Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

olinek, za geantem wstrone huty jest ten sklep? jakie ceny , bardzo wygorowane? ja tez nie umiem sprzatac jak mi sie ktos na rece patrzy , tez wole jak jestem samam w domu, ale jakos marnie mi idzie w tym roku, nic mi sie nie chce, jestem ciagle zmeczona, a okien i tak nie pwoiinnam myc, wiec albo maz umyje jak bedzie czasowy, albo poprostu nie zobacze swiatecznego sniegu ;) perfumetka - oj ja tez pamietam ze dopiero test robiłam atu jzu grudzien, ale czas leci no ja tez jestem cieakwa jak lekcja, juz w sb o to pytalam ale cisza z odpowiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca to zalezy od ktorej strony bedziesz jechala... Ja jechalam od ul .Dobrego Pasterza za Geantem tak jakby z tyłu jest ta ulica i to od tamtej strony... Sklep ogromny.I tam wszystkie firmy jakie mozna wobrazic sobie .z wozkow widzialam i firmowe tj.Qinny,Inglesina,Chicco,Peg perego,X Lander itp ale tez nasze tansze wozeczki sa.I ciuszki i zabawki i mebelki wsio wsio....;) I powiem Wam ze posprawdzalismy ceny z netem i taniej kupilismy ten fotelik niz na Calineczka.pl To samo tyczy sie wozka ktory Oni chca kupic na Calineczce ponad 100zł. drozszy i jeszce koszty przesylki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Widze, ze jestescie pracowite jak mroweczki. Ja dzisiaj tez sie narobilam bo wczoraj mialam gosci. Rano jak wstalam i zobaczylam sterte naczyn w zlewie to sie zalamalam, ale potem jak zaczelam sprzatac tak wysprzatalam prawie caly dom. Czekalam dzisiaj na telefon od lekarza bo robilam badania na hormony w czwartek i powiedzial ze jak bedzie cos niepokojacego to zadzwoni ale naszczescie nie dzwonil. A u mnie bez zmian @ juz nie powrocil i tak sie zastanawiam czy majac tak slabiutki @ (2 dni-prawie nic nie lecialo)bede miala owulacje w normalnym terminie. Moj ginekolog poiedzial ze mam do niego przyjsc w 12-13 dc to zobaczy czy mam owu.Z tym ze powiedzial ze mam przyjsc jak bede po normalnym @. Mam nadzieje ze ktorejs z nas sie uda jeszcz zajsc w ciaze w 2006 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wd eszczowy poranek, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ olinek, niby mieszkałąm w Kraku 7 lat ale skleroze mam, ja pojade od oplskiej, czy to to samo co od dobrego Pasterza i jak nazywa sie ten sklep, pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Chcaca:) Wiesz ze nie wiem jak sie nazywa;)......jakiegos logo duzego nie widzialam ...ale bylo juz ciemnoe -moze dlatego:):) Jak pojedziesz od opolskiej to musisz wjechac calkiem za Geanta -tak jakbys chciala sie dostac do Parku Wodnego A ul.dobrego Pasterza to ta ktora własnie tam góra sobie biegnie za Geantem (jezdza nia autobusy tez)Tam jest taki wielki parking od Waterpaku i to tam jest ten sklep-nie da sie niezauwazyc bo jest to duzy budynek a sklep zajmuje calutenki parter:) U mnie zima...sypie snieG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jzu cyba wiemza multikinem za geantem i parkiem wodnym pwoinnam trafic, dzieki, co prawda dopiero sie w styczniu pewno wybiore ale dobrze ze wiem ze jest cos takiego, ja słyszłam o hurtowni na batorego , tez tam sie wybieram , a w Galerii to pewno bradzo drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie my wczoraj kupilismy fotelik taniej niz sa w necie. A wozek Peg Perego-pliko Oni sobie chca kupic( siostra M-to dla niej ten fotelik) to w necie ponad 100 zł jest drozszy...tak ze nie maja tam jakis wielkich cen... A jesli chcesz jeszce namiary na hurtownie np. z wozkami To jedna jest na ul.Centralnej a druga na ul.Sw. Kingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale dzis cichutko bylo na topiku. Chyba ta pogoda wszystkie rozleniwila. Ja zmoklam, przemokly mi buty i jest mi ziiimno. Anik, przeszlo Ci juz przeziebienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Olinek, ja