Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość a27mi
ej przeinaczyłąm nick!!!!!!wkazdym razie wpisujemy bez koncówki tylko do com:) pozdroiwniapapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
a 1021 (wszystkie z kolekcjii 2006)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
a i g337 z 2005-bardzo jestem ciekawa waszych opinii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jak duzo piszecie dziewczyny tylko powiedzcie mi jak to wszystko spamietac oj trzeba sie nagimnastykowac ja mam obraczki robione przez zlotnika - ale z jego zlota - polecam, duzo taniej wychodzi pierscionek zareczynowy mam od mamy marka ale one mi d=go dala bo ma drugiego meza (ojciec marka zmarl kiedy on mial 6 lat) i nie wydaje mi sie ze moze przyniesc jakiegos pecha - wrecz przeciwnie - wierzez ze poniewaz marka rodzice byli ze soba szczesliwi to my tez bedziemy dla mnie ten pierscionek to takze znak jak bardzo mama marka mnie akceptuje - inaczej nie dostalabym tego pierscionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami nie moge sie wypowiedziec bo nie znalazlam tych sukienek - niestey nmie mam teraz czasu zeby sie wglebiac ale z tego co pamietam te sukienki sa kosmicznie drogie, tak mi sie przynajmniej wydaje ze je widzialam w jednym salonie i ceny byly po prostu nie do przyjecia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki 🖐️ Ami - sukienki bardzo ładne - zwłaszcza 1010 i 1021 (ale bardziej podoba mi sie 1022) - czy już je przymierzalas, czy sie wybierasz??? Faktycznie marcy trudno spamietac wszystkie posty - nam jest stosunkowo łatwo ponieważ jesteśmy tu prawie od początku :)) Co do energii przenoszonej przez przedmioty, o ktorej pisala mx3 - to ja tez w coś takiego wierze - w sumie nie zdecydowalabym bym sie nosić bizuterii po osobach, ktore mialy tragiczne przejścia :)) Wracajac do bizuterii, to ja na razie sie wstrzymam - poczekam az bede miala sukienke, wtedy bedzie mi łatwiej coś dobrać :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
czesc kobietki!!!!wiecie co?nie wiem ile One kosztuja(te sukienki)w kazdym razie chodzi mi o to że stawiam na prostote i klasyke!!! po pierwsze:w dniu slubu bede miała 27lat-więc już porostu nie czułabym sioe dobrze w "barokowych" kreacjach po drugie jestem bardzo niska(159cm) i biust mam 75D!!!!!! kurcze pojecia nie mam jaka sukienka pasowac mi będzie?? buziasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ami co do sukienek to mi tak srednio sie widzą, ale nie dlatego, że nieładne ja poprostu mam inne gusta, śliczne sa ale nie dla mnie i na mnie o i Tyle i stwierdziłam ostatnio, że nie ma co sie wypytywać i sugerowąc zdaniem innych, bo naprawde przeciez tak wiele różnych rzeczy nam sie podoba, na codzien przeciez też chodzimy zupenie inaczej poubierane, z innym makijażem i sluchamy innej muzyki itp............ mozna mnozyć... my dostaliśmy wlłaśnie w wekkend obrączke ogromną po J. tacie i sie zastanawiamy czy ja przerobić na 2 - będą miały tak po 5 mm( taka wielka ta obrączka po tacie) i chya sie zdecydujemy na to rozwiazanie, bo ani nic tragicznego w ich małżenstwie i rodzinie sie nie wydazyło, duzo mniej kasy wydamy - tylko przeróbka i grawer, tata jacka jej nie nosi od ponad 15 lat - lezała w pudelku tyle czasu, wiec niech sie nie marnuje. a wiecie inny aspekt tej sprawy - ja bym ne chciał,żeby mój j. przestał nosic obrączke! Ja bym sobie marzyła, żebyśmy do smierci je na palcu mieli, ale wiem, że to różne bywa - facetom przeszkadza w pracy - zwlaszcza tym pracującym fizycznie jak J. tato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami no to faktycznie masz czym oddychac:) trudno mi powiedziec co pasuje do wiekszego biustu, ale kobiety w salonie beda to wiedziały, po za tym mozesz przymierzyc przeciez mnustwo różnych zupełnie fasonów i sama stwierdisz co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ami, ja słyszałam, że podobno osobom, którym bozia wzrostu nie dała, ładnie jest w sukienkach takich dopasowanych, i jakoś od kolan rozszerzanych. ale musiałabyś zobaczyć, przymierzyć. panie w sklepach napewno będa wiedziały jaka do Ciebie będzie pasować ;) glowa o góry. a te sukienki których linki dałaś mnie sie bardzo podobają, ja mam w podobnym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży biust optycznie zmniejszają dekolty w ksztalcie litery \"V\" - jeśli jesteś niska - powinnas wybrac suknie w ksztakcie litery A lub calkiem dopasowaną od pasa w dol - to Cie automatycznie wydłuży. Ale jak pojdziesz do salony, to panie na pewno coś odpowiedniego dobiora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
