Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Nie biorę pod uwagę nawet tego, że uda mi się po następnej i następnej inseminacji. Myślę, że może nam się to wcale nie udać. Przyzwyczajam się do tej myśli, bo wolę być miło zaskoczona, niż się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj Poprawione :) ale wtopa ups sorry...;P Plusia zgadza sie 75 :) Byłam dzis u rodzicow i przyznalam sie mamie tak po cichy ze sie staramy .Mama szczesliwa bo porzucila juz nadzieje ze wogole pomyslimy o drugim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam smutne refleksje na temat wczorajszej wizyty u mojej gin. Siedziały tam małżeństwa, czekały na monitoring. Dlaczego tyle kobiet w tych czasach ma takie problemy, tyle małżeństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka to podobno juz choroba cywilizacyjna.Naukowcy twierdza ze dazymy do samozaglady....smutne:( Ostatnio zwracam uwage na te bobasy w wozeczkach..naprawde sie ciesze ze mam juz jedno dziecko bo co by sie nieokazalo..Mam ją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tabelka sie uzupelnila, mam nadzieje ze w niedlugim czasie poprzenosimy sie do tej dolnej;-) Kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki, zajrzalam na chwilke przed praca i okazuje sie ze dzis pierwsza jestem az nie bywale bo ze mnie to spioch w sumie jest, sloneczko juz swieci , u mnie zapowiada sie dzis ladny dzionek i wam tez takich zycze, humor psuje mi tylko ten moj potłuczony samochod ale jutro odstawiam go do warsztatu i przyjdzie mi na pieszo chodzic jak mi maz nie pozyczy swojego;-) {kwiatek]🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziewczynki, pluszka chyba cie przebiłam , dzis wstałm 4,20, bezzsennosc totalna, juz poprasowalam posprzatałam obejrzałam film co wczoraj sobie nagrałamPod słoncem toskani, bardz mi sie podobał, wykapusiałam sie, masakra kiedy ja bede spac? fludiki dla was kochane❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaaa(ziewanko) Dzien dobry Pluszka i dziendobry wszystkim...niech swieci jak najdluzej to slonko bo jak pomysle o deszczach ,wiatrach i tym zimnie to brrrr... Plusia autko raz dwa naprawia..:) Stluczki i wypadki niezdazaja sie tylko tym ktorzy nie jezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Chcaca Bardzo:) No wlasnie kiedy Ty pospisz?:)Bo przy dzidzi to nieszybko:) Moze dosypiaj popoludniami jesli istnieje taka opcja.A pytalas moze lekarza czy mozna sobie jakos pomoc z tym spaniem?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm serdecznie w miły i ładnie zapowiadający się dzionek!!! :) Smutasko masz bardzo dobrą pamięć! Nie umknęło twojej uwadze, że pisałam o szczytach :D Faktycznie byłam sobie na małym wyjeździe wspinaczkowym :) No może tak bez dosłownego traktowania słowa \"wspinaczka\" ;) Po prostu pobrykałam tak jak to tygryski lubią najbardziej po paru pagórkach. Było czadowo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasko oczywiście w dniu dzisejszym odprawiam gusła i wyganiam @ od ciebie!!!!!! Jak ja trzymam kciuki żeby ci się udało!!! Czekamy na wieści!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EC mam nadzieję, że niebawem po powrocie do domuku odezwiesz się, żebyśmy wiedziały że szczęśliwie dotarłaś! Twoja Zuzia musi być rozkosznym kociakiem :) zwłaszcza ża lubi świecidełka! :D To musi być osobliwe :) Dziękuję za zaproszenie. Ja wiem, że kiedyś w tamte rejony sie wybiorę i może wysączymy soczystą i aromatyczną kawę albo i drineczka ;). Póki co to wyczytałam , że to ty przejeżdżałaś koło mnie trasą na Opole :) Oczywiście trzymam kciuki i za ciebie!! Za owocne starnka!!! Wpisz się do tabelki jeśli chcesz, bedziemy zawsze wiedziały kedy najbardziej ci kibicować!!! :) Zanim wybierzesz się do kina na "samotność w sieci" proponuję przeczytanie tej rewelacyjnej książki!! Kupiłaś sobie będąc w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca