Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hej dibełku, no my juz za 1 tydzień i 3 dni ślubujemy nerwów w zasadzie nie mam wielkich, juz nie moge sie doczekać jak juz wspomniałam ja teraz zyje cudnym owczarkiem niemieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Tiki, diabełek, jak wy też będziecie kazać nam tak długo czekać na fotki i relację to się chyba obrażę......:D Czemu w mojej skrzynce nie ma fotek biżuterii tiki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - niestety na moje relacje bedziecie zmuszone poczekac do 26 czerwca, nerwów tuz przed tez nie uswiadczycie, tydzien przed i tydzien po mam urlopik i raczej nie bede korzystac w tym czasie z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki co to nzaczy \"nie będę korzystać z internetu?????? Ja mam sesję i nie mogę myśleć o niczym innym niż o waszych ślubach, a na wrzesień sesji raczej nie przełożę z wiadomych powodów;) Więc jeśli nie chcesz żebym powtarzała rok to proszę po ślubie wejść w poniedziałek bądź we wtorek na kafe i napisać chociaż \"żyję, mam męża i jestem najszczęśliwsza na świecie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moja relacja tez dopiero 26 czerwca, w niedziele 18 wyjezdzamy nad morze, wlasnie zarezerwowalam hotel... nie moge sie juz doczekac...w pracy bede 26 czerwca i wtedy zajme sie relacja, wczesniej nawet fizycznie nie bede miala mozliwosci, szkoda,ze dziewczyny sie nie odzywaja... mam wrazenie ,ze odezwa sie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - nie bede korzystała bo w poniedziałek 12.06 jedziemy juz do moich rodziców - tam jest slub i oni nie mają internertu, 20 wyjeżdzamy w podróz poślubną:) bez dostepu do cywilizacji:P wiec sama rozumiesz a wracamy 25.06 na wieczór. no ale może specjalnie dla ciebie :) przejde sie do kumpeli i napisze krótką relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tego przejęcia zapomniałam powiedzieć, że bardzo ładna biżuteria (tylko czemu to długie jest takie długie??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko poglad agatko, zarys jak bedzie, zaakcepyoweałam i zabulina zakonczyła jak trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam:) Dobra spadam musze się pouczyć Trzymcie się mężatki, niemężatki i prawie mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! trzymajcie za mnie kciuki, jutro egzamin! a ja prawie nic nie umiem. wracam dopiero w piatek, wiec odezwe sie do Was zapewne w sobote. pa pa zabulina-- bardzo ladne zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie jest tak zle, bo listonosz przyniósł przed chwilką zwrot podatku. Odebralam buty i powiedzialam babce, ze suknie przyniosę do poprawki. Bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela to super że ci się udalo z tą suknią zalatwić chociaż to powinno być oczywiste. A ja nie wiem, czy was informowalam, że nieco zmienila się koncepcja mojego wygladu w dniu ślubu: będzie bolerko (jak ktoś chce to mam zdjęcia), a ramiączka będą odpinane i jak będzie bolerko to nie będzie ramiączek, a jak zniknie bolerko to pojawią się ramiączka:D Ramiączka będą na krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka, śliczne zdjęcia, naprawde! najbardziej podobają mi sie kruzganki...czarno-białe, bardzo ładne. Musze Miśka przycisnąć z tym zastanawianiem, pokaże mu Twoje zdjęcia:) Zdajesz dziś etyke?To moja ulubiona dziedzina Filozofii:) Kasiaku, bardzo ładny bukiet. Tez sie zastanawiam nad czymś równie prostym, i chyba bedzie podobnie, tylko różowe róże:) Obrączki też śliczne:) My zaczynamy robić przymiarki do zaproszeń, mamy juz +/- wybrany wzór, i chyba nie będą rolowane jednak. Musielibyśmy każdą kartke pomniejszać, bo A4 to troche za duze, i jakos tak...stanęło na tym, że będą bardziej tradycyjne. Jak ruszy produkcja, to zrobie zdjęcia, i wyśle:) Pozdrawiam, i czytam to, co naprodukowałyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, ja poprosze zdjecie bolerka. Bo z tym mam wieeelki kłopot, nie podobają mi sie bolerka, a cos musze mieć, bo to juz październik będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o bolerko pytam ;) Agatko proszę podesji mi to zdjęcie bolerka ale na ten adres kasiak84@o2.pl :) Narzeczona rzeczywiście suknia z taką narzutką będzie fajnie wyglądać :) A co do tych relacji, to wcalę się nie dziwię, że dziewczyn nie ma sama też zapewne szybko się nie pojawię po ślubie. Biorę tydzień urlopu po ślubie i będziemy wypoczywać z mężem ;) a w podróż po ślubną pojedziemy w przyszłym roku :) ja chcę do Włoch, a Robuś chce do Hiszpani :) ale pewnie wyląujemy na jakimś Cyprze czy na Krecie :P bo marzy mi się przejrzyste morze, jasny piasek hmmmmm romarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, my z Miskiem tez bedziemymieć 2 tyg. po, wolne...i tez nie bede na necie siedzieć:)chociaz ciekawa, jak tam dziewczyny...a co do bolerka...tak mysle, ze byłoby fajne takie koronkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę zmykać dziewuszki, nie mam ostatnio czasu :O na czatowanie :O To pa pa pojawię się zapewne jutro na troszkę. Jedziemy jutro prosić to nam trochę zejdzie :) a końca nie widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie Zabulinko panna młoda ze zdjęcia trochę nie pasuje do pana młodego. Ona na zdjęciu wygląda na taką energiczną (sama pisałaś, że taka jest) a pan młody na zdjęciu taki spokojny :) zapewne udane życie ich czeka, będą się uzupełniać ;) jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie pisze, ale jestem z Wami i na biezaco czytam :) czy ja tez moglabym dostac fotki zabulino? chetnie obejrze Twoje dzielo :) ja ciagle nie wiem co z naszym urlopem, bo ja dostalam 4 tygodnie (dwa przed i dwa po), a P. 3 tygodnie i jesli nie uda mu sie czwartego zalatwic to nici z jakiegos wyjazdu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga dziewczyny moglyby sie podzielic wrazeniami ze slubu i wesela, bo tez jestem ciekawa :) ale pogoda chyba kiepska w weekend byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_crr_
a ta znowu nie na temat:Psledze ten topik, i rzadko piszesz cos o slubie, w ogóle strasznie infantylna jestes...marchewa, zastanow sie czasem, czu ktos ma ochote te durnoty czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×