Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Genewo, jak przyłaczyłam się do was pierwsze co mi napisałaś, to że na szczeście trzeba czasem długo czekać. Niktórzy czekają długo niektórzy jeszcze dłużej, ale wierzę, że do kazdego to szczęście przychodzi. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Obiecuję ci,że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Smutasku i Chcaca Bardzo za odp. Niedlugo mam wizyte to zapytam tez jakie jest zadanie lekarzy. Smutno sie robi jak czyta sie taki post jak Genewy.Sadzac po prosbach byla tu naprawde pomocna osoba z duza wiedza.Takie osoby sa naprawde potrzebne.Uspokoja,poradza podnosza na duchu.Teraz czas sie odwdzieczyc i pomoc Genewie.Moze to taka chwila zalamania ...minie i wroci do nas.Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć olinek:) cześć joka:) witajcie i wpadajcie do nas;) genewa z bólem serce przeczytałam to co napisałaś. Nie będę Cię namawiać żebyś nas nie opuszczała bo podjęłaś słuszną dla siebie decyzję, pomimo że jest mi smutno. Szanuję twą decyzję ale wiedz, że będę tęsknić za Tobą, tak jak i inne dziewczyny. Dziękuję Ci za doradzanie, pomaganie w trudnych chwilach, za dobre słowo i otuchę, i za że byłaś i zresztą zawsze będziesz. Ty nie zapomnisz o nas a my nie zapomnimy o Tobie. Życzę Ci z całego serca jak najlepiej❤️. Może kiedyś zawitasz do nas ponownie:) tulę i przesyłam buziaki. pustki u nas potworne, dziewczyny nie chować się tylko pisać! też martwię się o kikunię, pafnucy, castopea, mam nadzieję że jest u nich wszystko dobrze. Jodełka też się do nas odezwij🌼 nasza wróżka marzeń powitała nas czyli wróciła do nas;) pluszka mąż zgodził się na badanie, ale zrobimy je dopiero po wypłacie. taka ładna pogoda się zrobiła, że wzięłam 2 dni urlopu by pogrzebać w ziemi:D strasznie mi zarosło na działce po tych deszczach a i dawno mnie tam nie było przez tą pogodę. A jutro zaszaleję, pobedę na świeżym powietrzu, pracując przy cieple słoneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Julk_a :) Dziekuje za mile przywitanie i obiecuje wpadac. Narazie nie ma o czym pisac bo wlasnie konczy mi sie @ i dopiero za kilka dni rozpakuje kolejny test owulacyjny z nadzieja...:) Aha jestem nowa -wytlumacz prosze Twoja ciekawa tabelke:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka z tabelki Julki-Sylwi dowiedzialam sie ze oprocz zblizonej daty urzodzin łacza nas napewno jeszcze dwie rzeczy otoz wiek i imie:) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zauwazyłyscie, ze nasza tabelka idealnie rowna jest tzn 7 w pierwszej i 7 w drugiej, zataem dziewczyny wskakiwac do 2 czesci migusiem, a na przyspieszenie tego faktu , przesyłam wieczorne fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zauwazyłyscie, ze nasza tabelka idealnie rowna jest tzn 7 w pierwszej i 7 w drugiej, zataem dziewczyny wskakiwac do 2 czesci migusiem, a na przyspieszenie tego faktu , przesyłam wieczorne fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek to musisz się wpisać do pierwszej i będziesz w naszej tabelce:) musisz ją skopiować i wpisać swoje dane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało jest nas w tabelce starających się, wykruszyły się dziewczyny więc nowe niech się wpisują:) smuuutaska popraw swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam i ja NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16...........................