Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kobietki kochane, ja juz chyba bede uciekac, ale mam jedna prosbe. Tiki, po Twoim slubie mam nadzieje, ze nie uciekniesz od nas i podzielisz sie swoimi refleksjami poceremonialnymi:) Tzn. oczywiscie, jak wrocisz z podrozy ( jesli jedziesz w takowa):) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
No to nieżle wypaliłam z ami27:) A co do koka to ja też chce ale nigdzie nie widziałam takiego o jakim mi się maży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
buziaki kiedyś! do zobaczonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi ja zrezygnowałam z szelki na szyje zostaje w gorsecie i kupiłam małąą srebrną kolię i takie same kolczyki może znajdę na necie to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
dziewczyny czy któraś zna jakieś stronki z koczkami?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, nie doszło. Nienawidzę, kiedy stoje w kooejce do kasy i ktoś mi natarczywie wjeżdża wózkiem w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
nie moge z tym netem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi---ale mnie rozbawiłas z tym moim wielkim dniem!!!!!nono za rok o tej porze to napewno nerwy będą,ale dzis hmmm....ja sie bardziej denerwuje za maniusie i senioritke:) aaaa nie przywitałam sie/??? :-P no to \"dzien dobry bardzo\" KOBIETKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-- ja tez wole sukienki bez ramiaczek, ale sama czuje sie w nich niepewnie. Mam maly biust i boje sie, ze gorset zsuwalby mi sie. A jak gruba bedziesz miala ta szelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi ja nie wiem?, ja iej nie mierzyłam szerokości :o ale mysle ze gdzies tak 3 cm jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ami27. a ja zmykam. Jadę znów do staruszków. Jutro chcemy zamówić torta, podobno mają pyyyyszne, z masą lodową. Może uda mi się założyć suknię, to wam przyślę zdjęcia. Miłego weekendu i lepszej pogody, zwłaszcza dla senioritki i maniusi. pa pa pa. Zabulina, spróbuj mi jeszcze raz wysłac te zdjęcia. Dzięki. No, zmykam sie pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki zamecze Cie z ta szelką ;) Czy ona ma stala szerokosc, czy im blizej karku tym jest wezsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha:) ta moja ma stałą szerokość, ale szelka zwężana ku grze przyznam, że może byc ciekawsza, wiesz ja nie zagłębiałam się w nią tak bardzo bo ja tak w ostateczności sie na nia zdecydowałam, cały czas byla wersja bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
dziewczyky co z tymi stronami z koczkami? macie jakieś??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
ami27 a ja się tak rano stresowałam twoim big day-em:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wypytuje, bo caly czas sie zastanawiam czy na pewno zdecydowac sie na szelke. To znaczy juz sie zdecydowalam przy wybieraniu sukni, ale do sierpnia jeszcze moge sie rozmyslic. Moj problem polega na tym, ze jestem taka \"koscista\" na gorze. A ta szelka troche to zakryje. hmm... chyba zostane przy tej szelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
kochanieńkie zmykam papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi wi ja mam zupełnie z odwrotnego powodu ta szelke:D szelka dobra na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to ze net nie chodzi to nie z powodu dlugiego topicu bo chodza spokojnie te ktore maja ponad 2000 stron i jest git szelka - na tym sie niz znam - ale dlaczego nie zrobic odpinanej? na jakies zaczepy zatrzaski czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:D Kupiłam szparagi i robię w sosie holenderskim:D Same dobre wieści - wyniki mam OK, a kroi się, ze będę mieć publikacje naukową... otóż z Treningu Twórczości, który same wymyśliłyśmy z koleżanką, dostałyśmy niespotykaną ocenę +bdb i propozycję, żeby zrobić badania i opublikować..:D Co prawda to wszystko potrwa parę miesięcy, ale na doktoranckie i tak będę startować najwcześniej w przyszłym:) Dziewczyny, kupujcie czereśnie! Teraz jest najlepszy czas, bo jeszcze nie ma żadnych robaków:) ale to tak na marginesie;) A M wrócił z dwoma 5 z egzaminów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino to ja czekam:) z niecierpliwością:) no to ale masz fajny, udany dzień- w przeciwienstwie do mnie miłego wekkendu fafetki, mój bedzie załatwieniowo obciążony 🖐️ maniusia i senioritka (jutro BIG DAY) - najpieknieszego, najcudowniejszego, waszego wymarzonego i tak pieknie tu z nami szykowanego slubu i wesela jaki zdazył sie na tej planecie!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo zabulina bardzo sie ciesze ze masz taki dobry dzien i wiedzisz - twoje wisiory sie same beda sprzedawac bo sa the best jak sie robi sos holenderski? ja znow nie mam czasu gotowac bo musze dzis jechac do mechanika zeby sobie jednak zrobic przeglad mojego autka - woel sie upewnic ze wszystko jest ok zaulina czemu ty nie meiszkasz blizej? ublagalabym ci jakos zebys dla mnie od czasu do czasu cos ugotowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - dla maniusi i seniritki - duzo dobrej pogody i oby ten wasz dzien byl taki jak sobie wymarzycie a jak sie juz nie pojawicie na forum to ja was znajde!!!!! i zdjecia poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
cześć cześć wróciłam ale chyba znowu znikne bo wy tu o takich pysznościach,szparagach mianowicie że zgłodniałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
zabulinko droga gdzie można kuknąć na te twoje wisiory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
a no i maniusi i sinioritce duuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżoo radości i wogóle wszystkiego naj naj,pogody słonecznej i ciepełka w serduszkach ich życzę ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×