Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

co ty powiesz krzysiaczku? jak to się wyraziłeś: \"zrobiłem co mogłem i powinienem\", \"Co mogłem, co powinienem to zrobiłem...\" to ty jeszcze coś możesz zrobić? masz nowe oszałamiające plany? bujaj bujaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zerem, sama to niedługo przyznasz, miałem to zakończyć ale widzę że nie masz ochoty odpuścić, następna runda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,w deche,a wczesniej cos wyczytalam ze haha rozwalila topic,acha i jeszcze jedno,zastanawiam sie nad tym naciaganiem,przeciez kazdy normalny troszke powazny czlowiek ,nawet zaden wariat nie przesle kasy jesli mu sie proponuje to na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest tak pewna siebie ze chyba padnę ze śmiechu, a może przytoczyć ci słonko w skrócie co mysli o tobie HH? I o tej twojej całej intrydze żeby się wykręcić tu na forum szmaciaro naciągaro? Wstyd ci że wielu internautów znało cię pod nikiem Klarusia a teraz zobaczyli co naprawdę się po nim kryje hehehehe brzydzę się tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oo.. a co nie rozwaliła? sądzisz ze dalej ten topik ma cos wspólnego ze swoją nazwą? jeśli tak to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowilam od samego poczatku ze to serial brazylijski,zaczyna sie cos od romantyzmu jakiegos tam,potem walka na smierc i zycie,a moze znajdzie sie na koncu ta ktorej szukasz:) kurcze a kto szuka i kto jest kim,tego tutaj nie wiem,widze tu stado facetow i jedna kobiete,tylko nie wiem czy tych facetow jest wiecej czy jeden:).tylko ta walka o naciaganie mnie troszke smieszy... dzis sprubuje ponaciagac na gg jak bede miec czas,napisze ze jak mi przesla na konto 50 zl to im zrobie ten tego:) a jutro pewnie za kraki trafie,nie chce duzo tylko 50 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jestem siebie pewna, a ty miałeś już kiedyś paść ze śmiechu i jeszcze się nie udało. ale zanim padniesz, to przytocz to co masz przytoczyć, szmaciarzu naciągaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oo.. nie chodzi tylko o naciąganie. Ona się mśli i miota z nienawiści, gdyby mogła to by mi oczy chyba wydrapała. Dlaczego? Bo nie dostała kasy. Czy myślisz ze nie miałaby skrupułów podac numeru konta gdyby się bogaty naiwny znalazł który by przelał tą kasę. czy myśliż ze po przelaniu byłoby jakiekolwiek \"ten tego?\" a niby dlaczego ona chciała od razu na 1 spotkaniu kasę? a niby dlaczego wściekła się i przestała pisać jak się dowiedziała ze na 1 spotkaniu kasy nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu tez nie widze problemu,ja to bym od razu obiecala kase i prosto w oczy ze kasy nie ma i nie bedzie:).....a tak to tylko zostalo wam pisanie na forum i udowadnianie pewnych spraw ktore i tak do konca nie wyjda,i na dodatek jedni drugich niezle wyzywaja a to tak jakos nieladnie i brzydko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ale czy to powód właśnie żeby mnie szkalować na forum za to że nie dałem kasy. Powinien byc krótki szpil dialog był prezcież krótki i jasno z niego wynikało ze to koniec. A ona przypałętała się jeszcze po tej rozmowie tu na forum żeby dalej się mscić i wyzywać. myślała ze pozostanie nierozpoznana pod gamą pomarańczowych ników. Mało tego załozyła nowy topik gdzie mnie zwyzywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam,sama bym takiego jednego zwyzywala,tylko nie bardzo mam jak,szlag mnie trafia,dlatego czytam ten wasz topic:).....wiem ze bynajmniej nie ja tylko mam glupi problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż krzysiu, jak zawsze odkładasz temat. można się domyślić, czemu tak cię zwyzywała Asia, jak podałeś jej się za szpiega policyjnego. nadal plujesz się, że udowodniłeś moją tożsamość? ja tego nie widzę i nie uznaję. ..oo.. a ty mu wierzysz? że ja to Asia? bo tego że występowałam jako Klarusia i inne nicki, które podałam, się nie wstydzę. ale nic poza tym, a dowody z kopiowanej rozmowy gg są słabiutkie, jeśli nie żadne. poza tym chętnie poczytam, co myśli o mnie H H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nikomu nie wierze,tyle tylko ze moja wada jest glupota i naiwnosc..tu nadal nic nie jest wyjasnione,moglas nia byc albo mogla nia byc inna,dlatego czasem zagadki kryminalne sa niewykrywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dzięki hahaha za wyjaśnienie - mówisz, że to ten żart o aspirancie tak cię wkurzył że tak na mnie najechałaś? Dobrze wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
Chłopaki, coś wam powiem, chocz pewnie i sami to wiecie - WSZYSTKIE BABY (oprócz waszych matek) TO JEBLIWE SZMATY, KLAMLIWE SUKI I PAZERNE ŚWINIE!!!!!!!!!!! Gdyby nie ten durny instynkt do przedłużenia rodu (czytaj też - pociąg do cipy), nie usiadłbym z żadną z nich srać na jednym hektarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Vice Versa tez dzis nie palam miloscia do plci przeciwnej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
I to jest przerażające!!!!! Na szczęście mam syna, ale rzeczywiście czort może mnie skusić na powtórkę. Obyś nie nakrakał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
Marzę o erotycznym związku z Joanna Senyszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh fajna jest i ma takie namiętne usta:P:P to Cię musiał przypilić \"durny instynkt do przedłużenia rodu\" bo przecież wszystkie bez wyjatku to \"jebliwe szmaty kłamliwe suki i pazerne świnie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tu cicho o zmierzchu
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChanSon
rzeczywiście cicho , nie przepadam za tym topikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezaloby powiedziec...nareszcie cicho, jak spia to nie wrzeszcza na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluts collector
chanson jak cis ie cos nei podoba tutaaj to wuypiedlalaj w podskokach bucu ale juzzz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuuuuuu Krzysiuuuuuuuuuuuu! ani widu ani słychu. albo komendant wysłał go na \"patrol\", albo jest zmachany po romantycznej nocy, albo jeszcze bardziej zmachany po 4godzinnym tańcu z Costnerem. no wyłaź, tchórzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
W mordę!!! Kto się pode mnie podszywa???!!! Nie możesz wymyślić własnego nicka? A tak apropos, kto to jest Joanna Senyszyn? Do maalutkiej No właśnie to mnie maxymalnie wkurwia. Nie znoszę te wszystki babska, ale mój Ben non stop wymaga dłubanka w ich dziurkach. Co tu kurwa zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×