Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ja powiem tak W bolerku będziesz w kościele i na zdjęciach ale na weselu je ściągniesz .Ja sądzę że jakiś krótki łańcuszek z jakimś małym drobnym wisiorkiem mógł by być. Ale to jest moje zdanie gdyż ja wole coś skromnego niż wyzywającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz do stopki!!! mam slub dokladnie wtedy kiedy ty moja droga :)))))))) p.s. jak ci sie podoba bukiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja wiedziałam ze 30 wrzesnia ale sie pytałam czy dobrze pamietam że też na 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dłużej już siedziec nie moge bo jutro ciężki dzień mam. A dziś już i tak niomal zaspałam. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia we wszystkich planach. Jak komputer mi jeszcze zezwoli to odwiedze was znowu jutro. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak macie zaplanowane zdjęcia i jakie w salonie czy w plenerze. Bo to późno troche mamy ten ślub tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy w plenerze ale na nastepny dzien!!bo 30 wrzesnia jak bedziemy mieli slub o 16 to po slubie na polu bedzie juz ciemno a mi sie marza zdjecia w plenerze np na torach kolejowych albo w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to piękne zdjęcia będą ja zobaczę co my zrobimy Chcemy dodatkowo na 30 minutek się urwać na koncert Organowy bo pięknie zawsze graja a on od 10 lat nie opuścił ani jednego. A ja od 2 latek tez tam chodzę. Nie wiem jak to ugryziemy wszystko Może zrobimy tak jak ty na drugi dzień tylko w tedy musi trzymać ręce z dala od mej fryzury Ale teraz naserio zmykam bo jutro znów zaśpię!!! 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to piękne zdjęcia będą ja zobaczę co my zrobimy Chcemy dodatkowo na 30 minutek się urwać na koncert Organowy bo pięknie zawsze graja a on od 10 lat nie opuścił ani jednego. A ja od 2 latek tez tam chodzę. Nie wiem jak to ugryziemy wszystko Może zrobimy tak jak ty na drugi dzień tylko w tedy musi trzymać ręce z dala od mej fryzury Ale teraz naserio zmykam bo jutro znów zaśpię!!! 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za 21 dni będę już nad morzem, do tego czasu muszę zakończyc cały semestr i wszystkie egzaminy no i porozwozić zaproszenia. Jakos nie mam weny na te robienie tych zaproszeń:-O No zobacze jutro jak to będzie wyglądać Ps...czy któraś jest z okolic Helu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieciaczki:) wszystkiego naj naj w dniu waszego swieta:) zabulino przepraszam jesli ty to tak odebrałas bo faktycznie tak to zabrzmiało jak teraz przeczytałam - nieprzyjemnie, z tym ryzykiem to chodziło mi o to, że biore w ciemno co bys nie zrobiła:) tylko nie koniecznie załoze ten komplecik do ślubu - ot to własnie to całe ryzyko o ktore mi chodziło, ale co bys nie zrobiła doceniajac WŁAŚNIE Twój wysiłek i chęci - biore w ciemno - to wlasnie to ryzyko. przykro mi ze zabrzmiało to tak nieładnie, przeciez nie o to mi chodziło. PRZEPRASZAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie załoze do ślubu jesli mi cos nie podpasi - wycieło mi ten wątek z postu wyżej. zapomniałam sie pochwalic, że wkoncu nabylismy aparat cyfrowy:) i teraz jesli nadal macie checi zobaczyc moje ślubne rzeczy to moge popstrykac i powysyłać. dziś jedziemy kupic \"ozdoby\" na samochód i balony a Jacek wkoncu kupił wczoraj buty, ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie za miesiąc ślub!!!!!!!!!Ewka nie jestem jeszcze z tych okolic ale pod koniec roku już chyba będę mieszkała we Wladysławowie.Jak wszystko wypali .Mam do ślubu już wszystko załatwione i kupione łącznie z ozdobami do włosów ale będę miała podpięte do góry i kupiłam śliczne delikatne mieniące się perłowo szpileczki?nie wiem jak to się fachowo nazywa ale mam super fryzjerkę i wymyśli coś super.A teraz muszę poszukać bukietu na necie.Na razie zaczynam pracę Miłego dnia znów będę z doskoku pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja22222
Witam Kobietki! Nie wiem, czy moje pytanie powinno się znależź akurat na tym topiku, ale mam nadzieję, że mi pomożecie;-) Mam następujące pytanie: Czy są jekieś przeszkody, dla któych nie można organizować wesela w oktawie Bożego Ciała (tzn. w sobotę po Bożym Ciele)??? Dziękuję za wszelkie wskazówki i porady na ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju zwróc uwage na date w mojej stopce:) to jest własnie sobota po Bożym Ciele, nidgy nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w sobote po bozym ciele... dzis mialam dwa koszmary slubne jednej nocy... koszmar... kupilam sobie wczoraj balsam brazujacy i moje kochanie przystapilo wczoraj do dziela, kupilam tez kieliszki do rozbicia przy wejsciu do restauracji i rejestracje na samochod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, ależ ja wiem, tylko nie mogłam sie powstrzymać, bo faktycznie zabrzmiało.. nieszcześliwie:) poza tym chciałam wydobyć od Ciebie jajiegoś \"głaska\":) teraz zmykam, dziewczynki, bo idę zrobić sobie badania krwi. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo wszystkim duzo szczescia wieczne dzieci zabulina - moja wredność sie miesci w tych moich oponkach na brzuchu he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - i znowu twego podszywacza wykorzystujesz zeby stwarzal pozory, nieladnieeee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wszystkiego naj, naj - dla każdego :) każdy z nas ma w sobie trochę dziecka 🌻 Ewa, ja mieszkam rzut beretem od Helu, jak mówiła Tiki. Ja mam sesję przed ślubem, nie wiem jak uda mi się utrzymać idealny stan sukni czy fryzury, jednak to dla nas będzie najlepsza pora. Po ślubie a w czasie imprezy będzie już ciemno. Nadzieję, że nie będzie tak źle daje mi przykład moich znajomych, którzy też zdjęcia plenerowe trzaskali przed ślubem. Suknia pozostała czysta :) We wtorek zakończyliśmy nauki. Wczoraj załatwiliśmy 3 poradnie za jednym rzutem w 40 minut. Babka też zrobiła mi test na karcie do obserwacji i poszło gładko. Za jednym rzutem ustaliliśmy też wywieszenie F. zapowiedzi, jeszcze moje i spowiedzi przedślubne. Najgorsze papierki mamy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻🌻🌻 już czrawtek sobota coraz bliżej ;) sama na myśl się denerwuję, a co dopiero Mniusia z Senioritką :) Zabulinka a masz może zdjęcie kompletu Tiki Tak???? Jestem strasznie ciekawa jak wygląda :) Dziś Dzień Dziecka 🌻 :D jak to miło raz w roku poczuć się dzieckiem :P aby dostać prezent ;) nie no żartuję, wczoraj moja mama żartowała co chce dostać na dzień dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku - ale to nie są żarty:) moja mamcia do tj pory robi mi prezenty na dzień dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×