Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiak, wysłałam Ci zdjęcia no to co, a do Ciebie nie mogę:(nie wiem dlaczego, ta poczta teraz jakoś nie chce działać:(:(:( Pochwalcie sie jeszcze czymś dziewczyny...bo mi sie chce czytać...albo jak macie jakies fajne linki to dajcie pooglądać... Ja moge Wam sie pochwalić, że napisałam sobie tekst zaproszeń, na próbe, i Misiek dziś ma wydrukowac na zakupionych przeze mnie arkuszach...jutro kupie w pasmanterii jakies tasiemki fajne, zrolujemy je, i zobaczymy, jak beda sie prezentować:) http://www.allegro.pl/item98440520_zaproszenia_na_slub_wzor_nr_2_papier_czerpany.html tak mniej-wiecej mają sie prezentować, tylko bez kolorów. Tekst też odgapiłam stąd, bo nie mam narazie pomysłu na inny...macie cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo postanowienia ;) to ja mam baaardzo dużo. Szkoda tylko, że bardzo słabo idzie mi ich realizacja :P przede wszystkim Nasze postanowienie z Misiem, że hmmm wiecie co ;) hmmm jakoś nie wychodzi (i raczej nie wyjdzie :P) postanowienie zmniejszenia centymetrów w talii z 67 na 62 też jakoś nie wychodzi, zrzucenia kg z 56 na 53 też jakoś nie chce wyjść :P Boże ile tego jest!!!! A przygotowania w toku, w niedzielę jedziemy do Silesi (nie wiem jak to się piszę) tam nowo otware w Chorzowie, na trasie do Bytomia. Jedziemy zamówić obrączki, tak więc to co najważniejsze już będzie chociaż zaklepane ;) a reszta poczeka. Co więcej w maju jak pisałam z resztą tysiąc razy jedziemy kupić Lobusiowi garnitury 🌻 i muszę kupić buty, co mi nie wychodzi ostatnio :O MOja koleżanka wychodzi za tydzień za mąż, jak sobie przypomne jej przygotowania to cierpnie mi skóra, bo tak samo jak my wybierała suknie, obrączki itp a tu już za tydzień TEN dzień. Nawet nie obejrzymy się a już będzie po wszystkiemu :P :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona zdjęcie doszło, ale masz sympatyczną buźkę 😘 Ewa nie przesadzaj ;) 😘 dzięki bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, z centymetrami mam podobne postanowienia:) A reszta...nawet nie pytajcie!jestem chyba najmniej przygotowaną kobitką na tym topiku...Chociaż!!!Jutro jesteśmy umówieni z babką od sali... jak mi sie uda, to pod nicka wkleje na chwile stronke naszej sali, mozecie obejrzec jak macie ochote...i skomentować...byle pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba obejrzały salę, i padły z wrażenia...:D:D:D Jak to sie dzieje, że jak mam troche czasu, żeby pogadać, to wszystkie gdzies wywiewa????a przez weekend(czyli od jutra)mnie nie bedzie...za kare:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona jesli to ty wklejalas wczesniej linka do sali to jest przepiekna!!!!! A mieszkanie obrzydliwe!!!!! Jestem zla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, wkleiłam, i juz wywaliłam:) zaraz zrobie to jeszcze raz:)patrz teraz:) agatka, dzięki za miłe słowo:) My z Miśkiem jesteśmy tą knajpką zachwyceni!jest tak klimatycznie i milutko...no cudnie poprostu:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, zapomniałam sie Wam czymś pochwalić...mam nadzieje, że nie zapesze:) Na ślubie w kościele, znajoma zagra mi Ave Maria na skrzypcach...byłam kiedyś na ślubie, u jej brata, gdzie grała, i pół kościoła ryczało...ale sadystka ze mnie, wszystkie pieczołowite make-up\'y spłyną po posadzce:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona ja nie jestem fanką takich udziwnień, bo to jest takie robienie teatru ze ślubu według mnie. Ale masz prawo zorganizować to sobie jak ci się podoba, ja tylko wypowiadam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, a organista jakis gra u Ciebie? bo u mnie gra, i poprostu chcę, żeby zamiast Niego, Ave Maria zagrały skrzypce...w ogóle wole skrzypce niz organy, ale całego ślubu nie moge miec na skrzypcach, bo to juz przegięcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona gra, ale taki zwykły:) Ale przyznaj, że nie jest to konieczne... No nic, ja uciekam do jutera papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ktos mi wysle zdjecie Narzeczonej! Kasiak, moze Ty? :) sali niestety nie zdazylam obejrzec, nie w czas przyszlam Narzeczona, chwalic ani pisac nic mi sie nie chce, bo moje posty sa tu notorycznie ignorowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, do Ewy to ostatnie zdanie mialo byc :) a odnosilo sie do pierwszego postu Ewy na tej stronie- mialam na mysli, ze chwalic ani pisac nic na temat slubu..... dalej juz wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dla ciebie 🌻 zebys sie nie czula ignorowana narzeczona-magiku - jak ty to robisz ze wklejasz i wywalasz te posty bo to przekracza mozliwosci mojego malego rozumku? zabulina - rada co do prezentow rewelacja - tylko gdzie ja te koperty dam? pojecia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co masz może jakiś inny adres bo na ten domika.....jakoś nie chce wysłać wyskakują błędy :O nie mam pojęcia czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w stopce:) sierotki:) powinien wejść, tylko zaczekac trzeba chwilke:) zdjecie doszło, do kogo miało dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, dzieki :) :) Narzeczona, mam w koncu Twoje zdjecie :) ladna kobietka z Ciebie :) aaa, i widzialam twoja sale- sliczne miejsce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy 🖐️ :) dzieki za kwiatka :P ja wiem, ze jak teraz wpadam raz na jakis czas to nikt mnie nie zauwaza w ferworze tych rozmow, trudno o to ale ja taka mala nie jestem, zeby mnie nie widziec :P Kasiak, zdjecie narzeczonej dostalam wlasnie od Ciebie 🌻 od Narzeczonej doszly mi dwa maile, ale bez zalacznika niewazne, wazne, ze juz kojarze nick z buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zmykam już:) dobrej nocki życze, i do \"zobaczenia\"w niedziele może, albo w poniedziałek:):)papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zmykam już:) dobrej nocki życze, i do \"zobaczenia\"w niedziele może, albo w poniedziałek:):)papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to co szkoda ze tu nie ma symbolu glaskania bo chetnie bym ci go poslala gluptasku - nikt cie tu nie ignoruje, a przynajmniej nie specjalnie - w koncu jakby na to nie parzyc jestes zalozycielka topicu u r the boss!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona sala piękna, a raczej ten zajazd super. Taki na styl góralski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co vardzo się cieszę że zdjęcia doszły :) szły szły i dojść nie mogły, ale po wielu trudach po długiej podróży dotarły do prezesa Naszego grona ;) 🌻🌻🌻 kwiaty dla pięknej pani :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×