Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

to jak juz na zdrówko nazekamy - to ja tez sie pozale:( od poniedziałku potwornie boli mnie cos w krzyzu na wysokosci kozonków po prawej stronie, poprostu obudziłam sie rano z tym, chodzic ciezko, siedziec boli, sac nie daje, nie moge sie ani schylic ani do konca wyprostowac, wygladam ja babulenka:o wczoraj musiałam oduscic aerobik:( przykleiłam plaster rozgrzewajacy ale tylko pali jak holera a bili i tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie ... stać nie daje ....odpuścić aerobik .... a boli i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak - bardzo współczuję :( ja nie mam problemów tego typu i nie mogę udzielić żadnej cennej rady... biedaku. A z tym płynem Lugola - to piszę to także dlatego, że uważam, że warto go zabrać ze sobą w podróż, zwłaszcza jeżeli jedzie sie do państwa o innym klimacie - bakterie bardzo lubią takie zmiany i często atakuję wówczas migdałki. Taka buteleczka jest malutka, a może uratować \"życie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, melduję, że popłukałam. Idę teraz się uczyć, więc zajrzę dopiero za jakiś czas... Miłego pracowania - stukania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to jednak jestesmy wszechstronne - no nie dziewczynki - slub, zdrowie klopoty w pracy - i wszystko staje sie proste he he he ewa - druga sukienka duzo ladniejsza jak dla mnie zabulina - zapamietam z tym plynem, nie daj sie chorobsku, tu masz ode mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się obie...welonu nie planuje...ale z dobraniem bukietu byłby problem...ale wam szczeże powiem że dość często marze o takiej sukni jak dla księżniczki...eh te bajki o kopciuszkach itp (uhahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana Zabulinko mi juz leci 27 roczek :)) Ale ciesze sie jak mowisz, ze nie wygladam na tyle :)) Generalnie mam troche buzie dziecka - owalną, duże oczy - jak sie nie umaluje, to mozna faktycznie sie zastanawiac ile mam lat :)) Wiecie co dziewczynki - zdecydowalam sie na TE sukienkę - przed chwilą rozmawialam z tą panią, wplacam zaliczke i po 3 mcach jade do przymiarki - tak sie mowi, ale decyzje podjęlam tak troche w ostatnim momencie, bo potem bedą jeszcze dopasowywac ją na mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - druga suknia jest poprostu urocza! :)) Gratuluje wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka - sukienki obie śliczne, szczególnie góry. zabulinka, tiki - wracajcie do zdrowia, i to szybko 🌼 tiki - posmaruj się może czymś na rozgrzanie, jakąś maścią ;) ale się wkurzylam, przed chwilą dowiedzialam się, i to calkiem przypadkiem, że mój kochany kierownik zabral mi premię :( no szlag mnie zaraz trafi. a najlepsze jest to, że nawet nie raczyl mi powoedzieć dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - jesli wiesz to z kanalow oficjalnych to sie go zapytaj dlaczego czest jak sie ktos upomni o swoje to mu to dadza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa mnie tez bardziej podoba sie druga suknia:) moja teściowa do niczego się nie wtrąca, nawet o suknie nie zapyta, mimo, że mieszkamy razem, ale ja się cieszę, bo to moje wesele i moje pieniądze na wesele:P holly rzeczywiście nie wyglądasz na te 27 latek:) jejku ja mam 23(we wrześniu) i mam wyrzuty sama do siebie czy to może nie za wcześnie na slu, a tu tyle panien młodych z 84 rocznika, nono..:P holly gratuluje:) - masz już swoją suknię:D maniusia 🌼 mam nadzieję, że przez to nie przez to, że na kafe tyle czasu spędzamy :P zabulina 🌼- współczuję, wiem jak to jest, sama mam często, nawet bardzo problemy z gardłem i trochę zachrypnięty głos przez nie:( marcy pytałaś wcześniej czy ktoś ma skype, ja mam, ale pewnie nie o mnie ci chodziło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka - zboju - a wlasnie ze o ciebie mi chodzilo he he he jak juz sie nie mozemy spotkac to moze nam sie chociaz