Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hello agatka wysle ci zaraz moje zdjątka na strone a reszte tzn obraczki dosle jak mie sie uda we koncu logiczne zdjecie zrobic wysylkam mnie i m, buty i sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agatka! Tak nasze wspolne, biale butki są naprawde bardzo wygodne i mają bardzo stabilny obcas :)) To byl naprawde udany zakup :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATKA ja dalam za nie 79!!!!!!!!!!!!! kupowalam w grudniu czy styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem holly teraz były przecenione, bo zostały same duże rozmiary, a ja noszę 40 albo 41 więc były jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj umówiłam się na spotkanie do poradni (pierwsze). I jak zadzwoniłam do pana i się go zapytałam, ile to będzie trwało to odpowiedział, że on najmocniej przeprasza, ale on wytrzymuje TYLKO pół godziny, bo mu gardło wysiada:D Ale on fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nd ide na ostatnie nauki, a do poradni na 1 spotaknie jestem umowiona w nastepny poniedzialek :)) U nas są 3 spotkania. Nie orientujecie sie, czy mozna zrobic poradnie tydzien po tygodniu, czy trzeba czekać, mierzyc temp itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly na drugie spotkanie już chyba idziesz z wykresem, ale nie jestem pewna zabulina będzie wiedzieć ZABUSIU pomocy!!!!! holly ma pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie zalezy od poradni u nas babka zapytala ile czasu mamy do slubu- ze duzo, to powiedziala, ze najlepiej robic dluzsze przerwy (tak ze 2-3 tygodnie), zeby wlasnie nauczyc sie tej metody miedzy pierwszym a drugim spotkaniem mielismy 2 tygodnie i rzeczywiscie powiedziala, ze fajnie by bylo jakbym przyniosla wykres, sprobowala, ale nie narzucala mi tego nie przynioslam miedzy drugim a trzecim spotkaniem mamy 3 tyg przerwy, bo swieta wypadaly i 2 tygodnie sie nie dalo- w poniedzialek definitywnie konczymy wszelkie nauki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia no wlasnie, gdzie Ty w ogole jestes??? Wiecie co, a moze ja pojde na pierwsze spotkanie z wykresem, powiem, ze stosuje tę cudowną metode od dawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja uciekam dziewczyny dostaję fotki, już wkrótce nasza stronka będzie gotowa:) A ja wam zapomniałam powiedzieć, że jak Miśka poprosiłam, żeby nam zrobił stronkę, to on się normalniewziął i uparł, że on mi zrobi całą stronę, nie tylko nasze fotki, ale też moich dziewczyn ze szkoły i o naszych przygotowaniach do ślubu i w ogóle wszystko. Kochany jest. A teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - chyba musza byc przerwy - bo jak u nas sie jedna para na naukach pytala to babka z poradni powiedziala ze nie da sie etgo na 1 spotkaniu a anwet na 3 w 3 dni zrobic i ze oni sa zobowiuazani w sumieniu i cos w tym stylu jak pojdziesz z wykresem i powiesz ze metode stosujesz to moze przejsc o ile ci nie zaczna zadawac puytan na ktorych bys sie mogla wylozyc zabulina - porwali cie kosmici czy toniesz w oczach michala? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Agatko-mozesz wkleic te zdjecia na stronke :) niekoniecznie wszystkie :) A powiedzcie mi kochane jak to jest z ta poradnia i wykresami jak ma sie okres nieregularny i miedzy jednym a drugim sa czasami nawet baaardzo duze przerwy - bo mi moja pani gin. powiedziala ze wtedy nie ma sensu robienia wykresow - co wy o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia, i tak Ci powiedza, ze jest sens ponoc ta metoda jest juz tak nowoczesna, ze mozliwa do stosowania i w przypadku jak sie np zachoruje, czy ma jakis stres czy okres wzmozonej aktywnosci, wysilku itp przynajmniej jak sie pytalam o to, to tak mi babka odpowiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - ja jestem juz po naukach - i nie musialm nic mierzyc, jak sie na to decydujesz, to