Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ja wychodzę z założenia, że lepiej za późno niż za wcześnie, bo jak zabraknie czasu to się taka nerwówa zrobi..... Dla nas też ważne było, że nasze wesele trwa 10 godzin w restauracji, a jak byliśmy w kościele, to były wolne godziny albo do 15 albo 19 właśnie. No dziewczynki ja uciekam Życzę wam miłego dnia, zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę z założenia, że lepiej za późno niż za wcześnie, bo jak zabraknie czasu to się taka nerwówa zrobi..... Dla nas też ważne było, że nasze wesele trwa 10 godzin w restauracji, a jak byliśmy w kościele, to były wolne godziny albo do 15 albo 19 właśnie. No dziewczynki ja uciekam Życzę wam miłego dnia, zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w polowie? :) u nas mam do wyboru dwie opcje: 14:30 albo 15:30 wiec wybralam ta pozniejsza bo za wczesnie nie chce. o 17 jest wieczorna msza wiec stad takie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziefczynki ja tylko na chwilkę:( narzeczona szybkie pytanko do ciebie,pisałaś że jesteś z rabki,ja się wrabce urodziłam i mam tam babcie:)! Może napisz mi imiona swoich znajomych jak nie tutaj to na maila bo mnie ciekawość zeżre,może się znamy...:) knobi3@interia.pl siwulka kahna witajcie!!! fajnie że jesteście,siwulko też mam sukienkę z Madonny-jaguar:) twoja też mi się podobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do godziny ślubu to my mamy o 17,upsss zresztą mam to na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak raczej nie spotykanie przynajmnie w moich okolicach. U nas jak są śluby to rezygnują z mszy wieczornych bo jest co roku za dużo i mimo to, ze na 30 tys. mieszkańców jest chyba z 7 kościołów to co roku jest ten sam problem z mszą ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a-guu kochana! dzięki za zdjęcia witaj następna blądyneczko:) jak tylko będe miała chwilkę to wyśle coś mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
no ja też uwarzam że powinno się wszystko wcześniej a nie na ostatnią chwilę.Ale mój miś już przesadził alkocholi napoje kupił już w marcu i pokutują teraz w szafie. Garnitur, koszule i buty kupił już w lutym- bo on nie chce nic na ostatnią chwilę wszystko ma być zapiete na ostatniTylko ,że między czasie zdecydował sie iść na dietę i schudł 10 kilo i wszystko idzie teraz do krawca do przeróbki Nie powiem co o tym myśle bo cenzura to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
hmm.. ale to było trochę nie na temat coś mi się pomyliło to pewnie od tego prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koahna nie wiem w która stronę gorzej. Mój z kolei ma jeszcze tyyyyyyyllllleeeeeeeeeee czasu, że gdybym ja sama wszystkiego nie załatwiła, to do tej pory nic byśmy nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
Ale wiecie ja mam duży problem. 2 dni temu okazało się że moja przyjaciólka a zarazem świadkowa nie bedzie mogła przyjść do mnie na ślub Nie jest ona zbyt zamożna a dostała świetną pracę w Usana wakacje no i jedzie i nie ma jak wrócić no i ja świadkowej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
no to prawda faceci są skrajni a narzekają na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile wcześniej macie przymierki sukni-?co do garnitru Kahna mój też na ostatnia chwile, niedość, że cały tydzień w delegacji to do 15 ma sesje a ślub 5 sierpnia!!raj ma buty wieć śmieje się, że jest ubrany!powiedzcie mi ile Wam osób odpadło z zaproszonych!!mam nadzieje ze mi goście dopisza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ale żeby było lepiej to świadka żona jest w zaawansowanej ciązy i termin ma na połowę sierpnia. Ja się boję że ona urodzi w dniu ślubu i świdka też nie będziemy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze nie odpadli, zobaczymy w sierpniu, chociaż już wiemy, że parę osób z Pawła rodziny nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
oj mi nie dopiszą narazie na 34 osóbzaproszonych pewne jest tylko 23 a na pewno nie będzie 4 reszta narazie zwleka z odpowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ja już jestem po ostatniej przymiarce była 13 czerwaca a 14 lipca jest odbiór. miałam schudnąć ze 2 kilo ale sie nie udało no cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
a moj ma do 16 sesje. Ja do 13 ale że jeden egzamin mam w tył to podobno przedtermin poprawki jest po 20 i może się skuszę . Zaznaczam że przez cały lipiec mam jeszcze praktyki w szpitalu. teraz jade do kamiennej na weekend bo później nie będzie czasu. Chce wszystko pozałatwiać bo pewnie wróce tam dopiero 30 sierpnia. A tak to na mamę wszystko spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie przez chwilkę a tu tyle zaleglości :p Kahna mój też ma do przeróbki garnitur. Kupil taki nawet kapeńkę większy bo tył a tu nagle w ostatni miesąc zjechał jakieś 5 cm w pasie i cały surdut do przeróbki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wczoraj nikt nie przejął się moim stanem zdrowia :( Ale jak teraz nagle kogoś zainteresowało to dziękuję już jest lepiej bo dostałam antybiotyk ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tk piszę o dupie marynie jak jej było na imię z myślą, że jeszcze ktoś tu jest a tu pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ja jestem ale dywan piore więc z przewami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
a ile agu będziesz miała gości ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
no dobrze teraz to ja sama do siebie gadam w takim razie idę się prysznicować, bo dywany już wyprane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko się zaczytałam a poza tym w pracy jestem Planowaliśmy na 60 osob ale będzie ok 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jak wy dziewczyny macie taki kwiatek na szyje czy jakas bizuterie? ja myslalam o kwiatku ale cos mi sie zmienia i chyba jakis delikatny naszyjnik jednak chce... zastanawiam sie tez nad diademem. a jak wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak na razie odpadlo 6 osob na bodajze 90 zaproszonych ale to raczej jeszcze nie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×