Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Smutasko, ja nie wiem dlaczego Manuel byl nieogolony, myslałam, że Ty może cos wiesz na ten temat, a tak to u kogo on był ??? Zobaczysz co jutro powie gina i bedziesz wiedziała co jest grane? trzeba mysleć pozytywnie. A może ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie. U mojej koleżanki jest Zosia, taka fajniutka dziewczyneczka :-). A jak w pracy, nie przemeczają Cie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , daję radę jakos narazie. Ale planuje zwolnienie gdzies od połowy paźdzernika , już do rozwiązania:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozę, kikunia jak sie ciesze ze w koncu sie odezwlas, super ze dobrze sie czujecie, mnie tez zosia bardzo sie podoba ale jesli to bedzie dziewczynka to postawimy jednak na małgosie, chłoipiec krzyś, , pozostałe dziewczymy juz to wiedzea , ale Ty zanim przeczytasz tyle zaległych stronek to ci steszczam, ty tez widze pracus jestes, ja wyladaowałam na zwolnieniu jzu do konca , czyli w sumie i od poczatku, ale juz jest dobrze, u mnie 18 tydz sie wczoraj zaczał, kiedy poczułas ruchy malenstwa , ja juz nie moge sie doczekać, zagladaj jak najczescciej szcegolnie tearz jak mas zneta w pracy a ja umowiłam sie dzis na usg 4 d, tylko teramin , ktory mi ustalili mnie przeraza, nie jestm niby pzresadna ale 13 i pt , brrr pluszka, uwaga mobilizuje Cie,- do roboty nie,lenic mi sie tu, bo manuel nie przyjdzie do ciebie, a tak serio, nie przemeczaj sie , okno nie zajac nie uciekanie w koncu w futrynie jest osadzone, , a jak ci przyjdzie ochota na umycie to usiadz i poczekaj az ci przejdzie ellulka, a ty tez czasami z tymi pracami nie przesadzasz? na mnie mowisz ze nie oszczedzam sie , a ty co wyprawiasz uwaga! ogłoszenie, ktora nie ;lubi parowac, do mnie cuiuszki, mma duzo czasu i chceci, chetnie uparsuje, za usmiech :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca to ja Ci jakos podrzuce te moje prasowanie, ale ostrzegam sa to w większosci koszulki mego meża, także rozmiar XXL. A z przetworami to będe pomalutku, bez przemęczania sie. Miłego spacerowania :-). kikunia jak będzie Ci już ciężko, to bierz zwolnienie i nie patrz na innych, zdrowie Twioje i dzidzi najważniejsze. Ja planowałam zwolnienie od połowy września, a wyszło od końca sierpnia do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca , buziaki , dobrze że jestes na zwolnionku. Podpowiedz mi czy chodzisz co miesiąc i lekarz przedłuża , czy od razu dał Ci na ałą ciąze.? Ruchy poczułam ok 20 tyg. A w sobote mąż dostał delikatnego kopa:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, zwolnienie dostaje co 2 3 tygodnie, tak dfaja lekarze nikt nie da od razu tyle, z tym ze w pracy pwoiedzialam ze juz nie wracam i ze bede przynoscic co jakis czas l 4, zreszta wiedza ze mialam problemy , ze szpital wiec w pracy nic nie mowa, ale wszedzie tak jest wiec sie nie martw ze bedziesz donosic co jakis czas L 4, i nie przepracowwywuj sie oj to ja na ruchy pewno jescze musze poczekac, ellulka, ty to masz dobrze , dzieki męzowi masz darmowe ciuchy ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja wreszcie po pracy, włsnie odkurzam mieszkanko bo koty lataly juz wszedzie i mysle o tych oknach ale nie wiem czy nie skonczy sie na mysleniu;-) kikuniu super ze sie odezwalas i gratulacje dziewczynki;-) Smutasku pisz jak tam wizyta u pani ginekolog Juleczko 🌼 jodełko, Solarisku co tam u Was??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zmeczyłam tym obieraniem jabłek, że normalnie oczy mi się zamykają, a tu jeszcze nawet połowy nie obrałam :-(. Chcaca koszulki męzusia nie bardzo na mnie pasują, bo nawet teraz wygladam w nich jak w przykrótkiej sukience :-), ale jak mi jeszcze brzusio urosnie to kto wie, czy nie będe ich nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... dolacza do Was kolejna 30-stka pragnaca dzidzie... Do roboty Kochane... Ja walcze juz 4...rok.... i nic... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluniu no witam, napisz cos wiecej o sobie??? i jesli masz ochote wskakuj do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................18.10 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 17............