Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

:(:(:( tak tak o tej dziewczynie to cały sosnowiec mowil,cale szczescie gWALCICIEL siedzi w wiezieniu!!!!!to bylo tam kolo FARmaconu->klub studencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zagorzu u mnie w Parafii tj.Jezusa Chrystusa Najwtzszego i Wiecznego Kapłana ul.koszalinska godz.16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka papatki :) do jutra :) Ja też powoli zmykam bardzo oczka mnie już bolą 😭 Arona to wcale niegłupi pomysł ;) z tymi zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pewnie dopiero jutro to przeczytacie, ale chciałabym się Was zapytać jakie menu planujecie zaserwować gościom? Jakie potrawy i o których godzinach? Ile potraw ciepłych, jaka zimna płyta jaki deser (oprócz torta)???? Myślimy z mamą jakie dania podać ile ich ma być, ale ciągle jestem w martwym punkcie. Wiem jedno, że nie chcę widzieć żadnych kurczaków, kaczek, gęsi ani nic innego co ma skrzydła i lata (może jestem trochę panikara i przewrażliwiona na punkcie ptasiej grypy i wiem, że wirus ginie w temperaturze 70 stopni, ale cały czas bym myślała :O ) A tym czasem dobranoc! Kolorowych snów :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusi:):) ojjoj miałaś już spać:) OKi ja też już spadam bo moj Szymuś sie denerwuj,że mnie nie ma kolo NIego : 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusi:):) ojjoj miałaś już spać:) OKi ja też już spadam bo moj Szymuś sie denerwuj,że mnie nie ma kolo NIego : 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
zazdroszcze Wam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim 🖐️ 🌼 mnie rozłożyło na dobre, wezmę chyba w piątek i poniedziałek urlop :( jeśli chodzi o tym czym będziemy rzucać, to ja welonem ;) aha, po tym jak się naoglądałam tej biżuterii to zamówiłam sobie wczoraj komplet, powiedzcie czy się podoba ;) http://www.allegro.pl/item96237226_047_pr_kolia_z_cyrkoniami_kolczyki_3_.html kasiak, ja mam już do obebrania swoje menu, jak je będę miała w domu, to wyśle Tobie jak chcesz. ami, sukienki śliczne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) kasiak co do menu to my będziemy mieli drób, nie wyobrażam sobie np. nie mieć kaczki na obiad, zresztą jakoś ja nie za bardzo sie przejmuje (może troszke), ciężko byłoby nam dobrać menu z samego wołowego czy wieprzowego, to by nie było to :P my mamy z obiadkiem 3 ciepłe posiłki i urozmaiconą zimną płytę, bo będzie też mięsko właśnie z \"dipami\" taka ja... - :( dlaczego zazdrościsz?? ami - każdy ma rzeczywiście różne gusta, bo mnie np. bardzo podoba się sukienka nr 059 :), podziękowania sliczne, ale my troszke dodamy od siebie:D acha, ja będę też rzucać welonem jeszcze do ami- mnie nie przeszkadza to że jesteś na czerwonym niku🌼, jedyna wada to taka, że ktoś może sie podszywać:P u mnie za oknem paskudna pogoda:( popadało nawet z rana 😭 życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Maniusia Bardzo proszę o to menu jak będziesz je miała. Biżuteria piękna dokładnie taka sama jak moja ;) też ją zamówiłam, chyba przedwczoraj :) tak więc będziemy miały taką samą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi :) wiesz co śmiać mi się chcę z samej siebie. Rosół przecież będzie robiony z drobiu :O i cała moja koncepcja padła :) nie wyobrażam sobie aby był z wołowiny, nie lubię rosołu z wołowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, u mnie na menu też są kurczakowe dania :) kurcze, muszę w końcu pójść po to menu, bo kobieta już w czwartek dzwoniła że jest gotowe :/ a najlepsze jest że mieszkam z nią prawie po sąsiedzku :) taka ja... - ponawiam pytanie katki - dlaczego zazdrościsz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka nie kati:P, ale to nic , same Kasie, my mamy dużo drobiu i ciesze sie że jakoś ta afera ucichła, ty masz dobrze bo ślub chyba we wrześniu a ja w lipcu, oby wszystko sie uspokoiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka :) przepraszam tyle tu Kaś że można stracić rachubę co się piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak dlatego wcale sie nie dziwię:P 🌼 maniusia jak będziesz mieć menu to czy mogę też zobaczyć?? ciekawa jestem co macie na ostatni ciepły posiłek, bo my mieliśmy z tym problem:( i musimy sie jeszcze zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, z tego co pamiętam, to po oczepinach miały być krokiety i barszcz chyba, i jeszcze widziałam golonke po bawarsku :/ kurcze, niepamiętam. to przez to że menu zostawiłam mamie i teściowej, niech kombinują :) ta kobitka, która obsługuje kuchnie, zrobiła nam propozycje menu, fajne to było, bo wiedziała co najlepiej schodzi i w jakich ilościach. dziś pójdę do niej w końcu i przyniose to menu, i powysyłam wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki czy u was tak samo paskudnie za oknem? ja bym sie nie przejmowala ptasia grypa - w polsce jeszcze nie bylo zadnego zachorowania ludzi nie ma co siac paniki a prawda jest taka ze wolowina i cielecina jest duzo drozsza - samej wieprzowiny nie m,ozna miec bo to tylko jeden rodzaj wiec moze wam wyjsc menu drozesz od osoby niz zakladalyscie jak wyeliminujecie kurczaka ja co do menu nie mam pojecia dopiero jak sie spotkam z babeczka z firmy cateringowej to bede mogla cos powiedziec - ona mi das propozycje a ja ma z tego powybierac chyba bedzie obiad i 4 cieple dania ale nawet tego nie jestem pewna tak ze tez chetnie obejrze przykladowe menu ja wiem tylko tyle ze bhedzie prawdopodobnie stol z typowo polskim jedzeniem w formie bufetu np domowe szynki, kielbasy, smalec ogorki ki9szone i takie tam bo che cos nietypowego dla zagranicznych gosci problem najwiekszy jest z wegetarianami - jest trudno im wymyslic zroznicowane cieple bezmniesne dania no ale jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, dobrze będzie sobie porównać co inni jedną, a może cos fajnego mi jeszcze coś do głowy wpadnie :) nasz kucharka dawała nam propzycje a my mówilismy co nam pasuje, raczej będzie to standardowe jedzonko, ale duzo i pyszne:) na ostatni posiłek myśleliśmy wybrać jakąś zupe gulaszową, albo coś w tym stylu, ale jeszcze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy Wiecie co myślałam aby podać dania gorące: -obiad - rosołek i drugie danie zestaw surówek, kotlecik devolay i ziemniaczki -szaszłyki (zrobić z nich takie małe piramidki i podać na stoły) -flaczki (wiem że z rodziny Roberta bardzo je lubią i sama je lubię :) ) -bigos no i zimna płyta, jeśli chodzi o wędlinkę to będzie kiełbaska, roladki mięsne i szyneczka śledzie, korniszonki, grzybki no to wszytsko co podaje się na zakąskę :) A na drugi dzień będą krokiety, biała kiełbaska z żurkiem, kluski śląskie z roladkami Może być? Nie wydaje się Wam za mdłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
taaa aaaadzien dobry Pnaie moje;0jak dzionek??u nas w szczecinie słonko-ale tak zimno ze brrrrr:(chyba troszke przesadziłam z kurtka wiosenną do pracki:).... słuchajnie czy wy tez bedziecie miały jakis specjalne "wejscie:" muzyczne -odziekowan dla rodziców/???i która decyduje sie na ksiege?? aa czy moze jest tu jakas młoda panna która bedzie puszczcała gołebie po wyjsciu z koscioła?? bo mnie kuzynka namawia-ale osobiscie to i tak tego nie zrobie-mnie sie to wydaje pretensjonalne-(prosze wybaczyc jesli kogos uraziłam) p.s to prawda ze musze nick zastrzec-ale jakos zapominam:) p.s2 kawke juz wypiłyście/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami :) Pytasz o gołębie? Mój przyszły teść choduje gołębie. Tak więc będziemy wypuszczać dwa białe gołąbki jak wyjdziemy z kościoła :P podobno to na szczęście :) 🌻 Kawkę właśnie popijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAA TERAZ CZEKAM NA GŁASKNAIE PO GŁÓWCE:)))ZASTZREGŁAM NICKA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×