dzięki wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!mam pytanko czy któras wypozycza sukienke??jak tak to za ile?? a druga beczka:co ksiądz powiedział na to jak któraś mieszka ze swoim chłopakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ja nie myśle księdzu mowić, ze mieszkamy razem :)) Co mu do tego??? Wiem, ze kościol potępia takie zachowanie, ale ja nigdy nie wyszlabym za mąz za osobe, z ktorą nie pomieszkalabym przynajmniej poł roku :)) Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam wypożyczyć sukienke (normalnie kosztuje 3400) a za wynajmem zaplacilabym ok 1500 - ale niestety tego modelu akurat nie wypożyczają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na chwilkę tylko ami po pierwsze proszę zrezerwować nick u góry strony w preferencjach, bo świecisz czerwienią po oczach:D po dugie musisz iść do salnou i poprzymierzać, bo teoretycznie może ci pasować jakiś fason a na tobie jakoś nie tak będzie leżał, albo odwrotnie. Dopiero jak poprzymierzasz to możesz stwierdzić czy ci pasuje i co najważniejsze czy się dobrze w takim czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka555
Witam wszystkie przyszłe Panny młode, do których ja takze naleze:) Mam ślub 10.06 jak to szybko minęło!!! Na szczęście mam już sukienke,sale zespół, fotografa i kamerzyste,a jeszce tyle pracy przedemna. Poradzcie kiedy najlepiej zapraszac gosci??? i moze ktos zna jakies linki z wiazankami slubnymi i fryzurami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ emilka, witamy na topiku ;) ja mam ślub tydzień przed Tobą i juz zaczynam roznosić zaproszenia ;) napisz coś więcej o sobie, o przygotowaniach, na ile osób wesele, itp. i najważniejsze - jaka sukienka i dodatki, podaj linka albo wyślij na emaile, dziewczyny mają je pod nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka witaj:) jeśli chodzi o linki to pełno jest na gimbli www.gimbla.pl maniusia niezłe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więe. weselicho będzie spore, pnieważ mam duuużą rodzinkę w przeciwieństwie do Pana Młodego ok 190 osób. Sale i zespół wybrałam już rok wcześniej, ale powaga całej uroczystości dopiero do mnie dociera:) Sukienke wybralam dopiero tydzien temu i przez przypadek udało mi się ją zamówić, bo troszkę za pózno sie obejżałam, http://www.sanpatrick.com/entrada_index.asp?idioma=2 zdjecia nie sa najlepszej jakosci, oczywiscie ja w niej wygladam o wiele lepiej:) hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wysłałam poprawnie linku więc sukienka znajduje sie na tej stronie i jest z kolekcji Milano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka całkiem inna od mojej:) Niestety ja ci swojej nie moge pokazać:( Nie mam zdjęć ani linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie emilko serdecznie!!! Ale bedziesz miala weselicho - ze hej!!! Sukienka śliczna :)) Na pewno sporo kosztuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emilka🖐️ mozna spytac o cene Twojej sukienki? ja pozyczam i płace 1000 zł - mam ją cały tydzien, szyja ja na miare - a raczej przerabiają i nie musze prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeże mówiąć kosztuje sporo, ale jak chodziłam po salonach i slyszalam, że za pozno sie obejżałam to bylam w siódmym niebie móc ją zamówić. Mam tylko pewna radę ja akurat szukałam sukienki w Białymstoku woj Podlaskie i byłam juz gotowa zmówić sukienkę w jednym salonie w centrum miasta, a pozniej znalazlam identyczną w innym salonie 800 zl tanszą!!!! Więc trzeba troszkę poświęcić na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×