Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

julk_a, a ja cynie i aksamitki to kupiłam gotową rozsadę. Jakoś nie mam cierpliwości, żeby patrzeć i czekać aż coś wzejdzie. To samo z astrami. A i jeszcze jakieś goździki kupiłam w tym roku i gajlardię. Ja też nie mam wolnego piątku. I też chcę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Moje @n przewaznie koncza sie krwotokiem a w najlpeszym przypadku masakrycznym bolem brzucha, słyszlam ze po 1 dzicki przejdzie, tylko pytanie kiedy ono bedzie, w 1 cyklu to tak po łebkach w sumie bylo bo albo bedzie albo nie, a w 2 roznie tez bylo bo musielismy wyjechac a pod dachem babci parwnuka nie bedziemy majstrowac ale teraz bedzie praca jak tatalala, chociaz im dalej jestem na topiku tym bar5dziej czarnowidztwo mnie ogarnia, czy nam sie pwiedzie , a czytam wsio zeby was pozbnac lepiej. Pozatym duzo juz sie dowiedzialm roznosci, czlowiek sie uczy cale zycie jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca bardzo, niech Cię tylko czarnowidztwo nie ogarnia. My miałyśmy różne chwile, ale wszystkie jesteśmy wesołe, zadowalone i pełne nadziei na cud w naszym życiu. Dzisiaj tylko troszkę śpiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa następnym razem też tak zrobię:) ja piątek mam wolny z czego bardzo się cieszę, szkoda że Wy też tak nie macie chcąca bardzo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nawet bardzo spiące.. a gdzies przypadkiem doczytałam o jeszcze jednym badaniu którego nie zrobiłam, co gorasz zapomniałam nazwy... coś tam ..megalia..?? W każdym bądź razie musze zrobić.. genewo co to? jestem pewna że wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa genewo:) ja jeszcze chwilę i też zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, Pytajka się odezwała, zaraz Ci napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was zapracowane babolki:) U mnie leje i zimno, brrrr. Genewa kobieto ty masz uważać na siebie. Powinnaś dzisiaj lezeć plackiem w domu i odpoczywać. Julk_a my tez jeździmy w góry i często mieszakmy niedaleko Murzasichla tzn w Malym Cichym. Polskie Tatry mam schodzone we wszystkich kierunkach. Ta koncówka roku szkolengo mnie dobija- ciągnę resztkami sil. Castopea na laparo jest za wcześnie. Dopiero trzeci cykl się starasz wiec wszystko przed Toba. Chcaca bardzo Ty powinnaś mieć luz psychiczny dopiero zaczęliście tylko sie cieszcie i spokojnie czekajcie na efekty staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytomegalia jest chorobą wywoływaną przez wirus. Przenosi się drogą kropelkową i powoduje objawy podobne do przeziębienia - katar, kaszel, czasem powiększenie węzłów chłonnych. Skutkiem cytomegalii może być również wirusowe zapalenie płuc. Nawet kiedy infekcja mija, wirus pozostaje w organizmie. Można go wykryć, robiąc testy na obecność przeciwciał na cytomegalię. Takie testy nie należą do standardowego pakietu badań, jakie wykonuje się u kobiety w ciąży. Jednak zaleca się pacjentkom, by zrobiły je najpierw na początku ciąży, a potem powtarzały co trzy miesiące. Cytomegalia może bowiem doprowadzić do ciężkich, nawet śmiertelnych uszkodzeń wątroby, serca i mózgu dziecka. Jeśli kobieta zachorowała na cytomegalię jeszcze przed zajściem w ciążę, to niebezpieczeństwo, że wirus zaszkodzi dziecku, jest poniżej 20 proc. Matka zdążyła już bowiem wytworzyć przeciwciała, które chronią dziecko przed zarażeniem się wirusem, a jeśli do zarażenia już doszło - przed niszczącym działaniem choroby. Cytomegalia bywa niebezpieczna wtedy, gdy do zarażenia dojdzie już w czasie ciąży, zwłaszcza w jej wczesnym okresie - ryzyko uszkodzeń płodu i poronienia jest wówczas najwyższe. Lekarz może wówczas namawiać kobietę do przerwania ciąży. Szanse na urodzenie zdrowego dziecka są większe w tych przypadkach, gdy do zakażenia doszło po trzecim miesiącu ciąży. Noworodkom, które urodziły się z cytomegalią, podaje się leki antywirusowe, które niemal w 100 proc. niszczą wirusa. Na Zachodzie były też udane próby chronienia dziecka przed uszkodzeniami poprzez podawanie kobiecie leków antywirusowych jeszcze w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
