Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

tijka-- bo my oczywiscie wszystko mamy podobnie. dobrze pamietam, ze masz suknie drapowana? bo ja tez oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pamietasz :) no i oczywiscie gorset i spodnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś postki w moje skrzynce:( paolla Chcąc się podzielić szczęściem naszym ogromnym Dajemy wam słonie z trąbą uniesioną Dziękujemy, że w tym dniu wiekopomnym Byliście z nami- już mężem i żoną To tak na szybko i z Miss Universum w tle:) Pewnie dziewczyny coś lepszego wymyślą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - cudne te kielony :P Sama sie nad takimi zastanowie (chyba sie nie zezlościsz) ???:P Zabulina - chyba lepiej wysylac maile kawalkami, bo takie ciezkie czasami ida przez eter 2 dni :D Wiem z wlasnego doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, na to wygląda, ale cóż - teraz to już mogę tylko czekać (a właściwie - to Wy możecie tylko czekać;) ). Nie wiem, co jest - supergigant to to nie był, 700KB, specjalnie je zmniejszałam, tyle, że odbiorców dużo, bo nie chciałam nikogo pominąć. Myślę, że powinno dojść przez noc. Jak nie, to wyślę jutro każdej z osobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla26
Agatko !! Dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina dalej nic nie mam:( Może rzeczywiście jutro dojdzie. No nic, pa, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukłony:) zabulinko - zdjecia przecudne! panna młoda piękna! bardzo fajne te zdjęcia:) - doszły 2 razy :P u mnie wszystko kreci sie wokół jednej myśli, skupić sie na niczym nie moge, w pracy pracy masa i jeszcze te upały - ciężkie mam dni :( chłodniutkie pozdrowienia bo gorąco dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dześć dziewczęta, zaraz postaram się posłać fotki tym, ktorzy prosili. Uaaa.... spać mi się jeszcze chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze male pytanko. Jak zrobić, żeby na skrzynkę nie przychodzily mi wiadomosci o nkażdym nowym poście na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)) Kolejny upalny dzien Jest ósma rano, a ja juz padam na twarz :P Zabulinka - foty doszły 2 x - są bardzo ładne o nasza para młoda bardzo bardzo szczęśliwa :)) :)) Jeszcze raz dziekuje za ich przeslanie :)) Demiselle - fajna z Ciebie dziewczyna, a sukienki urocze!!! Ktora bedziesz miala te pierwszą czy te druga :)) Pozdróweczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... boszzzzzz co za upały :) Tiki, trzymaj się chłodno, zastanawiam się czy nie oglądasz czasami stronek z wyposażeniem pokoików dziecięcych??? Zabko, ja nie mam Marcy zdjęć.... 🌻 dla Ciebie i wyślij jmi proszę. Nic mi się dzisiaj nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Holly, a co do sukienek - z jednej góra, z drugiej dół:-) zresztą, szyje mi ją krawcowa, więc okaże się jak to wyjdzie. W poniedziałek mam 2 przymiarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zabulinko zdjecia doszly (az 3 razy). sa piekne. marcy wygladala cudownie. widac, ze sa szczesliwi! demiselle przesympatyczna z Was para!!! pasujecie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien rowno za miesiac! nie wiem, jak ja zniose podroz do Wloch w taka pogode. mam nadzieje, ze sie nie podusimy w tym samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - z wyposarzeniem pokoików dzieciecych nie:( no bo my na razie raczej zostaniemy w tej kawlece do czasu az bobo nie zacznie raczkowac, chcemy sie przeprowadzic do innego miasta ale to własnie po rozwiazaniu bo dojazdy mnie wykonczą, tak wiec urzadzac pokoiku narazie niestety nie bede:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C:\\WINDOWS\\Pulpit\\Kwiaty u Bożeny Wiązanka ślubna, bukiet ślubny nr W009.htm taka mniej wiecej bede miala wiazanke. chodzi mi o ksztalt. tylke, ze bedzie wiecej kwiatow niz zieleni. a kwiaty to roza i eustoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, zle wkleilam strone. ale poradzicie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi 82 - czyz to uczucie ze to juz za miesiac nie jest ekstytujaca? fajne były przygotowania i to napiecie i te nerwy, dwa tygodnie po jeszcze przezywalismy a teraz wszystko umilkło, juz nie ma znaczenie czy kwiatki beda białe czy różowe, najwazniejsze ze wszystko sie udało było suuupper i teraz już jestem mężatka 39 dni:) i juz nie mamy w myslach ze odbył sie nasz ślub, hi hi teraz mamy inne myśli:) i faktycznie zaczełam odwiedzac topik dla ciężarnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tiki... na allegro są świetne albumy dla dziecka od 0 do 5 r. ż. z fotkami Anne Geddes :) Kupiłam znajomej na prezent jakiś mieisąc temu. Ok, Żabki nie ma... może mi ktoś inny przesłać sesję Marcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak-- wiesz ja mam juz dosc tych przygotowan. ostatnio z moim narzeczonym stwierdzilismy, ze to cale zamieszanie w zwiazku z weselem odbiera nam radosc ze slubu. owszem cieszymy sie, ale te przygotowania juz nas mecza. P. caly czas pracuje, nie ma nawet czasu kupic sobie garnituru. moze dzis uda mu sie wczesniej wyjsc z pracy. ja tez mam juz dosc kwiatow, balonow, kokardek, kieliszkow. nawet nie chce mi sie juz ogladac mojej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3-- widze, ze sesja marcy jest u nas ogolnodostepna, wiec Ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku, wszystkiego naj, naj , naj... lepszego :D 🌻🌻 No, może i dostępna, ale Zabulina o mnie zapomniała.... Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, ja podobnie jak Ty, mam już dosyć tych przygotowań, jestem zmęczona tym wszystkim. Na dodatek dostałam dzisiaj maila, że nasz samochód już niestety ktoś zarezerwował. Od nowa szukam, a taaak mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia wyslane. napiszcie, czy doszly. diabelku--wszystkiego najlepszego!!! samych radosci i duzo usmiechu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×