Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość 31roczek
A tak wogole to musze wymyslic sobie jakis staly nick i dopisac sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie musisz wymyslać nic nowego, zarezerwuj ten co masz. Jak my Cię potem poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31roczek, to na pewno Ty? Bo maszjuż 29 postów i wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a zwlaszcza Genewa śpijcie dobrze, niech Was nic nie smuci i nic nie martwi, wszystko bedzie dobrze. Kolorowych snów, pelnych bocianów i dużych brzuszków:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarna, dzięki, ale mnie tak nosi, że o spaniu chyba nie ma mowy. Okropnie się denerwuję. A co będzie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki za Ciebie Genewo! Perfumetka - fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetka to mi się ze smerfetką kojarzy... Ale ja jestem w stresie i głupoty straszne gadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak to ja 31roczek. Wpisze sie w tabelke tylko nie wiem jak. Pokombinuje pozniej. Ale teraz musze isc do kuchni robic jedzonko. A jak wroci moj maz to bedzie zaraz okupowal komputer. Dziewczyny, a gdzie podziala sie nasza Majka74?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31roczek, musisz skopiować tabelkę, potem ją wkleić i dopisać swoje dane. Niestety, jak była dobranocka, to ja jeszcze byłam w pracy:) Dalsze losy Majki nie są nam, niestety, znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, mialam juz wczesniej kilka postow, ale pod innym nickiem. Posty te pisalam dawno,dawno temu jak mialam zalozony internet. Potem byla dluga przerwa w pisaniu, ale haslo i nick mialam zapisany w notesie zeby nie zapomniec. Dzis zmienilam swoje ustawienia, tzn. mam nowy nick na starym hasle.Ale pamietam, ze wtedy jak pierwszy raz rejestrowalam sie to robilam wiele prob, bo jakibym wymyslila nick to byl juz zarezerwowany. Pewnie ilosc moich postow zsumowala sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w hasle musialam zmienic literke z malej na duza. Ale to wszystko zmienialam na starym istniejacym wczesniej ustawieniu. Ale namieszalam. Milych snow kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Zbieram się do pracy, a dzień zapowiada się ciężko, więc wpadam na chwilę życzyć Wam udanego dnia. Cała jestem jednym chodzącym nieszczęściem, od wczoraj mam migrenę, łeb jak bania. Na dodatek wieje jakiś paskudny, lodowaty wiatr, który wzmaga moje odczucia. Czarna, życzę Ci, żeby się udało. Agatje chyba zabalowała;) Castopea, nie martw się i zaglądaj tu mimo swego nienajlepszego samopoczucia. atena, powoli zbliża się chwila prawdy;), jak nastrój? julk_a, widzę, że grzebanie w ziemi też Cie nieźle pochłonęło;) Napisz co u Ciebie. perfumetka, zoja, pafnucy, trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, wiem jak migrena potrafi dać w kość. Niestety znam tę przypadłość z wszystkimi jej odmianami, jak światłowstręt i wymioty. Ostatnio pomaga mi musująca aspirina przeciw migrenie. Pogodnej soboty dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko. Ja jestem kłebkiem nerwów chyba zaczyna docierac do mnie że za 3 dni pisze , głowa mnie boli i cała chodze jak galareta a co bedzie we wtorek? chyba padaczki dostane z nerwów .Az tabelką co było nie tak bo nie moge błedu się dopatrzec. dobra ide dalej sie kuc, może wpadne potem, gdyby nie, to wszystkiego dobrego życze i trzymam za was kciuki .A z tabelką już wiem,sory Castopea .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie zabalowałam, ale tak jak już kiedyś pisałam żaden ze mnie poranny typ, więc przy moim osobiście wydłużonym wekendzie sypiam do 9.30. Baardzo był mi taki dłuższy spokojny weekend potrzebny, już dzisiaj czuję się dość wypoczęta, a jeszcze jutro mi zostało. Błogo. Genewa nie daj się migrenie i stresowi. Ja teś byłam zestresowana przed moim zabiegiem w zeszłym roku i to już tak dawno było. Przeleci, nie martw się. Trzymam kciuki. Pogoda zrobiła się u nas letnia. Od wtorku temperatury lokują się w granicach 27 kreski, wczoraj było już nie do wytrzymania. My jednak dzielnie z mężem sadziliśmy warzywka i się opłaciło, bo cały wieczór i część nocy mopcno padało i teraz wszystko wygląda prześlicznie. Dzisiaj będziemy \"walczyć\" dalej. Czarna doskonale rozumiem twój stres, bo ja sama w czasie brania hormonów załamywałm się kompletnie, gdy dostawałm okres przedwcześnie. Być może i twój organizm nie za bardzo potrafi współdziałać z ekstra hormonami. Ja czuję się świetnie. W tym cyklu nie mam już żadnych skurczy (no chyba, że przesadzę z bieganiem) , żadnych kłopatów z \"suchością\", przez co odpadło spore napięcie. Przez ostatnie 2 dni byłam tylko nieco przygnębiona, co myślę jest też spowodowane faktem długiego przebywania w czwartek z partnerką brata Gerta, po której zaczyna widać ciążę. Jak się okazało, doskonale radzę sobie widząc maleństwa, bo sama je mam na codzień :), ale bardzo źle działa na mnie bezpośrednia bliskość kobiet w ciąży. Czuję zazdrość. Do ginekologa idę dopiero 26 maja, więc będę wiedzieć czy Castagnus pomógł mi w czymś więcej niż poprawieniu samopoczucia. Sobota, więc idę sprzątać. