Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kasiaczku, równiez się cieszę że udało Ci się kogoś znaleźć :) dorzuce jeszcze swoje 3 grosze w sprawie odchudzania - 2 lata temu odchudzałam się - stosowałam dietę 13-dniową - schudłam z 4 kg, po skończeniu diety spadł mi jeszcze 1 kg, i tak mi zostało do dziś. to dieta skurczyła mi żołądek chyba. najgorzej, że nie można przy niej pić żadnego alkoholu, więc jak gdzieś wychodziliśmy to ja jako jedyna piłam wodę z cytryną :) nawet fajnie to wspominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJoj! Przecież świat sie nie zawali, że jest w ciąży no nie? Ja to bym takiego gościa, który odważyłby sie rękę podnieść na kobietę ( i do tego w ciązy) od razu roztrzaskała. Przecież to ona będzie wychowywała maleństwo nie on!!!! Oj biedulka ta twoja koleżanka :-( A ztym to sie zgodzę - jak sie człowiekowi na głowę wszystko wali to wtedy dopiero pokazyje na co go stać. BRAWO Kasiaczku, tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, co za straszny terror ten człowiek trzyma w rodzinie... Najlepiej, jak rzeczywiście będzie z nią jej kochany... nosz, aż mnie nosi. Byłam w weekend u rodziny, ciocia jest teraz rodzina zastępczą dla chłopca i dziewczynki z domu dziecka... te maluchy były tak bite i psychicznie deptane, że wychodzi to z każdego kąta ich teraźniejszego życia... kto wie, jakie spustoszenie takie dzieciństwo wprowadzi w ich dorosłym życiu. Mały, jak upadła mu kromka chleba z nutellą na blat... poszedł do pokoju i sam się bił... jak te dzieci musiały mieć ciężko.... to jest przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku mx to porazające, ze to dziecko sie samo biło............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym jednym zdaniu ktore napisałas kryte sie tyle zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyna nie jest smarkulą. Ma 22 lata a z narzeczonym są od ponad 6 lat. Jej mama jest spoko babka, ale ojciec to tyran. Nie dość, że wykańcza psychicznie matkę to jeszcze jeżdzi na Ani a narzeczonego nie uznaje bo nie sypią mu się z rękawa pieniądze i nie jest do niego podobny. Typowy materialista. Uznaje że Ania będzie taka sama jak jej starsza siostra, która uciekła z domu mając 18 lat i wyzywa na każdym kroku Anię od kurew itp.... Anka nigdzie praktycznie nie wychodzi. Uczy się dziewczyna, pracuje a jedynie jak Maciek przyjedzie to gdzieś razem idą. To oczywiście często nie zdarza bo Maciek mieszka w Olkuszu (koło Krakowa) i spotykają się raz lub co dwa tygodnie :O chłopak jest pożądny nie pije nie szlaja się nigdzie jedynie co pali, ale teraz to prawie co drugi pali. Tym bardziej jak pisałam nieraz już było że ojciej pobił Anię do nieprzytomności, ale cóż Ania nie chce robić szumu i siedzi cicho. Sama umie się obronić bo nie raz mu przyłożyła jak chciał ją czymś uderzyć. Koszmar nie życie. Teraz wezmą cywila i Ania wyprowadza się z domu do MAćka i jego normalych rodziców. Szkoda tylko bo nie będę się mogła z nią spotykać tak często jak bym chciała :( tym bardziej teraz chciałabym trochę jej pomóc właśnie teraz!!! Coś zrobić aby jej pomóc. Na szczęsie jest telefon to będę do niej często dzwonić, aby pamiętała że zawsze o każdej porze dnia i nocy może na mnie liczyć. Kochana Anula :) Będę ciocią!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzieci były katowane... że nawet bez rodziców same sobie to robią... strasznie przykre.... Tymbardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jeśli nie będzie mi dane zostać mamą to adoptuję dzieci... Tyle ich czeka na normalną, kochającą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx ja tez o tm mysle od dawna...... i chciałabym nawet jesli bede miec swoje dzieciaczki uszczesliwic jakies nieszczesliwe, ale nie wiem czy finansowo i materialnie sprostamy wymaganiom przy adopcji......? juz zmykam do tego stomatologa pa pa 🖐️ fafetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co takie dzieciaszki są winne, hE???? Najpierw (brzytko się wyrażę ale taka prawda) spłodzą bo im sie zachciewa pobarażkować a nie pomyślą jakie tego mogą być skutki. A potem całą winę na te bezbronne i niczemu nie winne maluszki! MX3 ja też zawsze mówie że jak by co ( choć raczej nie ma przeciwwskazań) to ja też chcę adoptować. Kocham takie dzieciaszki malutkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, właśnie, moja ciocia ma trojaki :D w wieku 15 lat (2 dziewuszki, 1 chłopak). Te