wiem czarna wiem ale wiesz jak to jest jak sie bardzo chce to sie schizy ma dzieki wszystkim z amile slowa, a ja siedze i dalej czytam strona po stronie juz od 2 c jem kwas foliowy, mozna tak długo go brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna witaj! Wiem, wiem, że powinnam, ale wiesz jak to jest... Tym razem już na pewno pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czarna:) Z pewnością wędrowałyśmy po tych samych szlakach:D ja uciekam, do zobaczyska papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
hej dziewczynki! wszyscy uciekają a ja dopiero znalazłam chcwilkę zeby zajrzeć;-( i doczytać co dzis napłodziłyscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
Byłam wlaśnie kosmetyczki, wykorzystałam wolną chwilę bo mieliśmy dzis miec w pracy radę szkoleniowa ale okazało się ze pani prelegent nie dotrze i nam odwołali ku radości wszystkich. Skorzystałam wiec z wolnej chwili i upiekszyłam sie ciut;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
solaris czekam na recenzję kodu, bo po recenzjach gazetowych zniechęciłam sie do oglądania ale osobistych recenzji jeszcze nie słyszałam bo nikt z znajomych jeszcze nie oglądal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
hej pluszka, ja czytalam ksiazke i wcale tak sie nia nie zchwycalam jak inni i wcale nie dlatego ze patrzylam na nia wrdenym okiem hostoryka , poprostu inne czytalam z zapartm tchem a ta mecze juz w sumie 2 tydz , a to mis ie nie zdaza , bo uwielbiam czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
kurczę wysłali mnie dziś w delegację...oczywiście z zaskoczenia, bo po co w końcu wczesniej powiedzieć.... padnięta jestem mam takie małe pytanko odnośnie sluzu, bo wiem że w badacie itd. a ja się do tej pory nim za bardzo nie przejomowałam w końcu monitoring :-) no bo jak to w końcu jest, w piatek wzięłam pregnyl, owu miałam koło niedzieli, a dziś zaobserwowałam śluz? więc o czym to cholibka świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam weekend. Cudowny, długi, luzacki. Pogoda jest co prawda nadal do bani, pada, wiatr hula, ładniej ma się dopiero zrobić od soboty. Z planowenego barbecue nic. Spróbujemy za tydzień, też będziemy mieli wydłużony o jeden dzień wypoczynek. Może się wypogodzi do tego czasu. Myślę, że jutro sobie sprzątnę, zmyję wszystkie ślady po dzieciach z podłóg i mebli i będę mogła się nieco nacieszyć czystym domem. Fajnie :) Bardzo fajnie. A potem będę się byczyć, w czystym domu :D Nie żebym była maniaczką czystości, ale czasem jak w sobotę biegam ze ścierą mam takie poczucie - po co ja to robię, to prawie syzyfowa praca :( Tak sobie plotkujecie na temat planów wakacynych. My dwa lata temu byliśmy tydzień we Francji, w zeszłym roku 2 tygodnie u moich rodziców, a w październiku tydzień nad polskim morzem i mieliśmy przecudną ponad 20 stopniową temperaturę. Trafiło się nam super. Za każdym razem jednak bardzo rozkładało nas to finansowo. W tym roku, jak nasze finanse znacznie się poprawiły i moglibyśmy spokojnie poszaleć, wydaje się , że nic z tego nie wyjdzie. Nasza suczka akurat w terminie urlopu będzie musiała rodzić, oczywiście pod warunkiem, że jej kawaler stanie na wysokości zadania ;) Urlopów już nie możemy zmienić, więc jak już będzie wiadomo co i jak być może się nam uda zorganizować kilkudniowy wypad, ale z dwutgodniowego leżakowania na Mazurach z rodzinką prawdopodobnie nic ne będzie. Za daleka podróż. Więc czekamy na rozwój sytuacji. Może namówię Gerta na wypad do Bretani? Przecudne miejsce, które od razu zawojowało moje serce. MMM. Idę jakieś rybki usmażyć, bo mi strasznie głód doskwiera. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
