Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość gość
hmmm, no nic dzieki za wyjasnienia, troche mi sie rozjasnilo w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKĄD WIEDZIAŁAŚ O FOTCE.PL KLARUSIU? Odpowiedz tylko na to podstawowe pytanie to jestem gotowy nawet cię przeprosić jak udowodnisz ze przyszła do ciebie Asia i ci powiedziała na uszko. Chyba że to za sprawą \"IP absolutnego\" no to wtedy zgodzę się że to niemożliwe do udowodnienia i przyznam ci rację. Tylko do cholery swiat jeszcze nie zna takich zaawansowanych technologii jak \"ip absolutne\". Narazie tylko ty jesteś taka dobra w te klocki żeby \"je\" stosować hehehehehe tak na marginesie - wie ktoś co to takiego? jakieś newsy ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne i kumpel daje sie wystawic na posmiewsisko jakiejs pannie ktora od razu nawija okasie???? poza tym skoro padlo jakies haslo kasa ze strony jakiejs dziewczyny to po diabla bylo nadal z nia gawedzic??? mam wrazenie ze to 16 -latki sie tu bawia:) widzialam gdzies nowy temat gigi 35 czy jakos tak,z okolic Katowic,czy to nie Krzysio???? tylko szuka teraz starszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja az tak bardzo obeznana nie jestem, ale jesli mam dwa numery ip, ktore sa takie same tzn ze pisano wiadomosci z jednego kompa, cudow nie ma, a moze sa....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrzcie: poważny facet wyjeżdżający do poważnych kobiet z poważną ofertą, a na wstępie pokazuje fotkę kumpla. ciekawe kiedy wyskoczy ten \"kumpel\" czyli kolejne wcielenie krzysia. ile masz lat mówiłeś/klamałeś? 29? niemożliwe. wyjaśnię coś H H, bo zasługuje na to: podaje wszystkie moje pseudo z tego topiku: do Aliny Maliny, Krzysiu a przygotujesz, Klarusia, słuchaj fotozeta i jeszcze margaritta a cio. z całą pewnością nie pisałam postów asia.......... Ona......... (niech ktoś zwróci uwagę na kropki przy nicku i to podobieństwo), ssak leśny, krzyś nie odpowiada. zbieżność IP nie może dać całkowitej pewności, że ktoś1 = ktoś2. na pewno jest możliwość żeby to sprawdzić, tylko nie wiem czy dostępna dla każdego. nieraz na kafeterii było kasowanie wpisów jednego nicka przez IP, a przy okazji znikały posty innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczyna sie odwracanie kota ogonem i zmiana tematu : \"...poważny facet wyjeżdżający do poważnych kobiet z poważną ofertą, a na wstępie pokazuje fotkę kumpla...\" NO ODPOWIEDZ NA PYTANIE SKĄD WIEDZIAŁAŚ O FOTCE? A MOZE TAK CI TO PRZYSZŁO Do GŁOWY CO JASNOWIDZKO? A ONA.... TO TEŻ NIE TY JASNEEEE, KŁAM DALEJ ONA TEŻ JASNOWIDZKA JESTEŚ JEDYNA KTÓRA DOSTAŁA LINKA DO FOTKI.PL a może cierpisz na rozdwojenie jaźni i nie pamiętasz? jesli tak to wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz odpowiem, skąd wiem o fotce pl, bo superdymacz długo nie strzyma i popuści w majty. ale trzeba troche cierpliwości, żeby wyjaśnić, co i jak. Asia............ napisała do Krzysia 24 stycznia, niedługo potem pogadali przez gg. gość pokazał jej swoje (teraz mówi, że nie jego, ale kumpla, może niech ten kumpel, który wszystko tutaj czyta, też się wypowie? jeśli to nie 3 \"ja\" Krzysztofa D. oczywiście:)) na przytoczonych dziś fragmentach asia uznała, że całkiem całkiem i że fajne. dwa dni później asia pod pseudonimem