Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dziewczyny, jak zobacyzłam, ile odsłon ma już nasza aukcja, to zdębiałam:) Oglądajcie, Kochane, i znajomym przekazujcie, bo źródło macie pewne i sprawdzone:) Idę spaaać, bo jutro wyprawa do BB.... 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 dla was na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, wiesz zebyśmy daly rade??? Nie ma rzeczy niemożliwych przynajmniej dla nas - to sie nazywa byc razem :)) Ciesze sie ze jakas sila przywiała mnie dzisiaj na topik po tym calym wariactwie w pracy :)) Czuje satysfakcje :)) ze nam sie udalo i to w wielkim stylu :)) fajne jesteście :)) i ze jestescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kiedyśku:), ja wcale nic takiego nie pomyślałam:) Tylko Cię nie molestuję, bo po pierwsze wiem, że masz co robić, a po drugie - jeśli Ci zrobię zdjęcia, to z przyjemności, a nie z obowiązku - nie mamy finansowego noża na gardle, ani nawet kilka metrów od gardła:) W sobotę 3go mamy ślub u Franciszkanów - możesz podejśc i zobaczyć, jak pracujemy:D Godzinkę Ci jeszcze podeślę na maila:) A jeśli chcesz nadrabiać zaległości, to radzę pominąć kilka ostatnich stron, bo nie warto - walczyłyśmy o pewną sprawę i wygrałyśmy:) ale te trupy będą sobie tak straszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytałam kilka wypowiedzi i usłyszałam że gdzieś się przenosicie. Czy możecie mnie zabrać ze sobą czy to będzie bal zamknięty. Wiem że się tu mało udzielam ale mam taki młyn że ledwo zipie teraz też miałam spać ale musiałam zajrzec na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, holly:) A ty to normalnie jak lwica:D Ja myślę, że to też inaczej by wszystko wyglądąło, gdyby od rana było nas więcej - a tak to troszke na początku solo walcyzłyśmy. Masz rację, to się nazywa BYĆ RAZEM i w tym tkwi siła:) no i w paru innych czynnikach także;) ale miło poczuć, że można na Was liczyć - kiedy zakładałam nam forum alternatywne, zareagowałyście po prostu pięknie... prawie nikt się nie wyłamał.... to była taka duża próba, i nawet się nie spodziewałam, że tak ładnie ją przejdziemy.... To niesamowite - zobaczcie - tak do siebie klikamy, a jednak jest jakaś więź między nami - i to głębsza, niż można by sie było spodziewać. Jestem pewna, że w razie jakiejś przykrej okoliczności życiowej mogłybyśmy liczyć na siebie wzajemnie. I trzeba o te więzi dbać - kiedy juz wszystkie będziecie hajtnięte, będziemy także do siebie pisać i wymieniać się kolejnymi doświadczeniami:) patrząc na was myślę, że wejdziemy do jakiegoś topiku w stylu \"staramy sie o dzidziusia\" a ja znowu będę w nim robić za dziwadło:D nie do końca pasujące do opisu tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod alarm chwilowo odwołany. Ale niech Agatka załatwia nam miejsce alternatywne, może sie przydać na zaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! O rany - co tu sie dzisiaj dzialo, bo wszystko przegapilam:) Ale najwazniejsze - MAM JUZ SUKNIE W DOMKU i wszystkie dodatki do niej -ogolnie komplecik. Bylam tez u fryzjera na fryzurce probnej i na malowaniu wloskow, zamowilam owocki i czesc alkoholi, dosatalam paczuszke z balonami i takimi tam duperelami, bylam na tancach i ogolnie jestem szczesliwa:) Maniusia - jak u Ciebie?? Buziaczki wiellkie dla was wszystkich i nie przejmujcie sie takimi bzdurami, to jakies zazdrosne i zgorzkniale laski, ktorym jest zal, ze jestesmy tak bardzo szczesliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko podeślij mi na emila ten link z alegro z biżuterią jutro sprawdze. Miałam nie czytać ale to co się działo nie dało mi spokoju i przeczytałam wszystko. Pozdrawiam was i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka - ostrzegam - kolejny raz wykasuję Cię po