Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Tiki tak szczęka mi opadła........ Tak jak mówiłam to że przepłaciłam to tylko moja głupota i zwlekanie.Cały czas miałam nadzieje, że może troszeczke schudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, ale ta suknie jest piekna Twoja - czyli ty ja pozyczasz za 2200 tak? ha to kupno ile - 4500 zł??? moja kosztuje 1000 zł za pozyczenie ale nie jest taka zjawiskowa. ja też usiłuje chudnąć :) do ślubu - juz troche sie udało, ale z sukienka nie trzeba było zwlekać bo jak ja pozyczam to na miesiac przed mam dopiero pójść na generalna przymiarke z butami i bielizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaproszen to ja mam 2 tyg po tobie slub a juz w ten wekkend rozwozilismy a reszte w swieta, ale my dlatego tak wczesnie bo moje kochanie pracuje w wekkendy i inny termin juz by nam sie nie udał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za słowo otuchy:) No cóż to jest raz w życiu, a może masz jakiś sprawdzony sposób na odchudzanko dla leniucha? Masz może jakiś link swojej sukienki??? A jesli chodzi o cene zakupu sukienki to nawet nie pytałam chcialam od początku wypożyczyć. Boze jak przezyc ten dzien bez rzadnych przykrych niespodzianek, przed studniówką ubródziłam całą sukienke oliwką nawilżającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale maly tu ruch dzisiaj :P agatka nie rozkreca towarzystwa ;) emilka 🖐️ bardzo ladna sukienka :) ami, fajne sukienki, szczegolnie podoba mi sie chyba 1021 (o ile dobrze pamietam) ja dzis rano pojechalam do tej pracy, strasznie milo mnie przyjeli :) duzo osob sie cieszylo, ze wracam, nie powiem- mile to :) wzielam skierowania na badania i zaczne pracowac prawdopodobnie po swietach od razu :) w sumie sie ciesze, na razie to najlepsze rozwiazanie, specyfike pracy znam tam doskonale, wiekszosc ludzi tez znam dobrze, mialam stresa :P ale juz po kilku minutach poczulam sie swojo :) trzymajcie kciuki, zeby bylo dobrze :) wczoraj zarezerwowalismy samochod :) :) ale jest ladniutki, szczegolnie w srodku :) zdecydowalismy sie w koncu na tego merolka :P wyglada tak: http://www.mercedes-benz.pl/mb/osobowe/limuzyny/klasae/index.jsp http://www.allegro.pl/item93755414_limuzyna_do_slubu_srebrny_mercedes_sprawdz_.html kolor ma prawie taki jak ten drugi, tylko ten nasz jest srebrno zloty metalik :) ale wyglada jak srebrny, ja tam tej domieszki zlota nie widze :P ;) trzymajcie sie dziewczynki drogie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z fotografem sesja w trakcie czy po ślubie??? Ja mam ślub na 17 więc planowałm rozłożyć sobie sesje na 2 razy. Pierwszy raz przed ceremonią w studiu, a pozniej w plenerze jak goscie beda jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi do emilki pisałam - NIE bierz w ręce, ale sie wkradł hohlik!!! no to co - fajno, że z ta praca tak się potoczyło:)autko niezłe, ile taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, ja juz bede tam trzeci raz w tej pracy :P ;) smieje sie, ze to chyba moje przeznaczenie ;) co do autka to my placimy 500 zl za 4 godziny wynajmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka myślę, że to już się wszystkim przejadło. Ale jeśli wam się to podoba, to w końcu wasze wesele:) I musisz się liczyć z tym, że może ci się trafić deszczowy dzień... Czego ci absolutnie nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryczka jest super moim zdaniem i stare auta mi sie podobaja bardziej niz takie nowe - do slubu oczywiscie jako transport! no to co - to znaczy, że ty tak jakby 3 raz zostajesz przyjeta do tej samej pracy? nieźle! ja w