Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. Maniusia ja nadal mam pusta skrzynke Zabulinka fotki doszły ładne Widze ze twoje kochanie tak jak i moje ma długie włosy. Czy wszystkie idziecie na próbna fryzurke czy od razu na ta własciwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kini ja chyba zdecyduje sie na probna... moze wykorzystam ja na wieczor panienski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaczynam zastanawiac nad tym nie mam za wiele kasy a jak pisałam wczesniej to wszystko opłacamy sami a na domiar nieszczescia we wrzesniu mam opłate samochodu wiec chyba bede zmuszona isc tylko na własciwa fryzurke. A byłam w kwaiciarni pytac sie o mój bukiecik i powiedziała mi ze 150 złotych musze liczyc. Czy wesele czy przyjecie to kasa idzie tak samo wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy robicie przyjecie? a na ile osob? ja jeszcze nie mam pojecia ile wiazanka bedzie mnie kosztowac. chcialabym stroczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy przyjecie i to małe bo jesli wszyscy przyjda to na 30 osób. Gdyby moi rodzice byli by inni inaczej wszystko by było, A tak to przyspieszylismy slub z połowy 2007 na ten rok. I bedzie małe przyjecie bez orkiestry bo moje kochanie jet w żałobie po smierci taty. Bardzo szkoda ze jego taty nie ma to był świetny facet i chciałam by był na naszym ślubie ale wiem ze będzie przy nas. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka a ty dzis w pracy czy w domciu Ja niestety musze sie szykowac bo do kosciułka idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy... :( tutaj Boze Cialo bedzie w niedziele :o na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedaczko to koszmarne ze dzis jestes w pracy. Ja niewiele brakowało i tez bym dzis pracwała ale szef stwierdził ze skoro pracuje dwa tygodnie po 13 godzin to dzis mam wolne i szczescie bo juz miałam dosc. Życze ci byś szybko wróciła do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 godzinek ;) na szczescie weekendy mam wolne i to mnie motywuje! ;) a ty nie masz widze lekko... na szczescie szef wykazuje jeszcze jakies resztki czlowieczenstwa skoro dal ci dzis wolne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dziś wolne ale w niedziele do pracy ide . Trzymam kciuki by ten dzien szybko ci zleciał i wróciła szybko do domciu. Ja teraz zmykam bo sie nie wyrobie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po pierwsze- maniusia i senioritka- dziekuje za zdjecia :) Obie wygladalyscie slicznie 🌻 ciesze sie, ze ten Wasz dzien tak Wam sie udal i ze jestescie szczesliwe. Wszystkiego dobrego dla Was i waszych mezow kochane 🌻 :) zabulinka- zdjecia jak zwykle fajne :) dzieki! 🌻 holly- sala ladna :) my jak juz Wam chyba pisalam zmienilismy kosciol i jestem mega zadowolona :) ten, w ktorym bedzie nasz slub byl moja pierwsza parafia, bylam tam chrzczona- kosciol jest cudnie polozony, i co dla mnie najwazniejsze jest tam suuuuuper ksiadz proboszcz- ksieza tam w ogole sa zakonnikami, misjonarzami i sa tacy jakby to powiedziec- strasznie ludzcy, ciepli, zyczliwi, widac, ze lubia ludzi :) bylam ostatnio w niedziele tam na mszy, ktora odprawial proboszcz- tak fajnie odprawia i ma kontakt z ludzmi, ze czlowiekowi sie caly czas buzia usmiecha :) jemu zreszta tez jak jest na oltarzu :) i zaczelismy chodzic na kurs tanca :) mamy swietna instruktorke- ma taki poczucie humoru, jakie uwielbiam ;) i jest duzo smiechu ;) tym bardziej, ze chodzimy z moja swiadkowa i jej chlopakiem :) dziewczyny, mam do Was pytanie- wiem, ze papiery z USC musimy wziac z urzedu wlasciwego dla miejsca zamieszkania ktoregos z nas- jednak czy moge sobie w takim razie wziac z dowolnego w moim miescie? czy obowiazuje tu jakas rejonizacja? chce juz w przyszlym tygodniu zalatwic te papierki wszystkie Kasiak- popieram zdanie wiekszosci dziewczyn, ze moze lepiej sie stalo z ta praca, z tego co opisywalas naprawde mialas tam okropnie-na pewno rozwiniesz jeszcze skrzydla zawodowo i bedziesz zadowolona 🌻 ok, zmykam, bo musze siadac do nauki :o jutro mam 2 egzaminy, a w sobote jeden- do tego jeszcze nic nie umiem, a lenia mam do nauki jak nigdy ;) a w sobote po egzaminie od razu wsiadam w samochod, pedze ptrawie 200 km i bede miala jakies pol godzinki w domu, zeby sie wyszykowac na slub i wesele siostry ciotecznej, ktora wychodzi za maz w ta sobote ;) diabelku- bedzie pieknie :) 🌻 sciskam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co podziwiam Twój zapał do nauki, tym bardziej, że taki upał za oknem. JA też mam egzamin w sobotę, ale mój zapał do nauki uszedł gdzieś. Nic nie umiem liczę na ściągi :P ale ze mnie leń się zrobił jak nigdy :O przeraża mnie to :O ;) Agatka sukienka ładna :) na pewno z całą oprawą fryzurą kwiatami i z makijażem będzie pięknie :) Tiki powodzenia w sobotę!!!!! Na pewno będziesz piękna jak oczywiście Ty Diabełku ;) Ja zmykam, ale nie do nauki :P na spacer idziemy na cmentarz do dziadków Robka :) To pa fafetki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- przeciez napisalam, ze mam lenia jak nigdy :P jeszcze na dobre do tego nie usiadlam ;) wlasnie- agatka, otworzylam przed chwila outlooka i widze Twoje zdjecia :) sukienka bardzo ladna, pasujaca do Twojego stylu :) :) Tikiiiii! jejku, zapomnialam, ze i Ty pojutrze slubujesz :) 🌻 🌻 🌻 noo, ruszyla lawina slubow ;) wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jutro wyjeżdżamy do BB i nie wrócimy do niedzieli - więc teraz, oficjalnie dla Tiki Tak i Diabełka - OBY NIC W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU NIE ODWRÓCIŁO WASZEJ UWAGI OD TEGO, CO NAJPIERWSZE I NAJPIĘKNIEJSZE!! Oby wszystko było tak, jak sobie wymarzyłyście - pogoda piękna (a zapowiadaja piękną:) ), goście mili, a Wy - Gwiazdy tego dnia - obyście błyszczały całym swoim blaskiem:):) Z całego serduszka Wam tego życzę:):) i myślami będę z Wami:):) 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! cos widze ze was nie ma, ale moze akurat ktoras zajrzy i bedzie znac odpowiedz na moje pytanie. zadalam je juz co prawda na innym topicu, ale jakos nie ma odzewu... chodzi mi o to czy papiery z USC potrzebne do slubu konkordatowego koniecznie trzeba odebrac 3 miesiace wczesniej? ja bede miec mozliwosc na 12 dni przed slubem, nie wczesniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tijka Wydaje mi się, że najwcześniej 3 misiące przed, ale nie wiem, czy jest też górna granica "Małżeństwo przed kierownikiem USC nie może być zawarte przed upływem miesiąca od dnia, kiedy osoby złożyły pisemne zapewnienie, że nie wiedzą o istnieniu okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa." Z tego wynika, że najpóżniej miesiąc przed ślubem musicie się zgłosić do USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wpadlam na chwilke! tijka, mi sie wydaje, ze powinnas zdazyc z tymi dokumentami. agatka, dziekuje za zdjecia Twojej sukienki. bardzo ladnie w niej wygladasz, tak delikatnie i subtelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz mnie agatko bo zaczne panikowac... :( ;) czy ja tez moglabym obejrzec zdjecia twojej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko--a jaka sukienke bedzie miala Twoja swiadkowa? musicie uwazac, by nie byla bardziej strojna niz Twoja sukienka. na weselu mojego kuzyna swiadkowa byla wlasnie w takiej sukience, jaka masz Ty, tylko bez trenu. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Na poczatku Tijka i Diabełko życze wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia by pogoda wam dopisała a życie płyneło tak słonecznie jak ja mam teraz pogode czyli bardzo słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pomyłke to miało być życzenia dla tiki tak i diabełka malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini ja biore slub w polsce i przyjezdzamy 13-go sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzialam wlasnie ;) z jednej strony to bym juz chciala, ale z drugiej to czekanie ma swoj urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini ja zwykle mam w piatek wolne, ale dzis pracuje - zastepuje kogos na recepcji. byc moze uda mi sie wczesniej wyrwac, bo zwykle pracuje do 20. mam nadzieje, ze \"zmiennik\" pojawi sie wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki - ja tylko na chwile nawet nie probuje czytac co natworzylyscie powinnam w pon lub wt miec internet z powrotem w pracy jak dobrze pojdzie wiec moze wtedy sie bede udzilac a dziewczynkom jutrzejszym - oby ten dzien spelnil wszystkie wasze oczekiwania i byl tylko przypieczetowaniem waszej pieknej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marcy nie mialysmy chyba okazji pogadac wczesniej, ale i tak mam nadzieje, ze wrocisz :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×