Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość jaki kiciusss
z cala pewnoscia mysli superdymacza sa wyraznie zaakcentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużacz orgazmów***: jeśli myślisz, że brak repliki do twojej wypowiedzi z 20:27 oznacza milczący akcept dla andronów, które tam zaserwowałeś, czy też pośrednie poczucie się do \"winy\", to się grubo mylisz, misu morelowy... Po prostu ręce mi opadły poniżej poziomu, gdzie plecy tracą swoją zaszczytną nazwę - żeby już unikać niezrozumiałych dla ciebie kontekstów geograficznych ;) A propos - tylko mi nie próbuj tłumaczyć, że naprawdę zaskoczyłeś dopiero wtedy, że z \"poziomem Żuław Wislanych\", miałem na myśli właśnie kontekst geograficzny w związku z powszechnie znanym faktem położenia tychże p.p.m. A ty mi tu wyskakujesz z tekstem, że \"Kryminaliści też tam byli,ale stosunek ich był jak 90 do 10.\" :D Nosz zlolowałem się maksymalnie przy tym. Ale to było jeszcze lepsze: \"tzn.o jaki poziom ci chodziło,ze to nizina ? Chcesz mi wmówić,że taki jestes inteligentny ale po kilku dniach ?\" Otóz panie muzyku - naucz się pan raz na zawsze, że nizina nie równa się depresja - to raz. A dwa - to nie ja jestem inteligentny po kilku dniach, jeno ty, skoro nagle cię oświeciło wobec czegoś tak oczywistego, że pojąłby to nawet chyba srednio rozgarniety smarkacz z podstawowki... No ale nie ty, muzykancie z bożej łaski, co wylał dziecko z kąpielą, a raczej - wyrzucił się wraz z fortepianem :P \"Ideał sięgnął bruku....\" - jakież to prorocze i prawdziwe w twoim przypadku........... Kolejna rzecz... naprawdę kompromitujesz się pisząc: \"juz ci wspominalem wcześniej,kulturalny i wykształcony człowiek,w dodatku Polak nie cytuje słów zbrodniarzy wojennych.To niewybaczalne.\" - chyba oczywiste, że skoro cytuję kogoś \"takiego\", to nie jako coś godnego podziwu tylko w kontekście sarkastyczno-żartobliwym, który jak widać okazał się być aluzją przerastającą zarówno ciebie (i to o kilka poziomów :P), jak i twoje drętwe poczucie humoru (ech, znowu cię przeceniłem).... ...w obliczu jednak twoich coraz częstszych onanistycznych wynurzeń stwierdzam, że nie pozostaje nam nic innego, jak tylko serdecznie współczuć ci zaburzeń erekcji, które - jak widać (mam nadzieję, że z niezłym skutkiem) - próbujesz rozwiązać za pomocą gadżetów z sex-shopu. A Viagry próbowałaś? Aaaa, no tak - za słaba :/ No, cóż - taki lajf, nie załamuj się, nie samym seksem człowiek żyje, misiu morelowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jeszcze jedno... Sam się wkopałeś drogi impotencie z podszyciem pod Bila Gejtsa, gdyż i wtedy nie mogłeś się oprzeć swej pseudoerudycyjnej wolcie pt. swoich ulubionych "interlokutorów" :] Rozumiem, że nauka słownika wyrazów obcych na pamięć idzie ci całkiem nieźle, skoro już do "I" doszedłeś... Zarzucałeś mnie "przeintelektualizowanie", podczas gdy sam nieudolnie silisz się na pseudointeligenckie wypowiedzi i uzywasz zwrotów, których znaczenia jedynie się (jak widać - niefortunnie) domyślasz... Chciałeś zgrywać wielce mądrego a tylkoś się zbłaznił... Nieporównanie lepiej wychodzi ci zapewne nauka śpiewu i grania na flecie i tamburynie w Koziej Wólce, niż dysputy chociażby na poziomie rynsztokowym na forum dyskusyjnym... Nie pchaj sie zatem, tam gdzie się nie spełniasz, tylko zarabiaj godnie na chleb i pilnuj żeby ci żona dupy za rogiem komuś nie wystawiła, bo będziesz jak ten Rogaś z Doliny Roztoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaś hihihiihihihiihihihihihi
rogaś hihiihi to byla taka lekura chyba w szkole conie ? ? o jelonku malenkim hihiih ales krzysiu dowalil nie ma co ;p;pp;p;p ej no krzys ty nie wymgaaj zbyt wiele od przdłuzaczacza bo on przeca do zera tylko liczyc umi wiexc skad mial wiediec ze depra to jest juz minus zeor???? hihihihihhihhihihihi wszyscy jestescie sloccy jak miut, piszcie prosze jeszce bo mamy tu wszyscy swienta polefke w pracy jak se to czytamy w przxerwahc na snianidanie hiihihihi hahahah buhhhahahah twarda jestses nie poddawaj sie a co niech chonor kobitek bedzie na wierchu nie beda nam samce pluc w twasz hiihihiihiii a swoja drogom to jak superjebaka taki mondryu to niech opisze jak wygladasz albo niech foto z ukryucia ci zrobi i wrzuci tu jakis link do niegio hihihiihihiihihi wtedy wyjdzie czyscie somsiady czy tylko sciemke wali hihihiihihi spadam juz nareczka wszyskim ziomalkom i ziomalom hihhi ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majty 2006
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slusznie
kulaj sie stad superdymacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztofie dziewczyne - przeproś przedłurzacza - takze zmień nick i dzialaj dalej ale juz sie nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.......................... odpowiedziała po minucie widocznie nie dogadali się co do ceny niezapomnialych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy in the sky with diamonds
uff..przeczytałam całość.I naszla mnie taka konkluzja: dziewczyno -Asiu,Klarusiu czy buhahaha - nie musisz odpowiadac temu zbokowi,po co się poniżac? przedłuzacz orgazmow - nie szkoda Ci czasu na dyskusje z tym potworem w ludzkiej skrze ? Krzyś - smutek mnie ogarnia,ze takich ludzi musi nosić ta święta ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasencja Lubań
Ale draństwo z tymi chłopaczyskami! to sobie powymyslały intrige. a niech tam nasze i tak na wierchu i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka przedłużacza
Przedłużacz a ty to naprawdę pracujesz w szkole podstawowej i uczysz dzieci grac na tamburynie i trójkącie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500
witamy w klubie 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
co za idiotka z tej hahaha a wy ta szmate jeszcze bronicie naciaga klnie jak patologiczna szmata z ryszntoka dno , patologiczna latawica 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaaaaaa
szkoda ze sie skonczylo tak bylo fajnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superruchacz
gdzie sie podzialy wszystkie osoby tego dramatu?????? HAAAAAALLLLLLLLOOOOOOOOOOOOO?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajne to bylo nie mozecie dluzej tego pociagnac ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem znudzona rutyna dnia codziennego, nie chce mi się czytać tego wszystkiego co tu napisałeś, czekam więc na jakąś ofertę tylko dla mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TEN KOLO
NIE DAŁ CZASEM MEJLA SWOJEGO?? CHYBBA ZE JUZ WYRUCHAŁ WSZYSKIE CHENTNE HEHEHEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO JAK COS TO
PISZ TAM krzys_debski@tlen.pl O ILE TO AKTUALMY MEJL NO I UWAZAJ NA WENERE JAKOMŚ HEHEEHEHHEEHEHEHEHEH :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzia ale pozostane przy cyber jedynie, a Ty masz jakies doswiadczenia nieciekawe chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienki rekiny i rolexy
przeczytałem wszystko od dechy do dechy i podnoszeeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×