Normalnie dbaj o siebie kobieto!! Zrób coś z tą bezsennością!! Wszytsko oczywiście w trosce o ciebie!! I maleńsatwo!!! ❤️ Musze ci powiedzieć, że twoje rady babuni powaliły mnie z nóg!!!!!!!! :D:D:D:D:D Śmiałam się do rozpuku i łezki mi się w oku zakręciły. Gratuluję zakupów koszulowo - pidżamowych :D I wiesz co? Dosłaownie wstrzeliłaś się w moje myśli z tymi butami... Już mnie strach oblatuje w związku z koniecznością zakupu nowych.. :O:O Znając moje szczęście i wygląd stópek... no same wiecie.. póki co chodzę w adidasach z adidasa takich czarnych i ladnych, i w zeszłotrocznych jesuennych kozaczkach, co nieco podniszczonych... Tak więc zakupu butów pewnie nie uniknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia witam ponownie!! Widzę, że kilka razy zajrzałaś w nasze progi. Mam nadzieję, że zaczniesz bywac częściej! Co do twojego pytania o poprawę płodności, to musiałabyś się cofnąć troszkę w głąb naszego topiku. Były tam różne \"zalecenia\" :D jeśli tak je można nazwać. Faktycznie lekarz nawet zalecił trzymanie poduchy pod pupą. Potem jeszcze zalecają aby godxinę przed strarankami mąż wypił szklankę coli, która dodaje spida plemnikom. No i wreszcie polecam zioła, a zwłaszcza mieszankę nr 3. Faktycznie sprzyja owulacji i generalnie reguluje cykl. Czytałam też wiele opinii, że po piciu tych ziół dziewczyny w pierwszym lub drugim cyklu zachodziły w ciążę. Oczywiście gwarancji nikt ci nie da, ale wart przeciez dsprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim, chcąca może to z powodu nowych koszulek nie możesz spać, może bardziej są do chodzenia niż do spania? nic się nie martw zmiana klimatu w ciechocinku dobrze ci zrobi. Olinek, ja raz próbowałam z testami owu były 2 krechy, były starania i nic więcej nie było. Gina mówiła, że 2 krechy moga być, ale to i tak nie musi oznaczać udaną owulacje, to jest tylko wzrost czegoś tam. Solaris dzięki za dobre checi, ale w tym cyklu nic z tego bo miałam przerosniety pęcherzyk, z którego nic konstruktywnego nie mogło już wyniknąć. A gdzie ty zdobywałaś te szczyty? Może nam rośnie nowa Martyna Wojciechowska? aneta, olinek faktycznie K-ów dominuje pod wzg ilości topowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elulko odpoczywaj w dalszym ciągu i dbaj o siebie i maleństwo!! :) Musi być całkiem fajnie na tej szkole rodzenia? A chodzisz z małżonkiem czy całkiem sama? A tak w ogóle to macie zamiar rodzić rodzinnie? Ja też byłam u fryzjera. podcięłam minimum bo zapuszczam włosy, ale odrosty tez zrobiłam. Ale wyszłam blondi.. :D:D już dawno tak nie wyglądałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anato witaj w seksownej czerni! :) Dzilenie się zadmowiłaś i bardzo mnie to cieszy! Bywaj jak najczęściej i pisz co tam u ciebie słychac na polu starankowym i nie tylko! Może przeczytałas jakąś książkę godną polecenia? Cieszę sie że wzięłaś flukonazol - mąż też wziął??? A dołożyłas do tego globulki? Flukonazol jest naprawdę rewelacyjny!! Trzymam kciuki za powodzenie kuracji!!! Ja też mam mało czasu na czas efektywnie spędzany z mężem, ale nadrabiamy straty robieniem wypadów, wycieczek i weekendów tylko dla siebie. wtedy nic nam nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey smutaska:) dwie krechy na owu to skok LH-wiem wiem.Zbliza sie teramin mojej wizyty u gin. bede miala 100 pytan do...ale skonczyla mi sie tez@ mysle za jakies 4 dni probujemy znow.Potrzymac meza do tego czasu na dystans? Czy to ma znaczenie?Piszcie bo w tych tematach macie oooogromna wiedze:) Solaris :) Rady Chcacej ..byly niesamowite nie?...hehehe..no ale co przecierz chcialam rad \"babci Maliny\" to je dostalam nie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pluszko! Słysze że miałas jakies przygody z samochodem niezbyt szczęśliwe?.. Przykro mi bardzo, ale na całe szczęście tobie nic się nie stało!!! A to najwazniejsze!!!! samochód jakoś