drożność miałam robioną w gabinecie na Sebastiana. Moja gin. krok po kroku szukała przyczyny, no i w końcu znalazła. A ja chcę kupić firanki i zasłony i nie mogę się na nic zdecydować. Podobają mi się woale i tkaniny dekoracyjne na zasłony. Mam rolety w oknach takie z bambusa więc te woale chyba nie zasłonią dobrze okna, bo przez rolety prześwituje wszystko. Jakie macie firnaki? do samej podłogi, czy krótsze? Jest jakaś moda teraz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, bylam dzis u gina z mała ok ze mna tez , bardzo sie ciesze a za tydz usg w czw Aneta30, mnie tez sie taki dekoracyjne podobaja , ale tradycja zwyciezylam w duzym pokoju mam do ziemi w kuchni i małym do parapetu, tak wygodniej, modne sa chyba tiule takie , mleczne ale nie dam se głowy uciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że u WAS wszystko dobrze!. A jak chodzisz na usg, to co robi Małgosia w brzuszku? Widać coś ? np. jak ssie piąstkę albo coś podobnego? Widać jak się rusza? Właśnie dużo jest teraz tych tiuli i mlecznych firan. Próbowałam przed chwilą zmierzyć wysokość, ale mi się metr ześlizguje. Poczekam na M żeby pomógł przytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, mi tez podobaja sie bardziej tiule i woale zamiast tradycyjnych zaslon, ale niestety nie moge sobie takich sprawic, bo nie mam rolet a bardzo blisko stoi kolejny blok, wiec wszystko byloby widac co porabiamy w pokoju. Rzeczywiscie tiule sa teraz modne. Tez nosze sie z zamiarem kupna nowej firanki, ale chyba po nowym roku kupie, bo swiateczne wydatki pochlona pieniadze firankowe. Kupilam ostatnio nowe nakrycia i choinke. Musi wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatanie usg mialam w 21 tc, teraz jest jzu 29, ale w tym 21 to fikala nieziemsko, lekarz smial sie ze bardzo ruchliwe to dziecko, chowlaa sie za pępowiną nie chciala sie pokazac, mamy zdjecia i film z badania bo bylismy na 4 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja pierwsza ,chociaz nie jest wcale tak raniutko juz mi prawie przeszlo to chorobsko--wczoraj w pracy bylysmy z kolezanka obie chore----ona miala nieziemski katar, a ja kaszel mam pytanko--stosujecie testy owu.? gdzie kupujecie na necie czy w aptece i jak to jest --od kiedy pokaza sie dwie kreski---do kiedy jest owu? mam juz dosc monitoringow--moze w domu poprobuje sie poobserwowac u mnie w tym cyklu chyba tez jeszcze nic---piersi niebolesne i jakos intuicja mi nic nie mowi---chociaz nadzieja jak zawsze sie tli a i testy ciazowe w necie sa duzo tansze --ja w aptece place ok.12 zl a przy tej luteinie musze robic po 10 dniach jej brania co do porzadkow wlasnie mam wejsc do kuchni i powalczyc z szafkami, M obiecal ,ze zajmie sie oknami i dywanami tez mialam kupic firanki ale musze jeszcze mase prezentow pod choinke--wiec zobacze jak z funduszami sie wyrobie planuje zrobic dwie salatki i moze forszmak---plackami moja mama obiecala sie podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniczku-> testy kupisz i w aptece i w necie.ale w aptece cena miedzy 30 a 50 zł.wiec niemalo( ja kupuje ACON LH) tam masz 5 testow i instrukcje obslugi;) W zaleznosci od długosci cyklu masz podane od kiedy testowac. W przpadku naszych 28-29 dniowych cykli testowanie wg. instrukcji powinno sie zaczac bodaj od 9 dnia cylku.ale ja juz wiem ze w moim przypadku 2 kreska zaczyna sie pojawiac dopiero w 11 dni a w 12 dni cyklu sa dwie grube.wiec nie testuje od 9 dnia bo to marnotrastwo 3 testow:) Jesli masz te dwie grube krechy to owu powinna byc miedzy 24-36 godzin..:) Tylko tyle test pokazuje.Moze byc tez tak ze skok lh jest a owu nie ma wcale.Ale Ty sie monitorowalas wuiec wiesz ze pechgerzyki Ci pekaja i dochodzi do owulacji Mozesz sprobowac....ale obawiam sie ze to niczego nowego nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku a zauwazylas