Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kasiaku, mam juz!burza była intensywna, ale krótka:) bardzo ładna sukienka, a welon-suuuper!!!i jeszcze ten szal mi sie podoba, tez chce cos takiego na mój październikowy ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę, że dostałaś i że podoba Ci się :) Jak pisałam u nas też była burza, krótka, ale jak napisałaś intensywna. Nawet fajnie po niej się zrobiło :) ale i tak upał nie spadł. Tak się zastanawiam czy jesteśmy jeszcze w kościele czy już jedziemy na salę ;) A u mnie na suwaczku 2 pojawiła się na początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam powietrze po burzy, i w ogóle uwielbiam burze-ale tylko, jesli pada, jak jestem w domu:) a u mnie na suwaczku jeszcze duuzo czasu:(wolałabym, żeby był gora 1 miesiąc...ale moze to i lepiej, bo jeszcze masa załatwien. Kasiak, a gdzie Twój Robus, że Ty na necie siedzisz, zamiast Go przytulać, kiedy grzmi?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło, a ja uciekam:) Moje soczewki juz dłuzej nie zniosą monitora:) Pozdrawiam gorąco, zwłaszcza nasze już-niedługo, mężatki:):):)I ciebie, Kasiaczku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Robuś siedzi obok i bawi się przy Polsacie Sport ;) mecz trwa Portugalia - Iran zaraz się kończy więc będziemy mogli coś razem obejrzeć. Właśnie ściągam zdjęcie Twoich obrączek :) jak obejrzę wyślę Ci zdjęcie swoich. Obrączki Piękne!!!! CZy one są z Apartu? Pytam się bo są bardzo podobne do tych które mają w kolekcji. Te obrączki są Wasze tak??? Piękne. Powiem Ci że zastanawialiśmy się nad nimi, ale w końcu wybraliśmy inne klasyczne z grawerem :) Również pozdrawiam ;) Wszystkie Nasze młode mężatki i nowomężatki jak również przyszłe panny młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona niestety nie wyślę Ci ich bo gdzieś to zdjęcie zgubiłam, albo wyrzuciłam (czego słyszeć nie chcę) jak tylko któraś z fafetek się pokaże to poproszę o przesłanie Ci na meila zdjęcie ich. To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Kasiakczy ja tez moge dostac fotki twej sukienki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! kasiak, czy ja tez moge zobaczyc Twoja sukienke i welon? bede wdzieczna. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, bardzo dziekuje za miłą opinie:) Tak, to są nasze obrączki, mamy je juz dość długo, przez pierwszy tydzień codziennie je oglądałam:) Nie są z apartu, kupilismy je u \"zwyklego \"jubilera, w Krakowie, trafilismy na promocje 30%, i w sumie niewiele za nie dalismy.a Miały nie być z łączonego złota, bo wszędzie czytalismy, ze nie da sie ich potem powiększyć...ale jednak sie da, na Miska była za mała, i musieli nam powiększać:) Grawer mamy tradycyjny...imiona i data ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona my mamy identyczny ;) grawer też imiona ia data ślubu. R ma moje imie i datę, a ja mam jego i datę. Wi Kinimond zdjęcia wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialiśmy sie, czy jeszcze czegoś nie wygrawerować, np \"Na Zawsze\", ale doszlismy do wniosku, że to moze obciachowe być po kilku latach, a taki klasyczny grawer nigdy nam sie nie znudzi:)A Wt macie takie całkiem klasyczne, z żółtego złota całe, półokrągłe, błyszczące?Ja początkowo takie chciałam, żeby wyglądały jak prawdziwe obrączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci zdjęcie Naszych obrączek :) sprawdź pocztę. Są klasyczne z żółtego złota matowe a grawer jest błyszczący. Od samego początku chcieliśmy aby właśnie tak wyglądały obrączki od wewnątrz. Tak jak piszesz jest owiele ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, juz widziałam Wasze:) Wiesz, że tez sie nad nimi zastanawialiśmy? Są śliczne, i dopóki chcieliśmy nie-łączone, to w łasnie takie były \"na tapecie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zamawialiście obrączki to jubiler dał Wam do wyboru grawery i rodzaje obrączek spośród swojej kolekcji czy mogliście sobie sami wymyśleć lub dać zdjęcie jakiś obrączek aby takie zrobił? Chcieliśmy kupić na miejscu obrączki, ale właśnie takie jakie mamy. Nigdzie nie chcieli się zgodzić na zrobienie obrączek wg innego wzoru tak więc postanowiliśmy (tzn Robert postanowił) że kupimy obrączki w Aparcie co prawda dwa razy drożej to wyszło, ale w końcu są na całe życie :) ja tylko mówiłam które mi się podobają, a które nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczesniej rozglądalismy sie W Aparcie, ale potenm weszlismy do tego jubilera, i zobaczyliśmy te...Kazalismy je zmatowic tylko , a graweru nie dał nam do wyboru, ale zapytali nas, co chcemu mieć wygrawerowane(ciekawe co by powiedzieli, jakbyśmy chcieli mieć \"dupa\" :D) A co do robienia na własny wzór, to nigdy na to nie wpadliśmy, a szkoda, bo mąż mojej chrzestnej jest złotnikiem!!!!No ale trudno, juz za późno...szkoda, ze dopiero teraz mi taki pomysł poddałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy śpią a ja robię projekt