Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

H H odpowiadam (ale tylko tobie): pisałam tutaj nie tylko pod obecnym nickiem, ale też pod innymi pomarańczowymi. niektóre z nich wymieniłeś (a potem powtórzył je nasz śledczy) ale nie wszystkie. i nie wszystkie które wymieniłeś pochodzą ode mnie. wierz jeśli chcesz. super_D. przyczepił się do jednego jedynego posta, który wałkuje w nieskończoność, a który akurat nie był mój. ktoś ma dynamiczne IP, tylko kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przedstawię dowód skąd wiem ze ty hahahahaha to Asia z drugiego postu. Bo przyznaję bez bicia ze akurat IP Asi do porównania z twoim nie znam i nie znałem. Za to znam twoje i daję głowę że jest identyczne z IP Asi. (logiczne) Zaraz napiszę skąd mam pewność ze ty to Asia i że kłamiesz wszystkichw żywe oczy. A ciebie tak nigdy to nie zastanowiło jak to wykryłem? Naprawde? No bo z tego co piszesz w Chucka Norrisa wszechwiedzącego nie wierzysz? A przecież w duchu nie zaprzeczysz sama przed sobą że to nieprawda co piszę, prawda kocik...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah buhahahhaha***: w przeciwieństwie do ciebie, nikt tu się nie wypiera pewnych rzeczy, dlatego tez poszedł dialog w wersji niezmienionej. Oczywistym bylo ze w tak sformułowanym \"zaproszeniu\" mieszczą się również jakieś oczekiwania dotyczące sfery intymnej... Najwyraźniej jednak niektórych tutaj, przyzwyczajonych do etykiety tego forum i uznających ją jako normę, ubodła kulturalna forma zaproszenia, w którym - wierzcie lub nie - nie chodziło tylko o, używajac Waszej nomenklatury - \"dymanko\". Jeśli komuś nie mieści się w głowie, że facet chce spotkać się z kobietą w kulturalnych warunkach, bo go na to stać i ma taki gest, a jedynym założeniem takiego spotkania nie musi być owo parzenie się, to w takim razie żal mi ograniczonego, jednostronnego i wypaczonego podejścia do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz cos mi tu nie pasi
no bo niby jak skoro Krzys i Superdymacz to jedna osoba w dwoch postaciach ;p to jak zdazyli obodwoje spłodzic tyle tekstu naraz pod dwoma roznymi xywkami i to o jednej godzinie, he? HEHE i tu was mam zartownisie jedne, nie skorygygowaliscie zegarkow tym razem BUHAHAAAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHHA :D:D:DD::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz cos mi tu nie pasi- trafiłeś kulą w płot :) Jaki to problem wyprodukować 2 wypowiedzi, a potem je wkleić i wysłać pod 2-oma różnymi nickami jeden po drugim, mój drogi Watsonie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahhaa przyznajesz się ze Ty to Klarusia tak? Czy może teraz temu też zaprzeczysz? Potwierdziłaś to wcześniej Hakerosowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki macie sens udawadniania jeden drugiemu czy ja to ja czy ty to ty??? nie lepiej sie tam bawic w tych hotelach i pic szampana???:) A pan Super i pan Krzys to to samo czy nie??? Poza tym co do wypowiedzi o tej samej godzinie zaden problem,najprostszy to miec dwa kompy kolo siebie:) ograniczone,wypaczone jednostronne podejscie do sprawy........a jest jakies inne podejscie do sprwy??? picie szampana patrzac sobie w oczy,rozmowa do rana hoho kon by sie usmial:) sorki ale mam wscibski nos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cię, patałaszku! \"przyznaję bez bicia ze akurat IP Asi do porównania z twoim nie znam i nie znałem. Za to znam twoje i daję głowę że jest identyczne z IP Asi. (logiczne)\" jeśli nie znałeś i nie znasz IP Asi, to czemu od paru dni się upierasz, że ja to asia, czyli że asia = hahahah buhahahhaha? H H jeśli tu zajrzysz, to powiedz, czy mam rację: gość ma moje IP, nie porównał go z IP innej osoby, więc nie może powiedzieć, że moje i Asi wypowiedzi pisała jedna osoba. nie mówię teraz o tym, co ty wiesz, tylko o fakcie, że superdymaniak bezpodstawnie (bez oparcia się na IP) przypisuje mi tożsamość Joanny. biedny rozdwojony człowieku, rozmawiający sam ze sobą, gratuluję refleksu i odkrywczego stwierdzenia, że ja to m.in. Klarusia. ale gdyby nie H H...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legumina
