Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześć:) Też miałam problem z wejściem na kafe, tak wolno się otwiera. U mnie duszno, pochmurno a zarem śpiąca. Ja się nie obudziłam jeszcze;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca.... polonistka ze mnie kiepska ale Małopolska jako nazwa to się chyba jednak z dużej litery pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyznaję, że i mnie rano necik na nerwa zadziałał, bo dwa razy posta mi wcięło, ale jest juz oki :) A ja dzisiaj jestem ubrana na czarno...bo ja lubię na czarno sie ubierać, tylko jakoś dziwnie na ulicy na mnie patrzą..myślicie, że źle się ubierać na czarno?? Ja wiem że jest gorąco, ale jestem ubrana dosyć zwiewnie, tyle że w czerni. To bardzo źle? Powiedzcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris wcale nie jest to złe, że ubrałaś się na czarno, po prostu ubierasz się tak jak lubisz i w czym czujesz się dobrze:) Ludźmi się nie przejmuj. Nieraz się nam wydaje, że inni patrzą na nas choć wcale tak nie jest. Solaris ubieraj się po swojemu i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hejka 🌻 u mnie wciąż ogrom pracy, a po pracy wizyta u gina, czuję brak jajek, no ale trudno grunt to sie nie załamywać a dobijające jest to, że innym dziewczynom sie udaje, po tych samych lekach i to w krótkim czasie, a ja 3 cykoe owu i nic :-( boję się, że moge miec niedrożne jajowody :-( oj wyżaliłam sie i od razu lepiej:-) http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10718;19/st/20060609/o/16/l/34/dt/6/k/bc83/ttc.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris ja tez lubie czarny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.....:) I tak patrzą.... Pafnucy głowa do góry, bo może jajko jest?? Nie będę zachęcać ale może spróbuj z ziołami???? Co o tym myślisz? A ja robię przerwę na miesiąc bo po pierwsze jadę na wakacje bez mojego kubusia, a dokładnie na wyjeździe wyszłyby płodne, a po drugie mój gin też wyjechał na wczasy :) Telefonicznie ustaliłam, że spokojnie można robić przerwę w braniu clo, więc robię przerwę :) Przynajmniej włosy odsapną, bo strasznie mi lecą.. pafnucy a też masz takie odczucia wobec objawów pluszki? Zadziwia mnie cilest.. Pluszko a może jednak warto skonsultować to z innym lekarzem??? Po co ten cilest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj bardzo cierpie Tak mnie rozdęło , i mnie kłuje brzuch. Nie wiem czy moge wziąc Ranigast?Nie orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kikunia :) Niestety nie wiem co można łykać a może lepiej jakieś ziółka? Wydaje mi się że tak jest bezpieczniej. Poza tym na ulotce powinno pisać czy wolno czy nie. Biedna kika choć pomasuję ci brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka mogłabym tylko nie chciałabym żeby wyszło na to że mam obsesje.. Chodzi o to, że typowym objawem pco jest nieprsawidłowy wygląd jajników i wysoki poziom androgenów i brak jajeczkowania. Na pewnym bowiem etapie nie dochodzi do pewnej syntezy i zamiast jajeczkowania zwiększa się ilość androgenów, stąd właśnie brak owu, a jajniki zyskują specyficzny wygląd. Dlatego mnie to zaciekawiło. Po drugie przy pco normalnie podaje się antyki, bo te hamują ten proces w którym dochodzi do nieprawidłowości. Po ich odstawieniu łatwiej jest uzyskać cykl prawidłowy wzmacniając go lekami a konkretnie clo. Minusem tego przedsięwzięcia jest to, że nie robisz wymaganej przerwy po antykach do zachodzenia w ciążę, co może mieć niebagatelny wpływ na rozwój dziecka a zwłaszcza dziecka płci męskiej. Być może dlatego zleciła ci cilest. Chociaż jeśli jest to pco to moim zdaniem lepeij jest stymulować owu, niż brać antyki. Podałaś o prostu typowe objawy dla