technologiczny:( buuuuu Już skończyłam, jeszcze tylko muszę na kompa wrzucić, co wbrew pozorom nie jest wcale takie łatwe....... Proporcje, wzory chemiczne, popiątne indeksy dolno-górne, że nie wspomnę o całkach.....I to wszystko ma być w wordzie chlip chlip Idę spać bo już nie mogę na to patrzeć. A tiki i diabełek bawią się teraz w najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka nawet nie wiem o czym Ty piszesz :P to czarna magia dla mnie. Dziewczyny już po weselnej nocy :) przed poprawinami :) U nas jedna rzecz spadła z głowy. Świerszczynę na koronę będziemy zamawiać w kwiaciarni kosztuje 10 zł za mert potrzebuujemy do mnie 5 metrów i do Robka 5 metrów tak więc za wszytsko zapłacimy 100zł. Spoko bo i tak po pozwolenie trzeba by iść do leśniczego, za które dalibyśmy 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak84, wczoraj nie mogłam tu nic napisać, starsznie wolno chodziła mi strona. My jesteśmy z Dolnego Śląska, a Ł. zostanie przeniesiony do Mielca, tego gdzieś tam koło Rzeszowa. Podobno to straszna dziura jest (przepraszam jeżeli ktoś z czytających tam mieszka). No więc gites niespodzianka na początek małżeństwa. teraz mieszakmy w Ł. mieszakniu służbowym w BB, a tam będzie miał podobno tylko jakiś pokoik w motelu!!! Nie wiadomo, czy uda nam się razem tam zamieszkać. Wczoraj byłam odebrać \"poprawioną suknię\". Mierze ją a tu wszystko tak samo, babka zaczęła mi wpierać, że jest ok, że tak ma być i już. Na to ja jej, że jest źle, jest dalej za długa i jak chodzę to ją sobie przydeptuję. Kręciła trochę nosem ale zadzwoniła po właścicelkę. Właścicielka obejrzała i zadzwoniła po krawcową. Krawcowa przyjechała, przypieła szpilkami i jak mi w tych miejscach tak poprawi, to będzie ok. Zdenerwowałam się strasznie, bo ja już na kilka dni opuszczam BB na zawsze a tu takie numery z suknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela bardzo dobrze zrobiłaś. Nie daj się oszukać!A jak dalej będziesz miała problemy kiedy będziesz ją odbierać, to zażądaj zwrotu pieniędzy i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babiszony!:) Ale się uśmiałam, nadrabiając braki w lekturze - kiedy zeszło na \"bimboły\" :D:D Przez chwilę wyglądało mi to na licytację, ale kurczę, musze wam powiedzieć, że bardzo, ale to BARDZO zawyżacie średnią krajową - tzn zawyżamy, bo ja też mimo moich skromnych 160 cm i 50 kg noszę 75C - i, podobnie jak któraś napisała, dopiero teraz mam z nich pożytek - wcześniej były wyłącznie przeszkadzajłem:):) I tak myślałam o tym zawyżaniu średniej, myslałam, i doszłam do superwniosku - KOBIETY Z DUŻYM BIUSTEM STATYSTYCZNIE SZYBCIEJ ( I CZĘŚCIEJ) \"ZACIĄGANE\" SĄ DO OŁATARZE :D:D ;) :D:D Wychodzi na to, że jak facet już odkryje, że to nie żadne tam bardotki, tylko \"100% natural\" i \"model de lux\", to już nie odpuszczą ;) Uśmiałam się jak norka, no, ale - same spójrzcie -coś w tym jest;) A tak poza tym - to pochwalę, się, że byłyśmy z Marcy i naszymi facetami na lodach;) Fajnie się na nich patrzy, mówię wam. zakochani po uszy:) Mykam teraz, bo żadnego konkretnego pytania w kwestii, w której mogłabym coś pomóc nie widzę:) Marcelina, bardzo dobrze, że nie dałaś sie zbyć!! Tak trzmaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko dodam - ja też miałam problem ze znalezieniem ślubnej bielizny, ale w końcu znalazłam fajny bezramiączkowy stanik w Triumphie i stringi do tego (wtedy komplet nie przekroczył chyba 120zł) - ale wiecie, okazało się, że naprawdę lepiej jest mieć wszyte fiszbiny w samą sukienkę... przy wyciętych plecach inne rozwiązanie w ogóle nie wchodzi w grę.. tylko to dostosować trzeba już indywidualnie do każdegi biustu, i trzeba to zrobić naprawdę dobrze. Więc zobaczcie może najpierw, czy aby na pewno potrzebujecie biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczki są chore, jutro idę do weterynarza. Koleżanka siostry zamówiła suknie w salonie tym co ja...i po pierwszej przymiarce zrezygnowała, bo suknia wyglądała jak \"szmata\", miała całkiem inny kolor i nie wyglądała na nową...no i ja teraz się boje:( W środę wyjeżdżam, z tym że jeden dzień spędzę w Gdyni u koleżanki, a dopiero następnego dnia jadę do Jastarni. Z tamtąd wracam 31 sierpnia ze względu na poprawke z polaka:-p Bardzo was proszę o przesyłanie mi zdjęć z waszych dni ...ja jak tylko będę miała dostęp do internetu to będę odbierała, a jak przyjedzie do mnie Krzyś to nawet prześle wam jakieś zdjęcia z nad morza B A R D Z O P R O S Z E N I E Z A P O M I N A J C I E O M N I E ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zabulinko no właśnie w triumphie to najmniej ciekawa bielizna moim zdaniem jest w atlanticu znalazłam bardzo fajną bieliznę, tylko same małe rozmiary były, ale pani kazała w tygodniu zajść, powinny być też większe, więc może się uda. I niedrogie- niecałe 50 zł za stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Wam sie nie znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×