IP - poleci wszystko , cokolwiek napisałaś na Kafe. Nie bądź wrednym trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kini:) Już ślę:) Senioritka, a zrobiłaś fotki tej fryzurze? Ty masz tak piękne włosy, no i ogólnie jesteś tak śliczna, że chciałabym to zobaczyć:) Podeślij, jeśli masz:) My wczoraj wróciliśmy z kursu tańca skonani strasznie:) nowe kroki do cha-chy, a M z tym żebrem... Ile płacisz za kurs? My płacimy 140 zł za 1,5 h tygodniowo. Słodkich snów:) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik o którym wczoraj była mowa istnieje dalej i dalej shizofremiczki mają ubaw:-p ... no cóż zrobić...takim to już psychiatra nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa
nie jestesmy schizofreniczkami. nauczcie sie śmiać z siebie i nie przeklinać jak najęte. to nieładnie przeklinać i być wrednym donosicielem. Pozdrawiam was serdecznie - macham łapką do bólu for you i zaczynam piec torcik z melonem yyyyyyyy i ze świeczuszką macie szklanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, nie przeszły do Ciebie zdjęcia. Masz pełną skrzynkę... a one trochę ważą. Jak będzie trochę zapasu, to daj mi znać, chętnie wczytam się w Twoją opinię. Kobiety, załatwiłam DJa... o dziwo, udało się za mniej niż 1000.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa... odpuść sobie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa
no własnie odpuść i daj żyć ludziom - nie każdy musi rozmawiac na ten sam temat - my rozmawiamy na inny wy na inny i wszystko gra i bucy. no cmokam was w wasze policzusia i toffam fafetki toffane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, za DJa wyjdzie 600. Przeglądałam jego repertuar i jestem bardzo zadowolona, tam jest wszystko, od lat 50 do dzisiejszych w rozstrzale międzynarodowe i polskie. Wszystkie opinie o nim, które znalazłam są bardzo pozytywne. Doradziłaś już koleżance odnośnie sukni na cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jedną ciekawą stronkę...no ale chyba nic nie znalazła ciekawego U nas za samego Dj to 550 zł by było...a tak przygrywki i te inne będą przy akordeonie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam orkiestry ani nawet 2 grajków.. to jakoś nie w naszym stylu. Dj zaproponował, że może nawet przygotować karaoke... i konkursy, ale to tez odpada... nie znoszę zabaw typu bieganie z bosą stopą do miski z wodą czy wymienianie się marynarkami na czas... Nie chcę by ktokolwiek odczytał to jako krytykę, każdy lubi coś innego, a nam nie odpowiadają kompletnie takie pomysły na prowadzenie imprezy. Pewnie nie będzie też oczepin i podziękowań, zrobimy podziękowania dwa tygodnie po ślubie, jak odbierzemy już zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze mialyscie burze w szkalnce wody jak mnie nie bylo jednego tylko nie lapie - po co sie dalyscie sprowokowac? przeciez im wlasnie o to chodzi wiem ze pisalyscie o przenoszeniu sie ale mi sie ten pomysl nie bardzo podoba (sorki zabulinko) po prostu sie przyzwyczailam do tego formum tutaj dajcie mi znac jak dokladnie sprawa wyglada bo ja bym jednak chciala tu zostac z reszta tyle wpisow nam przepadnie zawsze sie zanjdzie ktos komu sie cos nie bedzie podobalao a jak sie zamkniemy na prywatnym forum to nie przylaczy sie do nas wiecej dziewczyn a wtedy topic sam padnie dajcie znac jakie jest wasze zdanie a ja sie zabieram za czytanie co o nas napisali he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx, nasze skrzynki są puste, tylko że przyjmuje się wiadomości do 5 MB, jeśli jest większa, musisz ją podzielić. I lepiej na adres z interii niż op. Marcy - hej! Będziesz dziś w domku ok.18? jesli tak - to kontaktuj się na SMsa, zaraz ruszamy do BB i wezmę tak czy siak kolczyki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×