maluszki mają : - dziewczynka 2,5 roku, chłopiec 6 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki miałam sie was zapytać - może już ten temat przerabiałyście, ale ja nie mogłam nic znaleźć - Z JAKICH KWIATÓW BUKIET? Macie jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku chciałam bukiet z białych tulipanów 🌻 ale to miałam jeszcze inną koncepcję sukni chciłam szyć itd... ale jak kupiłam to bukiet stał sie jasny bo przy gorsecie i przy spódnicy mam przypiętą bordową róże tak więc bukiet będzie z bordowych róż, ale nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał, na pewno chcę bordowe róże w połączeniu z kremowym materiałem lub z kremowymi różami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku chciałam bukiet z białych tulipanów 🌻 ale to miałam jeszcze inną koncepcję sukni chciłam szyć itd... ale jak kupiłam to bukiet stał sie jasny bo przy gorsecie i przy spódnicy mam przypiętą bordową róże tak więc bukiet będzie z bordowych róż, ale nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał, na pewno chcę bordowe róże w połączeniu z kremowym materiałem lub z kremowymi różami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jest w tych tulipanach, bo ja też nad nimi myślałam, ale nie koniecznie białe, tyle że mi odradzaja bo to niby nietrwałe kwiaty. Niby trzeba patrzeć właśnie na dodatki do sukni i jaki kolor garnituru i całej reszty. Sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miała callę i eustomę w bukiecie - odcienie kremowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zastanawialam sie nad bukietem i jescze nic nie wybralam. Na pewno chce roze. Ale jakiego koloru? Jaki pasowalby do mojej sukni, moze ecru? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MX3 - może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem - co takiego ta eustroma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana--masz juz suknie? jak wyglada? Orientujecie sie moze ile kosztuje wypozyczenie halki z kolem? Ja sukienke wypozyczam. Mierzylam ja bez halki, bo na dole spodnicy wszyty jest drut. Kobieta mowila, ze mozna tez ja zalozyc na halke, ale ja nie patrzylam jak to by wygladalo. Czy jesli bym sie zdecydowala na halke to musze za nia oddzielnie placic? Jak myslicie? Nie mam czasu teraz isc do wypozyczalni i zapytac osobiscie, dlatego Wam zawracam glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki przepraszam ale już muszę zmykać. Zajrzę tu jutro, ale tak koło 13 bo będę dłuuuugo spała po tej nocnej zmianie. To do następnego! Papatki!!! ❤️ dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi82 - nie mam jeszcze sukienki, będę sobie szyła ale dopiero pójdę pytać koło czerwca, prędzej nie trzeba! A teraz juz naprawdę zmykam! Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIAKU-----a jaka ty diete stosujesz???podeslij i mi moze:(:(: ja co prawda mam duzooo czasu do slubu ale do urlopu nad morzem to juz mniej:(:(:( dzis sie tak przypatrywałam Waszym suwaczką....SZOK! jak ten czas leci!!!buziole DLA WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ja nie stosuję żadnej :) diety po prostu ograniczam jedzenie i nie jem nic po godzinie 18 (czasem po 19 :P) ;) żadnych słodyczy i tłustego, ograniczam nie całkiem ale staram się nie jeść białego pieczywa. Ćwiczę brzuszki i nogi + pośladki. Jest dobrze schudłam 2 kg jeszcze 5 i będę chudziutka (teraz jestem w sam ram :P aż za dobrze w sam raz :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzuewczynki! Jak zwykle w poniedziałki prosto z Krakowa i skonana:) Porobiłam notatki, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam... Kasiaku - świadkiem może być mężatka. Inna sprawa, że teraz ta dziewczyna ma własny ślub na łowie i dobrze, że zmieniłaś. Ale szczerze mówiąc, to uważam, ze takich d..pków jak ten facet, o którym piszesz, należy zgłaszać na policję ilekroć podniosą parszywą łapę na kogoś słabszego od siebie... W tym rzecz, że kobiety tego nie robią.... kinimod - to brzmi strasznie i... znajomo. Ja też w domu miałam tasiemiec - horror. Przez ojca. Zapewne wyglądało to inaczej, niż u Ciebie, ale jak czytam, to mam to znajome przeczucie paranoi u ludzi, którzy teoretycznie są dojrzali i dorośli :( Powtarzaj to sobie jak mantrę - jeszcze TYLKO (naprawdę TYLKO!!!) 