Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość Real Man
Do dziabła!!! Znalazłem w sieci kto to ta Joanna Senyszyn... Fuj! Gdybym już dybał kogoś ze znanych, to byłaby to Aśka Brodzik. Ale kurde, nie chce mnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
No i stalo sie.Zjechalem na recznym pod fotke pani Joanny. Zachlapalem monitor,ale udalo mi sie wcelowac w jej namietne grube usta. Odjazd. Teraz zjem banana z Biedronki.To nic ze zczernial.Skorka od niego przejade sobie po odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERDYMACZ = KUCIU
Porażajace podobieństwo ;D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimruczynska
ciszej nad tą trumną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli nie reanimujemy trupa
??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie trumienka a urna
autor autor !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChanSon
Bo tak w ogóle to mieszkam koło Zgorzelca we wsi Łagów słynnej z wielu mini-burdeli. Czasem wyczekuję pod jednym z takich przybytków i oferuję swe bardzo nieatrakcyjne ciało przechodzącym obok menelom. Zwykle znajdzie się amator mojego otartego do żywego mięsa odbytu i za szklankę wina mogę się trochę zabawić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny sen wczoraj miałem... szedłem uliczką gdzie maki wiosną kwitną czewone... łąki zmieniły się w bloki, wielka budowa... droga dziurawa, wąska, zimą nieodśnieżana... samochody tańczą na lodzie pięknie... koparek w bród, ciężarówek spychaczy też... nowe domostwa przygniotły te starsze... zakręt 90 stopni z wielką oponą na poboczu... kamienie z błotem się mieszają nierzadko też... ulica ta choć prosta raczej, ze skośną wspólnego coś miała... na końcu wielkie hałdy desek suszą się w promieniach lata... a z drugiej strony europejskie prawdziwie osiedle ma wodza swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERDYMACZU
Czyśbys miał stłuczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERRDYMACZ
nie ożeniłem - bo ona nie ma kasy... ja to bym chciał mieć już dwoje dzieci... to by było życie. miałabym to już za sobą.. ale nie mam kasy, mieszkania - taka ma dwa domy i tez dzieci nie ma. ach - co tu się porównywać. nawet mnie już w tym chlewie nie stac na płytę. kim ja jestem dla takiej Alanis? a jej koncert? do Polski to chyba nigdy nie przyjedzie i ta cena... ale w sumie jakbym sie ożenił z jakąs debką , za którą o musiałbym się mścić na innych... i potem inni mszczą się na mnie za swoje wybory życiowe. dlatego wyleciałem z pracy... ploty, obgadywanie, brednie... hmmmm...kogo tu cos obchodzi więcej, wszyscy są w tym tak szczęsliwi... a ja kurwa jakoś nie ...a dziewictwo straciłem dawno temu...no w szkole, ale jazda, lubię was horrory rozsiane po Polsce....wkurwiłem się , ale to przez nią...kupa śmiechu, ale niech tam, mam nieodpartą chęć na sex, ale taki porządny !szkoda, jestem tu sam, bardzo bym chciał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superdupku miałeś zdaje się napisać, co myśli o mnie H H? czyżbyś zapomniał? a na razie opisujesz wszystkim jak ładnie, miło dla oka i niewątpliwie romantycznie ukształtowana jest okolica Opola, wioska na W. czyli Wołczyn. przestań być aż takim szmaciarzem (prośba żebyś był mężczyzną wydaje mi się przesadzona i bezsensowna) i napisz to, co obiecywałeś w poprzednim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co to chcesz ciągnąć
ten temat dziewczyno...daj już spokój,bo zaczynasz być nudna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci sie nie podoba temat