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek........... atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj zmieniłam trochę kolejność w tabelce, mam nadzieję że się nie pogniewacie. Nikogo nie wyrzuciłam, jedynie poprzestawiałam, jak nie pasuje to poprawię;) olinek ułatwiłam Ci, skopiuj tabelkę i się wpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek........... atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj chcąca poprawiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja mam 34lat trzech synow pierwszy 14lat drugi 12 a najmlodszy roczek maz do tego i jestem;krolowa\' w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................05.2006 atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj No to jestem.Dzieki Dziewczyny ze mnie wkleilyscie do swego grona oczekujacych.Bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Strasznie smutno się tu zrobiło bez Genewy, jej dowcipów. Niestety ja nie miałam okazji poczytać jej dobrych rad, bo poznałam ją niedawno, ale wierzę, że była i pewnie jeszcze będzie tu bardzo pomocna. Genewo życie nie jest usłane różami i ja o tym też wiem. Proszę wpadaj do nas, nie zapominaj, że my również mamy problemy, ale jak tu jesteśmy jest nam lepiej i chcociaż na chwilę możemy się od nich oderwać, albo przynajmniej są one mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u mojej Pani gin.Bardzo się ucieszyła, myślała, że przychodzę z radosną nowiną i że bez inseminacji mi się udało, a ja tylko z wynikiem z mykologii. Dostałam fluconazol i już sobie go zażyłam. Nie mogę teraz zajść w ciążę (chyba cudem tylko mogłoby mi się to udać bez pomocy lekarzy), bo ten lek jest toksyczny dla płodu. Wykurujęsię i zabieramy się do roboty. Powiedziała mi, że jest teraz nowy lek na stymulację owulacji, ale nie powiedziała jak się nazywa. Podobno używają go również w onkologii!!! Powiedziała, że jak chcę mogę zrobić badanie na przeciwciała z krwi, ale ona już zastosowała leczenie dla mnie takie, że nawet gdyby się okazało, że je mam - to lek pomoże - Acard. Powiedziała, że jest też inny lek, który można brać zamiast Acardu, ale jest drogi, są to zastrzyki i musiałabym sobie je sama robić. Jakoś nie widzę siebie w tej roli. Zobaczymy. Przepraszam, że się nie odzywałam , ale miałam dosyć napięty weekend i zaraz też już zmykam do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................13.09 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................05.2006 atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj Już poprawiłam. Jak@ przyjdzie w terminie to za 8 dni uderzam na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka 30 zastrzyki wcale nie sa az tak straszne.tylko jak sama piszesz to drogi lek... W zimie powaznie skrecilam kolano na nartach..lekarz zapisal mi CleXsane(nie wiem jak to sie pisze)w zastrzykach.Musialam codziennie kluc sie w brzuch.Jak uslyszalam myslalam ze zemdleje..:)Nie bylo tak zle:) Jeju dziewczyny jak czytam te posty o badaniach,wynikach...juz mnie strach oblatuje na przyszlosc.. Nie wiem czy to ma jakies znaczenia ze w pierwsza ciaze zaszlam bez komplikacji..Teraz jestem starsza 8 lat i boje sie ze nie bedzie tak latwo..Teraz to bedzie moj 4 cykl staran ale dopiero drugi z testem owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wszytkim miłego dnia zycze, olnek 4 cykl to nie nawet by jesze do głowy nie przyszło testow owu kupowac, jakos zyłabym nadzieją ze sie uda, a co do zastrzykow to ja tez je robiłam sobie w brzusio po skreceniu, ztym ze sie tak na nie uczuliłam ze mozg mi normlanie chcialo wywrocic na 2 strone, masakra, ale ja w sumie na wszytko jestem uczulona oprocz aspiryn6y, nawet witaralau nie moge, dobrze ze mi folik podszedł i ta luteina, kupiłam sobei tez nowe witaminki, jak to moj maz mowi na dzidziuia bo prenatal wielki i smierdzacy, zobaczymy czy orgaznizm odrzuci czy nie a zaraz pedze na zakupy, bo cos mnie moje ukochane pizamki uciskaja na brzuszku gumkami, chyba czas zaczac jakies koszulki do sapania sobie zakupic, ale zanim wyjde to , uwaga uwaga łapac ❤️❤️❤️❤️❤️❤️pać fluidki prosze ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️pać