Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

pafnucy, jeśli chodzi o usg, to ja chodzę prywatnie i zawsze płacę. A na hsg miałam skierowanie od lekarza pracującego w szpitalu i badania było normalnie refundowane przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca u mnie też było na pierwszym słaba . Matko jak się ciesze , chcaca sciskam Cię mocno , kochana Chcaca :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, no wreszcie, ale nas wytrzymałaś. Gratulacje. Widzisz jak łatwo poszło, a tak płakałaś. To będzie niespodzianka na Dzień Ojca. Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę chcąca , ale czułam że tak będzie :-)))) Fluidki zadziałały ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!!! co za napięcie ale opłacało się;) chcąca bardzo gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Szybciutko zapełnij druga część tabelki!!! Strasznie się cieszę!! Nareszcie nasze boćki powoli trzeźwieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu co ja bym bez tych fluidkow zrobila twoich kikunia jak sie znam to nie wytrzymam do jutra na dzien ojca i pwoiem ukochanemu dzis fajnie maluch bedzie swiadkiem na slubie swoich rodzicow, boze zeby tylko ta druga krecha nie byla za słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............antybiotyczki pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo..Aga. Resztę sama wypełnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......2?............................? jaka jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca 2 tydzień? Tu chyba wszyscy piszą nie biologiczny wiek tylko od ostatniej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No No. Aleście zafundowały koleżanki dreszczowiec dzisiaj :)))) Chcąca- Ogromne gratulacje. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca , moja też była bledziuchna . Ja miałam zawiadomić mojego oczywiście uoczyście , przynajmniej tak to sobie wszystko wyobrażałam . Ale zaraz po zrobieniu testu wyleciałam z łazienki , rzuciłam mu sie na szyje i pokazłam test:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×