ona......... założyła topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3182260 na którym jest post o godz. 19:17 (napisany przeze mnie, żeby pomóc temu niedojdzie znaleźć jakąś chętną na romantyczne itd) jest tam adres krzysia. zobaczcie jak zareagowała. potem sama wpisała się na obecny topik, widać musiał jej gość nieźle zajść za skórę, nie dziwie się, jeśli nagle podał się za policyjnego szpiega podczas rozmowy gg. tylko ciekawe, kto był na tych fotkach jakie Ona......... zobaczyła... potem jest moja wypowiedź i tutaj superdymaczu należało skopiować ją w całości, a nie wybiórczo: \"nie gniewajcie się goście tego topiku, ale muszę wam wkleić wypowiedź innej forumowiczki: \"krzys_debski---- a jesli mnie pamiec nie myli to ostatnio zakladales juz ten swoj marny topik, jestes kretynem do potęgi entej, brak ci inteligencji, a mżdżek masz mniejszy od kury!!!!!!!!! jebac w dupe takiego kurwiarza jak ty, a na dodatek ochydnego, zmien sobie te zdjecia z www.fotka.pl haha\" zresztą ona już się tutaj wpisała i oceniła cię jak na to zasługujesz. Chciałbyś jeszcze coś dodać, chodzący nieudaczniku i marny inteligencie? :P \" i stąd wiem o FOTCE PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc nie jestem osobą, która widziała ten link podałeś go Asi na gg, a potem Asia pod nickiem Ona.......... podała go na swoim topiku. a skoro przed chwilą zgodziłeś się, że niemozliwe jest udowodnienie komuś \"IP absolutnego\" jak ja to nazywam, to cała twoja teoria o 100% pewności że ja to Asia rozpadła się w proch. tyle mam do powiedzenia jak jeszcze jutro H H będzie chciał ze mną gadać i upierać się, że Asia = buhahahhaha, to mu coś napiszę na maila odnośnie indentycznego IP wracam do pracy, bynajmniej nie w firmie Avon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
widziałaś ten link?? widziałas jego zdjęcia Klarusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komandos95Kg
Daje swoje baty temu kto uwierzył że ten cały topik nie był spreparowany od początku do końca... hehehehe fabuła niezła... ciekawe zakończenie też... hehehe autorom gratuluję!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zatkało cię krzysiu, bo jakoś nie widzę słów potwierdzenia czy zaprzeczenia? uciekasz z podkulonym ogonem? obiecywać to ty umiesz, gorzej z wypełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka chudziutka
biedny Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millllllli
"Daje swoje baty temu kto uwierzył że ten cały topik nie był spreparowany od początku do końca... hehehehe fabuła niezła... ciekawe zakończenie też... hehehe autorom gratuluję!!!!!!!!!!!!!" :O ktos komu takie akcje chce sie preparowac musi albo: a. bardzo bardzo bardzo sie nudzic b. byc chory a fabula srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzaczu, świetnie to wszystko podsumowałeś. szkoda tylko, że nadaremnie, bo krzyś dalej jest innego zdania o sobie. właśnie udał się do \"domku\" wymyślać strategię na jutrzejszy dzień .trochę mu to zajmie, bo takowa nie istnieje. a słowa sprostowania nie przejdą mu przez usta, to znaczy palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo halo
Superjebusiu dasz zarobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
HALO HALO - CHCESZ ZAROBIC JESTEM CHETNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