pco, dltego się zaciekawiłam. Może gin nie chciała ci powiedzieć, że to właśnie to?? Niektórzy lekarze wychodzą z zalożenia, że pacjenta nie należy informować o wszystkim bo ten się stresuje. W moim odczuciu to błędne przekonanie, dlatego jak coś czuję że jest nie tak, to idę na konsultacje do kolejnego. W ten sposób trafiam na lekarzy sprawdzonych i dobrych, bo nie ma nic gorszego niż niewiedza na temat tego co się dzieje. Tylko prosze nie traktuj tego jako obsesji, po prostu tak mi przyszło do głowy po tym co napisałaś i po tym co wiem na temat pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris bardzo ci dziekuje za odowiedz ja tez wole wiedziec niz sie denerowac ze nie wiem albo czegos nie rozumiem i sama sie domyslać o co chodzi z tego co sie dowiadywalam to ta lekarka jest podobno dobra trafilam chyba na jej zly dzien bo poszlam w godzinach w ktorych przyjmowala na kase bylam chyba 30 pacjentka i pewnie nie miala juz sily gadac doszukala wlasnie dzis w necie ze cilest Lek stosowany jest w hormonalnym zapobieganiu ciąży oraz w niektórych zaburzeniach funkcji gruczołów wydzielających hormony wiec pewnie dlatego mi to przepisała. ja nie bylam nastawiona ze uslysze ze cos jest nie tak i w tym szoku nie bylam wstanie racjonalnie myslec a tym bardziej pytac zobacze co bedzie dalej-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko, polecilybyscie mi jakies dokładne stronki do poczytania o androgenach, prolaktynie i obrazach jajników, bo to znajduje do tej pory to same ogólniki, moze ktoras z was czytala kiedys cos szczgółowszego z góry dziekuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka masz racje pomyliłam z wojewófdztwo malopolsie, chyba jzu za długo pracuje hihi ale wstyd ale wtopa, dzieki za upomnienie, poprawiam wiec jeszcez raz NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo Chcąca bardzo..Aga......30.......małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateraz chcialabym sie wyzalic. moge?????? dzis dyrekcja zlecila mi koszmarna robote oczywiscie na wczoraj, mam pisac sparwozdania i programu z pracy zespolu do mierzenia jakosci pracy szkoly0 kochane nauczycielki pewno wiedza czym to pachnie, a najlpesze jest to ze nie pracowalm w ogole w tym zespole, w ogole nie bylam do niego przydzielona, a te co byly to albo maja egzaminy, albo oddaja teczki( kto sie martwil tym w tamtym roku ze oddaje teczke) , albo cos tam jeszcez, miala mi dac materialy , ale sie wyniosla na jaks probe na koniec roku, zastepcy sie dra ze jak sie za rto dzis nie zabiore to nie zdaze do srody- ( plenarka), jutro mialam isc po sukienkę slubną, jak tak dalje pojdzie to nie zdaze wyjsc za mąż, do tego mnie rozsadza napiecie, jutro sądny dzień, ale bez z ludzen brzuszek boli, tempka jesze jest masakra oj ale nanudzilam , ale muslalam sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca to masz niezłą jazdę :) A suknię to już odbierasz czy to dopiero oglądanie i przymierzanie? Pluszko mam nadzieje że tyle w zupełności wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris- z sukienka jest tak ze sie wybieralao , szlo do miary i przywoza juz gotowa do odbioru , przywoza na tyle wczesniej ze jakby co to jeszcez poprawki, wiec w sumie moglabym jutro ja odebrac, ale oczywiscie nie mam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo- wspolczuje Ci w zwiazku z dodatkowym zajeciem w pracy. Mi tez niedawno przydzielono pewne zadanie, wiazace sie z duzym wysilkiem umyslowym, z czego nie jestem zadowolona, bo cale wakacje bedzie mnie to przesladowalo. Okropne uczucie. A propos sadnego dnia, u mnie tez jutro, tyllko ze ja w tym miesiacu odpuscilam sobie przytulanki w plodne dni, wiec chyba nie bede