Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

wlasnie doczytalam, ze rozmawialyscie o igraszkach , gdy za sciana sa rodzice. ja tez bede miala z tym problem. przynajmniej przez pierwszy rok naszego wspolnego zycia bedziemy mieszkac u moich tesciow. juz sie tego boje. wiem, ze nasze zachowanie bedzie bardzo ograniczone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy :D Wiecie co czuję jakby moje styki sie przegrzały bo coś ciężko myślę :p Wstawajcie dziewczynki do to już prawie środek dnia ;) (dla tych co musieli wstać dziś o 3 godz - czyli ja :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że w pracy jest internet!bo bym z nudów umarła!miłego dnia dla wszystkich! niestety pogoda w Krakowie nie dopisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu widze, że obie mamy 5 sierpnia wesele!! I jak przygotowania! wszystko gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to, że nie za bardzo :o suknia jest szyta na nowo bo przez 3 miechy krawcowa nie potrafila uszyć takiej jaka chciałam a teraz musi nadrabiać zaległości, ksiądz nam robi problemy z licencją no i to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz suknia jeszcze idzie nawet nie wiem z kąd! Urząd nie załatwiony,a mój narzeczony do 15 ma sesje( a garnitur nie kupiony) a w tygodniu jest w delegacji i bedzie 22!! wiec jak widzisz super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) dacie rade dziewczynki ze wszystkim, zobaczycie - zdążycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam, ze mnie stylistka wykiwała i muszę szukać innej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już byłyśmy ze wszystkim poumawiane jak ona napisała sms-a bo chyba nie miała odwagi zadzwonić i powiedziała, że muszę poszukać sobie kogoś innego :o Oczywiście już nawet fryzurkę miałyśmy ustaloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki czy któras wie na jakim etapie ciąży zaczynają sie zawroty głowy??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie kupiłam sobie coś słodkiego i zaraz zrobie sobie pyszną kawencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty już ???????? słyszałam, że nawet w bardzo wczesnych. Moja przyjaciółka miała pierwsze objawy po 2 tygodniach od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo myśmy dali rade i poszaleli w noc poślubną :D a to były najbardziej płodne dni jak wynikało z moich obliczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od wczorajszego wieczora dzwnie kreci mi sie w głowie:-o dzis rano omiało nie miałam stłuczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, przy takiej pogodzie, mogą się Tobie pojawić bardzo szybko, zaraz po zagnieżdżeniu (nawet koło 10 dnia od podejrzanego stosunku :) Czyżby czyżyk???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ale to by było fajne gdybyśmy zrobili małą dupke w noc poślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już się spóźnia? czy jeszcze nie? bo osobiście polecam zrobić test w pierwszym dniu spóźnionej @, a jak nic nie wyjdzie i dalej nie ma @, to za dwie doby kolejny teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mx u mnie ciezko przewidziec czy sie spóźnia bo ja mam bardzo bardzo nieregularne, a po odstawieniu pigułek to juz wogóle dzij jest 28 dzien, ale ja ostatnio małam nawet 42 dniowe cykle, chce test zrobic bo popalam i piwko pije a jakbym była w ciązy to bezwzglednie rezygnuje z tych uzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli test szrobisz za szybko i wynik będzie jeszcze negatywny, to powinnaś odstawić wymienione przez siebie używki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo lekarze kobietom w ciąży zalecają picie odrobine oczywiście czerwonego wina na poprawienie krązenia ( a takie ilości na pewno nie zaszkodzą dziecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mała lapmka wina.. pewnie że nie zaszkodzi... ale driny, czy nie wiadomo ile piwa... to już gorzej, a zwłaszcza straszne - papierochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo idź do ginia oni przecież najprecyzyjniej określą czy jesteś w ciąży nawet w tak któdkim okresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu, tu się nie zgodzę, lekarz może nie wykryć ciąży tak wczesnej. Zwykle poradzi iść do domu i zrobić test za kilka dni.... albo wyśle na badania poziomu gonadotropiny kosmówkowej z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, papierochy sa potworne!!!! nie tylko dla dzidzi ale i dla mnie tylko widzicie jeśli ja nie mam tej swiadomosci ze nie doszło do zapłodnienie to ciężko nie palić i nie skusic sie na piwko ( nie powalajace ilości) wiem doskonala ze jesli mam jakakolwiek watpliwosc ze jestem to powinnam przestac - chym WŁAŚNIE to czynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co tiki nie bawem przeniesiesz się na forum: Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci :( i nas pozostawisz tu same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×