Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kini a ty pewnie w pracy? a gdzie pracujesz i skad jestes? jesli oczywiscie moge wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszszszki! Ja tylko na chwilkę wpadam.Życzonka dla jutrzejszych panien młodych:)!. Hmmm...:(zawsze jak mam czas zaglądnąć do was to was nie ma.Trudno zajrze jeszcze potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.. co za ulga ostatnio nie mam szczęścia was zastać a zaczynam się stresować!!!ślubem oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wczesnie zaczynasz sie denerwowac, hihi, w koncu jeszce dwa miesiace to co bedize poczatkiem sierpnia jak juz sie stresujesz? :) a tak serio to do mnie to tez zaczyna coraz mocniej docierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to głupie ale denerwuje sie tym czy wszystko dobrze wyjdzie...i czy zdążymy z wszystkim,no wiesz najbardziej mnie stresują zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tych zaproszeń nie roznosiliśmy:( bo ich jeszcze nie mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a planujecie kupowac czy sami robic zaproszenia? my jestesmy w trakcie wreczania. tzn jak juz pisalam wczesniej rodzice rozwoza, bo nas nie ma. czesc wyslali poczta. ja jutro musze sie wybrac do wujka i kuzyna ktorzy tez tu sa, zeby ich zaprosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam znajomy robi projekt tylko coś mu to długo schodzi.Kiedy wracacie z irlandii-jeśli dobrze pamiętam:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjezdzamy tylko na slub i znow do irlandii. bedziemy od 13 sierpnia 3 albo 4 tygodnie, zalezy jak P. dostanie urlop ale chyba 3 mamy juz prawie wszystko zalatwione, tylko martei sie USC, czy zdazymy dokumenty zalatwic, bo cos tu pisza o 3 miesiacach wczesniej, a ja bede 12 dni przed slubem zalatwiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USC sie nie martw,my dostaliśmy protokoły na następny dzień i to tylko dla tego że wpadliśmy przed zamknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka zdjęcia poszły przepraszam za jakość ale kmoja mama pierwszy raz w życiu obsługiwała aparat cyfrowy:D wi moja świadkowa też będzie mieć taką prostą sukienkę, bez żadnych kół itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc martwie sie o papiery z USC :) czekam az wrocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotki agatko, juz sprawdzam poczte :) a ty dzis w pracy czy slodkie leniuchowanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka ja jestem z Gliwic i pracuje w saloniku prasowym w gliwicach. Dzis cudem udało mi sie wrócic do domu o 13,30 moja zmienniczka własnie siedzi w pracy sama współczuje jej bo nigdy nie pracowała przy prasie. A co do USc nie martw sie nie jest tak źle te papiery maja warznosć i o to chodzi z tym trzema miesiacami bo nie moga przekroczyc ani dnia ale nie słyszałam by nie mozna odebrac na 12 dni przed slubem Popros rodzicow by sie spytali w USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszyscy juz sobie poszli wiec jednak ide na chwilkę się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini poszłam do ciebie:) Ja dziś w domu. Nie pracuję, tylko studiuję, więc mam trochę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini ja jestem, tylko po protsu czasem nie moge od razu napisac, bo mam gosci na recepcji... :) w koncu jestem w pracy i czasem musze sie od komputera oderwac:) troche mnie uspokoilas z tym usc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko piekna suknia, taka prosta i w tej prostocie caly urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko ja też chciałabym zobaczyć twoje zdjęcia jeśli mogę knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka z tym €ść jest tak jak kini napisała,te papiery mają określoną ważność ale odbiera się je bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi ja mam tak samo w tymi klietami... pracuje na recepcji w hotelu, wiec znam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×