Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Anetko, Chcaca chcialam dodac, ze dla mnie tez ten problem nie jest obcy rowniez bez ciazy. Musze sie bardzo pilnowac zeby nie mieszac potraw. Bardzo uciazliwe to jest i czasami mam wrazenie ze niektorzy patrza sie na mnie jak na dziwaka jak tak ciagle uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciągle zaparcia, zjem kawałek czekolady i mam tydzień wolnego od WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... Nie , to ja takich dolegliwości nie mam. chcąca - a lekarka nie wie dlaczego tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, ja od dawna walcze z zaparciami. Ostatnio zauwazylam, ze o dziwo winogron dziala dobrze na moje dolegliwosci Probowalas moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️❤️🌼❤️🌼🌼❤️❤️ hej dziewczynki ja cos nie mam natchnienia osatnio na nic, rozleniwilam sie po tych swietach,nawet obiad nie chce mi sie gotowac;-( Chcaca czyżbys dzisiaj pospala chwilke dlużej? jak sie czujesz? A jak wasze przeygotowania Sylwestrowe? Kreacje juz pokupowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja po winogronach mam wzdęcia, więc ich unikam. Działa na mnie jabłko albo jogurt na czczo, a po nim kawa. My na Sylwestra idziemy do znajomego, więc kreacji nie potrzebuję, ale coś ładnego założę, żeby oczarować mężusia. Może kupię jakąś ekstra bieliznę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mychy:) Mnie sylwester wyskoczył jak \" z pudelka\" i doewiedzialam sie o nim wczoraj... wiec wszystko \"na wariata\" fryzjer -jutro mnie upachli na farbe bo prosilam kiecke pozyczylam od Kolezanki ktora kupila ja w anglii i dzieki bogu na swieta zjechala i poratowala w potrzebie:) dzis od rana latalam za butami i stanikiem specjalnym bo kiecka ma dekolt do pasa...z tylu....Na szcescie z pozytywnym skutkiem. Licze ze warto to bylo przezyc...to latanie i ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. My z mezem nie wybieramy sie nigdzie na Sylwestra. Siedzimy w domu. Mam nawet na to ochote. Chcaca, co u Ciebie slychac? Nie odzywalas sie dzis wcale. Mam nadzieje, ze wszystko jest ok. Olinek, Ty chyba idziesz na prawdziwy bal, skoro takie przygotowania czynisz. Moze to i dobrze, ze tak z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek będziesz na pewno ślicznie wyglądać. Na pewno warto! A w jakim kolorze sukienka? Bo jak czarna to jakieś solarium by się przydało lub samoopalacz... , chyba , że masz śniadą karnację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie hahahah...juz sie plan zmienił.. co do kreacji:D chyba sie przezuce na spodnie i top bo to jest okazalo sie clubowa imprezka i nie chce jak idiotka w kiecce sie wypuscic:P Owszem sukienka fajna .Czarna z slicznie wykonczonym dekoltem...ale nie na taka impreze:D:D:D Wiec jeszce został mi do kupienia paseczek do czarnych spodni i jakis topik fajny ..;) Prosze jak sie zmiena wszystko... wszystko płynie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, miło ze marwtiłysie sie, jestem zyje i melduje sie dzis jzu nie zygam, mam nadzieje z eto koniec, wszytko jem gotowane , dieta wczoraj padłąm popoludniu i troche pospalam , natomisat dzis mialam urwanie głowy, bo dowiedzialam sie ze jutro przyjezdza do mnie rodzinbka z Włoch- 7 osob, bardzo lubie takie na ostatnia chwile info, nikt nie rozumie ze ja nie mam sily latac kolo nich, szkoda gadac, wiec sprzatanko bylo, zakupy itd, juz jestem zmeczoana amaratwon jutro mnie ejscze czeka, brrr,a z mi sie płakac chce, potem bylam u mamy pomoc jej tez w przygotowaniach , bo potem ida do niej , potem latalam za prezentem dla męża bo ma w sylkwa urodziny, jutro nie bede miala kiedy,a w sb przy nim przeciez nie kupie, masakra w koncu dotoczylam sie do domu i rzucialm na mycie podłóg na sylwka nigdzie w tym roku z racji stanu nie idziemy, raczej poscielowo bedzie i telewizyjnie we dwoje a teraz fluidki ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - błagam, nie lataj tak, masz się oszczędzać! A goście na pewno zrozumieją, że w takim stanie podłoga nie jest najważniejsza. Może zaproponują pomoc i ją umyją? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam straszny sen. Śniło mi się, że byłam w szpitalu u mojej gin., w gabinecie było kilka pacjentek , które stały obok, a ja leżałam na łóżku. Lekarka chciała mi wbić taką zwykłą igłę do szycia do brzucha w prawy jajnik, bo zobaczyła, że na usg widać tam jakiegoś polipa. Strasznie ryczałam, bo bałam się, że to będzie bolało, a ona mi nie chciała dać znieczulenia. Powiedziała, że jak chcę mieć dzieci, to muszę się temu poddać, a jak nie to niech sobie zmienię lekarkę. Koszmarny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A ja w sylwka ide do pracy - wlasnie bylam na zakupach i biegalam po tesco z telefonem przy uchu i uzgadnialam z dziewczynami co kupujemy sobie na imprezke --jest nas cztery , kazda z nas cos robi i przynosi a na reszte sie zrzucamy tj. na owoce , chipsy, krokiety itp. balujemy w pracy ( przynajmniej stroj wieczorowy nas nie obowiazuje ha,ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 1 12 2006 urodziłam śliczną Anetkę pozdrawiam Was wszystkie i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
