Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość ale pierdolenie......
jesteś jakąś beznadziejnie zrozpaczoną babą.... kocie1, bo facet tak nie pisze............ albo chorym człowiekiem.... w każdym razie wyrazy wspólczucia sorry, bez obrazy, ale rzygać się chce, jak się to czyta :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot to baba
jakaś beznadziejnie głupia kochanica i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że baba
psychiczna baba, do psychiatry kocie już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mówić tak
to pełen uczuć mężczyzna. Mówi co czuje:) Oprócz pięknych uczuć, ma też dar ich wyrażania aux belles=letres:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot się sam już broni
sorry, sama się broni. idż się lecz chora kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jubiler wydobywający życie i światło ze sczerniałego od czasu kruszcu, aż krwawią dłonie czerwienią zmieszaną z popiołem... By srebrem obsypać Każdą Noc, Kochanie- to dla Nas:-)😍😘... Kocham Cię😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
Każdą noc i dzień ❤️❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W palącym bezlitośnie słońcu wciąż mroźny, mroczny cień, nie przynoszący ulgi, nie jest schronieniem:-(... lecz grobem Dumy także nie będzie, Czas płynie dla Nas:-)😘... Ożywczy powiew wypije każdą z łez, Kochanie:-)😍... Kocham Cię, słyszysz każdą myśl, Najpiękniejsza moja😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
każdą myśl czułość bicie serc ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie 1
Nie uważasz, że ten płynący czas może pozbawić Cię czegos najpiękniejszego w życiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: kocie 1 Przepraszam, że dopiero odpowiadam- Oboje nie pozwolimy na to, by czas Nas okradł, teraz jest koszmarnie trudno, ale to się skończy:-) Czasem musimy dokonywać bolesnych (do czasu) wyborów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem moj mily
to ja twoja czarodziejka. tak bardzo mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem moj mily
brakuje:D mi ciebie, moje sloneczko najmilsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
Oboje nie pozwolimy na to, by czas Nas okradł, ani nikt inny:) Treaz kicek jest daleko, ale przybędzie;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat- złodziej, dopóki pozwalamy mu na to... Czas przyzwolenia kończy się nieubłaganie i pójdzie naprzód, milionem Róż rozkwitając- a przecież zawsze Jedną, Jedyną:-)😍 Kocham Cię, Najpiękniejsza moja😍😘:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak musi być, wiem, ta wiedza niczego nie zmienia:-( Kocham Cię całym sobą!😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
tak musi byc, my dla siebie i soba:) Nie czekajmy długo, by być:) Kocham Cię cała sobą, po sam kraniec serca:)❤️👄 bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt z nieistniejących Miejsc... Wczoraj świat u naszych stóp, dzisiaj ten sam świat drwiąco śmieje się słońcem- zabójcą wprost w moją twarz, jutro, pojutrze... widzisz mnie w lusterku, coraz mniejszego, tłum wokół Ciebie, głodny Twoich Spojrzeń, Uśmiechów, Głosu, szczelnie tak szczelnie zamyka drogę:-(... A przecież jesteśmy, kolejnego z Dni, kolejnej Nocy, wciąż bliżej Marzeń:-)😍... Kocham Cię😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noce, nieskończonej tęsknoty pełne, a przecież przecudnie niezwykłe, magiczne, bardziej, niż u Szekspira, Kochanie, bo Magia Najżywsza, w Biciu Naszych Serc, pulsowaniu Gorącej Krwi, Prawdziwa, nie wymyślona, Kochanie😍😍😍... Kocham Cię wiecznie, Najcudowniejsza moja😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciszam ten skowyt, jak umiem najlepiej... Harpie nieobecności uparcie powracają z przenikliwym, znajomym krzykiem, drwiąco chichocząc:-( KOCHAM CIĘ!😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy, Chwilami krótkimi osuszając Łzy, Chwile- a przecież nieskończenie Piękne, tak Pełne, Kochanie:-)😍😘... Kocham Cię wszechświatami Czułości, Namiętności, Tęsknoty, wiecznie😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Chwile potrafię zabić, cóż z tego, że milion usprawiedliwień?:-(:-(:-(... KOCHAM CIĘ!😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea=i
twój smutek moim, nie smutaj się, raduj, mamy siebie Dwie szczęśliwe wyspy kocham cię bardzoo...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo, zbyt łatwo zanurzam się w mroku... To minie, Kochanie:-)😘... Jeszcze tylko setki wieczności... Kocham Cię😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chćbym miał przez wieki stąpać po krawędzi tego ostrza, nie stracę nigdy równowagi- wbrew ich pragnieniom, Kochanie:-)😍😘... Bo mamy Siebie:-)😍... Kocham Cię, na zawsze tylko moja Jedyna Wymarzona, Najpiękniejsza Czarodziejko:-)😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
Bedę Ci latarnią Już jestem:) I będziesz ze mną chadzał w szczęśliwej bo naszej:) Krainie Jasność ❤️ kocham bardzoo tylko Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zniknę nigdy za linią horyzontu, Kochanie😍:-)... O wiele bliżej dostrzegamy strużkę dymu- zapowiedź...:-)😍😘... Kocham Cię w każdym Dziś, każdym Jutro, na zawsze tylko moja Jedyna Prawdziwa, Najpiękniejsza, Najcudowniejsza, Idealna Czarodziejko😍😍😍😘😘😘:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błyszczące srebrem niebo, w milczeniu zachwycone, Midnight summer Dream😍...- Nieskończoność, wciąż przerywana, zawsze zbyt krótka...😍😍😍... Kocham Cię!😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce prześwietla korony drzew jesiennych by móc nacieszyć się Cudem Dotyku Twoich Włosów, Kochanie...:-)😍😘... Zazdrośnie spoglądam w niebo nie mrużąc oczu- nie jestem słońcem:-(... Kocham Cię całym sobą, na zawsze!😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×