zawiedziona. Pozdrawiam wszystkie kobietki z naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U nas nadal gorąco, upalnie i burzowo. Na szczęście mamy klimatyzację do sypialni i salonu, gdzie siedzę z dzieciakami. Tylko trzeba ją zamontować. I czas najwyższy, bo maluszki zamęczają mnie pytaniami : a dlaczego tutaj tak ciemno? (spuszczam część rolet w salonie, żeby było chłodniej ), a dlaczego słońce nie może do środka? na dworze jest tak ładnie. Itp. itd. Czasem brakuje mi odpowiedzi. Wogóle moje dwulatki są w okresie \"dlaczego\". Jedno z lepszych \"dlaczego\" było, kiedy Kieran zabrał zabawkę innemu dziecku i postawiłam go do kąta. Po jakimś czasie idę do niego i rozmawiamy: -Kieran byłeś niegrzeczny, dlatego Aga musiała cię postawić do kąta. - Aga - Dlaczego Kieran niegrzeczny? - Kieran - Zabrałeś zabawkę innemu dziecku,a tego nie wolno. - Dlaczego? - A. - Ty też nie lubisz, jak inne dziecko wyrywa ci zabawkę.- K. - Dlaczego? - A. - Dlaczego Kieran tego nie lubi? - K. - Dlaczego Kieran nie lubi jak inne dzieci zabierają mu zabawki? - A. - Dla tego? - K - Będzie KIEran zabierał zabawki innym dzieciom? - A. - TAk - K. - Tego nie wolno, to niegrzeczne. - A. - Dlaczego? - K. - Bo Aga tak mówi- A. - Dlaczego? - K. I tak sobie rozmawiamy. Sorry, jak kogoś znudziłam, my się czasem do łez z mężem wieczorem śmiejemy, jak mu to opowiadam. Czasem zwyczajnie słów mi brakuje. I o to właśnie walczymy, moje panie. O te pytania, przepłakane dni, nieprzespane noce i... Uśmiech na nasz widok, ciepłe ręce wplątujące się we włosy, pierwsze \"Pa pa\" powiedziane ze zrozumieniem... Czasem w ten sposób potwierdzam się w słuszności mojego wyboru, bo nie jest łatwo. Dziwny post, nie sądzicie? Załamana, jak twój mąż obwinia cię o to, że nie masz dziecie, to sorry, zmień męża, bo to po prostu \"Du..k\", mam nadzieję, że inne koleżanki z forum mnie wesprzą. Co do czucia się gorszą i winną, to ja doskonale to rozumiem. Z moim mężem jest wszystko ok, a dziecko się nie pojawia. Znaczy to , że błąd jest gdzieś we mnie, bo we mnie ma to dziecko się przyjąć i rosnąć. Mądry mąż przytuli i powie \"głupoty opowiadasz\". Nie mamy na to wpływu. Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agarje - fajnie ze piszesz, o dzieciakach, wcale nie nudne to perfumetka, fajnie ze nie bedziemy same jutro w tym dniu, ja bede z toba , ty ze mna, juz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............antybiotyczki :( pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo Chcąca bardzo..Aga......30.......małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, u mnie poranek rozpoczał sie pieknym słoneczkiem i pyszniutka kawunia- kurde ale przystojny ten nasz Manuel dzis jest u mnie sądny dzień, ale jak narazie spoko, z tym ze nie ma co sie niezrowo podniecac jest dopiero przez 7 a co tam perfumetka u Ciebie dzisiaj, bo te dni u nas sie zbiegaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U nas na razie pochmurno, ale zapowiadają słońce. Dzisiaj dla mnie trochę nerwowo, idę do ginekologa oglądać jajeczka. I będę się umawiać na pobieranie kolejnych próbek do badań na obecność wirusa brodawczaka. Obawiam się , że siedzi głęboko i znopwu będą mi wykrawaś kawałek szyjki macicy. Boję się czasem, jak o tym myślę. U mnie w rodzinie stale coś się dzieje z rakiem, siedzi gdzieś to w moich genach. Lepiej nie myśleć. Mam nadzieję, że szczepionka szybko będzie dostępna, wtedy dopiero odetchnę z ulgą. Brr, nieprzyjemne myśli na początek dnia. Muszę je szybko przepędzić. Może Manuel ma jakąś miksturę na to? No i kto w końcu został jego pomocnikiem, specjalistki od selekcji? Miłego dnia dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×