CO TO ZA ,,MEDA,, PODSZYWA SIE POD KUCIA? JAK MYSLALES PALANCIE ZE MNIE ZALATWILES TO JESTES W BLEDZIE......JA DZIALAM SPOLECZNIE ONANISTO ZA DYCHE ALBO ZA PIATAKA........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. krzysiu, koncepty ci się wyczerpały? pewnie jak mały człowiek przyłapany na kłamstwie podwinął ogon i uciekł. ja nadal tu jestem, pozdrawiam ..oo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu vel Klarusi vel buahaha vel ... vel ... itp, itd. To do ciebie i tylko do ciebie zwracam się w tym poście Ujawniłem calą prawdę o tobie, którą udało mi się poznać. Zrobiłem tak ponieważ uznałem za stosowne przestrzec innych przed takimi osobami jak ty. Kobietami, które z łatwością potrafią wyłudzić od naiwniejszych mężczyzn spore pieniądze za obietnice spędzenia nocy z nimi. Kobietami, które nie mają skrupułów ani sumienia liczy się dla nich tylko ten szmal. Myślisz że co, że mnie zatkało po tym co napisałaś? A co ty niby takiego napisałas co mogłoby w jakikolwiek zmienić sytuację oraz moje zdanie na twój temat? Myslałaś ze napiszesz skąd wiedziałaś o fotce i każdy już uwierzy że ty to nie asia? Dla mnie to absurd. Powiem ci dlaczego jesteś Asią. Dlatego ze nikt, żaden normalny cywilizowany człowiek nie potrafiłby pałać taką nienawiścią i jadem bez szczególnego powodu. Ty ten powód miałaś i masz. Nienawidzisz mnie z dwóch powodów. Pierwszy to to że nie dostałaś pieniędzy, drugi to to że ujawiniłem twoją działalność na forum i pokazałem publicznie jaka naprawdę jesteś. Ja też nie jestem miły dla ciebie ale ja ten powód mam bo to mnie chciałas naciągać naciągaro. Jest jeszcze jeden powód aby sądzić ze jesteś Asią. Mianowicie taki ze chyba nikt przy zdrowych zmysłach na twoim miejscu kto by wiedział ze atakuję go myląc go z Asią nie potrafiłby czerpać takiej satysfakcji z tego i ciągnąć tego w nieskończoność przez tyle dni tylko normalnie poinformowałby o zaistniałym nieporozumieniu. Trzeba mieć skrzywioną psychikę żeby tak nie postąpić. Jakoś tak się dziwnie złożyło, że \"przyznałaś\" się całemu światu że ty to nie asia dopiero wczoraj po tylu dniach, akurat po ujawnieniu przeze mnie tego co wiedziałem i Asi i o tym jakie pobudki nią kierują. Wstyd ci było co? Po tym jak H H potwierdził jaka jest prawda i wprost napisał ze ty i asia piszecie zo tego samego komputera, to zaczęłaś wymyslać jakieś bzdury o \"ip absolutnym\" żeby tylko uwiarygodnić tą twoją bajeczkę o tym ze ty to Klarusia i inne niki ale juz nie asia. Zostałaś postawiona pod ścianą, trzeba było się przyznac do wszystkich ników ale przeciez nie do skompromitowanej asi. Postępujesz dokładnie tak jak rumun na dworcu, kiedy się mu nie da 2 złotych to ci skopie bagaż ze złości, albo cygan na parkingu przed multikinem - nie dasz mu 5 zł za pilnowanie samochodu to ci go poniszczy. Postanowiłaś się zemścić ta to ze zobaczyłaś figę z makiem zamiast kasy, postanowiłaś rozwalic mi topik i oczernic mnie. Liczyłaś ze nie zachowałem dialogu GG z tobą i nic nie pokażę. Miotałaś się w wypowiedziach z wściekłości. Do tego momentu nie wypierałaś się jak nazywałem cię asią... Dopiero wczoraj... kiedy dla kazdego stało się jasne jakim czlowiekiem jesteś nagle się wyparłaś. Juz nie raz inni ludzie też pisali ze siejesz wyjątkowym jadem i