to wypierdalaj w podskokach na inny i daj ludziom wyrównac rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinko..., co ty w bajki wierzysz? myslisz ze HH naprawdę istnieje? ...ale wybaczam ci wszystko bo jesteś biedną, prostą, wulgarną dziewuchą po ktorej trudno spodziewać się, ze będzie miss intelektu (o innych atrybutach już nawet nie wspominając)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój koniec to ty juz zapowiadasz od ponad 10 stron tego topiku... czekam aż mnie zdemaskujesz, czekam... i nic... Jak tam twoje inne topiki? Jakieś sukcesy w biznesie? Pod jakim nikiem występujesz teraz? Bo ta Asia, Ona i Klarusia to juz kompletnie spalone nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka, no i jak żyje się ze świadomością że zostałaś wydymana w bambus jak małe dziecko? ;-) Dla niedomyślnych podaję solucję na tacy: Krzyś = Superdymacz = Łukasz van Herdeen. PS najlepsze dopiero przed nami........ TBC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy ktoś z widzów jeszcze czyta ten topik, ale gdyby, to uzupełniam fakty, że Łukasz van coś tam to inna tożsamość Krzysia superdupka. tym nazwiskiem podpisuje się Hakeros Hakeren coś tam daleej. oświadczam, że pogadałam sobie z owym Hakerosem Łukaszem, a on usilnie mnie prosił, żeby nie wiem co się działo, mam nie ujawniać szczegółów rozmowy na forum. w świetle wczorajszych podanych przez niego rewelacji uważam tę prośbę za już nieaktualną. w rozmowie podałam mu swój adres - ryzykowałam i nie udało się, trudno. dzisiaj koleś sam przyznał się na forum, ze H H i superdupek to jedna i ta sama osoba. kiedy i po czym ja się tego domyśliłam, nie dowie się choćby myślał 3 dni i 3 noce, błyskotliwy to on nie jest. jakby ktoś chciał coś więcej wiedzieć, proszę piszcie. ładnie opisałeś moją ulicę, baranie, może nawet jesteś moim sąsiadem? tylko czemu utrzymywałeś uparcie, że Asia (w zasadzie powodem mojej obecności na forum było tylko udowodnienie, że to nie ja pisałam jako ona, niedoszła partnerka romantyka XXI wieku) pochodzi z Wołczyna, okolic Opola? jak się ma ten fakt do trego, że ja mieszkam w Krakowie? jak się ma do tego twoje zamieszkanie jako okolice Katowic, skoro być może widuję cię przed moim blokiem? ano tak, że jesteś żałosnym, kłamliwą istotą, której sprawia przyjemność udawanie kogoś innego i straszenie naiwnych lasek. Myślę że po tym jak podałeś się jej na gg za policjanta, a ona skitrała, to zaspokajałeś się z myślą o tym przez całą reszte dnia i noc, aż rano miałeś obtartego kutasa. swoją drogą musiał cię wkurzyć fakt, ze Asia po obejrzeniu twoich fotek chciała że tak to ujmę zapłaty z góry. czy tak, czy siak, nie śmiej dłużej twierdzić, że ja i Asia pisałyśmy z tego samego kompa. A to, co teraz próbujesz robić ze mną, czyli hahahah buhahahhaha czyli m.in. Klarusią, to jest inna sprawa. jeszcze kilka słów do kobiet, które wzięły lub mam nadzieję nie wzięły twoich słów z oferty na poważnie, superdupeczku: jak kiedyś zobaczycie podobną ofertę, spierdalajcie gdzie pieprz rośnie, może ten przykład da wam prawdziwy obraz potencjalnego użytkownika szukającego kobiety, pod którym kryje się świr. wiele rzeczy widziałam na forum, używanie czerwonych nicków, podszywanie się pod czerwone, podszywanie się pod czarne, pisanie pod czerwonymi nie mając odwagi pod czarnym, ale autor tego topiku to nie jest zwykły jajcarz, to coś innego. osoba, która udaje jednocześnie kogoś innego, żeby wydobyć informacje na czyjś temat, żeby potem umieszczać dane i mieć przyjemność z zastraszania to już nie jest niewinny żart. wyobrażam sobie twój radosny rechot krzysiu, kiedy udało ci się stwierdzić, że ktoś może się ciebie bać. to jak widać jedyne źródło twoich podniet, bo nie udało się znaleźć naiwnej. niestety nie udało ci się pozyskać ode mnie paru rzeczy, np fotek lub innych faktów, które pomogłyby ci mnie szantażować. tak więc uważajcie, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonneee
głupiutka dziewczyno dałaś mu adres?? po co?? czyś ty normalna jest??!! to sama sobie winna jesteś skoro podejrzewałaś a dałaś, naiwnych jednak sieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze parę słów na twój temat krzysiu, żebyś nie narzekał na brak własnej popularności. nie kończyłam psychologii, ale mogę się pobawić, nikt mi nie zabroni. nie wiem skąd wymyśliłeś mojego ojczyma, którego nie mam, może twoja macocha podała ci taki pomysł? może kazała ci co sobotę prać mocno zabrudzone majty i stąd twój porąbany stosunek do kobiet? teraz, zakładając, że twoja rozmowa z gg była prawdziwa (dodam: ZAKŁADAJĄC) jeśli nie odpowiadała ci postawa rozmówczyni, czemu nie zachowałeś się z prawdziwą klasą i nie zakończyłeś kulturalnie rozmowy, jeśli Asia w jakiś sposób obaliła twoje oczekiwania co do romantyzmu za pomocą jej perfidnego materializmu? osoba ludzka w takiej sytuacji kończy rozmowę i nie wraca już do tego tematu, nie posuwając się do stresowania kobiety, jak bardzo naiwna by ona była. poza tym wydaje się, że nie masz w ogóle wyobraźni, bo umawiając się z nieznaną kobietą na seks, ona też wiele ryzykuje, nie chcąc się natknąć na jakiegoś alfonsa (lub starszego aspiranta :P ) więc dziwne, że tak się przejąłeś jej prośbą o pieniądze. dalej, facet z klasą, jeśli laska mu odmówiła choćby w niekulturalny sposób, nigdy, ale to nigdy nie będzie prał tych brudów w publicznym miejscu. przejdzie nad tym do porządku dziennego i będzie szukał dalej. odezwały się twoje kompleksy, nie pozwalając zostawić tej sprawy w spokoju? odnośnie twojego kojarzenia faktów i przenikliwości umysłu iście prawniczej :P już wspominałam. wydaje mi się, że tobie nie tyle chodzi już o Asię, tylko w obecnej chwili o mnie. nie możesz znieść, że ktoś ci wytknął podawanie zmyślonych danych i okłamywanie ludzi na forum, i teraz się na mnie odgrywasz. kij ci w bary. jeśli ktoś miałby jakieś pytania co do mojej i twojej \"kłótni\" tutaj na forum, chętnie odpowiem. tylko nie każdemu: nie będę nic mówić czerwonym nickom, ani czarnym, które mają zaledwie kilka postów. można na palcach policzyć, ilu osobom mogę odpowiedzieć. a jeśli te \"przepychanki\" nie wzbudzą zainteresowania, to muszę powiedzieć krzysiu, że niestety nie udało ci się - po prostu nikogo nie interesuje twoja osoba. P.S. zastanawiałam się, czy nie zadedykować ci na koniec utworu Lady Pank \"Mniej niż zero\"..... ale nie........ szkoda utworu. żegnaj, popaparańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę nieprecyzyjnie się wyraziłam, już poprawiam: nie będę podawać dowodów i faktów czerwonym nickom, ale pogadać z nimi mogę. pieprzę to, czy ukrywa się pod nimi superdymacz czy Hakeros Hakeren Yvonneee - jak nie ryzykujesz, to nie wygrywasz, jak już powiedziałam: podałam i nie czuję że przegrałam, bo gość mógł z łatwością ten adres uzyskać. a tak, to się przekonałam o tej jego ukrytej \"dobrej\" tożsamości, coś jak Dr Jekkyl i Mr Hyde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonneee
kurna nic nie kapuje, laska ma nierówno pod sufitem? ze niby na anonimowym forum gdzie pisze miliony ludzi kompletnie anonimowo spotkała sąsiada z bloku? grubymi nicmi to szyte spadam też pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
ciekawe podsumowanie jakiegos palanta? gratuluje odwagi i otwartosci krytyki to pewnie jeden z tych gnojkow co kradnie mi nicki to juz poraz ktorys musze je zmieniac masz racje nie trzymaj z takimi palantami bo szkoda czasu miej swa godnosc porzadny chlopak sie znajdzie.hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
z tego co przeczytalem laska ma rowno pod sufitem a ze zaufala palantowi nie ona jedna i nie ostatni na tym forum .dziewczyny uwazajcie mnie tez proszono o podanie nr. tel ale nie zrobilem tego no i zaczelo sie podkradanie cobym to ja niby gadal no i blokowanie uniemozliwialo mi wypowiadanie sie na forum .Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×