uda sobie zrobic polaczenie konferencyjne na skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - dziewczynki - w info do agatki na strone moze kazda z nas moglaby napisac skad jest, ile ma lat i co robi (pracuje studiuje - co?) bo ja sie szczerze przyznam ze mie sie to jeszcze myli i by mi bardzo pomoglo gdybym mogla cos od czasu do czasu sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, z moim kierownikiem to nie takie proste. on jakby żyje we wlasnym świecie. a jeśli chodzi o pisanie na kafe, to świetnie się akmufluje, więc to nie przez to ;) jeśli chodzi o teściową i sukienkę, to pokazalam jej. zauważylam że ona bardzo się cieszy jak jej mówie jakie obrączki zamówiliśmy, jaką ja mam sukienkę. więc pokazalam jej, a co :) katka, ja też jestem z września :) tylko 82 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją przyszla teściowa jest tak, ze jej w nic nie wtejemniczam. Co do sukienki, to pojechalam do przymiarki z my sister i moim misiem :)) Mis potem tylko powiedzial, ze byliśmy i ze suknia kosztuje ok. 3500 zł, to sie złapala za glowe i powiedziala, ze ogladala ładne suknie za 2 tys - ale ładne dla niej, czy dla mnie??? Rzecz gustu. Akurat jeśli chodzi o suknie, to moja siostra jest w stosunku do mnie bardzo krytyczna - dlatego chcialam poznac jej opinie. Co do mamy misia i jego siostry, to nie bardzo :(( :O Poza tym mam takie przeczucie, ze one caly czas mnie lustrują - moje ubrania perfumy itp ( potem jego siostra kupuje to samo) - nie lubie czegoś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewa - zakupie ta masc, choc mam w domu retinol to najpierw spróbuje a jak nie pomorze to to co polecasz - a ile kosztuje? holly - no to my jestesmy ten sam rocznik:) najstarsze Panny Młode na kafe a co sie dzieje z mx i arona dawno nie zagladały? a gdzie Kasiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - idz go pobij:D ale draństwo:o moja teściowa nic nie wypytuje - bo daleko od nas a mojej mamci to sama wszystko melduje, bo ona dla mnie jak najlepsza przyjacióła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wpadam jak zwykle na chwilke, bo czas mnie goni i depcze po pietach. Ewa-Marchewa--> super, ze jestes! nareszcie ktos z moich okolic. ja jestem z Ełku. A cala rodzina mego Miska jest z Bialegostoku. Sluchajcie, nie wyobrazacie sobie, jaka jestem wkurzona!!! Dzwonilismy wczoraj do kobiety, ktora zajmuje sie dekorowaniem kosciola. Gdy dowiedziala sie, z ktorej jestem parafii od razu powiedziala, ze chyba nic nie wyjdzie z dekorowania, bo wie, ze moj proboszcz nie pozwala!!! Normalnie, az mnie zamurowalo! jak to nie pozwala? sam nie ma zadnych dekoracji i nie pozwala dekorowac innym! nie wiem, co mam teraz robic. zeby to byl jakis ladny kosciol to pol biedy, ale to kaplica taka surowa. Rozkladam rece i becze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy na gg tez idzie rozmawiać \"konferencyjnie\":P może kiedyś spróbujemy namiary jak mnie znaleźć na skype prześlę meilem, ale wieczorem bo w pracy nie mam a zapomniałam jaki mamy opis mnie jest trochę szkoda, bo moja siostra nie może mi pomóc(z powodu dziecka, będzie miała inne rzeczy na głowie), chociaż bardzo bym tego chciała:( jej ślub zorganizowany został bardzo szyko (w prawie miesiąc) głównie przez rodziców, bo ona wogóle nie chiała, nie zajmowała się więc takimi sprawami jak pierwsza piosenka i wogóle... nie przywiązuje do takich rzeczy uwagi, ja jestem inna i bardzo chiałabym mieć jakąś osóbkę przy sobie w moim dniu, która w razie czego będzie mi pomocna:( moimi starostami i świadkami sa dwaj panowie, więc zostałam sama, mam dobrą znajomą, ale to nie to samo:(może poproszę kuzynki Miśka (są mi bardzo bliskie) żeby co jakiś czas zaglądały na mnie:P w prawdzie dzielę się z siostrą z wszystkimi moimi pomysłami i obawami, ale nie chcę jej zamęczać, w końcu ona też będzie mieć wspaniałe chwile bo urodzi