Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

nie było mnie ale już jestem;) słuchajcie, byłam dziś u nowego gina i normalnie jestem w szoku, w szoku że lekarz może być taki jaki zawsze chciałam żeby był. Wysłuchał mnie, wypytał o wszystko, przedstawił jak będzie nas prowadził, potem zbadał, na koniec zapytał czy mam jeszcze jakieś pytania i zlecił badania hormonów, i w 1dc mam się umówić na usg i będzie monitorowanie;) To, że mam skąpe@ nie świadczy o niczym złym, ważne że cykl mam regularny. Jednocześnie ze mną mąż ma zbadać nasienie. Zupełnie inne podejście, właściwe, wierzę że mi pomoże. Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o zmianie lekarza i wierzę, że to słuszna decyzja. Tylko mnie trochę zmartwiło, że mam małą macicę o czym nie wiedziałam. Jestem już spokojna:) Jodełka zgadzam się z Tobą, sasza na pewno nie jest z naszego castingu, my będziemy dalej go przeprowadzać;) cześć castopea, fajnie że się odezwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, cieszy mnie to, co piszesz. Naprawdę. A mała macicą się nie martw. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) troszkę będzie mnie to kosztować, choć byłam państwowo to nie może mi dać skierowania na badanie hormonów bo nie ma już limitów. Spodobało mi się, że był szczery ze mną a nie czarował jak to lekarze u których bywałam. Przyznam się Wam, że trochę się bała tej wizyty gdyż pierwszy raz byłam u mężczyzny, zawsze kobiety a że dały mi one wkość, to postanowiłam spróbować u faceta i nie żałuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze uważałam że facet jest lepszy. Moje przygody z paniami wspominam bardzo niemile. I mam nadzieję że już nie trafię w ręce żadnej baby. Wiadomo że czasem i faceci bywaja straszni, bo to zależy od człowieka, ale generalnie jako ginekolodzy są fajniejsi. Także ja przyłączam się do twojej opinii juleczko i ciesze się że jestes zadowolona i że znalazłaś wreszcie ludzkiego lekarza :) Super!! Castopeo miło że wpadłaś i normalnie cudnie masz z tymi jeziorami. Mieszkając w takich warunkavch gotowa byłabym zostać kijanką hehehe :D nie wyłaziłabym z wody. Wykiziaj i wymiziaj wodę od solaris, no tak ją dopieść :D czule pozdrów i ucałuj. Powiedz że tęsknię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRL : 0, 60, 120 TSH estriadol progesteron w odpowiedniczh dniach cyklu i usg, w tym i monitorowanie narazie bez leków, a później stopniowo będzie wprowadzal leki, jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem głodna i zmęczona.. I marze o spaniu..wygodnym przytulnym cichym kąciku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, nie rezygnuj z niego, trzymaj sie łapkami i nozkami, dobrze ze zmienias, aj atewrz pisze jakies smieszne sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej za r. szk, 2005/06 jak ja nie lubie papierkow, chociaz moja dyr twierdzi ze4 lubei, czyzby szef miał zawsze racje a prospos szefa- zaprosilam dzis na slub moje dyrektorki i powiesilam zaproszenie w pokoju naucz, ciekawee kto przyjdzie w ogole to juz nie moge doczekac sie tego dnia a jesze bardziej tej srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 byłam dzis u lekarza na pierwszym monitoringu i jajeczkowania nie mam, mam brac bromocorn na ta za wysoka prolaktyne i jeszcze cilest - porazka totalna ida wakacje a ja jestem uziemniona z staraniami na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo mam pytanie, pisalas ze od 8 miesięcy walczysz z prolaktyna co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw brałam bromergon, ale PRL cały czas skakała (poza tym skutki uboczne miałam liczne). Teraz biorę już 3 miesiąc Norprolac i PRL jest bardzo dobra: 7ng/ml (nie odczuwam tego, że coś biorę). Wadą Norprolacu jest cena: miesięczna kuracja kosztuje 135 zł. Bromergon, jak i norprolac mają za zadanie nie tylko obniżenie poziomu prolaktyny, ale także przywrócenie płodności. Niektóre dziewczyny bardzo szybko po bromergonie zachodzą w ciążę. A cilest to po dostałaś? Trzy miesiące tabsy i ostro do dzieła? Może obyłoby sie bez cilestu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko a jaki masz wynik prolaktyny,ja też miałam za wysoka i biorę od 3 m-cy bromergon 1/2 tabletki i po 3 m-ącach jest już w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 25,96 a norma byla do 25 co do cilestu to bylam w takim szoku ze polowe zapomnialam albo nie zrozumialam z tego co kobitka mowiła ale mam za duzo androgenów i zrozumialam ze to na to i jeszcze jak oglądała jajniki to stwierdzila ze jajeczkowania w tym cyklu nie było i nie bedzie bo wygladaly jakos nie tak i endometrium tez bylo za male moglam cos pokrecic bo za duzo tych informacji jak sie czlowiek w tym nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Następnym razem pomęcz ją troszkę, niech Ci wszystko dobrze wytłumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dzieczynki w słoneczny poranek, czy u was tez byla taka burza okolo 5 , matko grzmoty mnie obudziy zmykam zaraz do pracy, jeszcze tylko manuela prosze o kawunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo Chcąca bardzo..Aga......30.......małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 wklejam znowu tabelkę bo wypatrzyłam błąd- i to u mnie małaopolska piszemy z malej litery, jakoś tak nie podobało mi sie z duzej- widac ze belferzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko się witam i uciekam. Dzisiaj mam cieżki dzień. Bądźcie dzielnie i nie dawajcie się podszywaczom. Miłego dnia🌼 julk_a🌼 Czarna31🌼 atena32🌼 Agatje🌼 Castopea🌼 solaris🌼 jodełka30🌼 pafnucy100🌼 pluszka🌼 Chcąca bardzo🌼 majka74🌼 kikunia8🌼🌼 nella76 🌼 Castopea, dzięki za piękne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załąmana
cze mam 33 lata i nie moge miec dziecka muj maz ma do mnie pretensje i ja sie czuje winna . czy ktos mi moze pomuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :)! Witam was przy porannej kawie. Manuel, figlarz jeden już oczkami przewraca zalotnie :) (_)> (_)> (_)> (_)> kto chce niech się łapie!! Genewo udanego dnia :) Pluszka nie chciałabym cię martwić, ale..zły obraz jajników + brak owu + wysoki poziom androgenów...hmmm...lepiej dobrze popytaj.. Załamana, trudno jest ci pewnie pomóc w sposób najbardziej pożądany w takiej sytuacji czyli w tym żebyś mogła mieć dziecko. Według mnie twój facet nie jest w porządku. Wszystko zależy od tego jakie są między wami stosunki... Przecież możesz się postarać o sztuczne zapłodnienie, wtedy na pewno dziecko będzie jego. Możecie też adoptować. Poczytaj o sztucznym zapłodnieniu, wypytaj lekarzy, porozmawiaj ze swoim facetem a może wszystko się jeszcze ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo a ja nie dostałam zdjęć :( Czy możesz mi wysłać?? A co tu dzisiaj taka cisza....? Pewnie casting trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolaboga! ależ mi to dziś chodzi jak krew z nosa, od 15 minut próbuję się przywitać. Buziaczki! Pluszka! nic się nie martw ;). Będzie dobrze. Widzę, że znów mamy gości..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×