Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

qurde wcielo mi post no niewazne jak to mówi moja przyjaciólka: skoro nie pamietam co ci chcialam powiedziec to na pewno chcialam sklamac zabulina - zartowalam oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przepraszam, że się nie udzielałam... ale rozchorowałam się... kiepsko się czuję. Jutro biorę wolne i leżę. Dzisiaj się dowiedziałam, że restauracja, którą wymarzyłam, ma zajęte terminy do lata 07.... tragedia 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sabcia, napisz coś, i jak możesz wyślij zdjęcia ;) ja już się powoli z Wami żegnam dziś, ale będę jutro :D jakbyście coś rozsyłały to nie zapominać o mnie ;) papa 👄 do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papapapapa maniusia Do jutra, ale do rana. Będę też tak koło 13 :( Ale spokojnie jeszcze nie uciekam, posiedzę z jakąś godzinkę i muszę uciekać do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx kochana, to bierz wolne, tableteczki i do łóżeczka wskakuj ;) co do sali, to współczuje 👄 może da się coś innego zalatwić. myślalam że już zaklepaliście tą sale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - biedaku nasz chory czy mi sie znow cos przewidzialo czy mysmy ci z dziewczynami nie radzily zeby sale szybko rezerwowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zapisałyscie kobietki, nie było mnie 4 godz i tyle nadrabiania musiałam pojechac z pracownikiem na ostry dyzur bo cos go pogryzło, ale na szczescie wszystko okej diabełku - mamy slub tego samego dnia, na która godzine macie? ja - jak w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pół dnia szukam bizuterii na allegro - och na nic nie moge sie zdecydowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak dalej masz ochotę zamówić tą biżuterię artystyczną??? Bodajże chciałaś zamówić zielone czy różowe kolczyki??? Dobrze pamiętam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kasiaczku:) zielone mi sie strasznie podobały, a różowe chciałam bo do sukni pasuja ale juz sie rozmysliłam szukam subtelniejszych i delikatniejszych, dobrze ze tamtych nie zamówiłam bo bym teraz żałowała:o oj ciezko u mnie z podjeciem decyzji, az sie dziwie ze ja tak szybko na sukienke sie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!wiem, wiem, miałam wysłac zdjęcia wczyraj, ale misiek mnie tak zajął, że zapomniałam o Bożym swiecie:):):) Musicie mi wybaczyć, ale nie przeczytałam jeszcze wszystkich stron, ktore wyprodukowałyście... Natalia, nosisz aparat??ale fajnie ze ktos tez sie męczy, i też bedzie to miał na ślubie...ja mam porcelanowy,a Ty?wczoraj byłam na podkręcaniu(nazywam to NACIĄGANIEM DRUTA:) i dzis ledwo żyje...nic nie moge jesc, a to sie dobrze składa, bo MAM ZAMIAR SCHUDNĄĆ 5 KILO DO CZERWCA!!!! marcy, jedziesz do Krakowa po ślubie?będę Cie wypatrywać:) W ogóle wydaje mi sie, że któras pisała dawno temu, że jest z Krakowa, i suknie przymierzała w Pasażu Bielaka chyba, która to?Przyznać sie!!!! no to co, dzieki za info o zaproszeniach. Ja w papierniczym kupiłam dzis 3 rodzaje arkuszy, i spróbujemy coś z tego na próbe zmontować z Miskiem OK, lece szukac jakichś zdjęc, ale chyba niestety wszystko u Miska zaraz wróce, nie martwcie sie:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona - nie tylko po slubie ale jutro tez - do szkoly bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak ogladam i moze sie zdecyduje na podobny komplecik, tylko sie obawiam, ze ja nie bede mogła tego nocis, bo ja zaraz mam uczulenie jesli nosze nie srebro, nie usmiecha mi sie czerwono-plamista byc na własnym slubie kasiaczku naprawde sliczniejsze niz na zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak piszę tak jak jest :D serio śliczniejsze!!! I