dziecko:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie upisalam i skasowalam sobie caly post (qrcze, ale sie wkurzylam) - wi- to jakaś heca z tym przybieraniem kościola?? - jak ksiądz moze zabronic??? - tiki tak - faktycznie jesteśmy najstarsze i tak chyba juz zostanie :D - natalka - dzieki za fotki, fajna z Ciebie dziewuszka :)) - narzeczona - co z Tobą?? gdzie obiecane foty hęęę??? -wiecie co dziewczynki ciesze sie ze w koncu sie zdecydowalam ostatecznie na tę suknie. Rozmawialam z tą Panią i wiesz marcy - jak ją przymierzalam to w ogole nie zabierala zdania, nie namawiala na sile , a dzisiaj powiedziala tylko tyle \"ciesze sie, ze sie pani zdecydowala, bo ślicznie pani w niej wyglada\" I mam ten temat juz na szczescie za sobą. Rozmawialam z nią także o dopasowaniu: w pasie i biodrach - powiedziala, ze nie ma najmniejszego problemu :)) Poza tym mowi, ze sukienka jest rozciagnieta bo jest to wymiarowe 38, ale przymierzaly ją nawet osoby z 40. Pierwsze przymiarki w sierpniu - czeka mnie kursowanie do Bytomia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly-super, ze zdecydowalas sie na ta suknie. Dobrze to ujelas, z tym proboszczem to jest jakas heca. Moja tesciowa pyta mnie o sukienke. o fryzure itp. Nie mam nic przeciwko temu, by jej o tym mowic. Bardzo sie cieszy, gdy sama jej opowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się holly ciesze, że już w końcu wybralaś ;) wyglądasz w niej pięknie 🌼 wi, z Twoim księdzem to faktycznie chore że zabrania, może pogadać z nim trzeba. tiki tak, wierz mi, że nie ja jedna mam ochote go pobić. są tacy, którzy go chcieli na placu przejechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - i po tym mozna poznac kompetentna obsluge na pewno bedziesz zadowolona ja tez nie ma zdjec narzeczonej i natalii :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
Czesc Dzwieczyny! znalazłam ten pokoik i stwierdziłam ze jest idealny dla mnie w koncu tez sie w tym roku hajtam;) co prawda nie robie wesela a przyjecie ale suknie buty fotograf beda jak na przyzwoitym slubie. Wi gratuluje tesciowej ! moja ma wszystko konkretnie gdzies totalnie nic ja nie interesuje wszystko zrzuciła na nasze barki, tłumaczac sie ze panstwo młodi musza zrobic wszystko po swojemu .Owszem zgoda ..ale jakies wsparcie chocby rozmowa byłaby wskazana ..a ty nic..ale spokojnie jakos przez 8 lat bycia z moim przyszłym mezem przywykłam do tej paskudnej obojetnosci. i niestety w moim przypadku nic nie bedzie odbiegało od normy ..w koncu taka rola tesciowych aby były be;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie dziewczyny, ze Wam tez sie podoba :)) Marcy - wiesz ta babeczka jest niepozorna, ale przemila !!!! Nawet moja siostra zwrocila na to uwage :)) Cieszę sie , ze bedą wspolpracowac z taką osobą, a nie jakąs namolną baba!!! Wiecie kolezanka ode mnie z firmy wychodzi za mąz i przymierzala sukienkę w krakowskim salonie, do ktorej nie byla przekonana, ale baba jej wciskala - \'świetnie pani wyglada! taka sukienka w madonnie kosztuje 3 tys itp\' nie dala jej wyjść z salonu normalnie Kaszatnowa Brunetko witamy Cie!!! Opisz wszystko dokladnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelek.maly
czesc dziewczyny, czy moge sie do was przylaczyc? slub mam 17 czerwca, duzo rzeczy juz zalatwionych: sukienka w szafie, bielizne zakupie jutro, buty w przyszlym tygodniu, obraczki kupione, restauracja dzis na 100% bedzie zaklepana (robimy obiad dla 25 osob) skonczone nauki odbyte spotkanie w poradni odebrane dokumenty z usc dzis lub jutro do ksiedza spisac protokol garnitur zamowiony, do odbioru w przyszlym tygodniu, fotograf zalatwiony samochod zalatwony kwiaty wybrane.. to chyba tyle... fajnie sie was czyta i ja tez chchialabym do was przylaczyc i sie zapoznac, mam nadzieje,ze zechcecie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełek.mały
musiałam zaczernic nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×