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Genewa wspólczuje z tą migreną, może pomoże Ci smarowanie amolem(mi pomaga). No i oczywiście nadal jestem z Tobą. Atena trzymam kciuki- zdasz na piątkę nic się nie martw. Szkoda że Majka nas opuscila fajnie byloby się dowiedzieć jak tam maleństwo sie rozwija. Perfumetka:) fajnie brzmi:):):):) A u mnie bez zmian brzuch dalej pobolewa ale @ nie widać z czego się ciesze, chociaż wlaściwy termin mam na 11 maja. Doszly mi jeszcze bóle krzyza, wczoraj nie moglam ulożyć sie do snu a mezowi się zachcialo przytulanek, niestety musialam odmówić bo ledwo się ruszalam, ale moja polówka jest wyrozumiala:) Dzisiaj jak bylam w pracy to posprzątal i wyprasowal - to bylo bardzo mile. Trzymajcie się cieplutki dziewczyny i zapelniajcie drugą tabelkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
a u mnie po 40 dniach przyszła @ i pogoda się popsuła...słonko zaszło...buuu może maj okaże się dla nas szczęśliwym miesiącem, wszystko budzi się do życia więc może i nasze jajeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy na pewno - cierpliwości bedzie cieplo, sloneczko, piękne kwiaty i oczywiście jajeczka i male bobaski:) a tymczasem kwiatek dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dopiero wróciłam z pracy i czuję się, jakby pociąg po mnie przejechał. Głowa dalej boli, deszcz za oknem, hsg w bliskiej perspektywie... Żyć, nie umierać, co??? Mi nic na migrenę nie pomaga, to po prostu musi samo przejść. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5...............30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............11...............29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl............09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl..............27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2....................maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka...................................................21.12 . Poprawiłam tabelkę. Dziś przyszła @ w 25dc. Przynajmniej cykl się wydłużył. Dobre i to. Dziś bardzo się narobiłam na działce, która wygląda z dnia na dzień lepiej:) Zachciało się nam działki, to teraz mamy:D Jeszcze daleko jej do doskonałości ale z czasem się to zmieni i będziemy mogłi jeździć na działkę tylko wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, trzymajcie się ciepło, nie upadajcie na duchu, bądźcie pełne wiary i optymizmu. Przesyłam Wam gorące buziaczki i znikam na kilka dni. Dzisiaj świętujemy imieniny mojego męża, więc będę miała urwanie głowy (a głowa wciąż mnie boli, tylko troszkę mniej). Może to i lepiej, że będę zajęta , bo nie będę miałą czasu myśleć o jutrzejszym dniu. juleczko, nowy cykl, nowa nadzieja. Pa, pa, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, wszystkiego najlepezego dla meza z okazji imienin. Czekamy az wrocisz. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Jest tu ktos? Chyba jestem dzis sama. Piekna pogoda wiec napewno wszyscy sa na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
czarna dzięki za kwiatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy, bardzo dlugie masz cykle. Wiem, ze pewnie masz kiepski nastroj w zwiazku z obecna @, ale za pare dni przejdzie Ci napewno. Ja w zeszla niedziele tez mialam kiepski nastroj z tego samego powodu co Ty, a dzis patrze na nowy cykl z nadzieja. @ sie skonczy i do dziela. Pafnucy, a ktory to cykl staran? Chyba jestesmy rownolatkami, sadzac po nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziołchy ;)!!! Jejku ale owocne obrady były przez tren tydzień. Bardzo mnie to cieszy! Ależ się naczytałam! Witam też perfumetkę i zoję!!! Ja wróciłam po urlopie i całkiem nic mi się nie chce - a tu niestety roboty tyle że nie wiem od czego zacząć... Pozdrawiam was wszystkie ciepło! Trzymam kciuki genewo!! Musze tymczasem zniknąć, bo mam cosik strasznie pilnego.. 🌻🌻🌻 Dla was kwiatki i uśmiechy powitalne :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po długi weekendzie. U mnie trwał 9 dni , wypoczęłam , ale wcale nie znaczy to ze mi się chciało przyjśc do pracy. u mnie nie ma nadal okresu , przypominam , ze odstawiłam Duphaston , przytulańska było co niemiara w weekendzik , więc zobaczymy . No ale Wy nieźle napłodziłyście przez ten tydzień, aż miło poczytać. Trzymajcie się zajrzę potem troszkę , bo mam kupę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×