4 mieisące. NIe dokładaj sobie może dodatkowego obciążenia psychicznego przeprowadzką. Uważam też, że nie masz co tak wybielać zachowania sistry. Rozumiem, że to najprawdopodow\\bniej najbliższa Ci aktualnie osoba w rodzinie (najmnije szkodząca...), ale NIE POWINNA BYŁA zwalać sie z dziećmi wiedząc o tej ważnej chwili. Jeśli nawet chciała w niej jakoś uczestniczyć, powinna była komuś dzieci oddać na tą godzinkę. Nie rozumiem, jak moża mieć pretensje o to, że przyniósł kwiaty.... nie ma w zasadzie czego rozumieć. Są ludzie, dla których nawet tęcza oznacza tylko tyle, że gdzieś pada... ludzie, którzy najpiękniejszą chiwlę potrafią obrócić w perzynę... Kini - TYLKO 4 miesiące... Naprawdę tylko.... Chcesz, to pisz bardziej szczegółowo na maila, bo mój ogląd sytuacji jest czystym okólnikiem... tiki - jak tam dzięsełko? Pewnie zrobili ci naciecie, nie powinno to boleć - wobec bólu wyżynania to wręcz ulga. mx - GRATULACJE :D a jak skutki uboczne - czujesz jakieś? Serce, spanie? Jak często do łazienki??? dana - mi w ubieraniu sukni pomagała mama. Przyznam jednak ,że nie tak sobie wyobrażałam ten moment.. Miałam nadizeję, że to będzie taka MOJA CHWILA, że mama skupi sie na moment na mnie, może nawet będą razem z babcią dawać mi jakieś porady - że to będzie taki moment wdechu przed ślubem. A wszystko było w pośpiechu, pomiędzy jedną a drugą sprawą i tak jakoś nijak. maniusia - nie mam pojęcia, dlaczego niby kobieta w ciązy nie powinna trzymać dziecka do chrztu :D Pierwsze słyszę :) Może jednak chodzi tu tylko o to, że nie powinna TRZYMAĆ dziecka do chrztu - bo w ciązy nie powinno się dźwigać - a nie o zostanie matką chrzestną? dana - co do bukietu, pamiętaj, uwzględnij porę roku:) Ja tak sobie długo myślałam, że wymarzonymi kwiatkami dla mnie byłyby konwalie, aż sobie nagle uświadomiłam, że w lipcu konwalii nie ma... NMie wiem, jak tam z tulipanami jest pod tym względem. wi - ja tam bym już wolała srebro niż jakis złotopodobny szmelc. No i zawsze można taką rzecz pożyczyć - to nawet często się robi. Przy okazji masz z głowy \"coś pożyczonego\":) Nie mówiąc o tym ,ze nawet ja mogę ci cos zrobić - prawda, Kasiaku? :D Darujcie kosmiczna ilość literówek!!! Ami - szykuję się do napisania maila do Ciebie, ale to pewnie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela85
cześć! Ah, robie te kotyliony i robię... Ł powiedział, że bardzo ładne. Przeglądam prawie codziennie oferty slubne na Allegro i co zauważyłam, to delikatnie mówiąc bezguścia wsród panów. Np. beżowe buty do czarnego garnituru itd. W sumie, to co mnie to obchodzi, ale naprawdę Wam nie życzę, żeby Wasz przyszły się tak ubrał na ślub. Ale widzę moje drogie, że Wy się bardzo interesujecie ubiorem swoich kochańciów i dobrze! http://allegro.pl/item103692384_nowoczesny_garnitur_sunset_suits_super_design_.html http://allegro.pl/item101791025_suknia_slubna_w_idealnym_stanie_.html zwłaszcza ostatnie zdjęcie. http://allegro.pl/item102196014_garnitur_surdut_super_cena_i_okazja_sprawdz.html http://allegro.pl/item104172973__od_1zl_alexis_mariage_r_38_ecru_w_wa.html ostatnie zdjęcie... http://allegro.pl/item103017741_frak_new_men_robi_wrazenie_.html http://allegro.pl/item104054397_slubny_surdut_angielski_new_men_okazja.html http://allegro.pl/item104105386__niepowtarzalna_suknia_slubna_rozmiar_38_.html http://allegro.pl/item103632071_suknia_slubna_cymbeline_prosta_i_sliczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
nie wiem, czemu napisałam marcela85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---zabulciu jak dobrze ze jestes!!!!!opowiedz mi jaką ta herbatke pijasz!!!!i czy daje jakies rezultaty??? jak wogólem wekend minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję PU ERH, takie gniazdka z liści, pakowane jak cukiereczki, Yunnanu (z dodatkiem cynamonu bo inaczej - błeeeee) , i zaczęłam to 3 stopniowe coś tam z Herbapolu:) Czy coś działa, to pewnie będzie widać za jakiś miesiąc:) NI eprzeczyszcza, a to dobrze - przeczyszczacze to pierwszy krok do bulimii no i ryzyko przy tabletach:) Pędze, Ami, napisze więcej, ale teraz Mężusiowi obiadek chcę zrobić, bo mi isę biedactwo wykopyrtnął na rolkach i wszystko go boli... Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - to jest \"system slim figura\" Herbapolu i po prostu PU ERH Yunnan:) Ja w zasadzie nie mam jakiejś dużej nadwagi czy coś, ale mam strasznie grube biodra/uda, takie zpuełnie z innej bajki niż reszta mnie:) Nie potrafię ich zrzucić w żaden sposób i jak się wkurzę, to sobie łyknę to, co Mx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×