Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pafnucy100
🌻 wczorajsza wizyta u gina nie była bardzo dołująca, kilka pęcherzyków, jeden 21 mm, nie wiadomo czy torbielki z nich nie wyrosną, ale nadzieja jest :-) mam się w piątek zgłosić z pregnylem na wszelki wypadek, trochę się boję czy w piatek to nie bedzie za późno i pęcherzyk nie przerośnie...a może sam peknie :-) http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10718;19/st/20060609/o/16/l/34/dt/6/k/bc83/ttc.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris, też robię pprzerwę w next cyklu, w związku z urlopem giny, a i moim zmęczeniem, może udam się na hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w gorący dzień, pracować się nie chce. Idę się rozbudzić;) Manuel poproszę o kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą pod moim oknem szła jakaś baba z dzieckiem.Mały marudził,a ona na to\" Kto wymyślił dzici!!!!\"a ja cierpie w bólach @ i wyczekuję cudu .Serdecznie Was raniutko pozdrawiam.Solaris nie mam Twojego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :). Ja dostałam antybiotyki i świecę po RTG płuc zatem ten cykl z żalem ale świadomie odpuszczam. Niedługo założymy topik \"Starające się w czasie przerwy\" ;). Manuela dawać! KAWA KAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki manuel tez poprosze kawe bo chyba dzis sie nie obudze choc jestem juz w pracy wczoraj siedzialam do nocy nad swiadectwami nawet zblizajace wakacje mnie nie ciesza przez te zawieszone przymusowo starania na dodatek mam jakies czarne wizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS , tak szybko sie przywitam i lece do pracy , u mnie wszystko po staremu , tylko upał nowy 30 w cieniu , nic sie robic nie chce tylko lezec a do pracy trzeba , wole zime bo nie przykro chodzic do pracy . Chcąca bardzo trzymam kciuki , a Castopea , ja też nic nie dostałam . papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea tylko jeziorka przyszły są przecudne lubie jeziorka , ale bym sie zanużyła teraz w wodzie , ale ci zazdroszcze że mieszkasz w takiej okolicy , ale prześlij mi swoją fotke , czekam niecierpliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. wysyłam fluidki❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzisiaj znów uopał niemiłosierny, ledwo wytrzymuje , chociaż i tak lepiej niż jakbym miał chodzić z dużym brzuchem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie potwornie groąco, duszno i pewnie znowu dziś pogrzmi i popada. moje biedne roślinki chlip chlip. jodełka uśmiechnij się:) a gdzie reszta naszych dziewcząt? genewa, solaris, chcąca bardzo i pozostałe odezwijcie się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! :) Wpadam dosłownie na chwilkę tylko się uśmiechnąć i zobaczyć zgrabny tyłeczek heheh ;) Postaram sie wpaść później! Bawcie się dobrze z manuelem :) pafnucy gratuluję!!Dzielna kurka nioska, dzielna bardzo. pluszko ciesze się ze mogłam pomóc. Kikunia dzięki za fluidki już łyknełam na śniadanko ;) Castopeo przeciez już wysłałaś mi zdjęcia swoje i rybaka :), więc powinnaś mieć mój adres..? Ogólnie buziam i lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Wybaczcie, ale będę Was dzisiaj tylko czytała, nie mogę pisać. ❤️ dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny mialam paskudny dzien w pracy płakałam chyba ze 2 godz lekcji prowadzic nie mogla, wyladowlaam na dywaniku u dyry i to niesłusznie, na koniec sparwa poszla w niepamiec a ona mnie przepraszla ale ile nerwowo sie najadłam to moje, mam caly weekend xzawalony robota o ktorej pislam wam wczoraj, zauwazyłam ze oststnio pisze ghł o pracy , a topik dotyczy innych sparw, u nas u[pał nie miłosierny @ jeszcez nie mam brzuszek w sumie mnie juz dzis nie boli, ale narazie alej bez emocji pozdrawiem was wszystkie , dzieki za trzymanie kcikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko my tu jakąś kapitułę chyba utworzymy i nadamy Ci specjalny order za podnoszenie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to bnapiecie czy co ae jestem taka rzodrazniona do tego mam 37, 5, jestem wypompowana, własnie wypilam kawe i mnie zemdlilo, ale przed @ zawsze mam mdłosci, do tego taki upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za szalony dzień.... Padam na pysk normalnie... no i juz wiem do czego służy rowek na pupie... ufffffffffffffffff..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza?? Zamroczyło was kompletnie?? Pewnie w słoneczku buszujecie albo w wodzie moczycie. No przynajmniej co niektóre w tej wodzie mogą się chlapać. :) Pozdrawiam jeziorka morza oceany... Pomieszania zmysłów dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca to kiedy testujesz??? Brzmi to wszystko bardzo obiecująco!!! Zaciskam kciuki już dziś!!!! No i czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Genewo jeśli czytasz to może tym razem chociaż troszkę cię zaskoczy i może sie pośmiejesz???? No tak bym chciała cie rozmieszyć.. puk puk!! Czytasz???? No to piszę. Wiesz po co ten rowek na pupie? Żeby pot miał którędy spływać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
u mnie też straszny zapierdziel, ale jeszcze 5 min. i domek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurzy się troszkę...jakoś tak nieznacznie, ale nadzieją na deszczyk jest. Ja tam lubię słoneczko, ale mogłoby tak w dzień świecić wieczorem zlać deszczem :) Albo tak w połowie dnia. Taki solidny godzinny deszcz a potem znowu pełnia słońca :) Ech to by było!! Rozmarzyłam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×