam 14.4 czasem lekarze nie zlecają najprostszych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Ci lekarze..faktycznie czasem nawet nie warto komentowac.... Ale My z Anecia chodzimy do Kliniki Nieplodnosci a procz tego anetka jeszcze korzysta z dobrego gabinetu i dobrej lekarki.... Ale coz....jak widac to tez nie gwarant zaden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam powodzenia!!! i trzymam kciuki za Wasze na pewno już niedalekie ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca ..no cos Ty:D Na moim drugim topiczku jest mnostwo dziewczynek w ciazy a trzy juz urodzily niedawno i wcaiz tematy sie kreca kolo maluchow:D...Oprocz tego mam 2 siostry w ciazy --wiesz....:Dtemat jest mi bliski Naprawde uwazam ze nie powinnas miec obiekcji zadnych i napisac jak malutka...:)-myslalam ze masz swoj topiczek i tu tylko zerkasz raz na czas i ze nie chcesz sie rozpisywac.... choc z drugiej strony..hmmmm....pamietam jeszcze jak mi sie dostalo jak cos kiedys skomentowalam ze topik wypustoszal i dziewczyny sie wyniosly gdzie indziej:(.....Ale nie ma co wracac do tego-raz ze tamten topik chyba nie przetrwal a dwa ze wiekszasc dziewczynek juz cieszy sie stanem B L O G O S L A W I o N Y M:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka dziewczynki! Anetko- kiedy masz lekarza? Może ten stan ropny to się już zrobił jak ciąża obumarła? Może to jeden z etapów samooczyszczania. Ty byłaś w szpitalu więc lekarze zrobili to za Twój organizm ? W każdym razie zaśniad groniasty Ci nie wyszedł prawda? a to bardzo dobrze. AnaPaula- o tarczycy niestety było było ;). Mam Hashimoto więc krzyczałam o tym troszkę na topiku :). Pluszka - coś widzę u siebie straszne postępy z tym puchnięciem. Dwa dni temu było ok a teraz moje stopy wyglądają jakby nie przymierzając należały do gorszego , shrekowego alter- ego księżniczki Fiony :]. Chcąca, Olinku- duża buźka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko to sprawdzaj sobie cisnienie i moze zrob aktualne badanie moczu, wiem ze jak mi zaczely rece i nogi puchnac to kazali mi to kontrolowac, na szczescie wszystko bylo w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pluszko. Badania i wizytę mam w przyszłym tygodniu na szczęście. Może jakieś sugestie będą od giny. Co do ciśnienia- hi hi, w końcu mam normalne 120/80. :-). Całe życie miałam za niskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam TSH i FT4. TSH wyszło mi 4,52 a norma jest do 4, to drugie było ok i moja gin. powiedziała że jest dobrze. Nie dowiedziałam się niczego u mojej gin. Powiedziała, że tam jest tylko ważna infomacja dla niej, że jest \"martwicza.\" Powiedziała, że to jeden z tych lepszych wyników i dobrze, że nie ma zaśniada. Mam przyjść do niej w następnym cyklu a ona w tym czasie przestudiuje moją historię, badania itd. No i mam mieć 3 miesiące przerwy. Powiedziałam jej, że nie chcę długo czekać, bo odnowią mi się psrawy sprzed laparo i ona też to potwierdziała. No nic teraz i tak nie zrobię, muszę czekać do następnego cyklu. Boli mnie dzisiaj potwornie jajnik, gorzej jak kolka. A ja jakoś nie mogę iść na inny topik. Zapytałam dziecwzyn na starankach po starcie o badania, ale i tak zostanętu z Wami. A Wy piszcie o swoich pociechach i wcale się nie przejmujcie. Ja ię cieszę, że Wam się udało i czekam kiedy nam pozostałym też się uda. Zaprzyjaźniłam się z Wami i nie chciałabym abyście stąd odeszły, bo komuś może być przykro, przecież jak wcghodxiłyście na ten topik byłyście też na etapie staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko - 🌼 ja osobiscie pisze na sierpniowkach ale tu tez nadal lubie zagladac, to pierwszy topick na ktorym sie zadomowilam, sporo sie tu dowiedzialam, przezylam swoje niepowodzenia i szczesliwe chwile, a teraz goraco kibicuje staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko- duża buźka 🌼. Bardzo się cieszę, że nie wybierasz się na inny topik. :-). A co do staranek- na pewno się uda. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! mi tez tutaj jest super! rzadziej zagladam bo mam teraz M a co za tym idzie balagan i gotowanie itp.--musze sie znow przyzwyczaic--hi,hi --ale mialam przedtem dooobrze!!!! dzis gotuje zeberka w kapuscie i ziemniaczki---dopiero niedawno wrocilismy z zakupow bylam u mojego gin. na oddziale---zapytalam czy w zwiazku z rozpoczeciem staranek znow mam przyjmowac Luteine--przepisal mi kolejne dwa opakowania i mam ja brac balam sie,ze mnie opieprzy--bo poszlam do szpitala--a przez te strajki wszyscy lekarze chodza jak burze gradowe ale nawet mial humor--spytal tylko ktory dzien cyklu (byl 15)--no i czemu nie przyszlam na monitoring, bo teraz to juz za pozno ja ,ze dopiero 3 dni temu M wrocil---no i mamy sie \"obserwowac\" jak on to mowi od wrzesnia --bo ja w sierpniu wyjezdzam --a on tez mowil ,ze idzie na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę. Nie mam dzisiaj siły, padam na twarz. Miałam nieprzespaną noc ,a jeszcze musiałam wcześniej wstać. Dramat. Jak tam dziewczyny? Jesteście jeszcze z nami, czy już dzidzia pcha się na świat? Widzę, że miałyśmy wszystkie zajęty weekend, bo nikogo tu nie było. Super pogoda, to trzeba wykorzystać. Idę coś zjeść, kąpiel i najchętniej położyłabym się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Aneciu:) I reszta:) U mnie weekendzik byl poza miastem.Bylismy u Małej -czyli u tesciow w Niepolomicach gdzie rezyduja Olka obecnie.Oczywiscie wcale z nami jeszcze nie wrocila do domku bo po co?:) Ale -fakt.Pogoda ładna to niech tam siedzi.Tam ma swierze powietrze przez caly dzien ,apetyt i małego Kubusia ktorym sie opiekuje...czas jej mija zupelnie inaczej niz tutaj w miescie -wypustoszalym z dzieciakow jakby nie patrzec.... Jutro jade do IVf-u..na rozmowe z dr. P Napisze co sie tam dowiedzialam i co mi potradzil ewentualnie. Jestem nastawiona na ta laparoskopie.Bo czuje ze inaczej nic do przodu sie nie posune skoro nie znamy przyczyny niepowodzenia.A to czy słabe wyniki sa jedyna przyczyna nikt nie jest w stanie mi powiedziec.Bo skoro inseminacje sie nie udaja to wg. mnie cos musi byc \"na rzeczy\" ...Dlatego chcialabym rozwiac te watpliwosci . Ciekawe co u Plusi??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze odkopalam tabelke bo ostatnio nie mialam aktualizacji:) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 31.07 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............33.................... ........03.08.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 31.07 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................39................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............38.................... ........03.08.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×