do ..oo..: fajny masz mejl: sekta X do superdymka: no dawaj dalej przeciez wiadomo ze sie przyznała chocby w poscie z 11:32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za roznica jaki mam mail?:).moze to moj albo i nie moj:).cholerka chyba zdurnialam od samego rana siedze tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta znowu o ip... żal mi ciebie wiesz? DOWÓD: BUAHAHAHA to KLARUSIA Rozmawiałem przez GG z ASIĄ i powiedzialem jej coś, o czym O DZIWO wie również KLARUSIA i o czym napisała dwa albo trzy razy na forum. Jest to coś o czym nie mogłaby wiedzieć gdyby ze mną nie rozmawiała przez GG jako ASIA. (Proste jak drut ale pewnie dla ciebie będzie jeszcze za trudne do zrozumienia i będziesz się czepiać buhahaha. ) Tą rzeczą o której wiedziała tylko ASIA bo tylko jej to powiedziałem to to że \"mam zdjęcie na www.fotka.pl\" hehe żałosna dziewczyno tylko tobie dałem linka do profilu jakiegoś gościa z fotki.pl. Prawdziwe zdjęcia wysyłam tylko mejlem na wymianę Cytat? Proszę: 19:45 Klarusia \"...jebac w dupe takiego kurwiarza jak ty, a na dodatek ochydnego, zmien sobie te zdjecia z www.fotka.pl...\" No i teraz możesz sie wyprzeć ze to nie ty napisałaś albo lepiej napisz ze masz zdolności jasnowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cóż do jasnej cholery miałbym poświęcać czas na jeszcze dodatkowe zanalizowanie IP Asi skoro z innego źródła mam 100% pewności ze ona to buahahaha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Skończcie z tą zakłamaną farsą. Ja swoje zdanie na temat podszywania się wypowiedziałem wcześniej. Nie chcę nikomu szkodzić bo po co ale też po co kłamać. Po co ciągnąc te kłamstwa i wypieranie się? tego juz nikt postronny nie czyta poza mną i ..oo.. chyba. Ja znam prawdę, ..oo.. pewnie się domysla kto się podszył pod kogo więc zakończmy to. Po prostu robi się niesmacznie pozdrawiam cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka wstyd sie przyznac ,ale nic sie nie domyslam kto pod kogo sie podszyl:) wsumie mi to bez roznicy,ciekawsze byly te poczatkowe amory,teraz raczej czekam na dobre zakonczenie,czyli pojednanie,moze podacie sobie reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermal
wiecie co? smieszni wszyscy jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H H trudno. ale nie przestanę, bo tak się składa, że żadna Asia nie mieszka w moim domu i żadna jej wypowiedź nie mogła wyjść z mojego kompa. Wołczyn jak podaje krzysio to nie xx. gdzie rzym, a gdzie krym. możlwie, że ci pokazuje, że mamy takie samo IP. ale powinieneś wiedzieć, że jak się generuje dynamicznie, to mogą być identyczne nr, poza tym nawet z rosji dostaję komunikaty o tym, że ktoś może używać mojego IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to o co tutaj chodzi....hahahabuhahahaha czy jak tam chchiala zdemaskowac domniemane skurwysynstwo (jest takie slowo?) krzysia D vel superdymacza czy chchiala wyludzic od niego kase nie dajac dupy?A krzys D naprawde szuka laski do dymania czy tez zajmuje sie szpiegowaniem wyludzaczy kasy i nieudolnym namierzaniem numerow ip?Nie chce mi sie wszystkich stron czytac aczkolwiek lektura wciagajaca.W sumie czemu tak sie zloscicie na siebie, przeciez sie nawet nie znacie?nic z tego nie rozumiem....a jaki jest link do zdjec Krzysia na fotka.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA!, czyli w sumie niewiadmo jeszce czy hahaha buhahaha to Asia z 2 postu? To Krzys w chuja leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do powyzej.prawda wciagajaca lektura,sa jednak niesamowici:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabe
Cała dyskusja robi się żenująca... nie macie już dość? Sprawia Wam przyjemność obrzucanie się wyzwiskami i oskarżeniami? Ktoś słusznie zauważył,że nawet się znacie... więc po co to wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabe
ehh...miało być-nawet się nie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, wczytalam sie...to niczym kryminal szpiegowski ten topik:DJestem sklonna uwierzyc ze hahaha buhaha, asia i klarusia to ta sama osoba.To troche dziwne Krzysiu chcesz poznac panne na necie a wysylasz linka do straony na ktorej nie ma twoich zdjec...nie wzbudza to we mnie zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ten Krzysio to poprostu facet ktory nie potrafi najnormalniej w swiecie znalesc dziewczyny,moze poprostu brzydki,ma troszke kasy i mysli ze zaswieci,ale nie ma jej na tyle zeby dac 1000 zl,czyli w zasadzie jak dla mnie nieudacznik:) poza tym facet ktory jest konkretny w swoich zamiarach i powazny daje swoja fotke i nie bawi sie w fotki kogos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz piszę tym którzy nie doczytali moich postów możesz byc niezadowolona buahahahahaha ale trudno. Ja uważam (powtarzam to tylko moje własne zdanie, nie każ mi niczego udowadniać) : Asia = Klarusia = buahahaha tyle prawdy się należy innym to czytającym choć pewnie niektórzy dalej będą przeczyć ale to mi lotto własciwie kto jest kto, pozostałe kwestie dotyczace wyłudzania, gwałcenia, dymania, policii wyjaśnijcie sobie we własnym zakresie, mnie to juz zmęczyło do reszty moze jak znajdę czas to napiszę (najwcześniej jutro rano) również pod kogo podszył się dupek dymacz na pomaranczowo, tyle, skończcie ze ściemnianiem konieccc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 : \"hahahabuhahahaha czy jak tam chchiala zdemaskowac domniemane skurwysynstwo (jest takie slowo?) krzysia D vel superdymacza czy chchiala wyludzic od niego kase nie dajac dupy?\" - To akurat chyba rozumie się samo przez się, nieprawdaż? Wątpisz w to, że Asia vel. hahahah buhahahhaha miałaby opory przed podaniem nr rachunku, gdyby Krzyś był na tyle naiwny, by przelać jej tę kasę \"awansem\" jeszcze przed rzekomym spotkaniem, do którego oczywiście nigdy by nie doszło ??? \"A krzys D naprawde szuka laski do dymania czy tez zajmuje sie szpiegowaniem wyludzaczy kasy i nieudolnym namierzaniem numerow ip?\" - Krzyś D. to czego szukał, za pomocą tego topiku, to i znalazł i bynajmniej żadna z Twoich propozycji nie jest wystarczająco bliska prawdziwym intencjom autora zaproszenia... ;) \"HA!, czyli w sumie niewiadmo jeszce czy hahaha buhahaha to Asia z 2 postu? To Krzys w chuja leci?\" - jakbys czytał wszystko po kolei, a przynajmniej kilkanaście postów wstecz, a nie wybiórczo, to byś poznał odpowiedź... Przecież to już zostało wykazane ponad wszelką wątpliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to Klarusia, ale nie Asia, co krzyś usiłuje wmówić. mimo że IP moje i asi jest takie samo, to nie wystarczy, trzeba by mieć IP \"absolutne\", czyli określające dokładny adres. tego za cholerę nie uzyskasz krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wysyłam SWOJE WŁASNE zdjęcia komuś kto odwdzięcza się tym samym. Nigdy nie wysyłam zdjęcia komuś kto twierdzi ze \"swojej nie ma\". Jak ktos nawija cały czas o kasie i tauzenach które chciałby zobaczyć na pierwszym spotkaniu i zaraz potem koniecznie domaga się fotki daję linka do fotki.pl. TYLE czy to aż tak nienaturalne i trudne do zrozumienia? To nie jest losowa fotka przypadkowej osoby, którą jej pokazałem tylko fotka kumpla który wie o całym tym zamieszaniu i nie ma nic przeciw. Jak mówi bawi się dobrze czytając to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×