przychodzisz po czasie dokonania pomiarow, a jak nie, to jak wam pasuje idnywidualnie sie umawiasz. holly - mam jeszcze 2 pytania - czy ten welonik pasuje do sukni, mialas go na przymairce i czy te butki kolore pasuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko, akurat tego nie przymierzalam, tylko podobny i ładnie sie komponowal - ja w ogole zawsze chcialam taki welon-mgielke, bez lamowki i tak, abym miala go maksymalnie w tyle tzn wpiety w kok - zeby mi sie nie rozchodzil na boki - a ten, ktory znalazlam najbardziej spelnia moje oczekiwania :)) Co do butow- to wykonane są one z matowej śniezno-bialej skorki (albo eko) - dokladnie nie wiem, mają świecącą ozdobę z boku coś a\'la to czym wyszyte są nasze suknie i bardzo ładnie sie to komponuje :)) Ale powiem Ci, ze w trakcie przymiarki moich butow w ogole nie bylo widac spod tylu warstw tiulu :)) no i sa na szpileczce, a ja zawsze takie chcialam :)) - obcas w sam raz - cos ok. 6,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko, akurat tego nie przymierzalam, tylko podobny i ładnie sie komponowal - ja w ogole zawsze chcialam taki welon-mgielke, bez lamowki i tak, abym miala go maksymalnie w tyle tzn wpiety w kok - zeby mi sie nie rozchodzil na boki - a ten, ktory znalazlam najbardziej spelnia moje oczekiwania :)) Co do butow- to wykonane są one z matowej śniezno-bialej skorki (albo eko) - dokladnie nie wiem, mają świecącą ozdobę z boku coś a\'la to czym wyszyte są nasze suknie i bardzo ładnie sie to komponuje :)) Ale powiem Ci, ze w trakcie przymiarki moich butow w ogole nie bylo widac spod tylu warstw tiulu :)) no i sa na szpileczce, a ja zawsze takie chcialam :)) - obcas w sam raz - cos ok. 6,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak senioritko, tylko agatka spryciula kupila je 40 zł taniej, bo trafila na wyprzedaz, a ja kupilam je 3-4 mce temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja...Bardzo dziękuje za miłe przyjęcie d Waszego grona:):):):)🌼W ogóle dzisiaj mam BARDZO dobry dzień:) Ale Dziewczyny, ja jeszcze nie widziałam ani Waszych sukienek, ani butów, ani nawet Was:(:(:(:( O Wasze zdjęcia nawet nie prosze, bo pewnie mi jeszcze nie ufffffacie:P, ale moze chociaż linki do sukienek? A jak coś, to mail pod pseudonimem:) Holly, Twojej sukni jestem bardzo ciekawa, bo piszesz,że z jakimiś świecidełkami, myśle,że przypadłaby mi do gustu:) No to co, ja jeszcze w sprawie zaproszeń:) Jak zamawiałaś te kartoniki, to płaciłaś 1 zł.za 4 kartoniki? Czy za 1? Myślisz, że dałoby sie je zrolować, czy są za twarde? Jak możeż, to podeślij mi na maila zdjęcie, jak Ci to wyszło...Ale jak nie chcesz-zrozumiem:) Czekam niecierpliwie na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona - już Ci wysylam wszystko kochana!! Chwile cierpliwości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, HURRA HURRA HURRA!!!!!:):):):) ja sie jeszcze nie mam czym pochwalić niestety,ale moze niedługo coś sie zmieni:):):) wtedy Was zawale zdjęciami, aż będziecie piszczeć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona poszlo :)) Sa tam moje zdjęcia i fotki z przymiarki :)) Napisz jak Ci sie podoba :)) Czekam na Twoje foty!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona ja juz ci śle moje foty, ale oczekuję tego samego w zamian:) i nie wiem, czy się doczytałaś, ale mój narzeczony robi stronkę z naszymi zdjęciami, więc jeśli chcesz na niej zawisnąć to prześlij mi zdjęcia, tylko zaznacz, które mają na niej być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, Twoja suknia śliczna! Ja chce bardziej skromną, ale to dlatego, że jestem niziutka{1.65} i w takiej rozkloszowanej wyglądałabym jak wieloryb:) zwłaszcza ze figury też nie mam takiej jak Ty:) śliczna jesteś:) Zaraz oglądam agatke...ale moje wyśle wieczorem dopiero, bo mam w kompie Miśka, a on w pracy narazie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×