fluidki prosze ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ale solaris sie zasmuci jak zobaczy ze szefowej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapiemy łapiemy:) Dzieki za otuche Chcaca bardzo:)...Moze sie uda tym razem..Moze jakies rady co by sie lepiej udalo?:):)no takie wiecie...rady \"babci Maliny\"na \"stuprocentowe poczecie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rady babci Maliny: weż chłopa swego, nie cudzego, łóżeczko rozłóż i wskakuj do niego, potem czyń powinność i gotowe... tylko zeby to takie proste było,, nie? wiem wiem, ale może akurat łaczac to z moimi fluidkami ❤️❤️❤️ przyniesie jakis rezultat wyprawe do sklepow uwazam za udana, a za bardzo znow jestem do tylu z kasa, ale nie mogłam sie oprzec tym koszulka , sczegolnier jednej z takimi fajnymi rozcieciami po bokach do karmienia, wiem ze jescze czasu , a czasu do tego ale słodka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkie starające się. Nigdy nie traćcie nadziei, ja stracilam, byla nawet opcja że nie będę mogla mieć dzieci a tu cud. Pamietajcie wszystko jest możliwe. Obserwujcie swój organizm, zmieńcie gina jeśli coś w nim sie wam nie podoba ( ja tak zrobilam i podzialalo). I jak to bywa zaszlam w cyklu który sobie odpuscilam bo bylam zaraz po zabiegu. Teraz drżę żeby wszytsko bylo oki. Calą moc fluidków Wam przesylam. i jeszcze dzisiaj się dowiedzialam że moja koleżnka starala się 6 lat i jest w ciąży. Gorąco Was ściskam, szczególnie genewe bo jest wielka i zasluguje na wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo :):):) dzieki za rady \"babci Maliny\" nieocenione byly:) A moze jednak obcego chlopa wpuscic???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek w sumie obcy moze tez by cos zdzialał, tez nie głupi pomysł czarna oddzywaj sie czesciej, pisz jak sie czujesz i czy z fasolka ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;-) Juleczko jak tam działka, odchwaszczona? piekna pogode sobie wybralas na te dwa dni wolne;-) Olinku ja w kwesti formalnej tego wspólnego wieku to jestes 75rocznik? A co do rad, dziewczyny sie tu juz kiedys usmiechały ze po przytulankach spalam z poduszka pod pupa, wygodne to nie było i nie poskutkowalo bo akurat u mnie nie bylo szans ale wtedy jeszcze tego nie wiedzialam. A nie chcialam zeby plemniczki uciekły;-( Chcaca i Czarna dzieki za fluidki. Często dziewczyny tak jak czarna pisza ze zaszly w ciąze jak sobie odpusciły tylko jak to zrobic jak ja juz w tej chwili nie moge sie doczekac zeby był pazdziernik, zeby skonczyc brac ten cilest i .... No wlasnie i zyje nadzieja ze sie uda i nie potrafie sobie wyobrazic co dalej jesli sie okaze ze nadal nawet nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się dziś napracowałam, było fajowo, opaliłam się przy grzebaniu w ziemi;) Jutro kolejna tura, aż nie mogę się doczekać:D choć na pewno jutro wstanę połamana i dziś \"zagonię\" męża do pomasowania mych pleców:P Olinek w tabelce, gdzie testusjemy piszemy ewentualną datę miesiączki i zamiast @ wpisałyśmy, że testujemy, więc popraw i napisz datę następne @:) Czarna tchnęłaś nadzieją i wielkie dzięki Ci za to🌼 Chcąca jak widzę zakupy Ci się udały, aż zazdroszczę takich zakupów:) Może kiedyś też tak będę szaleć po sklepach w poszukiwaniu ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie we wtorkowy wieczór! Moja koleżanka starała się przez 7 lat i też się jej udało w tym roku, ma już całkiem pokaźny brzusio. Koleżanka z pracy też teraz zaszła w ciążę. dookoła wygląda to optymistycznie, więc nam też się uda. Ja szczerze powiedziawszy też myślałam, że jak odpuszczę starania to jakoś samo się uda, niestety tak nie jest. I co za pech, że akurat na chłopaki mojego męża jestem uczulona! Paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×