Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Moze dziewczyny w naszej tabelce tez by sie porzadki przydaly... Nie wiem...Ale pewnie sa osoby ktore juz nie pisauja....i nie aktualizowaly sie daaaawnooo temu..... A E.C tez sie wogole nie przepisala na doł::D Dziewczynki poporzedkujcie swoje sprawy!!! Swieta ida..wszystko trzeba po starym roku poukladac zeby w zyyciu w nowym roku balaganu nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,hej oczywiscie ,ze sie wpisze ale mysle poczekac do wizyty u lekarza --ide 28.12 wiec na pewno wtedy zaktualizuje Olinku a robilas progesteron? ja staralam sie bite 10 miesiecy i nic dopiero po luteinie zaskoczylam juz w drugim cyklu tym razem tez 3 cykl z luteina i udalo sie ale wiem tez , ze kazda z nas jest inna i moze o co innego chodzic poprzedni gin wlasnie przepisal mi: wit E 2 razy dziennie na zwiekszenie plodnosci magne B6 zeby o tym nie myslec i wlasnie luteine chociaz juz do niego nie chodze podobalo mi sie jak mi to wtedy wylozyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja zmian nie wprowadzam, bo u mnie na razie ich nie ma. Wiecie, że się staram , ale akurat teraz nie byłam na inseminacji, więc to byłby cud jakby się udało. Od 16 dc, mam drażliwe i nabrzmiałe piersi i niepokoi mnie to, bo zwykle takie mam na 3-4 dni przed @. Pęcherzyk mi pękł 13 dc a przytulanko było 11 dc. Dziewczyny, czy te które z Was są w ciąży miały tak wcześnie \"problemy\" z piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..29............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Aniczku progesteronu nie robilam juz na wlasna reka..myslalam ze dostane takie wytyczne.Nie dostalam zadnych i daletgo zmienilam lekarza.Licze na te wizyte 4 stycznia moze wlasnie jakies wytyczne beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja tez mialam , a wlasciwie dalej mam drazliwe piersi wczesniej nigdy nie dawaly zadnych oznak, nawet przed okresem mdlosci dzisiaj nie mam trzymam mocno kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Dziewczyny! Wszystkim starającym i wystaranym, życzę Wesołych Świąt! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Święta i Nowy Rok przybywam z kolędą. Niech Wam się dobrze dzieje, niech towarzyszą Wam same radosne chwile, a radość Bliskich Waszemu sercu niech rozjaśnia długie zimowe wieczory. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~🌼~~~~~~🌼~~~~~~🌼~~~~~~ KAZDEGO ROKU O TEJ PORZE KAZDY WAM ZYCZY CO TYLKO MOZE JA KORZYSTAJAC ZE SPOSOBNOSCI ZYCZE WAM DZISIAJ SZCZESCIA,RADOSCI O CZYM MARZYCIE -BY SIE SPELNILO A CO KOCHACIE BY WASZYM BYLO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam ciepłych, rodzinnych, pełnych radości i miłości Świąt Bożego Narodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt skłądam Wam Kochane najserdeczniejsze zyczenia, dużo zdrówka, wytrwałości w dążenieu do celu, usłyszenia wymarzonego bicia serduszka Waszych maleństw, pogody ducha, radości i optymizmu, aby nie zbarakło Wam wspoarcia portfela i oczywiśćie kochanych mężów, wszytkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Was aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam z pracy, wstawilam kapuche kiszona i grochy i pedze skladac Wam zyczenia: przemilej Wigilii w rodzinnym gronie, wspanialej swiatecznej atmosfery, pelnej milosci i zyczliwosci, wiele lask Nowonarodzonego. blogoslawienstwa Bozego, duzo zdrowia, realizacji planow i spelnienia marzen no prawie mi to wierszem wyszlo ale jeszcze raz: Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki. Z okazji Swiat rzycze Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia i spelnienia wszystkich marzen. Anik, GRATULUJE. Milo, ze odezwaly sie dawne forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt, ciepłej rodzinnej atmosfery, smacznej kolacji Wigilijnej, mnóstwa prezentów pod choinką i spełnienia najskrytszych marzeń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) Dawno mnie tu nie było, ale pozwalam sobie poprawic tabelk, bo mój syneczek jest juz ze mną. Życze Wam, żebyście nigdy nie traciły nadzieji 🌼 Trzymajcie się ciepło 🌼 NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..29............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wtakim razie ja nanosze tez zmiany NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..31............