nienawiścią. Ja wiem skąd ta nienawiść się bierze. Nie mam również zamiaru prowadzić dalszych dyskusji z tobą. Tak więc możesz sobie pisać co chcesz i się wypierać do woli, możesz również mnie zwyzywać od czego tylko ci się podoba a ja nie będę się już odwdzięczał tobie w podobny sposób. Daję ci pełną swobodę w zbluzganiu i zmieszaniu Krzysia Superdymacza z błotem. To właśnie utwierdza mnie w przekonaniu że miałem rację i dobrze postąpiłem. Ja juz ci nie odpiszę, bo nie mam dłużej powodu. Prawdę ujawniłem, zrobiłem co mogłem i powinienem, topik mi rozwaliłaś, nie mam powodu zeby dłużej tu występować. Jeszcze jedno wyjaśnienie. Własnie wczoraj wieczorem wysłałem mejla do HH i poprosiłem go potwierdzenie czy aby napewno nie popełniam błędu bo mimo wszystko zacząłem mieć wątpliwości a nie chciałbym oskarżac ciebie o to wszystko jeśli nie byłabys asią. To właśnie było tą moją sekretną taktyką na dzisiaj z której wszyscy tak szydzili i mieli taki dobry ubaw. Dlatego wczoraj nic już nie pisałem więcej, chiałem zdobyć pewność. Bałem się ze HH nie odpisze wcale bo zawsze był po twojej stronie... Odpisał bardzo rzeczowo i uczciwie. Dziękuję mu za to. Zdaję sobie sprawę ze wiele osób mnie nie lubi bo mają inne poglądy na pewne sprawy i dlatego każdy niech wierzy w co chce. Nikogo na siłę dłuzej nie zamierzam przekonywać i udowadniać że słoń jednak ma trąbę. Co mogłem, co powinienem to zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absurdalny człowieku, teraz ja coś powiem, a mianowicie jak kręcisz. nie było od ciebie słowa o tym, że jestem asią, gdy zaczęłam pisać pod obecnym nickiem. twierdziłeś uparcie, ze jestem facetem, kolesiem itd. i dopiero kiedy powiedziałam ci, że jestem kobietą, ubzdurałeś sobie, ze to asia. wtedy też powiedziałeś że znasz moje IP. skoro więc znałeś moje IP, a nie znałeś IP asi, to jakim prawem twierdziłeś, że to ja napisałam post nr 2? (co mnie niesamowicie śmieszy to to, że gdybym nie podała mojej płci, nadal uważałbyś, że hahahah to facet, a asia to asia) wtedy też jeszcze nie wiedziałeś, że ja to klarusia i inne nicki, to wypłynęło dopiero po pojawieniu się H H. nie doszukam się czegoś co określiłeś że \"przyznałam się, że ja to nie asia\". to dla mnie oczywiste, a ty się upierałeś, że jest odwrotnie. i nie od wczoraj, ale od paru dni to podtrzymuję. \"IP absolutne\" to nie żadne bzdury, jeszcze wczoraj uważałeś to za coś niebzdurnego: \"Chyba że to za sprawą \"IP absolutnego\" no to wtedy zgodzę się że to niemożliwe do udowodnienia i przyznam ci rację. \" jesteś zmienny jak obecna pogoda. może napisałeś już wszystko, co miałeś do powiedzenia i do (nie)udowodnienia, ale ja jeszcze nie. nie zamierzam tak tego zostawić, bo to co napisała Asia nie mogło wyjść z mojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzacz orgazmów***: nie będę dyskutował z kłamcą i tchórzem, który wypiera się, mimo istnienia oczywistych dowodów, że wypowiedzi jego i Bil Gates 'a są autorstwa dwóch róznych osób... "Oczekuję więc sprostowania i krótkiego/moze byc jedno/ słowa..." - naprawdę trzeba być bezgranicznie bezczelnym, żeby swoje kłamstwo podpierać jeszcze tak absurdalnym żadaniem! Ponadto...jak śmiesz zarzucać mi brak dobrych manier i ogłady, podczas gdy w pierwszej swojej wypowiedzi na tym topiku