Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No właśnie, to mnie martwi... tyle ezgaminów, lat...i na nic? On twierdzi, że jefo rodzice go zmusili do studiowania, choć on po łączności, chciał iść do pracy...Generalnie zawód ma, w komputerach też się lubuje, gmera w kablach, częściach i programach... w zeszłym roku zrobił też prawno na ciężarówki.... jest jakiś życiowo roztrzepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja:) Mx - my też myślimy o wyjeździe, ale tak na około 2 lata. Wiesz, to, że wyjedziecie, nie znaczy, że na zawsze - można przeciez wrócić, a w tym zakompleksionym kraju doświadczenie zagraniczne zawsze będzie wywoływało \"WOW\"!!:) Marcy, ale to dziwne uczucie - 2 lata temu o tej porze byłam cała w nerwach, wybierałam isę właśnie na fryzurę ślubną... a tu te 2 lata minęły, jak z bicza strzelił... z jednej strony to AŻ 2 lata, z drugiej - TYLKO 2 - przecież jak Pan Bóg da, to będize ich jeszcze parędziesiąt:):) Moje kochanie właśnie robi ekstraśniadanie - niespodziankę, więc miałam chwilę, żeby wpaść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko, dla mnie osiedlenie się gdzieś \"indziej\" nie zrobi problemu, może się okazać, że tam czeka nas godne życie i starość. Do \"domu\" zawsze można przyjechać w odwiedziny, w wakacje... Najciekawsze jest to, że możliwe, że moja mama i młodszy brat też tam wyjadą na stałe... na razie jadą na 2 tyg. na rekonesans do taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabulina - ja też czasem mysle ze chcialabym już byc po tej całej ceremoni ale tylko czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzzzzzimnooo!!! Ja jestem stwór ciepłolubny, jak każda gadzina... ;) Marcy, to piękna chwila, ale będę powtarzać jak maszynka, a pewnie małżonki świeżo upieczone mnie poprą - w małżeństwie jest tych chwil mnóstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem... jak w tym miejscu, gdzie mamy przebywać jest w zimie najniższa temp -5 stopni????? U nas było -28 tej zimy, pewnego ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można wygrzać kości w Egipcie... czy gdzieś ... w ciepłej krainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie a tam pieknie i czysto jest masz maila mx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 😘 Tiki pierwsze zasadnicze pytanko robiłaś sobie ten test już wiesz czy jesteś w stanie błogosławionym????????????? zasadniczo istnieje możliwość, że pisałaś o tym ale ja gapa mogłam nie doczytać ;) Tak więc odpowiadaj szybko bo mnie ciekawość zeżre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Mx, to chyba pomerdało mi się z jakimś innym krajem pod względem temperatury:) Ale to prawda, że to bardzo \"ekologiczny\" kraj, czyściutki:) Marcy - wiesz, co M wypichcił?? Zrobił mi na śniadanie \"szwedzki stół\" z różnymi moimi najulubieńszymi przysmakami i dechą serów - nie wiem, skąd wytrzasnął prawdziwą gorgonzolę, ale osiągnęłam 7 krąg nieba;) :D UWIELBIAM SWOJEGO MĘŻA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabuś, średnie temp w dzień w Bergen: October: 11╟C November: 8╟C December: 5╟C January: 3╟C February: 3╟C March: 6╟C W nocy nie przekraczają -10 C.... cieplej niż u nas w zimie... dzisiaj jest tam + 21 C, a w tygodniu było powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuklina szczesciaro moj mark tylko tosty potrafi wiec nie zaszaleje w tym wzgledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moje kochanie... hmmmm zrobi wiele, a że ja jestem dziwak marudny - to dla mnie grzanki na śniadanko robi... warzywka ser, bazylia (bez cebuli i czosnku oraz bez szynki.. blech...). Obiady dla mnie to za dużw wyzwanie... więc on tego się boi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tak robiłam test - wyszedł negatywny! wiem, że to jeszcze nie przesadza sprawy, teraz czekamy na @ bo u mnie to nie wiadomo kiedy nadciagnie, jeśli długo nie nadejdzie to za jakieś 2 tyg powtórze test mój mąż też potrafi cudnie gotowc - głownie obiady i kolacje w śnidaniach sie nie specjalizuje:( tylko on potrzebuje na to pół dnia i weny ( musi byc więc to jego dzień wolny od jakichkolwiek innych zajęć) ale jak juz wypłodzi, dopieści to cacko to ach kobitki - cudo i by sie jadło, jadło, jadło.... hi hi ale czasem sobie myśle czy to oby napewno takie smakowite czy moze dlatego tak przepysznie smakuje bo tak długo sie czeka i nęcą te zapachy??