to o 1000% Zresztą Agata może potwierdzić, że komplety te w rzeczywistości wyglądają lepiej, ładniej. No ale jeśli masz uczulenie to może nie ryzykuj. Bo to na pewno nie jest srebro, to jest posrebrzane. Za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy,zaraz pójdzie zdjęcie do Was:) moje ofkors:) marcy, studiujesz w krakowie?a skąd jestes?z niedaleka? juz poszło zdjęcie do tych, które mi przysłały swoje:) sprawdzcie poczte, bo nie wiem, czy dobrze to zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona mam nadzieję, że do mnie również :P ;) Marcy jest z BB (Bielsko BIała) ohhh jak my już się wszystkie znamy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, ale masz ładne włosy... zabulina, ślicznie wianuszek wyglądał!i sukienka też, taka delikatna... ale jestem lizus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje tzn robie magisterskie uzupelniajace na KSW zaoczne of course bo praca praca i juz beztroskie studenckie lata minely bezpowrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nic nie ma, ale to kwestia czasu :D zdjęcia przeważnie trochę idą :O tak więc jak teraz nie zobaczę to obejrzę wieczorem :) Ja już się żegnam, do wieczora lub do jutra!!! Nie wiem czy będę dziś jeszcze u Miśka dziś. Tak więc pora do pracy. Pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja tam cię przyjmuję z otwartymi ramionami;) katko jeśli chodzi o stronkę to będzie można dorzucać fotki później, także na razie mi wyślij jakiekolwiek, na którym cię lub was widać, a potem będziemy uzupełniać. Chyba, że chcesz, żebym wybrała jakieś z tych, co mam. Ewa jak dla mnie ta druga suknia rządzi:classic_cool::) kasztanowa hej:) Ale dużo nowych dziewczun się przyłącza:) super:) o kurde znowu ktoś nowy:) czesc diabełek:) Kaisak nie ma takich w innych kolorach, tylko białe zabulinko ja właśnie kupowałam buty nie z kolekcji ślubnej, tylko takie zwykłe, ale to z kolei dlatego, że przydatność moich butów skończy się właśnie na weselu, chociaż jeśli okażą się wygodne, to może dokupię białe spodnie na kant i użyję ich jeszcze parę razy:) sabcia witaj:P Czekaj narzeczona bo mi sie chyba coś pomyliło. Czy to ty byłaś tą osóbką, która wczoraj rozpaczała, że my wszystki chude??? Bo jak tak, to jak dorwę, jak tyłek przetrzepię.... :D Śliczna buźka 🌻 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i potwierdzam, że ta biżuteria wygląda o niebo lepiej. To jest wprost nie do opisania, jak dużo uroku tej biżuterii odbiera zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Kasiak:) Baw sie dobrze w pracy:):):) Ja juz dzis mam wolne, uczelnia odbębniona, a pracy nie mam:( chociaż bardzo bym chciała, ale nie bardzo sie staram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! Wybrałam najlepsze, takie, na którym szczupło wyglądam i jakoś tak , korzystnie:).Sama lubie to zdjęcie, ale tak naprawde wyglądam jakoś tak...nijak...no ale za moje 5 kilo biore sie ostro...dopóki nie zjem czegoś zakazanego:D:D:D Dziękuje za komplementy,obawiałam sie, że powiecie, że wyglądam jak troll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona naprawdę uważam, że to twoje narzekanie i odchudzanie to tylko kokieteria;) My dzisiaj idziemy oglądać mieszkanie. Zdam relację wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno Wam opowiem:) Te linki do zaproszeń, które wczoraj przesyłałam...zagadałam na gg do tego \"kogos\" i okazało sie, że w połowie maja otwierają sklep w Krakowie, z tymi zaproszeniami,i zapytałam oczywiście, czy ceny będą takie sami...a \"to\"(pisze tak, bo nie wiem, czy rozmawiałam z kobietą czy facetem...) mi odpisało, że ceny zawsze można negocjować...nie moge sie doczekać, jak odwiedze ten sklepik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×