wyskakuje z tekstem na poziomie żula spod budki z piwem, cytuję: "Może i skończyłes prawo/ą/,ale lewa ręka też Ci walenie konika dobrze wyjdzie". Ktoś taki miałby być moim partnerem w rozmowie? Wybacz, ale osoba, która sama się ośmieszasza rynsztokowym słownictwem, w co trzecim zdaniu robi aluzje do praktyk autoerotycznych (oczywiście samemu będąc od nich w 100% wolnym :P) i myląca kontekst geograficzny z historycznym w odniesieniu do Żuław Wiślanych, nie może po prostu być dla mnie równorzędnym partnerem do dyskusji. A takich "smaczków" w twoich wypowiedziach naprawdę można znaleźć bardzo dużo, ale nie będę cię wypunktowywał, bo każdy może sobie sam prześledzić historię twych "błyskotliwych" wypocin... Stwierdzasz, jakobym nie posiadał wystarczająco bogatego słownika, a sam nadużywając zwrotów, których znaczenia do końca najwyraźniej nie rozumiesz - vide "oportunistyczny"... Co jak co, ale koniukturalizm to akurat cecha, którą można idealnie przypisać właśnie tobie obserwując owe rozpaczliwe próby obrony swojego stanowiska za wszelką cenę, nie bacząc na rzeczowe kontrargumenty i odpowiadając tylko na to, co dla ciebie jest wygodne... Ludzie, którym pluje się w twarz, a oni twierdzą, że to deszcz, zasługują na najwyższą pogardę. Sądząc po powyższym, jesteś malutkim żałosnym zakompleksionym i niepewnym swojej wartości człowiekiem, próbującym powetować swoje niespełnione ambicje na forum, gdzie każdy może poczuć się kimś innym... A gumową lalkę zostaw dla siebie i dbaj o nią odpowiednio, bo niedługo tylko ona ci pozostanie. W końcu od takiej "partnerki" nie usłyszysz na pewno prawdy o sobie, wszak nie ma nic gorszego, jak znaleźć potwierdzenie w czyichś słowach, że jest się tylko marnym, niespelnionym muzykantem o przerośniętym ego, za czym niestety nie idą konkrety w postaci odpowiednich warunków fizyczno-intelektualnych... Ty nie jesteś w stanie obrazić mnie tym bardziej, do tego bowiem trzeba mieć klasę i poziom, a to wynosi się z domu, panie przedłuRZaczu - obrońco biednych uciemiężonych dam, które same są zbyt głupiutkie (jak możnaby logicznie wywnioskować z twojej heroicznej misji), by same stanowić o sobie i dokonywać życiowych wyborów ... Aha, i jeszcze jedno - czekam niecierpliwie na twojego kopniaka (najlepiej z półobrotu :P) wymierzonego we mnie - rzekomo leżącego pod ciężarem twoich \"przygniatających\" ciosów ;) A może miałbyś ochotę zaaplikować mi go w tzw. realu, cherlawy pseudo-inteligenciku? Możesz to traktować jako publiczne wyzwanie - zobaczymy, czy wtedy też będziesz taki "mocny" i pewny swego, jak władając słowem pisanym... I pamiętaj, ani ty, ani multi-nikowiec hahaha buhahahaha, ani żadna inna osoba z tego topiku nie będzie mi mówić pod jakim nikiem mam egzystować na forum i zapewniam cię, że nie potrzeba mi twojego ani niczyjego stawiennictwa, protekcji, czy łaski, by móc zachować tu swoją toższamość. Sam potrafię się wystarczająco bronić i odpierać ataki podobnych tobie "płotek", które chciałyby być rekinami /ale nigdy nimi nie będą/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no zapodajta cos wreszcie
nowego bo sie nudze w robocie a ten topik jest w deche po prostu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalej dalej
prosimy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×