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury uwazajacie na jedzonko podczas siwtowania , z umiarem hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! nie wiem jak u Was, ale ja jestem tak najedzona, że już mi brzuch pęka. Super były Święta, tylko szkoda, że bez śniegu! Zrobiłam test 25 dc - negatywny, czekam na @. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ellulko gratulacje, tak sobie pomyslalam ze czas dorobic jeszcze jedna czesc tabelki , tylko nie wiem jak nazwać Mamy i ich pociechy??? Oczywiscie jesli Ellulka nie ma nic przeciwko zeby znalezc sie w niej jako pierwsza;-) Ellulko jak synus ma na imie? i kiedy urodziłas?;-) Anetko trzymaj sie i nie trać nadzieii - 🌼 Poświąteczne pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez pekam z przejedzenia. Ale przyda mi sie, bo chudziutka jestem. Jutro do pracy niestety. Pocieszam sie przedluzonym weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, dawno sie nie meldowalam,ale nie najlepiej sie czuje,spie i mam problemy z jelitami.Tabelki na razie nie zmieniam,zaczekam do 12 tyg.Teraz jest 9 tydz i 5 dni.W srode bylam u lekarza ,malenstwo mierzylo 22,8 mm ,serduszko bilo i malenstwo sie ruszalo.Nastepna wizyta 4 stycznia. Anik-gratuluje. Ellulka-gratuluje syna. Mam nadzieje,ze milo spedzilyscie swieta,ja je prawie przespalam,ale pocieszam sie ,ze juz niedlugo bede moze mogla normalnie funkcjonowac,bo tabletki musze brac tylko do konca 12 tygodnia. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie,a dziewczyna starajacym sie -powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane po swietach, jak je spedzilyscie? ja jak juz pisalam na innym topiku spedzeilam je w uscisku zkibelkeim, co zjem to wymiotuje, przejde sie chyba w kocnu do lekarza bo tydzien mam wyciety z zyciorysu przesylam wam na oststni tydzien roku fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️[🌼❤️kwiatek]❤️ to na koncówke starego roku oby byla owocna i dala efekty zaraz na poczatku nowego roku;-) ja jeszcze leniuchuje ale po Sylwestrze wracam do pracy, dobrze ze tylko na 2 tygodnie i ferie;-) Chcaca jak u lekarza? E.C. super ze sie odezwalaś, to jeszcze chwilka i bedzie u ciebie 12 tydzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................17.01 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..31............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Witam po Świętach. jak tam bardzo najedzone?? Ja ze względu na swojego maluszka jeść duzo nie mogę bo od razu mam zgagę:( Życzę Wam dziewczyny w nowym roku dużo szczęścia, zdrowia i aby już wszystkie mogly się cieszyc swoimi maleństwami. Ja jutro idę na USG i obiecaną mam przez pania doktor diagnozę plci. Moze się ujawni czy to chlopak czy dziewczynka:) Sciskam Was mocno. Gratuluję wszytskim nowym mamusiom zarówno tym które urodzily jak i tym którym udalo się zajść:):):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarna, najedzone, najedzone. Mozna powiedziec ze nawet przejedzone. Dzis mialam wielka ochote na ser zolty, pomidora i paluszki. Jednak to swiateczne jedzenie jest dobre, ale tylko na krotka mete. Ugotowalam tez pomidorowa zupe i pycha byla. Pozdrowiam poswiatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błogie były te Święta, zwłaszca dla naszych żołądków. Trzeba teraz go skurczyć troszkę ;-) A tyle ciasta jeszcze zostało ... Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka faktycznie wyladowlam u lek, mam diete, schudłam poł kg, ale gina pwoiedziala ze na szpital jest jescze czas, a tak sie bałam, dala mi smecte ,jak nie przejdzie beda dalej myslec co ze mna, ale jak narazie faktycznie jak jem dietteycznie to juz jest bez sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - ja mam ten problem bez ciąży. Jest to okropnie uciążliwe. Współczuję. Jedz śliwki suszone, pij napar z siemienia lnianego, jabłuszko na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo. Czemu masz takie dolegliwosci? To jakies zmiany hormonalne czy moze zjedlas cos nieswiezego? Trzymaj sie. Anetko, u mnie tez jeszcze ciasto zostalo, ale nie mam wcale juz na nie ochoty, mimo ze jestem lasuchem. Ale chyba bede musiala zjesc chociaz to kremowe ciasto, bo dlugo juz nie moze lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×