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy dodatkowe zdjecia ze slubu i z wesela - kuzyn Jacka nam cykał takim super profesjonalnym aparatem, piekne powychodziły, jesli któras chetna zobaczyc to posle wam jutro:) własnie slicznie widac moje kwiatki we włosach na tych zdjeciach, bo na tych od fotografa co Wam popuszczałam to klapniete płatki tylko są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i kupilismy sobie wczoraj naszą 1 wspolna pralke - ale fajowa, nie moge sie doczekac iedy ja przywiozą - do środy musze czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki,a my w weekend dzialalismy i mam nadzieje,ze maluszek powstal, chociaz wole sie nastawiac,ale strasznie bym chciala, dzis idziemy ogladac mieszkanie do kupienia, tez bym chciala..., ale czy mozna miec wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, to jeśli negatywnie, to zrób sobie koniecznie przed następną próbą te wszystkie badania:) Toksoplazmozę zwłaszcza - nie trzeba mieć kota, żeby się nią zarazić. I poślij mi te zdjęcia, pewnie będą lepsze niż te fotografa:) cześć, diabełku! :) zmykam, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie mam za bardzo czasu na pisanie bo muszę się uczyć, dziś egzamin a trochę sobie odpuściłam przez weekend. Wczoraj teściowie byli na obadku, wyszedł super :) co prawda nie siedzieliśmy razem z nimi bo uciekliśmy na spacer (pogoda była cudna aż grzech było siedzieć w domu :) ) i tak zleciał cały dzień. A w sobotę to nawet nie pamiętam co robiłam, co południa sprzątałam i tu się kończy moja pamięć o sobocie :P skleroza się zaczyna!!!! Dziś również do południa sprzątałam, umyłam okna i pozmywałam podłogi :) coś ostatnio na generalne porządki mnie wzięło:) Holly to już tylko 75 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nienawidzę poniedziałków :o juz nie wspomnę o tym, że był koniec miesiąca i trzeba zrobić to cholerne zakończenie :o Ja poproszę oczywiście :D Tak jak ja lubię oglądać zdjęcia to chyba nikt inny mogę siedzieć przed nimi godzinami :D Coś mi się wydaje, że swoje będę oglądać wiekami (oczywiście te ślubne ;) ) Tiki trochę szkoda, że jednak nie jesteś bo cieszyłam się na wieść tak jak to ja bym miała mieć dziecko :p ;) Mój Michu już palnuje ale ja narazie żyję weselem ale tak sobie zasami myślę, że to by nie był głupi pomysł bo na wesele mam dostać okres i kombinuję żeby go nie mieć a ciąża to najlepszy sposób ;) :p Już nie wspomnę o tym, że Michu jest tak spragniony dziecka, że jak to tylko będzie możliwe weźmie się za to z połną parą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka ma dziś rocznicę ślubu!!!!! Zabulinka wszystkiego naj naj najlepszego!!!! Aby Wasze życie przebiegało tak jak teraz w miłości w miłości i jeszcze raz w miłosci i szczęsciu bo to jest naważniejsze w życiu. Pieniędzy również życzę bo choć nie są one najważniejsze (rzecz nabyta) to niewątpliwie pomagają w życiu :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję!!!! :D:D 🌼 🌼 🌼 :):) dwa lata temu - to była jazda.. :) miło tak sobie wspominać ten rozgardiasz:) M przyniósł mi przed chwilą gigabukiet 25 róż - eh, ja to mam szczęście.... wiecie, że 50 rocznica to tzw złote gody, 25 - srebrne, a 1 - papierowe:) Ciekawe, jak to jest z drugą? Pewnie też papierowe, ale już chyba z takiego papieru czerpanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - twoje teorie sa zabojcze tiki - ja poprosze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co do gotowania to moje kochanie umie spaghetti, rybkę smażoną, kotlety wszelkie oraz placki ziemniaczane. Oprócz tego umie sobie wszystko podgrzać:D A to i tak więcej o spaghetti, rybkę smażoną, kotlety wszelkie oraz placki ziemniaczane ode mnie:D:D:D Ja zaa to umiem ziemniaki gotować:P Po raz n-ty ogłaszam, że mam wakacje, i że do mojego ślubu jeszcze 2 miesiące a mi się już nie chce czekać. zabulinko oby oprócz tych 2 lat doszło jeszcze 100 razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś jakbyś nie była taka leniwa:P i chciałoby ci się docenić pracę mojego Kochania włożoną w budowę stronki, to byś zuważyła, że na niej są wymienione rocznice i napisano tam, że druga rocznica to gody bawełniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o - żesz, Agatka, mea culpa - nie dopatrzyłam widać:):) hehe:) właśnie znalazłam w necie odpowiednią na dziś restaurację:) I zaraz \"zabieram się do zbierania się\":) więc papa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa zabuś baw się dobrze:) Ja też uciekam Jaki u nas skwar jest niesamowity.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:( a ja głupia pytałam co to za wielki dzien ma dzis zabulina:-o a to druga rocznica Twojego ślubu! życze jaszcze takich 100 rocznic i zeby Wasza MIŁOŚĆ nieustała nigdy:):):):):):):):):) dla Ciebie - 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×