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Elunia:) Witaj w naszych progach:) Zapraszamy.Wpisz sie w tabeleczke jesli masz ochote z nami sie tu \"pomeczyc\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, meżus wlasnie jabłka tarkuje, ale jak pomyslę, że mam jeszcze tyle do obrania to normalnie nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku jak tam przeziebienie meza??? Ellulko to moze z tych malutkich zróbcie kompoty tak z calych jabluszek jak nie macie juz sily obierac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu -->jakos chlopina zyje:)a tak serio to wiesz jak te chlopy choruja...byle katarek a juz bidulek musi goraczke mierzyc do pani doktor leciec..:)Nic mu nie bedzie jakas infekcia go dopadla co teraz juz jest chyba norma bo gdzie nie wejde to ktos zasmarkany:DCiesze sie tylko ze rozlozylo go dopiero po starankach.Wiec niech sobie pochoruje bo jak nic nie zaskoczylo to od przyszlego miesiaca wracamy do zajec i sily trzeba zebrac:) Własnie kupilam mu dzis Salfazin zeby sobie podciagnal jakosc jesli nic nie wyjdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka elunia, witamy w naszych progach, napisz cos wiecej o sobie i tak jak dziewczyny mowiłay , jesli asz ochotr to tabelka czeka, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wczoraj wzielam ostatni cilest - pisalm wam ze w czwartek ale troche sie sama zakercilam z tymi terminami, tak ze czekam teraz na miesiaczke (w piatek??? moze???) odliczam do 11 dni i ide do pani gin i zobaczymy czy sie cos zmienilo ? czy tabletki poskutkowaly? wole za wiele o tym nie myslec bo boje sie ze mogly nie przynies oczekiwanego rezultatu;-( czyli powrotu owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu ja takze;) ja nie chce dostac@ a ty własnie czekasz :)ooo ironio losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam coś dobrego nastroju. W sobotę wyszorowąłam dywany, i niestety efekt nie był taki jak się spodziewałam, niby trochę pojaśniały, ale nie \"dają\" po oczach. Umyłam też okno, chciałam pochwalić się mężowi, a on akurat znalazł taką malutką smugę i mi ją pokazał! Dostaliśmy od rodziców pościel satynową w pięknych kolorach! Założyłam ją w sobotę na noc, mąż wyrzucił opakowanie, i okazało się, że brakuje jednej poszewski na poduszkę. Poszłam wczoraj do sklepu z dowodem zakupu i nic nie załatwiłam. Poszłąm dzisiaj ponownie , wzięłam ze sobą jedną poszewkę z poduszki (zobaczyłam rano, że jest popruta na szwie) i zrobiłam w skjlepie dziką awanturę, że sprzedają niekopmletny towar, albo nie dopilnowali i ktoś ukradł moją jedną poszewkę. Zaproponowałam, żeby mi dali z innego opakowania a tamten reklamowali. Pokłóciłam się z babką z Dz. Obsł. Klienta przy ludziach i wyszłam. Jestem taka zła. A taka piękną pościel, rodzice się wykosztowali. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj byłam z mężem u jego rodziców i wiecie co? Teściowa zobaczyła taką malutką dzirkę na jego swetrze i aż musiała palec w nią wsadzić, żebym zauważyła, że trezba zeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane, chciałam się poradzić z innej beczki: zawsze mam ból owulacyjny 16 dc, a teraz nie, dopiero 20 dc bolał mnie jajnik, jak przy bólu owulacujnym. Czy możliwe, że aż tak przesunęła mi się owulacja? Czy może to jest inna przyczyna? No pochwalę się skromnie, że próbowaliśmy w tym cyklu sami oczywiście bez inseminacji i mam maluteńką nadzieję, że może mogłoby się udać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko tesciowa sie nie przejmuj a co do owulacji to wiele czynnikow na nia wpływa i czasami sie przesuwa nawet o kilka dni (dlatego jest tyle wpadek z metod naturalnych- co w naszym przypadku byloby mile widziane) i oczywiscie trzymam kciuki za powodzenie staranek Chcaca - nie dziekuje zeby nie zapeszyc, wzielam sie w koncu za to okno i jedno umylam jak jutro zaswieci sloneczko to sie okaze z jakim skutkiem Olinku teoretycznie to tez bym chciala nie dostac tyle ze wiem ze jest to w tym cyklu niemozliwe;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pluszko! Będę trzymać kciuki za Twoje powodzenie w każdym cyklu aż do skutku! Ten ból niepokoi mnie o tyle, że zawsze bolało mnie 16 dc i nigdy nie zdażało się żeby to było później. Może coś mi się zrobiło na tym jajniku? Dalej mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Mam pytanie, orientuje sie ktoras z Was czy poziom cukru we krwi ma jakis wplyw na latwosc w poczeciu dziecka? Robilam badania krwi i poziom cukru mam blisko gornej granicy. Miala (czy moze ma) tak ktoras z Was? Bo tak mysle ze moze wlasnie to mi utrudniac zajscie w ciaze? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×