Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ale sie Was wysypalo :)) Jej Diabelku pewnie, ze mozesz sie przyłączyć :)) Czekamy na dalsze rewelacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zauwazylam, ze pisalyscie o siusianiu w sukienkach. Ja mysle o tym juz od dawna. Tez mam halke z kolami. Mam nadzieje, ze kibelki beda duze, bo sie normalnie w takim malym nie zmieszcze! na szczescie moja swiadkowa jest siostra, ktora jest moja najlepsza przyjaciolka i bedzie chodzila do kibelka ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!! :D:D:D:D Ależ mie tu dłłłłłuuuuugo nie było :P Holly, Tiki tak 😘 dzięki za pamięć!!!! Agatka, no to co buty baaardzo ładne. Holly gdzie kupowałaś buty?????? BArdzo mi się podobają :) Witam nowe fafeterki ;) bardzo fajnie, że już Nas tyle jest :D 🌻 Zaległości miałam aż całe 14 stron, przeczytałam, ale nie zbyt dokładnie tak więc jakbym zapytała się o coś co już pisałyście to proszę o wybaczenie obiecuję poprawę :D Składam przeciw!!!! Nowe dziewuszki ja też poproszę o zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, no wreszcie jestes :)) 🖐️ Diabelku chce Ci wyslac te fotki, ale cos sie dzieje niedobrego z moją skrzynką Kasiak kupowalam butki w Deichmanie :)) są mega wygodne - naprawde - agatka tez ma takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jestem zwykla dziewczyna, ostatnio duzo schudlam, choc nie bylam gruba,ale to przez stres i inne problemy, teraz sie sobie podobam bardziej,ale moj m twierdzi,ze wtedy bylo lepiej, oj ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly nie wiesz czy czasem nie było takich samych w kolorze ecru??? Są piękne i chętnie takie same bym kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy bierzecie slub w swojej parafii? Jesli zmieniacie parafie na slub, czy musialyscie miec na to zgode od proboszcza z waszej parafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia gdzie mnie nie było :P tu i tam :D:D:D pojechałam do Częstochowy po buty, ale wróciłam z niczym niektóre są piękne, ale i ceny też są piękne. Sory ale za buty nie dam 300 zł. Tak więc powałensałam się po sklepach u mnie, ale nie ma nic. BYłam w salonie Ryłko tam też wielka dziura!!! NIC!!! Pozostał mi deichman, ccc i te buty, które Wam pokazywałam na stronie białe buty :O TRAGEDIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, ja biorę ślub u siebie, ale z tego co slyszalam to jest potrzebne jakieś pozwolenie jak chcesz brać w innej. przynajmniej u mnie tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku taki już mój los wszyscy mnie biorą o dwa, trzy lata starszą niż jestem :O taka marysia ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku, ja wczoraj wlasnie bylam w deichmanie i też NIC nie znalazlam :( w przyszlym tygodniu zaczynam poszukiwania już na dobre, bo czasu malutko mi zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku - jak ja kupowalam, to byly same biale :)) Zaplacilam za nie niecale 80 zł, a Agatka 40 zł - :P Mnie tez sie one bardzo podobają, poza tym bardzo dobrze kompnują sie z moją kiecka (aplikacja na tych buciakch zwłaszcza) Ja tez biore slub w parafii mojego misia, ale ponoć przy ślubie konkordatowym nie potrzeba zadnego pozwolenia, bo mozna brac tu, albo tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly ma rację!!!! Rozmawiałm z księdzem kiedy brałam akt chrztu i powiedział mi, że jeżeli bierzemy ślub w parafi narzeczonego to nie potrzebuję żadnego pozwolenia. Bo to jest pafaria w Miśka, a poza tym to jest jeszcze Zawiercie, tak więc na szczęscie nie muszę iść do tych łapiduchów i nie muszę płacić za świstek papieru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×