ze mamy ten sam termin @?????? na tamtym topiku nawet we trojke jestesmy:D:D:D Jak to sie czasem zabawnie posklada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jakos nie mam ostatnio natchnienia na pisanie lekcja sie nie odbyla bo dyr mial nagly wyjazd nowego terminu nie mam ustalonego, Chcaca kiedy powiedzialas w szkole? Perfumetko czuje sie niby dobrze, jutro ide do gin i dobrze bo mam jakies obawy, sama nie wiem chyba za duzo sie naczytalam tu w necie, wole nawet o tych lekach nie pisac. Mi tez sie bardzo podobaja takie woalowe firanki, nawet mam takie w kuchni i w sypialni;-) zawiesilam dzis lampki w oknie tylko ze najpierw nie sprawdzilam czy dzialaja;-( musze teraz poszukac przepalonej zarówki;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, podobała mi sei kolejnosc wiesznaia lampek ;) ja w ciaże zaszłam w czewrcu, pwoeidzialam w sierpniu, poniewaz pracuje w kalsie integracyjnej z dzicmi uposledzonymi, agresywnymi, i chcialam zeby mi przynala inny etat a dowiedzialam sie ze kol sie wyprowadzila i bedzie nowa siatka godz i aneks pisany wiec uderzyłam do niej juz w sierpniu, , dostałam etat rewalidanta, ale tez i w sierpniu wyladowalam w szpitalu z zagrazajacym poronieniem i w efekcie do pracy nie wrociłam a oto codzienna porcja fluidko ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca ---Buzka ---za pamiec!!! wiem,wiem Olinku ,ze my tak razem cyklujemy--i Perfumetka chyba razem z nami tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Wiem, że strasznie jest wcześnie jeszcze, ale ja już wyjeżadżam 8i potem nie będę miała dostępu do netu. Więc już dziś składa,m wam życzenia wszystkiego co najlepsze!!! Spokojnych radosnych Świąt, gwiazdki z nieba, bogatego mikołaja, a nade wszytsko sympatycznego ;) I spełnienia marzeń!!! Całuje was mocno!! papapapapapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzieki Solaris :-) chcąca sklep nazywa się Entliczek - Pentliczek ma stronę http://www.entliczek.pl/ olinku ja też zastanawiam się nad wózkiem peg-perego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Solaris Tobię oczywiście też życzę spełnienia wszystkich marzeń i udanych świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris:) Dziekujemy za zyczonka:) I tobie radisnych i zdrowych swiat!!!!!! Pafnucku:) To dobry wozek.Mialam to wiem co mowie;) A najwazniejsze ze sie wykorzystuje Go od samego poczatku do samego konca.nie ma potrzeby kupowania kolejnych lzejszych spacerowek np.dla 2-latka bo On spelnia funkcje parasolki -tak własnie sie sklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris 👄, dziekujemy za zyczonka, Tobie tez spełniena wszytkich marzeń, i pamietaj zabierz wygodne buciki dzieki za maila skelpu, miałm nawet tez go szukac i fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a teraz zmykam do okulisty, troche sie niepokoję, bo jesli nadal bede miala wysokie cisnienie w oczach to prawdopodobnie bedzie cc ,a myslalam o naturalnym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
olinku a jak sprawdziły się małe kółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucku ja mialam ten wozek ale w ersji spacer:) Bo bylam taka własnie glupia...moze poprostu niedoswiadczona ze kupilam najpierw zwykly wozek gleboki.a po poł roku bieglam po drugi bo z tamtym byl koszmar! Wielki,ciezki i niemobilny. Ja mieszkam w Krakowie -zreszta jak i Ty:) Wszedzie asfalt ,alejki,markety itp.na takiej powierzchni małe skretne kołeczka sprawdzaja sie super:)Gorzej jakby byl snieg do pollydki-wtedy moga grzeznac...no ale to normalne-wtedy dobry bylby traktor:D Pafnucku Ty masz termin -Marzec wiec taki snieg Ci nie grozi wiec polecam Ci -do zimy maluch bedzie juz duzy -odepniesz gondole i spacerowka jak znalazl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki olinku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×