Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

A jest załącznik??? Bo ja czasem mam sklerozę i wiesz trzeba mi mówić bo zapominam, jak to się mówi mam pamięć dobrą, ale krótkA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a ja nic nie dostałam:( to już nie pamięta się o tych co rzadko zaglądają?? u nas zapowiedzi nie wiszą, a ksiądz tylko czyta przy ogłoszeniach jakieś dwie niedziele wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam:P kasiu obrączki są śliczne, moi znajomi też mają podobne🌼 my też już zamówiliśmy, ale te całkiem standardowe:) Ewa a ty znowu zostałaś mamą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kasiak - milo Cie znowu \"widziec\" Obrączki - bardzo ładne, co prawda ja nie lubie zoltego zlota, ale te są super - my wlasnie wrócilismy z Apartu - zamowilismy model 108 - biale zloto (5 mm) moja jest z brylantem :)) :P Wzięlam o 1 rozmiar większą niz pierscionek - bo boje się ze palce mi potem \"przytyją\" i bedzie heca! :P Odbieramy je koncem czerwca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak obrączki bardzow moim guście i bardzo nie w guście mojego Misia:D Moje pytanie o ilość zimnych napojów zostało zignorowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Co do tego gggggg to ja się nie zamierzałam sprzeczać bo nie ma o co. Ja znam swa prawdę i to co inni mówią mi zwisa i powiewa. Robie błędy no cóż staram się ich unikać Ale analfabetyzm zawsze oznaczał co innego Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do napoi to powiem tak mi kazali liczyć dwa litry napoi na parę wydaje mi się ze to za malo więc zakupuje więcej a co zostanie to wystawie w sklepie na sprzedaż i kasa sie zwróci. Dobrze że mam taką możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie a ja nie dostałam żadnego emilka od was nie ma obrączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy kochane. I do usłyszenia jutro. Gorące pozdrowienia dla naszych pierwszych Pań młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się...jedno z królicząt zostało odrzucone...:-( Już myślałam że nie żyje, ale zobaczyłam delikatnie bijące serduszko...szybciutko je ogrzałam:-D(i automatycznie zaczeło się poruszac), nakarmiłam i teraz słodziutko zasneło koło butli z wrzątkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawę:) ewa ty to masz zdrowie o takich porach wstawać:P agatko sama nie wiem jak z tymi napojami, my mamy o tyle dobrą sytuację, że bierzemy ile chcemy, a jak zostanie to zwracamy i kase nam oddają nobi jeszcze odpowiedź na twoje opytanie:) my jesteśmy ze sobą od ponad 4 i pół roku, od półtora mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczyny co do napoi - to u nas jest opcja \'wziecia w leasing\' czyli firma wam przywozi duzo a po weselu sie rozliczcie i placicie tylko za to co zeszlo ja wczoraj poszlam po bielizne bo mam w sr 1 przymiarke i wrocilam lzejsza o 300 zl -kupilam sobie 2 staniki bo byla promocja z tryiumfa na 1 - ten slubny niestey kosztowal majatek - ale nie zaluje bo doatalam z angli pieniadze na te zakupy - ciotka m mi wyslala czek na 100 funtow i napisala ze mam sobie kupic najbardziej odjazdowa slubna biuelizne jaka znajde czuje sie strasznie rozpieszczana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewuniu nie smuc sie, widocznie tak musialo byc :(:( Marcy jak tam przygotowania do 22 lipca? u nas narazie utknely w martwym punkcie -jeszcze tylkko 46 dni :):) Ok zmykam na egzamin - trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia - trzymam u nas powolutku sunie do przodu ale caly czas mi sie wydaje ze za wolno w sr jade po akt urodzenia, potem rozmowa kwalifikacyjna a po poludniu przymiarka sukienki pozostaje czekanie na dok z ambasady i wtedy musimy isc do usc zalatwic papiery i to by z grubsza bylo wszystko jesli chodzi o formalnosci zoatanie probne czeasnie, drugi probny makijaz, ustalenie menu, dekoaracji, tortu a ja mam zero czasu bvo mi sie w ten weekend zaczynaja egazminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! ale tu dzis pusto!!! chyba wszystkie zapracowane. ja tez znikam uczyc sie do egzaminu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!!! Właśnie wróciłam z jazdy. Jutro mam egzamin o 8 rano i normalnie jak nie zdam, to się powieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jezeli wszyscy maja dzis tyle pracy co ja to wspolczoje serdecznie nawet nie zdazylam wam ranoDZIEN DOBRY powiedziec.do slubu 3 tyg i 4 dni a moj mily 17.06 juz do mnie przyjedzie powiedzial ze na 1500% mam nadzieje ze uda sie dojechac.Jutro trzymajcie kciuki bo jade z mala do onkologa na ostatnia wizytew czwartek napisze co nam powiedzieli.ewuniu przykro mi z powodu kroliczka.Mialam raz zdarzenie w srodku miasta znalazlam zajaczka wychudzonego uslyszalam \"mamusiu wezmy go \" i kupilamklatke zajaczek byl kochany ale rosl jak zajac byl wiekszy i wiekszy jak skakal to klatka z nim oddalismy go w dobre rece do mini zoo a kupilam kroliczka miniaturke ktory jest z nami od 3 lat ale co zmutowane to zmutowane nie umywa sie do naturalnego zajaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyti, mam nadzieję, że onkolog będzie miał dla Was same dobre wiadomości. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie bylo mnie pare dni bo nie pracowalam, tylko odpoczywalam :) marcela dasz rade, tylko nie pisz takich glupot ze sie powiesisz, bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy co za pustka! Katka- my mieszkamy razem 2 lata i jak kiedyś będe miała córkę to jej nawet będe zalecała zamieszkanie z przyszłym bo przynajmniej wiem już teraz co mnie drażni we wspólnym mieszkaniu no i to że świetnie gotuje(co po zimie niestety na mnie widać!) więc nie będzie przykrych niespodzianek:).Moi znajomi prawie się rozwiedli tak się na siebie wkurzali kiedy po slubie zamieszkali razem no ale sie na szczęście dotarli i jest im super. Marcela-zdasz na pewno uszy do góry grunt to zachować luz,ja zdawałam prawko kiedy akurat była powódż i połowa Nowego Sącza(tam zdawałam) była zamknięta a drogami płynęła rzeka ale się udało.Tobie też się uda a jeśli będzie coś nie tak tfu tfu to następnym razem się uda!Trzymam kciuki!. Ewuniu-nie smuć się kochana,ściskam cię mooocno! Keyti-mam na dzieje że informacje od lekarza będą pozytywne,jestem całym serduchem z tobą i z małą.Trzymajcie się cieplutko! Kinimod-ja też mam dyslekcję,nie olej tego przygłupa ggggg:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam! kasiak obrączki są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups! kinimod nie nie olej tylko olej jak najbardziej:) ale namieszałam.Dobra czas wracać do pracy bo bez pracy nie ma...zakręciłam sie .Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Maniusi i senioritki brak........:( Dziewczyny a gdzie wy napoje w leasing bierzecie????Może u mnie też gdzieś tak można a ja o tym nie wiem. Z resztą będę się sukcesywnie dopytywać tych, które wesele będą miały za sobą;) Powiecie mi nie??? Uciekam na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×