Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

włosy mam super ciężkie :/ fryzjerka powiedziała, że dopiero po próbie ze zdjęciem dowiemy się czy będzie się to trzymać na moich włosach (zdjęcia w butach masz z zeszłego roku - teraz mam włosy do pasa). A_guu, wszystko z netu :) wygrzebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie siedze i szukam kwiatów!! a fryzura nie mam pojęcia!! jak oglądam te typowo slubne to koszmar-koczki i inne!! HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zadziwiam samą siebie z utęsknieniem czekałam na godz. w której otwierają sklepik bo tak za mna chodziła drożdżówka a teraz kiedy ją zjadłam okazało się, że nie smakowała mi (mimo iż była bardzo smaczna) po prostu wymęczyłam ją różne dziwy się ze mną ostatnio dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx ja wiem, że z netu ale ja nie mam pomysłu na fryz już nie wspomnę o tym, że chciałam pofarbować włosy i też jeszcze nie wiem na jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz babo.. masz śliczne włosy..... coś da się zrobić... pokaż mi swoją suknię, może coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - jak bedziesz szukac dla a-gu to dla mnie tez popatrz please ja bym chciala cos prostego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki - a kawa? przeciez ja kawy tez nie powinnam pic! a jak bez niej zyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję mx ale ty masz ładniejsze. moje sa cienkie i nie za ciężkie ale za to okropnie uparte na jakie kolwiek układanie od kąd pamiętam niałam takie druty no chyba, że wywale na nie kilo lakieru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki i tu jest pies pogrzebany :( Jednak nic się nie stanie jak sobie wypijesz kawkę w kolorze inki ;) taka z pół łyżeczki na kubek. No niestety dzieci to same wyrzeczenia już od dnia poczęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich jest dużo i ciężkie i troche poza ramiona!!! macie jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tiki mogę Ci tylko pozazdrościć jeżeli będzie wynik pozytywny. Moja koleżanka miała objawy już po 2 tygodniach zaczęły jej cirpnąć nogi i miała zawroty głowy :P SUPER!!!! Silwulka a jaka suknia???? Ja nie dostałam żadnych zdjęć!!!! Domagam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma ma cienkie włosy i kolor podobny do Twoich, na ślub mojej siostry fryzjer wtyczarował jej coś ślicznego (tej koleżance):D podobnego do tej fryzurki, którą prześłę Tobie na maila, wyślę też kilka innych fryzurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwulka suknia śliczna!!!! 🌻 ale kupować ją będziesz czy będziesz ją szyła na wzór? Ile taka przyjemność kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kupuje !!! To wydatek mojego życia! 3200! wiem, że dużo ale całe wesele robimy sobie sami !!a na suknie dostałam od mamy! za co jestem jej bardzo wdzięczna! bo jak ja ubrałam to zdejmować nie chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwulka to pewnie figurkę musisz mieć idealną 🌻 ta modelka wygląda w tej sukni jak anioł. No praktycznie każda modelka a każdej sukni tak wygląda, ale jednak moim zdaniem taki fason wymaga super kształtów. Nie wiem czy wysyłałaś już swoje fotki do dziewczyn, jeśli tak to również poproszę :) kasiak84@o2.pl A jaki bukiet do niej będziesz miała??? Na ile osób wesele planujecie??? W restauracji pewnie. (przepraszam, że się pytam pewnie już pisałaś) Masz już kupione buty? Będziesz miała welon? Jeśli tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam dostawac paniki przedslubenj wlasnie zalatwaim fryzjera i jest lipppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figura!! wiesz mam duże wcięcie w tali!!ale ładnie ten fason zakrywa biodra!! które mi sie juz tak bardzo nie podobają! Wesele na ok 70 osób w Łężkowicach pod Krakowem( w strone Bochni) ślub w Krakowie na Ojcowskiej a welon długi -taka mgiełka!!! Chyba wszystko aha buty kupione!! w pasażu na Długiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffff juz sie udało ale mialam stracha ze wszedzie gdzie mi znajome polecily bedzie porezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! wazny temat dzis poruszacie-dziecko. my na razie nawet o nim nie myslimy. nie chce planowac dziecka, gdy mieszkamy razem z tesciami. w tej chwili marze o wlasnym mieszkaniu. to jest dla mnie podstawa do tego, by miec dziecko. marcy--co jest z Twoim fryzjerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w porzadku jestem umowiona na probna 12 lipca i na slubna o 8.00 w dniu slubu myslicie ze nie za wczesnie - slub mam o 15.00 ale jeszce makijaz itp jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cieszę się z tego, że na początku będziemy mieszkać z moją mamą. Teraz kiedy nie pracuję, uczę się zaocznie chcę mieć dziecko bardziej niż kiedykolwiek :) planowaliśmy z Robkiem, że jak będę w ciąży to zrezygnuję na ten czas z pracy. Nie chcę czekać tym bardziej, że wiem że mama mi pomoże na początku. To przecież będzie pierwsze i nie ma jak pomoc tym bardziej mamy. Oczywiście nigdy sobie na to nie pozwolę, aby ktoś kierował mną jak mam wlasne dziecko wychowac, ale na samym początku przyda się doświadczona dłoń, która pokieruje moimi postępami w karmieniu, przewijaniu i kąpaniu :) już wiem, że to będzie najpiękniejszyo kres mojego życia. Żałuję tylko tego że aż 9 miesięcy trzeba czekać na to szczęście, na tą małą dupkę jak to Tiki ujęła :( Dodatkowo umacnia mnie w mojej decyzji Robert, nawet nie wiecie jak on pragnie mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ja też mam na 15 i przyjeżdza do mnie fryzjerka o 9. To spoko będzie dobrze. Lepiej wcześniej niż później i na szybko wszytsko robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli ja mam czekac az bede miała swoje mieszkanie to moze za 10 lat?? a wtedy to juz bedzie zapóźno! teraz mieszkamy w wynajmowanym jesli bedzie ciezko i nie damy sobie rady to przeprowadzimy sie do brata i bedziemy blisko mojej rodziny. jesli idzie o fryzury to ja miałam zupełnie inną koncepcje niz zobaczyłyscie na zdjeciach, wogole nie chciałam takiej fryzury poczatkowo jak w istocie miałam, ale frzyjerka mnie przekonała i powiem wam ze bardzo mi sie podobało a moja mama to wogóle była zachwycona i do poniedziałku mi fryzura przetrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×