oj Agatje rozmarzyłam się o wakacjach...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, zafunduj sobie kilka wolnych dni i odpocznij troche. Wiem ze latwo sie mowi a trudniej robi, ale zdrowie jest najwazniejsze. Moze zrob sobie jeszcze raz morfologie. Wydaje mi sie ze do omdlenia przyczynil sie stres zwiazany z zabiegiem, ktory niedawno przeszlas. Glowa do gory. Ja nie bylam na urlopie z mezusiem jeszcze nigdy.Bylismy pare razy przed slubem, ale po jeszcze ani razu. Ale w tym roku musimy pojechac, tylko mi sie marzy morze a mojemu lubemu gory. I jak to pogodzic? A tak wogole (mam pytani do mezatek), jak dlugo jestescie po slubie? Ja prawie trzy lata ( w sierpniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! pluszka, dzisiaj taki senny dzień, tak się jakoś złożyło:) pafnucy, wszystko zależy od tego, jaki to był śluz. Miał cechy śluzu płodnego? Z usg chyba wyszło jasno, że owulacja była? A może to było coś innego? A starania ostatnio były? Agatje, jak to masz weekend? Taki długi? Ale Ci dobrze:) kikunia🌼 chcąca bardzo🌼 perfumetka, też o tym myślałam, że wciąż odreagowuję stres po hsg. I tak strasznie chcę wakacji!!! Kiedyś już pisałyśmy o naszych stażach małżeńskich. U nas zdecydowaną rekordzistką jest atena, jeśli dobrze pamiętam to jest 12 albo 13 lat po ślubie, ja 9 lat. A o pozostałych to musisz doczytać, długo by pisać. Wspominałyśmy kiedyś nasze śluby i wesela. Chyba musisz iść w ślady pluszki i chcącej bardzo, one teraz lekturkę mają;) A może pojedziecie na urlop na Mazury? Zawsze jakiś kompromis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...........3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.........3............czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków...........1cykl.............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2..............21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym jodełka nam dzisiaj przepadła na cały dzień. Gdzie Ty się podziewasz Dziewczyno? A reszta to chyba śpi. Ja przespałam całe popołudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem.. tylko nie bardzo wiem co napisać. Świetnie radzicie sobie beze mnie ;). Chyba jestem zmęczona. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Ty ją. Chyba zmęczona jesteś, bo jakoś bredzisz;) Napisz, co słychać i to szybko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazury, dobry pomysl. Musimy przedyskutowac z mezusiem. A tymczasem pedze do kuchni jakas kolacyjke przygotowac i wszamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
o matko i corko , czy ja w ogole do was pasuje, wy wspominacie wesela i sluby mowicie ile jestescie lat po a ja? dopiero to przede mna, ale warto bylo czekac moj poprzedni narzeczony zostawil mnie 4 miesiace przed slubem, chyba nie dorsol do tego , ale teraz mam cudownego i wspanialego faceta, opiekunczy troskiliwy wrazliwy, dobry uczciwy, itd, ale nie myslcie sobie ze to ideal jak kazdy facet ma tez wady ( akto ich nie ma - a ja ??? to dopiero ), ale mimo to kocham go bardzo bardzo mocno i jnie zamiebnilabym go na zaden inny model a teraz juz nie moge sie doczekac kiedy wroci z pracy , mysle ze za ok 40 min , juz tesknie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca bardzo, pasujesz, pasujesz:) Każdy ma swój czas. Warto czasem zaczekać na swoje szczęście. julk_a jest rok po ślubie, Czarna jeszcze pierwszej rocznicy nie obchodziła. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×