sumie tez 2 raz tu pracuje gdzie pracuje! a jesli idzie o zdjecia emilko to wszystkie robimy w dniu slubu po kosciele i 1 tancu o ile dobrze pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka, sukienka śliczna, tylko faktycznie droga ja na samo wypozyczenie :) no to co, autko super. nas miał wieźć znajomy, on ma taki terenowy, na 8 osób, ale w tamtym tygodniu coś się zepsuło i musi go sprzedać, mam nadzieję, że kupi do tego czasu jakieś inne cudo (też terenowe), a jak nie, to pojedziemy ode mnie z rodziny, ale już nie terenowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilkaa- to faktycznie sporo musi kosztowac, jak samo wypożyczenie jest tak drogie :)) No to co - samochodzik piękny :)) no i super, ze tak milo przyjęli Cie w pracy :)) ja tez musze sie ruszyć za moja sukienką :)) w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a jeszcze Wam tego nie mowilam : pierwszy pomysl byl taki, abyśmy jechali do śluby tirem z prawdziwego zdarzenia (tzn bez naczepy) :)) :D bylby niezły czad ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ja tez mam przed slubem :P u nas tak ostatnio jest przyjete i ja w sumie bardzo sobie chwale to rozwiazanie tiki-tak, dokladnie- bede pracowala tam po raz trzeci, miedzy pierwszym a drugim razem mialam roczna przerwe, teraz polroczna :) no jestem na nich skazana :P ;) acha, agatka, dzieki za wczorajsze wsparcie :) 🌻 co do bryczki- czasem fajnie pasuje do stylu mlodych, stylu ich ubran itp ja osobiscie wole samochod, tym bardziej, ze mam z kosciola na sale kilkanascie kilometrow ;) tez najbardziej chcialabym stare autko, to cudne desoto sportsman, ale jest za drogie zdecydowanie, cena to kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz no to co - do takiej ciezarówki cięzko sie wsiada a jeszcze gorzej wysiada, tzn wyskakuje - balam sie ze w sukience moge coś urwać, pobrudzić, zlamać obcas itp - ale sama koncepcja wydaje mi sie bardzo ciekawa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D:D:D:D:D:D Witam nowe panny młode emilka sukienka superancka 🌻 No to co samochód ekstra ;) będziemy mieli bardzo podobny, nasz jest klasa c :) Agatka tą biżuterię już dostałaś? Bardzo miły kontakt jest z tym Panem od biżuterii :) Pozdrawiam :) Ami proszę o przesłanie zdjęć na meila 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak my na początku też chcieliśmy do ślubu jechać bryczką :) ale po dłuższym przemyśleniu doszliśmy do wniosku, że samochód będzie bespieczniejszy na wypadek gdyby deszcz padał :o Emilka bardzo droga ta Twoja suknia, no cóż ślub jest raz w życiu (przynajmniej kościelny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kasiaczku, tylko trochę chora i dlatego za bardzo się nie udzielam dziś ;) kurczę, zawsze mnie jakaś choroba łapie w tym tygodniu co mam zajęcia, potem siedze na nich ledwo przytomna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak 🖐️ ami przesylala zdjecia? jesli tak to i ja poprosze na maila, ktokolwiek by rozsylal :) avida@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale mam dzisiaj roboty... ho ho Marcy, dziękuję po raz kolejny 🌻, zwłaszcza ten skan się przydał :D Witam ciepło nowe przyszłe mężatki 🌻. Dzisiaj na 18 -tą mam spotkanie i podpisanie umowy z fotografem, wpłatę zaliczki również. Ogólnie płacę 1200 za 100 zdjęć wywołanych w formacie 13x18 i płytę cd z 500 zdjęć (wszystkie natrzaskane). Przed mszą będzie plener, jest z nami podczas mszy i podczas życzeń i zabawy do około północy. Nie wiem jak u was, ale ja uważam, że to nie jest za drogo jak na tyle... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×