poreperujecie. Do października juz naprawdę niedługo i zaczniemy i za ciebie trzymac mocno kciukasy!! Wiem, że po odstawieniu u pcoowwiczek jest piękna owulacja! Także niebaewem do dzieła!! Będzie dobrze!!! Co do rocznic, imienin itp to musze ci powiedzieć, że w moim małżeństwie to ja jestem zapominalska... :O:O:O Zapominam o rocznicach, cudem pamiętam o imieniach... najczęściej jak sobie przypomne to już nie zdąże nic kupić... :O Za to mojemu kubie nigdy się nie zdarzyło zapomnieć, a w dodatku zawsze stara się zrobić mi niespodziankę.. Trasznie go kocham a moimo to zapominam o takich ważnych rzeczach... :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie CZARNA SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyno tchnęłas nadzieję w serca starankowych dziewczyn!! Teraz już wszystko będzie dobrze i z całego serca ci tego życzę!!! Mam nadzieję, że nie uciekniesz nam znowu i będziesz zaglądała codziennie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tez jokę, olinkę nasze nowe towarzyszki ;) hehe nie mylić z dawnym ustrojem ;) Olinek jak katarek? Czy przytrzymac męża?? Nie wiem, są r óżne zdania na ten temat. Chyba wszystko zależy od tego w jakiej kondycji są plemiki :) Joka a co u ciebie??? Zostawiłas nas w kompletnej niewiedzy i zmartwieniu. Odezwij się i powiedz co i jak! 🌻 Smutasko byłam w szklarskiej a potem szczytami do karpacza. na koniec wycieczka na pagórek ślęża. tak wiec bez przesady ;) Wiesz moja kondycja papierosowa nie jest juz najlepsza. O rany! Kiedy wrescie pozbędę się tego nałogu... Chcąca a co z twoim złamanym zębem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzieliłam posty żeby było łatwiej czytać i mi pisać. :D No i oczywiście GENEWO!!!! GENEWO!!! JA JUŻ TĘSKNIĘ ZA TOBĄ!!!!❤️❤️ Musze uszanować twoją decyzję, ale będę pochlipywać!!! I nie ukrywam, że czekać też!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w związku z tym, a przede wszystkim na gorącą prośbę GENEWY poprawiam tabelkę. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Mam nadzieję, że tak będzie dobrze. Castopeo i ateno, jak tylko się odezwiecie wpiszcie się spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris:) Katarek (wwrrrrr....) poszedl juz precz...dusi mnie jeszcze jak Chopina przed smiercia...ale juz da sie zyc.. Naprawde uwazajcie dziewczyny a zwlaszcza przyszle mamy bo juz tego dziadostwa tyle w powietrzu fruwa....skad to przylazi to ja nie wiem.... Solarisku tabelka super bardzo przejrzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek Ale mam dziewczyny info dla starajacych sie czyli dla nas To z \"Twojeg\" \"W Stanach Zj. trafił do sprzedazy wynalazek pod nazwa \"GEN SELECT\" .To przedciazaowy zestaw dla przyszlych rodzicow,ktory pomaga wybrac moment zaplodnienia a przez to plec dziecka.W zestawach \"Boy\"& \"Girl\"znajduje sie minn.precyzyjny termometr ktory dzieki pomiarom temperatury ciala kobiety umozliwia dokladne kontrolowanie cykli owulacyjnych.Jest takze specjanie opracowana dieta odmienna dla przyszlych mam chlopcow i dziewczynek oraz specyfiki sporzadzone z witamin i ziol ktore regularnie dodawane do jedzenia maja wplyw na skald nasienia taty i pomogaw odpowiednim momencie plemnikowi dotrzec do wlasciwego jajeczka.Kuracja kosztuje od 200 do 439 dolarow i jak deklaruja dystrybutorzy jest calkowicie bezpieczna.Choc zestawy mozna nabyc jedynie przez internet i telefon producencu zapewniaja ze posiadaja niezbedne amerykanskie atesty zdrowotne i gwarantuja niemal 100%towa skutecznosc lub zwrot pieniedzy jesi na swiat przyszloby dziecko innej plci niz wymarzona\" Co wy na to? tylko na mnie kotow nie wieszajnie bo toz gazety przepisalam te \"madrosci\" A tu adresik jakby dla zainteresowanych: www.genselect.com Jeju czy to nie wszystko jedno co bedzie?Mozna marzyc o chlopcu czy dziewczynce ale zeby az tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×