majka świetnie, że się odezwałaś :-) to chyba pierwsza topikowa dzidzia :-) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n............. .............07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec.................... ....20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN........... ............15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74.......Majka............Anetka.....................13.12.2006 kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..31............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 29............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............8..................... .........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwalam sobie dopisac tabelke , a dzisdzia to juz druga bo odezwala sie juz ellelka;-) z dobra wiadomością NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n............. .............07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec.................... ....20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN........... ............15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka......................... syn majka74.......Majka............Anetka................... ..13.12.2006 kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..31............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 29............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............10..................... .........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Majko GRATULACJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n............. .............07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec.................... ....20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN........... ............15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka..........Ela................ syn majka74.......Majka............Anetka................... ..13.12.2006 kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..31............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 29............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............10.................... . .........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D tak to sie chyba narobi zamieszanka;) trzeba dorobic tabeleczke;) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n............. .............07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec.................... ....20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN........... ............15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..31............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 29............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............10.................... . .........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06..................dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Mozna zglaszac Veto jak cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka 74- gratulacje!!!!!!!!!!! uff pojechali, walsnie skonczylam sprzatac i myc gary, ledwo zyje , uciekam zaraz do łozeczka, jeszcze tylko pranie wstawilam i juz koniec na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Chcaca, odpoczywaj, odpoczywaj. Ja jestem troche podlamana, bo mam prawie srodek cyklu i dopadlo mnie jakies chorobsko drog moczowych, piecze mnie cewka moczowa i mam wrazenie ze bola mnie nerki, albo sobie to wmowilam. Lykam urosept, pije sok zurawinowy. Mam nadzieje, ze przejdzie. Mam tez antybiotyk ,ale boje sie zazyc go, bo dwa dnie temu byly staranka i moze cos z nich wyszlo. Kurcze, ze tez teraz musialo sie cos przyplatac. Znowu stracony cykl. Moze znacie jakies bezpieczne i skuteczne sposoby na takie dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetko urosept powinien pomoc szybko zurawinka tez bardzo dobra..ale lepsza w postaci herbatki niz soku bo cukier cos tam obniza jej dzialenie..podobno... Ja tez stosuje probiotyki doustne np.LaciBios Femina... http://www.apteka4u.pl/dane_produktu.php?products_id=18171 to tak profilaktycznie:) Na pewno szybko minie infekcja...wiem cos o tym bo przedostatnio tez mialam infekcje w trakcie najlepszych dni...:( Trzymaj sie !!! ja własnie wrocilam ze zdobienia paznokietkow;)....na jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, dziekuje bardzo za pomoc. We wtorek kupie sobie napewno ten LaciBios. Moze jutro bedzie otwarta jakas apteka to meza wysle. A jaki kolor paznokci robilas? Zdobilas swoje czy tipsy nakladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje swoje... tipsy zrobilam tylko raz w zyciu 8 lat temu..bylo ok do momentu jak zaczely po koleji odlatywac...masakra:(...a jaka potem plytka byla zjechana... Nie robie juz.. Mam czarnobrokatowo srebrne-zeby do kreacji pasily... a co do tego priobiotyku to mi ginka powiedziala ze lepiej dziala niz np. lactovaginal dopochwowy.A jeszcze ma spektrum dzialania na uklad moczowy a nie tylko jak te dopochwowe na rozrodczy.. Powinien sie sprawdzic. Raz na jakis czas dobrze sobie taka kuracyjke opakaowania zrobci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, zastanawiam sie czy mozna lykac ten probiotyk i urosept jednoczesnie. Nie wiem czy wstrzymac sie, polykac urospt i potem probiotyk. A tak wogole to zycze wszystkim dziewczynom WSPANIALEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła , radości i przyjaciół a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MYCHY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NADCHODZACYM NOWYM ROCZKU: ZDROWKA USMIECHU ORAZ SPELNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEN....👄 Perfumetko..to nie antybiotyk i nie powinien jakos zle reagowac..ja łykam i witaminy i oeparol itp i tez teraz probiotyk.Tam jest moze 10 kapsulek .Na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Wam użyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×